MS 2014: Brasil

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
MS 2014: Brasil

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.06.2014, 23:30 hod.

Tak nám začalo dlouho očekávané MS ve fotbale. Koho tipujete na vítěze, kdo je váš favorit a kdo podle vás překvapí?

Já budu fandit Oranjes. Líbí se mi jejich útočné pojetí hry. Pak ještě asi Anglie a Portugalsko. Překvapit by mohla Bosna, i když každej tipuje Belgii.

Po prvním zápase to vypadá, že se rozhodčí nechali inspirovat od těch z hokeje. Snad takových krp nebude víc jako tomu bylo v případě brazilské penalty.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Kuki10 » 12.06.2014, 23:34 hod.

Španělsko a ne jinak.
Ale tedka ze startu to bude stejně o ničem jako v té Africe.
V takovejch zemích pořádat MS....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.06.2014, 23:39 hod.

Ááá...španěly nemusím :D Dycky mě berou čerti, když vidím ten trilion přihrávek :D

Když jsi zmínil tu Afriku, tak se mi hned vybavilo, že člověk slyší fandění a ne žádnej vosí úl :) To byl mor.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Kuki10 » 13.06.2014, 02:19 hod.

Je tam můj oblíbenec David villa. [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
No jsem zvědav.
[WHITE SMILING FACE]

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Punky » 13.06.2014, 06:39 hod.

vcerajsi zapas sklamanie, hlavne zo strany brazilie co sa tykalo herneho prejavu... ale aj zo strany fanusikov, total "mrtva" atmoska, to bolo viac pocut tych chorvatov obcas... k penalte no comment, ono to ze piskaju zapasy rozhodcovia z azie, afriky, gronska a podobne je obcas ulet na tych MS s tou ich vykonnostou

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od mdmT » 13.06.2014, 08:40 hod.

Tak já za sebe můžu říct, že jsem tak nasranej, že pro mě včera MS začalo a snad aji skončilo. Toto nemá s fotbalem nic společnýho. Mám fotbal fakt rád a na MS jsem se těšil, paradoxně i proto, že tam nejsou naši, protože jsem si říkal, že si vklidu užiju fotbal jako nestranej fanoušek a budu se bavit. Po včerejšku se mi chce spíš blejt. Kdyby ten rozhodčí předvedl to co předvedl včera v nějakým okresním přeboru, tak dostane takovejch pár po držce, že už v životě nebude mít chuť pískat. A nejde jen o tu vymyšlenou penaltu, která rozhodla zápas ( i když o tu hlavně ), ale celý utkání bylo vedený totálně tendenčně a jakákoliv situace 50/50 byla písknutí pro Brazílii ( a že jich bylo aspoň 10 ). A takto pískají zápas na kterej se dívá miliarda lidí nebo kolik. Prostě dokud do fotbalu ( aspoň na vrcholných akcích ) nezavedou něco jako chalenge v tenise, tak to bude stát čím dál víc ho*no. A přitom by to byla otázka pár peněz ( v rámci celkovýho rozpočtu MS ) a zápasy by to vůbec neprotáhlo ( není problém zavést omezení, např. že video může být použito jen při gólových situacích, červ. kartách a penaltách s tím, že každej tým má třeba jen 2 možnosti za zápas ) , byla by to otázka 30s. Prostě pokud měl být včerejšek reklama na fotbal, tak jde vidět do jaké pr*ele fotbal směřuje ...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.06.2014, 12:49 hod.

Kuki10: Jestli jsou pro tebe základní skupiny o ničem, tak si na každej hrací den vsaď za půl sta a hned uvidíš, jak se z nezajímavého stane velmi zajímavé :D

Co se týče té penalty, tak je to number 1 téma pro celej fotbalovej svět. Když to vemu s odstupem, tak se tomu ani tak moc nedivím, že to dopadlo, jak to dopadlo. Sem tam, když si vsadím na brazilskou ligu a pak na zápas(y) koukám, tak mi to kvalitou přijde, jak kdybych si za barák zašel na divizní Dostu Bystrc. A že takovou estrádu převedl zrovna Fred, kterej hraje za Fluminense, to mluví samo za sebe. V brazilské lize je podobné filmování na denním pořádku a hráčí se víc času valí na zemi, než hrajou fotbal. Tamní rozhdočí už ale vědí vo cen go a tak jim na takový srandy neskočí. Bohužel včerejší rozhodčí tamní esa asi nezná. Je mi ale 100% jasný, že kdyby se stala stejná situace na opačné straně, tak to rozhodčí nefoukne. A to nás ještě čekají sudí z afrického kontinetu, kteří jsou taky solidní kouzelníci.
Je pravda, že nějaký video by nebylo kvůli takovým situacím od věci...hlavně kvůli ofsajdům. To jsou nejvíc krizový situace. Dokud ale bude sedět v hlavním gauču Sepp Blatter, tak se nic takovýho konat nebude. Člověk by měl jásat, že se vůbec schválila kamera na brankovou čáru. Pořád mám v paměti neuznanej gól Stevena Gerrarda z posledního MS.

Dneska jsou na programu 2 zápasy, takže jak tipujete výsledek? Já bych to viděl takto:
Mexiko - Kamerun: 0
Španělsko - Nizozemsko: 0

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Kuki10 » 13.06.2014, 13:09 hod.

