Predstavujem sa vám

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Tituss
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TitusSVK#1742
Predstavujem sa vám

Příspěvek od Tituss » 09.06.2014, 23:24 hod.

Vitajte som novy hrac Diabla III dneska som si ho zakupil za 36eur co ma prekvapilo je ze je este datadisk za rovnaku cenu (+- par eur) co ma trochu sklamalo (asi ta cena ze je to "len" DLC) No ale k veci co sa tyka Diabla III som uplny novacik dnes som hral asi 2-3h vytvorim som si wizard-ku som level 11 mam uz zopar rare itemov...no ale akosi neviem najst ten multiplayer bol som v tom ze je to nejaka masivna MMO ale doteraz som nikde nikoho nestrehol (okrem chatu) asi som iba niekde na zaciatku a musim sa asi niekam dostat...Co sa tyka diabla I a II tak tie poznam z predu aj zo zadu len k tejto III som sa pre nieco dostal az teraz trochu neskor...keby ste chceli niekto nieco poradit/povedat/popisat ohladne Diabla III tak kludne si ma mozete pridat napriklad na skype Titus1488 (alebo Tituss1488 nieco take :D). Rad si necham poradit pripadne by som aj rad vstupil do nejakeho "super velkeho" klanu/guildy/skupiny :) Prvy dojdem je fajn grafika hreatelnost v pohode, len som cakal akosi vyssi pocet hracov na mape :D ale k tomu sa musim asi prepracovat :) no tak ja idem hrat nech pozistujem co najviac veci jaj a co sa tyka kontaktu najlepsi bude asi battlenet account tak si ma kludne pridajte do frendov TitusSVK alebo TitusSVK#1742 (neviem co je z toho za potrebu)....Vyzeram teraz asi trochu ako lama tak ale co k tomu dodat :D mam to len par hodin a hra si musi stiahnut este 10gb dat (celkom potesila moznost playable hranice pri downloade)...Tak zatial :)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“