The NoAH Selffound Character set

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
The NoAH Selffound Character set

Příspěvek od Javurek » 31.08.2013, 08:16 hod.

Už jsem zakládal podobné téma na Hardcore, ale po představení datadisku jsem se rozhodl, že s HC počkám a zaměřím se na Softcore. Už jsem několikrát různě bez Auction house zkoušel hrát, ale nakonec to vždy dopadlo tak, že jsem skončil na aukci a nebo mi někdo něco dal. Vždy to pak dopadlo tak, že jsem si vylepšil postavu a nějak mě to pak ani nebavilo, protože z dropu se na vylepšení postavy prakticky nic už nehodilo.

Před několika dny jsem tedy rozjel 5 nových postav na Softcore s pravidlem zákazu Auction house a braní předmětu od jiných hráčů. Postavy si mezi sebou můžou předávat předměty a hraju to stylem, že vždy projdu učitou část hry a pak vemu další postavu, aby se všechny udržovaly na stejném levelu. U obchodníků je povolen nákup, ale ani to moc nevyužívám, snažím se jet pouze z dropu. Stejně tak craftování. Prakticky vše co najdu prodávám za goldy, zatím necraftuji. Gemy používám pouze ty, které aktuálně najdu, žádné lepší nemam dopředu připravené.

Hraji z 95% sám, protože chci mít svůj klid :), procházím komplet celé lokace, vše otvírám a rozbíjím. No prostě se snažím vůbec nic nevynechat. Na Magic find prozatím kašlu a asi to tak budu dělat i do budoucna, stejně na nižší obtížnosti zatím nic nepadá a zaměřím se později spíše na Paragon levely do datadisku.

Cílem tohoto všeho je víc věcí a to převážně:
- Dokončení některých achievmentů
- Příprava na datadisk(Paragon levely)
- Mít lepší pocit z nalezeného dropu

Co se týče Monster Power, tak nemám žádné pravidlo. Momentálně jsem na Nightmare bez MP, skoro celé normal jsem projel na MP 5, vzhledem k tomu že mi nepřijde nějak efektivní to jet s vysokým MP, tak to asi nechám bez něj. Jak dojedu na inferno, tak ho dokončím bez MP s každou postavou a pak postupně budu po MP navyšovat. Ono bude záležet na výbavě co sestavím, takže to třeba bude trochu jinak pak.


Tady odkazy na všechny postavy:


Monk: Andromeda - http://eu.battle.net/d3/en/profile/Xion ... o/30183698
DPS=13.325, HP=18.900, ARMOR=3.558, MF=54%, PL=0
Witch Doctor: Lizard - http://eu.battle.net/d3/en/profile/Xion ... o/30183674
DPS=18.493, HP=22.300, ARMOR=2.058, MF=11%, PL=0
Barbarian: Sirius - http://eu.battle.net/d3/en/profile/Xion ... o/30183708
DPS=16.176, HP=17.800, ARMOR=5.339, MF=13%, PL=0
Demon Hunter: Chloe - http://eu.battle.net/d3/en/profile/Xion ... o/30183753
DPS=32.358, HP=25.400, ARMOR=2.133, MF=0%, PL=0
Wizard: Zod - http://eu.battle.net/d3/en/profile/Xion ... o/30183741
DPS=19.835, HP=23.800, ARMOR=2.596, MF=0%, PL=0

Postupně budu téma katualizovat a dopisovat průběh hrou nálezy a tak podobně, něco podobného jako DrSma, který mě inspiroval. Akorát to téma nebudu mít tak hezky vybarvené s obrázky jako on :)

STATISTIKY

Způsob hry: SC/EU/Self found/NoGift Mod/99% Solo
Herní čas: XX hodin/postava
Nejbližší cíl: Dokončit INFERNO
Poslední dropnutý Legendary předmět: Obsidian Ring of the Zodiac / 14.9.2013

Nasbírané zlato: 7.192.824 Gold

Nalezené legendární předměty

22.8.2013 >> 1. Split Tusk
24.8.2013 >> 2. Magefist
25.8.2013 >> 3. The Executioner
28.8.2013 >> 4. Lut Socks
29.8.2013 >> 5. Starfire
1.9.2013 >> 6. Goldwrap
2.9.2013 >> 7. Goldwrap
2.9.2013 >> 8. Kottur´s Brace
5.9.2013 >> 9. Etrayu
6.9.2013 >> 10. The Swami
6.9.2013 >> 11. Slave Bonds
7.9.2013 >> 12. Ambo´s Pride
7.9.2013 >> 13. Buriza-Do Kyanon
8.9.2013 >> 14. Pride of Cassius
10.9.2013 >> 15. Holy Point Shot
12.9.2013 >> 16. Blind Faith
14.9.2013 >> 17. Obsidian Ring of the Zodiac

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: The NoAH Selffound Character set

Příspěvek od Javurek » 31.08.2013, 08:16 hod.

