Kecání

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Kecání

Příspěvek od Welwet » 15.11.2012, 16:50 hod.

bohudik ne, je to notas sestry...jak na takovej krap co taha love nekdo muze byt hrdej..to nevim..

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od Krolth » 16.11.2012, 08:25 hod.

Souhlas :D

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Kecání

Příspěvek od DeathHero » 07.12.2012, 20:13 hod.

Rakousko vs Cesko no jo rakousky deti jsou vice hodny :lol:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Kecání

Příspěvek od ZOMB » 08.12.2012, 12:05 hod.

Tak jsem se dostal na 1000. příspěvek... už nejsem Minion of Destruction, ale The Butcher
Dobré vědět :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Kecání

Příspěvek od Tib3rian » 08.12.2012, 12:27 hod.

DeathHero: Bohuzial, nie len deti.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Kecání

Příspěvek od Bemik » 08.12.2012, 14:17 hod.

Peklo na talíři je klasika... doporučuju rozbory potravin, hlavně díl o výrobním salámu (výrobní cena 13 kč za asi 3 kg) je celkem hardcore. Od té doby sem ještě nedostal chuť dát si paříž s rohlíkem
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Kecání

Příspěvek od DeathHero » 08.12.2012, 14:30 hod.

@Bemik jasny je to velky silenstvi co se u nas prodava proste nechapu ze se to nezakaze u me je to vsechno velky podvod taky bych skusil prodavat zlatou cihlu bylo by v ni jenom 50 % zlata a zbytek nejaky primesy samozrejme by si to mohl kazdy kupujici precist co presne obsahuje schvalne jestli by to policie vubec resila :P
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Kecání

Příspěvek od Dragonius » 08.12.2012, 14:45 hod.

Sdílím Váš názor. Mě naprosto irituje, že jdu koupit maso a ono je to jen z 1/2 (i kdyby někdy to)... Připadám si jak pedant, když se obsluhy ptám, kolik % tam je masa a i 85 mi přijde málo. A není to jen u masa, člověka berou na hůl s výrobkem považujícím za něco, co je to jen z 1/2. Za chvli budu platit za litr nafty jako za dva :-x
Jinak příjemný víkend :-)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Kecání

Příspěvek od Bemik » 08.12.2012, 16:05 hod.

Dragonius: 50% masa je ještě celkem dobrej poměr co týká šunkových salámů a salámů, kterým jsme si tady všichni s jakousi gastronomickou drzostí přivykli říkat "šunka" (pro příklad)
My - podle mého názoru - nemáme ani na výběr. Nevím, kdo za tímhle stojí (přestože každej viní vládu), ale poměřte si nabídku v česku ohledně potravin a nabídku jinde v evropě. K nám se dováží největší sajrajty za cenu jinde kvalitních výrobků. Ochutnal někdo milku z českýho supermarketu a z německa?
Lidi říkají : "je to naše chyba, my sme dovolili, aby se s náma takhle manipulovalo" ... Co ale mám já - jakožto řadovej občan - s tímhle stavem dělat? Mám volit jinou stranu? Nebo si mám 3 krát týdně jezdit do zahraničí pro jídlo? A nejde jen o jídlo. Pracovně vytíženej občan jako takovej s tím nic moc dělat nemůže. Chce to impuls, něco se musí stát, někdo se bude muset asi vzbouřit a nějak rozumně zabojovat. Potom teprve příchází síla obyčejných lidí, aby ho podpořili... Naší povinností a zodpovědností nad vlastní bezmocí kupovat za přiměřené peníze to, co opravdu za ně chceme, je jen uvědomit si pravdu a v pravý moment reagovat na impuls. Do té doby si můžem zoufat a nadávat jak chceme, ale nikdo reagovat na naše pindy nebude, protože upřímně : Co je komu do nás, dokud to kupujeme a přestat kupovat nemůžeme? :{ (můj názor, snad nikoho neurazí)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Kecání

Příspěvek od Attia » 08.12.2012, 16:21 hod.

problem je v tom že i když vyburcuješ davy lidí kteří "vyjdou do ulic" tak se vždycky najde drtivá většina občanů kteří si řeknou že jim je u zadele co koupí hlavně že to je levný a relativně dobrý. Se koukni na mléko...co to má společného s mlékem? ochutnal tu někdo pravé čerstvé mléko vůbec? já ano a nelze to v krabici co se jmenuje mléko chutí ani složením přirovnávat k pravému mléku...

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Kecání

Příspěvek od DeathHero » 08.12.2012, 16:40 hod.

osobne nevim jak tento problem vyresit bud jeste sprisnit normy nebo se proste naucit cist etikety jediny co me vadi ze se nejaky vyrobek prodava pod urcitym nazvem a nema s tin nic spolecneho nejvic me dostala sunkova pizza proc se to jmenuje sunkova pizza vite to nekdo :?:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od Asman » 08.12.2012, 16:45 hod.

Protože pod názvem "Hnusný rádobytěsto s podivnou hmotou a rozemletými skelety nahoře" by si to nikdo nekoupil.

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Kecání

Příspěvek od Bemik » 08.12.2012, 17:01 hod.

