Výběr tabletu, chvátá ;) !!

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167
Výběr tabletu, chvátá ;) !!

Příspěvek od Fru-fru » 12.12.2014, 10:37 hod.

Hoj všem, jsme tu prostě doma a tak kde jinde se zeptat... :D

Vybírám tablet pro tchána (teda vybírám ho pro tcháni, která ho chce darovat svému muži, tedy mému tchánovi ;) - uf ), já tabletům nehodluji, nepotřebuji je a nechci je ;) ... Takže se v nich minimálně vyznám. Zvučná jména tohoto oboru znám, ale to asi každý technicky gramotný člověk. A internet je plný takového množství nepotřebných a nicneříkajících recenzí, že těžko vybrat..

Tedy k věci:
Cena do 5 000,-Kč
velikost okolo 10 palců....
wifi nutnost
rozlišení určitě HD a výše...

Děkuji všem...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Výběr tabletu, chvátá ;) !!

Příspěvek od buchis » 12.12.2014, 11:11 hod.

10 ti palcovy HD do 5k? Ti preju hodne stesti, to bude nakej kvalitni sencor apod s*it.
Zalezi jak moc je narocnej, pokud to bude drzet poprvy v ruce tak to pro nej bude big problem, dotykac, a myslim ze by mu stacilo toto:
http://www.alza.cz/lenovo-ideatab-a7600 ... 783063.htm

Pokud lpíš na HD tak treba toto: http://www.alza.cz/lenovo-yoga-tablet-2 ... 217210.htm

Spis zvaž jestli pro nej nebu lepsi naky 2v1 tzn tablet odnimatelny od klavesnice, tedy tablet a ntb v jednom, starsi lidi maj problem s dotykacama.

Jinak ja bral pro synovca no name 10 palc z Ciny za 2k, vim s*it kvalita ale pro 7letyho kluka to staci, to by mu nestacilo?
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Výběr tabletu, chvátá ;) !!

Příspěvek od buchis » 12.12.2014, 11:19 hod.

Stejne si myslim ze tablet pro starsi lidi je k nicemu, jednak problem je pro ně ovladani, dotykac
a za druhe na tom nic neuvidi, i tech 10 palcu je sakra malo.
Lepsi by byl standartni notas.
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Výběr tabletu, chvátá ;) !!

Příspěvek od Fru-fru » 12.12.2014, 11:35 hod.

Díky,
nevím jak ta Čína, mno... Já jsem alergickej na takový ty "dětstký" nemoci, časté záseky, padání apod. Tak to bych nechtěl mno...+vrzání obalu a kdoví co ještě. Otázka je co Ti nabídne tablet do 5k...

Na lenováka jsme koukal, ale přišel mi lepší tenhle Asus, co ty na to?
http://www.alza.cz/asus-transformer-pad ... slusenstvi

Tak on zas taks tarší není (57 let), 10 placů je rpo něj na ovládání minimu, to souhlasím...NTB má, 17 palcovej Acer, ale jezdí všude možně po cestách a NTB sebou nebere,
takže na nějaký net, youtube, a hry (myslím hříčky, puzzle, apod... ) by raději ten tablet... Půjčuje si tablet co má tchýně, prestigio multipad a ten mě docela se*e :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Výběr tabletu, chvátá ;) !!

Příspěvek od witekcz » 12.12.2014, 12:09 hod.

Ten transformer pad má kámoš, nevšim jsem si, že by si nějak stěžoval =)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Výběr tabletu, chvátá ;) !!

Příspěvek od buchis » 12.12.2014, 15:29 hod.

Tak s ohledem k tomu že je jeden z nejrpodavanejsich tak asi takovy sunt to neni, jako neprohoupis, ale chybi ti tam to HD.
Jak sem psal, do 5k HD nehrozi.
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Výběr tabletu, chvátá ;) !!

Příspěvek od Fru-fru » 12.12.2014, 15:52 hod.

To buchis:
Hmm, jj, měl si pravdu, tak aspoň tohle vypadá +- výkonně dostatečně schopně a jak píše Witekcz, tak snad to takový šunt nebude když to kupuje tolik lidí.
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Výběr tabletu, chvátá ;) !!

Příspěvek od Fru-fru » 13.12.2014, 14:49 hod.

Díky, objednán ASUS...díky všem za názory a připomínky...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“