Project Titan

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Project Titan

Příspěvek od Drakkari » 29.05.2013, 12:20 hod.

Nové next gen MMO od Blizzardu.

Zvěsti a leaky na internetu předvídaly vydání hry někdy na konec roku 2014. Na hře podle Blizzardu pracovaly nejnadanější a nejzkušenější vývojáři firmy. Hra měla být z nového univerza, pravděpodobně sci-fi mmorpg.

Podle posledních informací ale Blizzard vývoj restartoval, stáhl z projektu 2/3 vývojářů a odložil předpokládané vydání hry na rok 2016 nejdříve (dohad).

Docela mě to mrzí, těšil jsem se na novou herní modlu. V Blizzu teď probíhají velké personální změny a rotace vývojářů z jednoho projektu na druhý každou chvíli. No snad to bude ve výsledku plus pro Titan, a vlastně i pro ostatní hry jako Diablo a Warcraft. Každopádně na Titan jsem hodně zvědav. S čím se pak pánové vytasí.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Project Titan

Příspěvek od sklb » 29.05.2013, 14:36 hod.

2016? Cize 2020. Vrat sa sem s tym za 5 rokov ked to bude aspon trosku aktualne
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Project Titan

Příspěvek od Drakkari » 29.05.2013, 16:43 hod.

A proč by to nebylo aktuální, když se o tom nyní mluví na každém fóru co má co do činění s Blizzardem, vlastně na každém herním webu. Je to sakra aktuální. To tvůj post je neaktuální ba co víc off topic.

Nicméně, už je jasné proč to jde s Titanem z kopce, začal na něm dělat Jay Wilson. A hned má zpoždění a půlka lidí od toho utekla :D

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Project Titan

Příspěvek od Reve » 30.05.2013, 07:53 hod.

Protoze blizzard vse posunuje jak muze tzn, ze pokud pisi 2016 mysli tim 2020.To tim asi sklb chtel rict.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“