Attia: Nemyslel sem nepokoje na ulicích kvůli kvalitě jídla. Ale příklad: Jamie Oliver udělal už trochu práce ve svým projektu "revoluce ve stravování". Veřejně bojuje proti polotovarům na základních školách a všemu hnusnýmu, co tam děti učí už od dětství. Především v Americe měl kupu práce, pochopil tam, proč je tam takový podíl obézních dětí. Ale změny udělal a na mnoha školách (co sem slyšel) už zavedli jeho vizi o školní stravě.
Nenechali si líbit to, co z čeho byli nuceni kuchaři na školách vařit, aby se ušetřilo pár dolarů. Nakupovali kvalitní suroviny a naučili se je zdravě zpracovat. Ne jen "rozbalit a hodit do friťáku" .
Tohle byl jen příklad, všehovšudy sem viděl náhodou jen dva díly a Jamieho fanoušek nejsem, takže pokud jeho věc selhala, tak mi to prosím nevmeťte do tváře. Chtěl sem jen dát příklad toho, jak se proti tomu dá postavit, ukázku impulsu, který sem měl na mysli. A pokud jeho věc selhala, věřím, že za to může víc lidský nezájem, než nemožnost věci změnit.
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Kecání

Příspěvek od Dragonius » 08.12.2012, 17:02 hod.

to Asman: teď to bylo trefné :-)

Defakto, když se to vezme, tak je to klámání za úmyslem výdělku. A to nemluvím o tom, že někdy jíme sra**y s prominutím a je úplně normální, že se klame za účelem zisku.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Kecání

Příspěvek od Attia » 08.12.2012, 19:02 hod.

s tim jamie oliverem to znám. viděl jsem i pár dílů z těch kuchyňských zařízení a bylo mi na blití...to jestli věc selhala nebo ne je druhá věc, protože i kdyby jediná škola přešla na lepší styl vaření, pro stovky školáků je to velký plus. Ještě donedávna jsem si říkal že jsem rád že se na našich školách vaří líp. neříkám že je to tam ala italiano restorante ale oproti JůEsEj je to stonásobně lepší...nebo teda bylo. když mě asi před týdnem říkala sestřenka v 6. třídě že tam maj super obědy protože v pondělí měli smažák s hranolkama, v úterý pro změnu "kuřecí" smajlíky s hranolkama tak jsem byl dost zklamanej a vzpomkěl jsem si právě na toho jamiho jak vařil v tý emerice...bohužel to už jde i sem...

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Kecání

Příspěvek od Bemik » 08.12.2012, 21:32 hod.

Proto nechodím na obědy ve škole... U nás sice dobrý, většinou ale borci říkají, že to divně voní a divně chutná... škola plná borců, takže hlad udělá svoje a každej sní.
Ale není nad to, udělat si dobrou bagetu s máslem a vajíčkem a tuňákem... zásobu jablek (na ty sem uchylnej) a oběd radši riskovat až doma.
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Kecání

Příspěvek od Tib3rian » 09.12.2012, 00:06 hod.

Ci to ide zmenit je dobra otazka. Mozno by to slo, ak by to nebolo robene zamerne. Zamerne ludmi, ktori a treba to povedat narovinu, maju moc o tomto vysostne rozhodovat, resp. to maju cele v rukach. Ja som poznal jedneho cloveka, nebudem menovat, je clen clubu Rotari a to dost vysoko postaveny. Povedal nieco v zmysle, ze aby brat mojej mami nepodnikal, pretoze na Slovensku obchody nepojdu, ze vraj vie o com hovori. Bolo to asi pred 15 rokmi. To ma jasne utvrdilo v tom, ze urcite "kruhy" maju, okrem inych veci, jasny zamer aj v oblasti, o ktorej tu debatujeme.

Edit: K tej skolskej strave: Prec su casy, kedy som povazoval domacu kuchynu za menej kvalitnu ako supermarketovu. Lenze pokym v nasej skole varili hrozne a v ostatnych uplne tak isto, tak potraviny v obchododch boli skutocnym lakadlom a clovek bol rad, ked si mohol dopriat. Ja teda premyslam, ci to jedlo v skolach je este horsie nez za mojich cias. Pre boha dufam, ze nie.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od Krolth » 21.12.2012, 11:38 hod.

Tak co myslíte, přijde dnes Diablo?:D:D:D
Uslyšíme "Not even death can save you from me!" a vyskočí z horoucích pekel!!!!!

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od Asman » 21.12.2012, 11:53 hod.

Nechápu, jak někdo takové hovadině může věřit(teď na nikoho neukazuju). Je to stejná blbost jako nějaká vyšší síla, holt demence vládne světu. Lidstvo se jednou samo zahubí, dneska to ale nebude.

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od Krolth » 21.12.2012, 11:57 hod.

Já se tím taky moc bavím :D ... je toho plné aktuálně a živě, a vlastně uplně všechno, jak dokáží být lidi opravdu hloupí :D
Těším se na zítřek, kolik lidí spáchalo sebevraždu, protože žádný konec nebyl .... a kupujte noviny o tom, proč konec světa nenastal, ať z toho vydřeme co nejvíc :D:D

Ach, ta média .......

Rozhodně by to ale neuškodilo, minimálně pro ČR, kdyby se stalo něco typu, že až se zítra probudíme, všichni na sebe budou milejší .. hned by se tady žilo líp :)
A taky by se za tu noc mohla vypařit celá naše vláda ....

Aneb jeden dobrý vtip:
Přijde konec světa do ČR, ohlédne se a řekne si: ''Tady už jsem byl?''

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“