Magic: The Gathering etc

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509
Magic: The Gathering etc

Příspěvek od Alyx » 19.03.2010, 13:51 hod.

Tak co, najde se tu nějaký znalec, sběratel, hráč...šílenec jako já?? :D
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Magic: The Gathering

Příspěvek od damagedeath » 19.03.2010, 13:52 hod.

To už je mimo mě nějaký čas, ale taky jsem býval docela fanda.

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Magic: The Gathering

Příspěvek od Alyx » 19.03.2010, 13:56 hod.

damagedeath:
Super :) Já mám teď nějakých 1600 karet, plus asi 50 takových sběratelských, co mám fakt ráda...Ale už to nehraju - není s kým a na turnaje není čas :?
Co jsi hrával za barvu?
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Magic: The Gathering

Příspěvek od damagedeath » 19.03.2010, 14:01 hod.

Já mám slabost pro summoning, takže černá :wink: a ty? doufám že ne zelenou nebo bílou... :evil:

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Magic: The Gathering

Příspěvek od Alyx » 19.03.2010, 14:05 hod.

damagedeath:

Černou discard, Červenou fritku a Bílou weenee...Zelenej jsem hrála možná když mi bylo šest a neměla jsem nic jiného :D
Jinak co proti bílé?? Ten weenee balíček byl jeden z nejlepších hned po té fritce...Ovšem musíš brát dražší karty, a ne to smetí co si koupíš ve Starter setu...chce to si ty kartičky vymazlit :P A něco málo do toho investovat samozřejmě...
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Magic: The Gathering

Příspěvek od damagedeath » 19.03.2010, 14:07 hod.

Proti bílé? takovej opak černé, prostě rival. Já hrával v době, kdy ještě vycházela ta původní verze, kdy ještě nebyly mystický karty.

nejlepší karta je však tato:
http://www.mena.cz/images/chuck-norris- ... hering.jpg
nebo tato:
http://vtipy.netroof.eu/data/images/chu ... card-3.jpg
Tahle také jde:
http://vtipy.netroof.eu/data/images/chu ... card-2.jpg

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Magic: The Gathering

Příspěvek od Marast » 19.03.2010, 14:24 hod.

Tak já mám tuhle hru hodně rád stále. Rád bych si zase zahrál, ale je to podobné jako s šachy. V mém okolí je jen málo hráčů, co by pro tyto hry byli nadšeni.
Až budu mít nějaký pravidelný příjem, tak budu sbírat dál a třeba si složím nějaký ten balíček. Osobně však nemám rád předem vytvořené balíčky o určitých kartách. Ať už jsou ty názvy balíků jakýkoliv, fritka apod., smrdí mi to "učebnicí". Já jsem ten typ, který si bude skládat balíčky vlastní, bez nějakých návodů. :)
Ty karty jsou vážně smrtící. :lol:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Magic: The Gathering

Příspěvek od Slw » 19.03.2010, 14:55 hod.

ou MTG, to už sem neměl dost dlouho v ruce :love: začal sem hrát při Fallen Empires a skončil při Tempestu (už sem ty názvy ale musel dohledat, bo z hlavy se mi vykouřilo). ještě mám doma ze pár starých karet :wink:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Magic: The Gathering

Příspěvek od Alyx » 19.03.2010, 15:51 hod.

damagedeath:
Když jsi takhle zaujatej už jen z principu, tak co se dá dělat no :P
Jinak WTF ten Norris je úplně všude :lol:

Marast:
Tak to máme stejný problém :( Taky nemám s kým hrát...Hele vezmeme je na ten sraz a zapaříme ne?? :P
A s těma předem vytvořenýma balíčkama - ty jsou dobré leda tak pro začátečníky. A navíc, žádné přímé návody na to, jak má jistý balík vypadat nejsou. Máš daný jen základ, balík si vybuduješ tak, jak vyhovuje tobě, nebo si to překopeš komplet, to už je na tobě. Já to tak dělala vždycky...A ty názvy i když ti smrdí se bohužel používají, abyses mohl s kýmkoliv rychle domluvit, co kdo hrajete :wink: Nikdo by asi nebyl moc nadšený, kdybys mu řekl barvu balíku a začal vyjmenovávat jednotlivé karty, co v něm máš :D

A smrtící jsou no, ale jak které :Diablo

Slw:
No vidíš to, prostě nemáme nikoho kdo by hrál s náma :evil: Akorát tohle jsi jmenoval edice, ne?? :D

tonavelec:

Ou tak přecejen je tu nějaký pořádný pařan :) :P Ale jak je to možné, že to všude tak opadlo?? :?


4 all:
Velmi mile jste mne překvapili, tolik přívrženců bych nečekala :love:
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Magic: The Gathering

Příspěvek od damagedeath » 19.03.2010, 15:57 hod.

Alyx píše:
Marast:
Tak to máme stejný problém :( Taky nemám s kým hrát...Hele vezmeme je na ten sraz a zapaříme ne?? :P

ALYX, ses zbláznila? Žádný paření na srazu nebude, pařit se bude to jo, ale pokud se dáte do Magicu, tak s vama nic nebude...to sou prosím vás nápady. :coje: :ble:

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Magic: The Gathering

Příspěvek od Alyx » 19.03.2010, 16:36 hod.

damagedeath:
Ale joo byla by sranda...třeba jen pár her a konec :P

tonavelec:
Však to je nejlepší hrát takhle soukromě. Aspoň se můžou používat proxiny :P :D
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Magic: The Gathering

Příspěvek od Alyx » 19.03.2010, 16:44 hod.

∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Magic: The Gathering

Příspěvek od Mirda » 19.03.2010, 17:31 hod.

Asi před dvěma, třemi lety jsem MTG taky hrál, ale přišlo mi to strašně cenově náročný, takže jsem si naschvál skládal balíčky z karet do 10kč. O to větší jsem měl pak radost, když jsem porazil někoho s kartama +- za 3000kč :D . Ze záčátku jsem hrál vícebarevné, ale pak jsem přešel na čistě černej "discard", ale byl to spíš 1/1 beat down (festering goblin + plagued rusalka = übercombo :lol: )

Škoda že jsem je nehrál v době, kdy byly na vrcholu popularity a byly vybalancované. Ty nové přesílené edice už nestojí za nic :|

Edit: Abych byl konkrétnější - hrál jsem v době od Champions of Kamigawa po Eventide.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Magic: The Gathering

Příspěvek od Marast » 19.03.2010, 18:58 hod.

No. Tak jestli to celé klapne, vezmu sebou jeden balík. :wink: Jenom tak pro srandu. :P
Alyx píše:Marast:
Nikdo by asi nebyl moc nadšený, kdybys mu řekl barvu balíku a začal vyjmenovávat jednotlivé karty, co v něm máš :D
No ostatním ani nic jiného nezbývá. Názvy neovládám a až na tu tzv. Fritku nevím co co znamená. Ale ono je to hlavně o přístupu a ten svůj jsem tu už popsal. Znalec ale podle karet pozná, jak je ten balík orientován ne :?: :)
Když jsme s lidma hojně hrávali, zrovna byla "v kurzu" edice Mirodin.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Magic: The Gathering

Příspěvek od Alyx » 19.03.2010, 20:21 hod.

Mirda:
No jasně, mě se ty nové edice taky už nelíbí...ani nové rámečky, ani nové vlastnosti - je to už strašně přeplácané :? A jj cenově náročné to je - s levnýma kartama ovšem můžeš taky složit dobrej balík a hodně to závisí na tom, jak umíš hrát :)
A Champions of Kamigawa, to teda není zas až tak dávno :Diablo Z této edice se mi brutálně líbily Mountains :love:

Marast:
Jasný, neudem to přehánět :P
A myslíš si že já ty názvy ovládám?? :D Weenee znamená rychlý ofenzivní bílý, discard znamená že protivníkovi vyhazuješ z ruky kouzlama karty, takže proti tobě nemá pomalu s čím jít...Neříkej, že třeba nechápeš, když někdo řekne že hraje "Elfy" - to jsou prostě jen takové hovorové zjednodušováky...Jako třeba v bílé Armageddon je "beton", Wrath of God jsou "vrata", Savannah Lions jsou "lvi" atd...
A jo znalec karet to pozná, ale ne když vidí ten balíček ležet na stole :lol: :lol: Jistě vždycky před hrou může jeden druhému balík prohlídnout, co v něm má pěkného - pak si uděláš obrázek... Jo a Darksteel a Mirrodin byly zrovna ty dvě edice, co se mi vůbec nelíbily :? samý kov, stroje, blbosti...to se do Magiků prostě nehodí :roll:
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Magic: The Gathering

Příspěvek od Mirda » 19.03.2010, 21:19 hod.

Alyx píše: A Champions of Kamigawa, to teda není zas až tak dávno :Diablo Z této edice se mi brutálně líbily Mountains :love:
Taky je kreslil John Avon :love: , stejně jako velkou část ostatních man. Nejlepší jsou ty s obrázkem přes celou kartu (teď si nemůžu vzpomenout jak se jim říká). Tahle je moje nejoblíbenější: http://www.johnavon.com/index.php?optio ... ail&id=138

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Magic: The Gathering

Příspěvek od Alyx » 19.03.2010, 21:32 hod.

Mirda:
Jj tyhle landy jsou z té funny edice Unhinged...jsou vážně krásné, ale podle toho i drahé :)
A ano, Jonh Avon je mistr...
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Magic: The Gathering

Příspěvek od ZOMB » 19.03.2010, 21:36 hod.

toto je opravdu dobrá karetní hra, ale už ji nehraju, stejný problém jako ostatní: nedostatek hráčů v okolí
hrál jsem tak 2 roky za brutální červenou smažící fritku s napřiklad touto bombou: http://www.cernyrytir.cz/images/kusovky ... 10/132.jpg
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Magic: The Gathering

Příspěvek od Alyx » 19.03.2010, 21:41 hod.

ZOMB:
Ou zajímavá kartička :) Já teda mám fritku stylu Lightning bolt, Fireball, incinerate, Disintegrate, Spark Elemental, Skizzik, Seething song... :P
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Magic: The Gathering

Příspěvek od ZOMB » 19.03.2010, 22:47 hod.

ten muj deck je hlavne o kartach hostility a slith firewalker, neboli taktika-nejdriv spalim tvoje creatury abych mel volnou cestu pro ty svoje :Diablo
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“