Momentálně jsou 3 postavy za Skeleton Kingem na Nightmare a ještě 2 před ním. Celé normal mi trvalo projít cca něco málo přes 12 hodin a nasbíral jsem cca 1.300.000 zlata. Prozatím jsem nasbíral 5 legendárních věcí a to Split Tusk, Magefist, The Executioner, Lut Socks, Starfire .

Informace jsem doplnil do hlavního příspěvku.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The NoAH Selffound Character set

Příspěvek od Kuki10 » 31.08.2013, 08:50 hod.

Pekne si s tim hrajes, krasna prace.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: The NoAH Selffound Character set

Příspěvek od DrSma » 31.08.2013, 09:22 hod.

Vidím, že autorská práva na Design jsou zveřejněna, díky :D , ..tak GOOD LUCK ;) (budu tvé dropy sledovat 8-) )..

Noah s námi.. :twisted:

(pro ty, kdo by nevěděli, Noah je bůh božstva "Tisíce a jednoho", který přijal Solara za svého syna, ale do jeho srdce se vejdou i další :green: ;) )





EDIT: ach jo, já si nevšimnul, že budeš prodávat na AH... :{ :cry: ...to je škoda...
(to pak nemůže být Selffound, když jsou goldy z AH a ne sesbíraný...možná tak ještě na RMAH, abys z toho měl užitek a ne goldy, to snad ještě..)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: The NoAH Selffound Character set

Příspěvek od Lemurman » 31.08.2013, 12:39 hod.

dřžím ti palce, já se taky hodněkrát pokoušel hrát bez AH, ale vždycky sem si na něm něco koupil, v tomhle ohledu je skvělá parta, ta ti to pomůže překonat (nebo tak to aspoň bylo u mě)
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: The NoAH Selffound Character set

Příspěvek od Javurek » 01.09.2013, 18:40 hod.

Tak Act 1 NIGHTMARE dokončen. Bohužel nepadla žádná legendárka a rare věcí bylo také pomálu. Asi to MF nebude tak k ničemu jak jsem myslel .) Doplnil jsem také statistiky postav do prvního příspěvku.

EDIT:Tak jsou všichni za Magdou.S demon hunter mi padl pěkný toulec a legendární Goldwrap.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: The NoAH Selffound Character set

Příspěvek od Javurek » 03.09.2013, 23:11 hod.

Act 2 Nightmare hotový. Vtipné, že hned po dropnutém Goldwrapu padnul ze zlaté bedny další Goldwrap. Později stejného dne z Goblina padl další pásek a to Mighty belt Kottur´s Brace. Jinak se nic zajímavého nestalo .) postavy už mají +- 2000 dps takže to jde velmi dobře. Statistiky jsem aktualizoval.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: The NoAH Selffound Character set

Příspěvek od Javurek » 07.09.2013, 20:22 hod.

Nightmare za všech 5 postav konečně kompletní. Od poslední aktualizace padlo celkem 5 legendárních věcí a to: Etrayu, The Swami
, Slave Bonds, Ambo´s Pride, Buriza-Do Kyanon. Z legendárek byla prakticky jen jenda použítelná a to Ambo´s Pride, který barbarianovi boostnul DPS o 1000. Nalezené zlato se vyšplhalo už na cca 3.500.000 .

Původní příspěvek jsem aktualizoval a také jsem odmazal poznámku ohledně prodeje na Auction house. Momentálně to stejně není aktuální a chci to jet bez aukce. Pokud by byla změna dopíšu to sem.

Takže hurá na HELL :)

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: The NoAH Selffound Character set

Příspěvek od Jojo WD » 07.09.2013, 20:55 hod.

Cg ale ide ti to celkom rychlo na to ze hras za vsetkych 5 postav naraz
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: The NoAH Selffound Character set

Příspěvek od Javurek » 07.09.2013, 21:25 hod.

No rychle .) Mě to spíš přijde nekonečné. Každá postava má nahráno už přes 22 hodin.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: The NoAH Selffound Character set

Příspěvek od DrSma » 07.09.2013, 21:37 hod.

A to si vem, že si hodně lidí pořád stěžuje, že není v D3 po roce co na práci :lol: ...Já jsem ještě neskončil ani s barbarama..dá se říct, že 4 chary mi pořád zbejvaj :wave:

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: The NoAH Selffound Character set

Příspěvek od Javurek » 07.09.2013, 21:44 hod.

To jo, ale tohle není úplně klasickej styl na kterej jsem zvyklej. Já většinou hry hraju abych byl nejlepší a měl nejlepší výbavu. V diablu 2 aby byl člověk TOp, potřeboval znalosti hry. V Diablu 3 potřebuješ momentálně jen goldy :(, tak sem si musel pro zabavení to zkusit hrát takhle.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: The NoAH Selffound Character set

Příspěvek od Jojo WD » 07.09.2013, 21:50 hod.

