Kde domov můj

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:
Re: Kde domov můj

Příspěvek od Grammator » 27.01.2013, 12:02 hod.

Já myslel politiku obecně...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: Kde domov můj

Příspěvek od Silblade » 27.01.2013, 13:32 hod.

Bylo hrozný číst ty diskuze na Novinkách a nemoci přispět z důvodu pozastavený registrace. Fakt utrpení. A že bych si chtěl hrát na chytrýho politologa na FB, jak se toho ujalo množství mých přátel, to taky není nic pro mě. No tak se alespoň částečně vykvákám tady.:D
Zvolení Zemana mě neskutečně zarmoutilo a ztratil jsem víru v to, že se "Češi", či alespoň většina z nich, dokázali přes to 40 let trvání komunismu přenést. Nedokázali, volí levici furt i levicově smýšlejícího prezidenta. Proč píšu Čechy v uvozovkách je hlavně pro neskutečné pokrytectví všech lidí, kteří poukazovali na to, že je Karel S. Rakušan a že už z tohoto principu nemá na postu prezidenta co dělat. Najednou se vynořili všechna ta falešná národně-obrozenecká hesla typu "naší předci by se otáčeli v hrobech", "vzpomeňme na Husity, Erbena, Masaryka", "rakouský feudál-aristokrat nemá co na hradě dělat" a podobný výblitky. Zeptal bych se těchto lidí za půl roku, jak si to svoje "češství" uchovávají, co pro to dělají? Nic. Jediný moment, kdy si náš národ vzpomene, že jsme Češi je při EURU nebo při MS ve fotbale či v hokeji. Toť vše, mezitím je pusto a prázdno.
Jak kdysi jednou někdo podotkl, společným jmenovatelem pro Čechy je hlavně závist. Závist, že soused má víc než já. Závist, že ten je šlechtic a já obyčejnej dělňas. Závist, že někdo vydělává o 10k víc než já. Odtud potom pramení ta zdegenerovaná logika: "když nemůžu mít ani já, nebude mít ani druhej" resp. "budu mít víc na úkor jinýho", zkrátka "bohatým bere, chudým dává". Právě proto lidí stále volí levici i Zemana. Hlavními jejich hodnotami je knedlo-vepřo-zelo a korbel piva, to je prostě "styl a smysl jejich života". "Není všechno zlato, co se třpytí" je pro ně jen prázdnou frází. A mrzí mě, že je zde takových přes 55% voličů (moc nevěřím tomu, že ho lidi volili kvůli jeho charakteru, spíš koho a co Zeman představuje). Stále ten stín komunismu nad námi visí. Chybou Havla bylo to, že po převratu nezrušil a nezakázal komunistickou stranu, to je vždycky keců kolem nacistů, ale komunisty, největší vrahy v dějinách, tolerujeme. Tím nijak nesnižuju odpor vůči nacismu, ten je taky fuj.
Volil jsem samozřejmě Karla, protože je podle mě víc morálně založenější než Zeman a je i víc lidovější, sympatičtější, nemá žádný arogantní průpovídky.

To je můj názor, nikoho tu konkrétně samozřejmě neviním za jeho volbu, popravdě ani jsem si příspěvky ostatních nečetl. Zkrátka tak.
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Kde domov můj

Příspěvek od ZOMB » 27.01.2013, 14:44 hod.

Silblade: pěkně řečeno

Uvidíme, kolik škody Zeman natropí, snad to nebude tak strašné... nechápu, kde sehnal tolik voličů, protože osobně neznám jediného člověka, co ho volil :roll:
Pravda je, že Schwarzenberg by taky nebyl žádná výhra, ale ten alespoň není komunista a nelže lidem do očí...

Jak ale píše každý... je to můj subjektivní názor, takže prosím nekamenovat ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Kde domov můj

Příspěvek od Tib3rian » 01.02.2013, 18:05 hod.

Neviem preco sa to tu strhlo na narodnostne politicku debatu. Ved otazka bola jasna: Koho ste volili, pripadne co od neho cakate.