Sázím pravidelně ale MS až později nebo spis velký kurzy.
Španělsko jasná 1 villa hattrick. :-)
Jinak jsi to napsal hezky.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od mdmT » 13.06.2014, 13:55 hod.

... no Kuki, já mám trošku obavu , že Villa se ani nemusí dostat na trávník, už dávno není violba č.1 ve španělským útoku ... dokonce bych to viděl že bude hrát ten v repre nejmíň ostřílenej a to Diego Costa a zůstane sedět jak Villa , tak Torres( nevím teda jak jsou na tom zdravotně ) ... A jinak to osobně dneska vidím:
Mex-Kam = 1
Špa-Niz = 2 ( tady to vidím na první malý překvapení, protože jestli někdo na ten profesorskej španělskej fotbal bude platit, tak jsou to holanďani, ale otázka jestli se vůbec bude hrát fotbal a ne zákopová válka, kdy oba budou spokojení s remízou 0-0 )

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od DeathHero » 13.06.2014, 14:04 hod.

Brazilie to vyhraje :wave:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od mdmT » 13.06.2014, 14:15 hod.

... tak pokud to bude probíhat jako včera, tak toto je v podstatě jediná jistota celýho MS ...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Kuki10 » 13.06.2014, 14:31 hod.

Jj Villa už je hotovej bohužel ale můj oblíbenec znáš to. :-) o Torres oni škoda mluvit....
Ale Španělům porad věřím... :-)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.06.2014, 15:26 hod.

Kuki10: To právě musíš teď, dokud tam jsou 3 (_._) zápasů :D

Jinak já si střelce ošéfoval takto :D
Abych do toho vnesl trochu mého světla:

A.Robben: Každej ho známe, že jo :D Jak dostane balon, tak jediný co ho zajímá je, kde se nachází branka :)
D.Villa: Pořád je to dobrej hráč a pokud bude na place, tak kvality na střílení gólů bezesporu má. Z mého pohledu lepší volba jak D.Costa, o kterým nikdo nemá šajn, jestli bude po zranění hrát a pokud jo, tak jak dlouho.
D.Forlán: Tady to bylo asi nejtěžší. L.Suarez a E.Cavani jsou bez keců top střelci. Budu věřit v toto: Suarez dostane nějakou hloupou redku nebo se zraní a Cavani se zhostí role nahravače :D
W.Rooney: Klasickej hrotovej borec do vápna...jasná volba.
C.Immobile: Plán je jasnej. Balotelli je magor, takže hned ze startu dostane redku a zdraec :D Navíc v posledním přáteláku před MS nasázel Immobile hattrick, takže slušná příprava :)
K.Benzema: Kdo jinej by to tam měl sázet, když je out Ribery? :)
E.Džeko: Borec, na kterýho budou lítat všechny centry.
M.Klose: Klasickej turnajovej hombre, kterej to hlavou pořád umí :)
A.Gyan: Dlouhodobě nejlepší střelec Ghany. Navíc pokud se kopou penalty, tak je nekope nikdo jinej. Mohlo by jich ze pár být :D

Když jsem si to tak pěkně okecal, tak to celkem i dává smysl...ještě by se to mohlo potkat s realitou :green: Pro jistotu jsem z toho udělal i kombajn.

Uživatelský avatar
Zedrak
Fallen Shaman
Příspěvky:89
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Česká Třebová

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Zedrak » 13.06.2014, 15:29 hod.

No, takže mým favoritem a zároveň kandidátem na "placku" je Německo. Myslim, že by mohla překvapit ta hodně "opěvovaná" Belgie. Uvidíme. Ale jestli to budou pískat takový šašci jako včera... No, nechám se překvapit. :D

EDIT: no ty vole... Dark-Deamone, z tebe bude milionář! :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Kuki10 » 13.06.2014, 15:39 hod.

Já na MS snad vydělal úplně minimum, ale konec lig a liga Mistrů to mam rad.
Mas to pěkně poskládaný, proč ne. :-)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.06.2014, 15:57 hod.

Zedrak: Tak nezlobil bych se, že jo :D

Kuki10: Já zas celkem vydělal na play-off NHL. Série LA-CHI byla velmi plodná na góly :) Což se zase nedalo říct o NYR-MTL.

Jinak kdyby se chtěl někdo inspirovat, tak těch tiketů mám víc defacto na celý MS, abych od toho měl pokoj a na konci to jen zkasíroval :green:

Kombajn na střelce, kombajn na jiný střelce, kombajn na špíly, jeden hajzl papír a 5+ góly :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.06.2014, 18:07 hod.

Majn got...to je zas špíl jak párek. To už nebude nekvalita rozhodčích, ale asi maj taky vsazeno :D

Blatter ven....to už Pelta s Horníkem by tu FIFU líp šéfovali :D

Uživatelský avatar
Zedrak
Fallen Shaman
Příspěvky:89
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Česká Třebová

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Zedrak » 13.06.2014, 19:37 hod.

@Dark_Deamon: Tak určitě! :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Kuki10 » 13.06.2014, 19:48 hod.

No to je komedie. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Zedrak
Fallen Shaman
Příspěvky:89
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Česká Třebová

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Zedrak » 13.06.2014, 19:54 hod.

@Kuki10: přesně, ale jak říkal Dark_Deamon, když to nechají pískat kdejaký joudy odněkud...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“