Duel: Zeman vs. Klaus

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět

Hlasování: Byl/je horší prezident Zeman nebo Klaus?

Zeman
6
46%
Klaus
7
54%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno
Duel: Zeman vs. Klaus

Příspěvek od SkoroPaladin » 03.11.2014, 13:58 hod.

Tak si čtu Zemanova moudra z Číny a poslouchám jeho Hovor z Lán.

Co myslíte: byl/je horší prezident Zeman nebo Klaus (když si člověk odmyslí skutečnost - že Zeman to za sebou ještě nemá)?
Za mě osobně: prozatím Klaus (amňu Zeman netrumfnul - doufám že ani netrumfne).
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Duel: Zeman vs. Klaus

Příspěvek od Tokugawa » 03.11.2014, 14:17 hod.

Jako bys měl vši a porovnával, která je horší.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Duel: Zeman vs. Klaus

Příspěvek od SkoroPaladin » 03.11.2014, 14:22 hod.

Vši... taky sem si řikal - zdali není tahle anketa upe zbytečná a bezpředmětná (ale měl sem tu potřebu to sem kydnout :-)).
Krom toho může být ta jedna veš třebas infikovaná (čili horší).
Myslím si, že v budoucnu své rozhodnutí změním (páč Miloš na to, bohužel, má) a změním hlas v jeho (ne)prospěch.
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Duel: Zeman vs. Klaus

Příspěvek od witekcz » 05.11.2014, 07:56 hod.

Cywe, to je jako vybírat mezi AIDS nebo na rakem.

Četl jsem přepis toho rozhovoru a v kontextu těch vět ty nadávky sedí jak pr*el na hrnec. A taky je to slušný trolling Knížeteho vlezdoprdelků =)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Duel: Zeman vs. Klaus

Příspěvek od Welwet » 05.11.2014, 08:11 hod.

Ještě mě řekni ře byl nejlepší Havel a rovnou si půjdu hodit mašlu :lol:

je to fakt zbytečná anketa :lol:

Shaerpi
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Duel: Zeman vs. Klaus

Příspěvek od Shaerpi » 05.11.2014, 08:56 hod.

zeman je jenom ožrala..u me stratil prezidentskej post jakejkoliv respekt.
Budu zkoušet Far Cry 4 přidáte se?

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Duel: Zeman vs. Klaus

Příspěvek od Frozen » 05.11.2014, 09:09 hod.

Nevím, nejsem povrchní a ať si každý mluví jak mu huba narostla. Má si brát servítky a to co by řekl, tak jak řekl, tak obcházet a zaobalovat? proč proboha?! Nejsem jeho zastáncem, ale ani odpůrcem.

Včera jsem žasl, když jsem v televizi uslyšel, že se děti ptají učitelů co to pan prezident říkal?... proboha a to které děti? ty které Vás pošlou do pr*ele a ještě neumí ani počítat? ale jděte... Každý ať si zamete před svým prahem. Mám daleko radši lidi, kteří na plnou hubu řeknou co si myslí, než lidi co sedí v koutě a hrabou si pro sebe a vše překrucujou jak se jim to hodí.

Navíc, to že zazněla sprostá slova v mediích, tak to není vina prezidenta, ale medií.
Obrázek

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Duel: Zeman vs. Klaus

Příspěvek od SkoroPaladin » 05.11.2014, 10:28 hod.

Tak mně mnohem víc vadí to co pronesl Zeman v Číně. Páč žiju v Čechách a myslím tak nějak prospěchářsky/pokrytecky na sebe - tak mi stále vadí víc Klausova amnestie (v celosvětovým kontextu je větší průser Zemanova Čína). To co pronesl v Hovorech z lán se mi vůbec nelíbí. Prezident takhle prostě mluvit nemá (vyřizovat si účty veřejně, touhle formou a na prezidentskym fleku... kde sme???).

Frozen: vina médií, nikoliv prezidenta - těžko říct. Nejsem arbiter elegantiae a toto nedokážu posoudit.
Zrovna Zeman je zářným příkladem politika (nyní prezidenta) jež překrucuje vše jak se mu hodí, nebo prostě lže jak se mu to hodí.

Welwet: mašlu si nehaž - Masaryk byl dle mýho soudu nejlepší. Ale ano - myslím že Havel byl lepší než Klaus nebo Zeman (o těch za bolševika nemluvě).