Nj aj ja som zvyknuty hrat hru na to aby som bol najlepsi ale D3 je aspon u mna o inom, neni o tom aby som bol TOP
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: The NoAH Selffound Character set

Příspěvek od DrSma » 07.09.2013, 21:54 hod.

To asi my všichni tady :)
Mě mrzí jediná věc, že jsem ztratil půl roku na AH. Ta hra je bez AH super. Dlouho vydrží, dokonce drop potěší. Já v D2 nekšeftoval a nebyl nejlepší, přesto to byla skvělá hra. D3 má pro mě jednu velkou vadu. Tváří se jako rozmanitá hra, ale nakonec se všichni sejdou u jednho buildu se stejnejma šutrama v itemech a pěti stejnejma legama. A to je zlý. Momentálně hrou zvláštních buildů člověk pomalu trápí sám sebe :{ ..

Jsem v tomhle zatím optimista. Datáč by to itemizací snad mohl trochu zlepšit.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: The NoAH Selffound Character set

Příspěvek od DrSma » 07.09.2013, 21:59 hod.

D3 je divná hra, proto bude zase legendou.

Lidi dělají kompromisy, jen aby to mohli hrát. Možná je to jen názvem, možná něčím jiným, ale funguje to. Já nikdy nehrál Diabla HC. D3 považuju za nejzoufalejší HC ze všech Diabel jednak kvůli DC a jednak kvůli spoustě naprosto neovlivnitelnejch náhod, který se můžou stát v tak rychlý hře a člověk je pod drnem.

Ptejte se mě proč, těžko vám můžu odpovědět, ale rozljel jsem HC figuru :wave: :lol: :?: ..



Asi ňáký čáry :D ..

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: The NoAH Selffound Character set

Příspěvek od Jojo WD » 07.09.2013, 22:23 hod.

Ja viem cim to je ze si zacal hrat HC, je to zvedavostou ze az kam vies prist bez RIPu a ja dufam ze to tak skoro nebude nech nestratis chut hrat HC tak skoro :) a na HC urcite budes pouzivat iny build spellov ako na SC
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: The NoAH Selffound Character set

Příspěvek od DrSma » 08.09.2013, 06:18 hod.

To jo, Jojo :) ...a ještě k tomu dekl, kterej nenávidím :ble: :ble: :ble: :ble: :ble:


Javore, ten sumář pod odkazama postav je super. Člověk hned vidí, jak se z dropu vyvíjí jednotlivý chary za stejnej čas..



EDIT 3.10.2013 Javůrek: páč už nehraješ na US a dělal jsem si úklid v kontaktech, tak jsem tvůj vymáznul. Kdybys na US někdy pokračoval, pošli mi frienda a já si tě zase přidám, OK? (kdybych tě hledal já, vím kde tě najdu :wave: )
Naposledy upravil(a) DrSma dne 03.10.2013, 15:43 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: The NoAH Selffound Character set

Příspěvek od Javurek » 15.09.2013, 21:41 hod.

Vzhledem k tomu, že jsem línej, nebudu se nějak rozepisovat o dropech, které padli od poslední aktualizace. Tady jsou:

8.9.2013 >> 14. Pride of Cassius
10.9.2013 >> 15. Holy Point Shot
12.9.2013 >> 16. Blind Faith
14.9.2013 >> 17. Obsidian Ring of the Zodiac

Konečně jsem dokončil za všechny postavy HELL a začíná pravá zábava. Kromě legendárek, které jsou horší než jinej drop jsem našel pár docela hezkých rare kousků, které najdete v odkazech na postavy. Za normal - hell s procházením všeho jsem nasbíral přes 7 milionů goldů. Není to však jen z dropu, prakticky vše jsem prodával obchodníkům ve městě. krásně mi to expení vyšlo cca na lvl 60 těsně před Diabla.

První přípěvek jsem aktualizoval.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: The NoAH Selffound Character set

Příspěvek od Javurek » 24.09.2013, 20:44 hod.

Prozatím končím se selfound. Chci si do novým změn v d3 nafarmit paragon level, a tak využiju momentálně i aukci.

Až do včerejška jsem jel poctivě selfound a byl jsem zaměřen prakticky jen na wizarda, s kterým jsem dal poctivě paragon level 14 a díky pár kvalitním dropům a craftu dosáhl 75000 DPS což je na Selfound postavu za ne moc dlouhou dobu hraní celkem osobní úspěch, kupodivu jsem předtím neměl ani tolik s auckí což absolutně nechápu :D:D Ale zase je pravda že jsem dřív nehrál tak aktivně a neuměl sestavit výbavu.

Více kdyžtak zde: https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... =44&t=9602

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“