Seriály

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno
Re: Seriály

Příspěvek od SkoroPaladin » 03.02.2014, 16:47 hod.

Na Dextera sem taky koukal (ale myslím že kolem 4-té série sem skončil). Zezačátku to bylo suprózní (hafo se mi to líbilo).
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Seriály

Příspěvek od HELLERcz » 03.02.2014, 17:16 hod.

Já jak moc na seriály nekoukám tak mám svoje TOP3 ..

Simpsonovi
The Big Bang Theory
Jmenuju se Earl (škoda uoknčení)
Obrázek

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Seriály

Příspěvek od Drakkari » 03.02.2014, 18:24 hod.

ten algoritmus prosím česky, nerozumím tomu, dík

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Seriály

Příspěvek od Reve » 04.02.2014, 16:05 hod.

Ray Donovan

samozrejme jich je vic, ale tento nikdo zatim myslim nezminil :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Seriály

Příspěvek od RIP » 05.02.2014, 11:36 hod.

Nevim, jestli tu byl psany, ale nadchly me prvni dve serie Arrow, snad to bude takto pokracovat ;)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Seriály

Příspěvek od raisen » 05.02.2014, 17:26 hod.

Vypadá to dobře, kouknu :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Seriály

Příspěvek od Prestigo » 05.02.2014, 18:35 hod.

tak já se přidám se svým prozatímním TOP 10:
10) HIMYM
Tenhle seriál je tu hlavně kvůli prvním třem seriím, který byly absolutně brilantní, pak to šlo hodně do kopru >:'(

9) Hustle
Koukal sem na něj ve svý době na ČTčku a výborně sem se u něj bavil, mám tyhle podfukářský seriály/filmy moc rád. Navíc skvělý postavy a hlavně perfektní podfuky.

8) Black Books
Další hodně kvalitní seriál z britské produkce, skvělý humor, prostě je tam všechno co mám na britských seriálech nejradši

7) Firefly
O tomhle kultovním seriálu se už vždycky bude mluvit jako o tom co byl neprávem zrušen. Spousta lidí za to do dnes Fox nenávidí a já sem mezi nimi :D Rozhodně doporučuju vidět

6) The Pacific
Ačkoliv je mnohými považován za horší než Band of Brothers, tak podle mě je jen trochu jiný a svoje kvality rozhodně má. Hlavně v tom, že nádherně zobrazuje vojáka, který je plný ideálu, a postupně o ně přichází a stává se z něj monstrum a následně si uvědomuje svoje činy a hrůzy co provedl a zažil. Pacifik v té době rozhodně nebyl ráj, kde chcete strávit pohodovou dovolenou.

5) Californication
Hank Moody je úspěšný spisovatel, má velkýho č***ka, klátí každou co potká, ale je to taky velkej s*it magnet. Seriál, který ukazuje tragédii jednoho člověk, který lítá z průseru do průseru a strašně při tom hláškuje. Pokud se řekne David Duchovny, tak se mi nevybaví Mulder, ale Hank Moody, takhle je ten seriál dobrej.

4) House M.D.
Nejvtipnějšího doktora své doby snad není třeba představovat. U tohohle seriálu sem vyrostl a neskutečně pobavil.

3) Game of Thrones
Fenomén dnešní doby, knihu jsem nečetl, ale seriál je sakra dobrý jeho syrovost je přesně to co mi chybělo. To že ne všechny postavy mohou dožít konce série a opravdu se o ně bojíte je další velký plus. Výborný casting, scénář, kulisy nemá moc v seriálovém prostředí obdoby. Minimálně za zkoušku stojí.

2) Sherlock
Sherlock v moderní době nemohl dopadnout líp. Cumberbatch exceluje a ostatní mu skvěle sekundují, výborný scénář, který bere původní povídky a předělává je do současnosti. Jediná nevýhoda je, že každá série má jen 3 díly, ale já si užíval každou vteřinu.

a vítězem se stává.....
1)Band of Brothers
Do teď nejlepší válečný seriál. Pokud se vám líbil vojín rayne či jakýkoliv jiný válečný film, tak tenhle seriál musíte vidět. Je to majstrštyk, všechno je v tohle seriálu boží. Od bitev až po herce. Viděl sem ho několikrát a ještě několikrát uvidím.
Naposledy upravil(a) Prestigo dne 05.02.2014, 19:13 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Seriály

Příspěvek od ZOMB » 05.02.2014, 19:07 hod.