Diablopaření zdar.
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Duel: Zeman vs. Klaus

Příspěvek od Javurek » 07.11.2014, 17:01 hod.

Klaus byl až na ten závěr s amnestií celkem dobrý prezident. Dost lidí sice říkalo že by arogantní ale co se týče Zemana, ten je tak 100x víc arogantní. Zeman se navíc chová jako naprostej buran, hulvát a s prominutím dement. A té ostudy co už udělal.

Jako bonus ještě poradce Mynář, to je taky třída.

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Duel: Zeman vs. Klaus

Příspěvek od SkoroPaladin » 07.11.2014, 17:36 hod.

Klaus je arogantní sebestřednej narcis, takto ho vidím já. Do Zemanova buranství/hulvátství má daleko, s tím souhlasím. Co se týče arogance ve smyslu nadřazenosti/namyšlenosti - nemají si co vyčítat. Řek bych že ostudy pro ČR zmákli oba dost. Ačkoliv věřím - že v tom jejich prejtu (nebo co tam mají) si myslí, že dělají/dělali to nejlepší co můžou.

Mně budka nebere, jak je možný že se tihle dva vůbec prezidentem mohli stát. Když republiku nerozkrádal jeden, tak ji rozkrádal druhej - v nejhorším případě pak, při akci nerušit vládneme, hezky ruku v ruce oba.
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Duel: Zeman vs. Klaus

Příspěvek od Fraxinus » 08.11.2014, 00:07 hod.

Oba dva mají své plus i své mínus. Každopádně se obávám, že v dnešním světě by bez kopy arogance ani jeden z nich neobstál. Podstatné plus pro oba dva je, že ani jeden z nich nikdy neuhýbal od toho, čemu věřil, že je nejlepší. To, že jejeden narcis a druhý buran, je pro mě naprosto nepodstatná záležitost (i když v konkrétních případech mě to taky pěkně nas*). Podstatné je, čím přispěli. A myslím, že Klaus neselhal, jediné, co mu nezapomenu, je ta amnestie, jak připomíná Javurek. A Zeman si to, jak by řekl on sám, pěkně zk*, ale naštěstí ne v zahraničí, ale jen u té naši pražské kavárny, které nastavil zrcadlo (což je štve mnohem víc, než že řekl na plnou hubu hospodsky, co si myslí)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Duel: Zeman vs. Klaus

Příspěvek od SkoroPaladin » 08.11.2014, 10:03 hod.

Zeman a zahraničí - Allah Akbar v Německu, jeho výroky k ruské anexy Ukraijiny - napřed volá NATO do Ukrajiny, pak je proti sankcím vůči Rusku, poté prohlásí že nemá žádný relevantní důkaz o Ruských vojácích na Ukrajině a ve finále řekne že Ruští vojáci na Ukrajině prokazatelně sou (to teda objevil Ameriku). Pak tu máme Čínu (Tibet, Thaiwan - pro Čechy třešnička na drotu letadýlko). No a naposledy je hovor z lán (ale tím se ve světě baví, to bych neviděl jako něco významějšího pro zahraniční prezidentskou reprezentaci).

Ještě k jeho proslovu - nemyslím si že by proslov měl mít funkci nastavení zrcadla "pražské kavárně". Souhlasím s tvrzením - že hlavním účelem tohohle sprostýho výstupu bylo zapomenutí návštěvy Číny - toto je bežná praxe, zakrýt nějakou bombou jinej průser.
Chápu - že nemůže anexy Tibetu nebo postoj Číny k Thaiwanu v Číně odsoudit, páč by dostal na budku. Ale posvětit jim to taky nemusel. Vřele bych mu doporučil si s nějakým Thaiwancem (a nebo Ukrajincem) pokecat, co si o Číně/Rusku myslí.
Když ještě prezident nebyl - pamatuju si průser z Izraele.

Řek bych že na Západ v zahraničí Zemana nemusí. Na Východ je populární.

Ovšem sumasum - aby byl jakejkoliv českej prezident hafo populární/nepopulární/známej v zahraničí - to by musel udělat opravdu něco radikálního/významnýho/hloupýho/nebezpečnýho - páč koho 10,5 mega lidí a 80 km2 ČR zajímá...

PS.: je pravda že ani jednoho nemám rád a tudíž sou mý příspěvky zaslepený (mnohem raději mám Ancienty nebo Miniony) :-).
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Duel: Zeman vs. Klaus

Příspěvek od ZOMB » 08.11.2014, 11:11 hod.

