MS 2014: Brasil

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zedrak
Fallen Shaman
Příspěvky:89
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Česká Třebová
Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Zedrak » 14.07.2014, 07:29 hod.

No konečně, když někomu fandim, tak vyhraje zlato, a né 4.místo (že jo ČR v Bělorusku?! :D)! Hurá pro Německo! :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od RIP » 14.07.2014, 08:48 hod.

@kuki: Historickyho principu, pokud se podivas do cesky historie, tak Nemcouri pro nas nikdy nic dobryho neudelali, a rekl bych, ze ani neudelaj...Mam proste takovej vyhranenej nazor, ze Nemcum a Rusum nefandim proste nikdy, proste je nemam rad, Amiky koneckoncu taky ;) Holt to jsem ja

Jinak jsem netvrdil, ze Messi je nejlepsi hrac, jen ze kdyby promenil svoji sanci, ci Palacio, mohlo to dopadnout jinak...Prasecisteiger opravdu vydrzel dost, ale fotbalista to tedy podle me zase tak zazracnej neni...Jako za nesimulovani ma u me urcite plus, to jo, neni to druhej Robben ;)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Kuki10 » 14.07.2014, 08:54 hod.

Toho Messiho vyhlásili jako hráče turnaje což prostě nechapu.:-D
Tak to nemůžeš takhle brát, to už je dávno pryč.:)
Tvle co bych za to dal kdyby u nás se hrál fotbal jako v Německu nebo snad i kdekoliv jinde....

Jako Němci hráli neskutečně tenhle turnaj.....
Sice měli byt ve finále s tulipanama ale to je ta loterie s penaltama no.

Ale ti brazilci co by chtěli.
Jak kdyby jim to ten Neymar zachránil, i když možná by dostali jenom 5 no.:-D
Snad jen Luize me je líto a mozna ještě někoho bych tam našel...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od RIP » 14.07.2014, 10:02 hod.

To s tim Messim jsem nevedel, on neni komplexni hrac, takze to tak uplne nechapu...

Co se tyce tech Nemcu, tak holt jsem uz starej na to, abych se menil...

Brazilce by nezachranil ani Panbicek, kdyz delali tak brutalni ko*ot v obrane, na to by nestacili ani tri Neymari, skore 1:10 ze semifinale a boje o treti misto?Totalni vejbuch...

Jo, a Holandani si to prosrali s tou Argentinou sami, nudnejsi fotbal jsem snad nikdy nevidel, ani jsem nevydrzel do konce ;)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Kuki10 » 14.07.2014, 10:18 hod.

Škoda ze se nepotkali s nemcama ve finále to by to snad drtili az do konce, kdyby to nevypustili tak klidně 10 mohli dat.
Nejlepší komentátor jak kopali Němci primak a bylo jich tam jak much tak jenom: Tak kdo si ještě nedal?:-D
To jo to ne nastvali ze nehráli jak před tim.....
Ale jasná zprava pro západ: nese** se do Evropy.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.07.2014, 21:27 hod.

Tak MS asi dopadlo tak, jak dopadnout mělo. Asi jediní Němci předváděli konstantní výkony a v každým zápase si hráli to svoje, bez ohledu na soupeře. Kdyby se stejnýho systému drželi i Oranjes, tak by myslím špíl s Argentinou nedopadl tak, jak dopadl.

Největší úlet zas předvedla FIFA při udělení nejužitečnějšího hráče turnaje...jak řekl Bosák...Leoš to dostal za jméno, protože by se našlo minimálně 5 hráčů, kteří odehráli lepší turnaj.

Tak zas za 4 roky...

Jinak jsem zvědavej na kvaldu na Euro. Hlavně zápas proti Nizozemí. To bude 4:0 a nazdar bazar :D

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Punky » 15.07.2014, 07:33 hod.

bol som teraz 10 dni na dovci, takze som videl akurat druhy polcas a predlzenie finale a predtym snad 10 minut BRA-GER (za stavu 0:1 som vypol tv a siel radsej na vino), takze mi je tazko hodnotit, ale pokial som cital ze ARG-HOL bola total nuda a podla toho co som videl v tom druhom polcase finale (+zapasy v skupine ktore som videl) fakt nechapem ako to mohli dat Leovi... resp chapem, ale je to pekna lacina

inak skoda toho ze ti holandania to neuhrali lepsie, myslim ze finale s nemcami by bol podstatne lepsi futbal, aspon teda by na to mal predpoklady. ja teda nemcurov moc nemusim, ale je fakt ze hrali dobry futbal a dalo sa na to pozerat, takze si to zasluzili

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od HELLERcz » 15.07.2014, 09:43 hod.

Toto se mě líbí :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Attia » 18.07.2014, 20:36 hod.

Proč by se měly točit reklamy proti gamblingu až po mistrovství? :-D

https://www.youtube.com/watch?v=oRValgHDvxE

pro ty co nerozumí, koukněte sem a přetočte nakonec...jsou tam vložený titulky...

http://www.stream.cz/nejnovejsi/viraly- ... svlekni-me

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Tib3rian » 23.08.2014, 15:30 hod.

Viem ze uz je tema nova sezona v Europe, ale chcel by som podotknut, ze Golden Ball nie je cena pre najlepsie hrajuceho hraca, je to cena hlavne za achievementy. Je potreba to tak chapat, pretoze aj FIFA to tak chape :)
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: MS 2014: Brasil

Příspěvek od Brum » 23.08.2014, 15:46 hod.

Tak ono na tom je i krapet logiky. Pokud bude hrát zázračný fotbalista pralesní ligu v ČR, může být nakrásně 100x lepší než Messi, ale hodnotit se to bude poměrně často. Pokud někdo nastřílí nejvíce branek v PL, nebo má nejvíce nahrávek v BL, nebo vyhraje LM, nebo MS, tak je pro každýho jasné, že obstál v nejlepší možné konkurenci. Bohužel máš pravdu, že obránce podobnou trofej získá velice ztěží. Na druhou stranu to lze chápat jako podporu ofensivních, kreativních hráčů ....

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“