Neda mi ale sa nevyjadrit k emigrantom. Prosim pekne kde by boli ludia na Slovensku, keby nejaky ich rodinny prislusnik nenastavil v zahranici chrbat a nedotoval odtial svojich blizkych? Pravda je taka, ze mnohi ustali chudobu len vdaka tomu. A deje sa to dalej. Mam okolo seba jasne priklady.
Milionarska dan je jediny efektivny sposob ako zabezpecit stabilitu a dostat sa z krizi. Pretoze ak niekomu stat umoznil, aby zbohatol ci uz budovanim niecoho alebo investovanim, ci okradal americanov na burze o miliardy, alebo vdaka fabrike v Cine kde nanho dru ziskal mailand. Ci je to mafian, rotari klub, ci niekto kto tazi z vyvolavania vojnovych konfliktov, vykoristovanim zamestnancov, alebo sebcenim, karierizmom, aroganciou, slapanim cez mrtvoli alebo tym, ze nikomu nepomohol, ze sa neobetoval pre druhych, tak by mohol aspon uznat, ze jeho uspech je dany jeho talentom a zdravim, ktore dostal a ludmi ktori vybodovali tuto spolocnost. Co boli zdierani pracujuci az na smrt, a dat spatne spolocnosti to co ona dala jemu.
Ak niekto nema problem sa "vypasat" a pritom sledovat svojho suseda ako trie biedu a este mu nadavat do pijavic za to ze berie davky na svojich 5 deti, tak potom nema problem bit ludi v Spanielsku za to, ze sa buria ze im banky beru domy kvoli sialenym urokom, z ktorych nedokazali splatit mizivu cast. Banky ich na to nachytali umyselne a beru ludom strechu nad hlavou. A potom po tejto financnej apocalypse sa niekto cuduje, ze uz nemoze cicat zo systemu a chcu ho zdanit tak, aby platil tolko co stredna vrstva a chudobni. Depardie zradi krajinu a uz vobec mu nevadi, ze v EU su ludia niekedy pod hranicou chudoby. Nech si ma tie auta, vinice, sidla a zivotnu uroven, ale pre boha preco jeho menej schopny a slabsi alebo len zasadovo zijuci spoluobcan ktori je cestny vo vsetkom, nema ani na strechu nad hlavou. Bohaci= schopny podnikavi a pracujuci. Chudobny= slabi loseri, lenivci. Bohuzial toto je utopia. Takto to nikdy nefungovalo. Bolo to vzdy o predkoch, prilezitostiach, charaktere, dostatku sebectva a vyznavaniu principov nemilosrdneho kapitalizmu. Ano J.R. z Dallasu, to je realita, takto ti ludia bohatnu. Tato spolocnost je chora a treba ju ozdravit. No tak treba brat peniaze tam, kde idu, tam kde usti vysledok produkcie celeho obyvatelstva. A nechcite aby som napisal na to svoj pohlad. Lebo dnesne kecy o nadmernom sociale, grecku a milionarskych daniach by sa rosypali ako domcek z karat. A nasral ma aj Brano Skripek, ked nesuhlasi aby stredna vrstva odviedla do statnej kasy viac penazi a tak pomohla socialne slabym vrstvam.
A co sa tyka prezidenta, prekvapilo ma ze to vyhral Zeman, naozaj to pivo robi z ludmi svoje. Ale tak aspon bude zastupovat svojich a neverim, ze by bol schopny az takej slyzkosti ako jeho kolegovia, a ze by zradil volicov.

A na Homelesa mozem prezradit, ze chcel ist v druhom kole volit, ale hral Path of Exile a ked sa spamatal, tak uz bolo neskoro :P
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Kde domov můj

Příspěvek od SkoroPaladin » 01.02.2013, 21:20 hod.

V prvním kole sem s těžkým srdcem volil Karla. Ve druhým kole byl pro mě Karel jasná volba.
Zeman je výborný rétor, sečtělý a protřelý/zkušený politik.
Ale!!! - zvolit si na post "nejvyšší" demagoga (resp. lháře), takt postrádajícího... burana. Člověka jemuž není zatěžko paktovati se s bolševikem a přirovnat v Izraeli Arafata k Hitlerovi (mimo jiné - měl těch průserů s nevymáchanou hubou v zahraničí vícero). Zvolit borca, který výrazně napomohl rozkrádání státu. Přítomnost Šloufa v Zemanově fanklubu, to už je jen třešnička na dortu. Řek bych, že budem s láskou vzpomínat na ukradený propisky (a to to Kikina voral pěkně).
Nezvolili jsme moudře - Prezident chleba levnější neudělá. Zlatý prciny...

Ale vidím i pozitivum na výsledku - v prvním kole byli dle mýho soudu 2 (možná 3) kandidáti - kteří by to prezidentování mohli s*át ještě víc než Milouš.

http://www.youtube.com/watch?v=fbSR5sCpvzA
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Kde domov můj

Příspěvek od SkoroPaladin » 21.12.2013, 21:46 hod.

Tak co děcka, jakpak jste spokojení se Zemanem? Mě tak nějak nepřekvapil a spokojenej nejsem.
Tohle bylo docela vizionářský: http://www.youtube.com/watch?v=-uIdLBJeFdE
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Kde domov můj

Příspěvek od NargarotH » 22.12.2013, 15:28 hod.

Zas tak moc ne, on totiž novoroční projev mít nebude :)

http://www.youtube.com/watch?v=bStfaIiASLY
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Kde domov můj

Příspěvek od SkoroPaladin » 22.12.2013, 15:53 hod.

JJ, tohle je taky super (ona byla obecně Česká Soda super :-)).
We are knights who say... NI!

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“