Na tohle musím zareagovat...

Česká republika je země s naprosto úžasnou minulostí, kterou nám může kdekdo závidět. A ostatní to zajímá, důkazem toho je projekt Kingdom Come. Ano, jsme známí i našim herním průmyslem - Operace Flashpoint, Mafia, Arma, zmíněný Kingdom Come. Známí jsme i naším pivem, jehož cenu nám u nás všichni závidí (takové pivní nebe na zemi ;) ). Příkladů by se našlo ještě mnohem víc... a za zmínku stojí i tato stránka: http://prosperity.com/#!/
Třeba až si všichni Češi uvědomí, jakou máme hodnotu, a přestaneme trpět komplexem méněcennosti, zasloužíme si lepšího prezidenta...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Duel: Zeman vs. Klaus

Příspěvek od SkoroPaladin » 08.11.2014, 13:18 hod.

ZOMB: Já to vidím takto. Až se zbavíme s*ač co na Češích zanechal bolševik po 40-ti letech, tak ho třebas budem mít (doufám že sme zparchantěli díky komoušům).

O nějakým povědomí o ČR (když pominu státy střední Evropy) - moje poznatky jsou takovýto (teda zejména po kecání s Amíkama a Rusama):
Někteří znají naše pivo, hry, (i třebas filmy/režiséry, hudebníky nebo semtam i sportovce - zejména ty co emigrovali). Ovšem neví že to pochází z ČR, často ani neví že takovej stát existuje.
I když u těch her je to diskutabilní - o OFP/ARMĚ i Mafii sem kecal tak s... cca 20-ti lidma. Semtam znali Mafiu - ARMU a OFP bohužel takřka nikdo (byli to pařani z DOOM scény). Kingdom Come projektu fandím :-).

Co se týče historie - máme ji dlouhou, zajímavou a bohatou. Na něco můžem být právem hrdí a na něco ne :-).

Co se týče životní úrovně nebo prosperity tak ji máme zatraceně vysokou.
Na druhou stranu chápu ty co sou z krajů z vysokou nezaměstnaností - že je to pro ně mizérie. Ale nechápu jejich ideu o dělnické straně nebo komouších - že by je z těch s*ač vytáhli.
Pozoruju - že hafo štěkají na všechno posametový bejvalí pohlavářinepodnikatelé/PSVBáci nebo hňupi z lidovéch milic (asi je štve že nemají koho zmlátit a přiživovat se na cizím neštěstí) - ti by měli byt zticha a každej den děkovat - že není komoušská strana zakázaná.

Mě nejvíc štve naše politická scéna. Asi jsem naivní no (páč předpokládám že takto to nemá fungovat). Ale to že napříc celým politickým spektrem ti lidi myslí na hafo věcí - ale vymýšlet něco pozitivního pro ČR je až někde hóódně vzádu... to je hrozný (Platóna na ně). Na druhou stranu když si vezmu jiný státy - jak funguje/nefunguje politika tam. Tak sme na to ještě relativně dobře no.

Jaj, to sem si zaooftopičil - aspoň sem si zalaveloval pro vyšší Diablofans rank ;-).
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Duel: Zeman vs. Klaus

Příspěvek od SkoroPaladin » 17.11.2014, 17:26 hod.

Měním své rozhodnutí/hlas v neprospěch Zemana - po dnešním dni.
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Duel: Zeman vs. Klaus

Příspěvek od Obter!vr » 18.12.2014, 09:01 hod.

Nemyslím si, že politika je to pravé co patří na forum k jakékoli hře, takže ikdyž bych rád reagoval na všchno, tak to omezím jenom na jednu věc :-) na kterou vážně musim reagovat :-)

to Frozen:
"Navíc, to že zazněla sprostá slova v mediích, tak to není vina prezidenta, ale medií."

To si snad děláš (pr....) srandu, že?
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Duel: Zeman vs. Klaus

Příspěvek od Tib3rian » 23.12.2014, 08:50 hod.

Dobra anketa, na pobavenie. Ani u jedneho prezidentovanie nebolo v case karierneho zenitu. Ale v momentalnej situacii ma viac uspokojuje pritomnost Zemana v kresle prezidenta, nez toho zapredaneho manipulatora. Dakovat ani jednemu nebudem, nie je zaco, prave naopak. Dnes politici nie su politici ale lobby corporacii.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“