Arrow taky zkusím :)
Co jsem četl pár komentářů, podobá se to místy Batmanovi od Nolana, kterého mám velice rád... tak uvidím :)

HIMYM je kapitolou sama pro sebe... a to kvůli tomu, že každá série je určena pro jiné publikum... to je dáno tím, že postavy "dospívají" v průběhu seriálu :)

Za mě... zase jsem o pár seriálů bohatší, a musím uznat, že americká tvorba se s tou britskou měřit nemůže...
Z amerických se mi líbí Dexter, HIMYM nebo třeba Awake (zajímavý psychologický seriál) či již zmíněný House M.D.
Z britských... Red Dwarf, Sherlock, IT Crowd, Doctor Who, Black Books, Top Gear... a určitě by se ještě nějaký našel :D
Je to dáno tím, že (obecně) britský humor je českému mnohem bližší než třeba americký, který se mi zdá místy opravdu hodně primitivní...
Ale proti gustu žádný dišputát ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Seriály

Příspěvek od SkoroPaladin » 05.02.2014, 19:08 hod.

Jaj - na "Band of Brothers" sem ňák pozapomněl. Jo to - byl/je/bude naprosto suprózní seroš.
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Seriály

Příspěvek od dawemorraless » 05.02.2014, 19:40 hod.

awake nebyl špatný až na ten konec ten sem nějak nepobral :D ještě sem pozapoměl Little Britain Shamelles Lost a Heroes
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Seriály

Příspěvek od pavlas » 05.02.2014, 21:13 hod.

Ještě tu nepadl Chuck :)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Seriály

Příspěvek od Dragonius » 06.02.2014, 17:47 hod.

Walker je klasika :)))
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Seriály

Příspěvek od dawemorraless » 18.02.2014, 00:13 hod.

ted mě dostává True Detective :shock: pecka bych řekl :green: " máte dost argance na to že vyrvete duši z uplnýho prázdna vložíte jí do masa a že zrozenej život přivedete do drtičky jménem svět"
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Seriály

Příspěvek od Xenter » 23.01.2015, 20:02 hod.

Poslední dobou jsem se v rámci zlepšení angličtiny začal přes počáteční přemáhání koukat na seriály v originále a už bych pravděpodobně za dabing neměnil. Koukal jsem postupně na tyhle, třeba někomu sednou.

Once Upon a Time
Vikings
Penny Dreadful
Ray Donovan
Suits
Banshee

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Seriály

Příspěvek od Obter!vr » 24.01.2015, 10:35 hod.

Když se to tady tak trochu oživilo, tak se taky podělím o seriály, které patří k tomu nejlepšímu co pro mě bylo natočeno :-)

Arrow
Game of Thrones (už jsem začal i číst :-) ...)
TBBT (nejlepší sitcom, který existuje :-) )
Sleepy Hollow
The Musketeers
Gotham
The Flash
Dexter
Da Vinci´s Demons
Mentalista
Sherlock
Scorpion

PS: neni to řazené od nejlepšího ani od nejhoršího :) prostě jak mě to napadlo :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Seriály

Příspěvek od Xenter » 24.01.2015, 22:25 hod.

Na Sherlocka se plánuju mrknout, ale pořád se k tomu nějak ne a ne dokopat :). Jinak u mě by asi jako nejlepší seriál obstáli Vikings a jsem zvědav na další série. Přes Game of Thrones jsem se taky v podstatě dostal ke knihám, škoda že se jich seriál příliš nedrží. Po třetí řadě jsem se přestal koukat, ale na druhou stranu pokud si pro Martina příjdou Jiní dřív než to dopíše, bude mít ta sága alespoň nějaké ukončení.

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Seriály

Příspěvek od Obter!vr » 25.01.2015, 09:33 hod.

Sice jsem četl zatím jenom první knížku, ale mám pocit, že z velké většiny použili knížku jako scénář, protože mě se to zdálo v podstatě stené :-) ... uvidíme teda jak to bude vypadat dál :) .... taky jsem přemýšlel co by se stalo kdyby to nestihl dopsat :-D
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Seriály

Příspěvek od Xenter » 25.01.2015, 10:59 hod.

No jak se říká "Ďábel je v detailech". Ten seriál se rámcově knih drží, ale obrovské množství událostí je tam oproti knize pozměněno. Já jsem na tohle holt detailista :).

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Seriály

Příspěvek od azaxsyndrom » 29.01.2015, 15:52 hod.

Hra o Trůny ,The Walking Dead , Red Dwarf.Monty Python , TBBT, Vikings,Sleepy Hollow,Bleach,Naruto,Death Note,Penny Dreadfull , Supernatural

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Seriály

Příspěvek od Xenter » 31.01.2015, 09:33 hod.

Zrovna koukám na pirátský seriál Black Sails a taky to jde, uvidíme jak bude vypadat druhá řada.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“