Xatrova počítačová poradna pro všechny

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule
Re: Xatrova počítačová poradna pro všechny

Příspěvek od Attia » 17.01.2015, 17:08 hod.

očekávání? tak je to tak 75% hry, 20% grafika (jen photoshop, nic extra) a zbytek klasický užívání. Co se týče her, myslím že tam to nijak náročný nebude. Určo D3 RoS, určo WoWko, nějaký nový Needy apod. Jinak myslím že nic náročnějšího mě netáhnu. Nějaký nový spešl hry neplánuju, na to není čas ani chuť. To jen kdyby mě něco nadchlo tak to zkusím. Za poslední roky když nejsem v práci jsem se usídlil na D2, Minecraftu, občas zapnu wowko takže náročnšj v tomhle směru nejsem...:-D Spíš mi jde o to, že hry co hrávám/hrával jsem, spíš starší tituly, si chci užít v kvalitnější hezčí grafice. O nějaký novinky mi nejde :-)

Jde mi hodně i o tu cenu. Těch 15k je fakt strop(bez monitoru apod.) Čistě jen case, spokojenej bych ideálně byl kdyby se to drželo spíš k desítce...ale těch 15k na to můžu dát. Tam už by se jednalo o to jak moc velký rozdíl by mezi tím pc za 10k a za 15k byl. Jinak nějaký požadavky spešl nemám. :-)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Xatrova počítačová poradna pro všechny

Příspěvek od Abuzus » 09.03.2015, 11:47 hod.

Plsss help. Včera jsem instaloval PlugY 10-00 tady ze stránek. Chvilku v pohodě, pak jsem se přihlásil omylem na bnet, nahrál se mi patch 13d, takže jsem musel reinstal a nefungují mi F-keys. Vůbec nereagují, f5 spouští Outlook, f6 průzkumníka. Už se Vám to stalo? Nic jiného jsem neinstaloval. Jen 3x Diablo a 2x PlugY. Abu
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Xatrova počítačová poradna pro všechny

Příspěvek od NargarotH » 09.03.2015, 14:31 hod.

Všechen ten bordel odinstaluj a projeď to nějákým čistidlem.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Xatrova počítačová poradna pro všechny

Příspěvek od witekcz » 11.03.2015, 08:55 hod.

Nemáš náhodou klábosnici od Logitechu? Možná by v horní řadě stačilo zmáčknout F-Mode.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“