DOHODA - Noví hráči, čtěte.

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od DrSma » 04.09.2013, 14:09 hod.

Po oznámení o uzavření AH nebude mít tato dohoda dlouhé trvání. Dosavadní nepřehlednost ve způsobu her bez AH vedla ke vzniku tohoto Topicu. Přesto jsme na tu dobu mezi hráči bez AH došli k určité shodě v názvosloví, která padne s definitivním uzavřením AH, takto:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NoAH – postava, která nemá GOLDY ani ITEMY z AH
(může tedy předmět od jiných hráčů přijmout)

Selffound – postava, která nemá GOLDY ani ITEMY z AH ani od jiných hráčů
(čistý samosběr)

DropONLY – postava, která nemá ITEMY z AH
(může tedy předmět od jiných hráčů přijmout i používat GOLDY z AH)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dále:
- prodej předmětů na RMAH povolen všem skupinám (nepřinese to Goldy do hry)
- kdo chce, podpisů si zapište způsob hry (pomoc pro rozpoznání hráčů, o to vlasně jde)

- do podpisů by se hodilo napsat i server, na kterém hrajete a jde-li o HC (kvůli coopu)

Současně bych chtěl všem, kterým na tom záleží, připomenout, že je pouze na nich, aby si pohlídali a nenechali zkazit hru někým cizím, kdo jim daruje předmět zakoupený na AH. Pokud je pro přehlednost výše napsáno „ITEM/Předmět“, je tím samozřejmě myšleno cokoliv, co lze předat, tedy plány, kameny, předměty, suroviny atd.. U všech kategorií nic nebrání hrát coop, SC i HC.


Příklad označení do podpisů:
Selffound/SC/US
NoAH/HC/EU

nebo třeba jen:
Selffound US/ NoAH EU


Kolik nám toho kdo bude chtít v podpise o sobě sdělit je na něm. Pokud se ale chce nechat poznat, měl by využít alespoň označení způsobu hry.
Naposledy upravil(a) DrSma dne 20.09.2013, 08:02 hod., celkem upraveno 13 x.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: DOHODA

Příspěvek od Jojo WD » 04.09.2013, 15:49 hod.

Ja som za, ved preco nie len ja chystam temu o mojej postave cez vykend a pridam aj video z hrania, take kratke len :) takze sa mate na co tesit :)
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA

Příspěvek od DrSma » 04.09.2013, 17:04 hod.

čau Jojo

tak tě to HC po hořké smrti v BH neomrzelo.. :D To tvý WD je fakt selffound?..pěkně pěkně :green: :wave:

Já poprvé trošku taky zkouším HC, ale jen NoAH (pro začátek) Teda, ještě jsem nic nevzal, ale časem se asi budu muset necht obdarovat, tak raději dopředu beru svoji HC prvotinu jen jako NoAH..


Nová postava? To se teda těšíme :wave: ..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA

Příspěvek od DrSma » 04.09.2013, 17:11 hod.

A protože tomuhle Topicu Jovor udělil hvězdičku :D asi to prošlo (jsem rád, žes to vzal jako dobrej nápad ;) ) ...Takže to tu asi zůstane. Takže půjdu příkladem a přejmenuju si podpisy i témata 8-)

edit: hotovo

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DOHODA

Příspěvek od WulFgaR77 » 04.09.2013, 17:21 hod.

alejo .... souhlas s tím "abychom se poznali"
upravil jsem si podpis

BTW: JoJoWD hezká práce v Selffoundu, pokud bys přeci jen hrál coop, neboj se nás přidat přes b-tag :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA

Příspěvek od DrSma » 04.09.2013, 17:23 hod.

No WulFe,..ty se překonáváš :P ;)

Já snad s váma do tý HC praty jednou vlezu :green: ..

EDIT: Jojo je k tomu Solo?..

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: DOHODA

Příspěvek od Jojo WD » 04.09.2013, 17:29 hod.

Drsma: ano je to naozaj Self found, nic som nekupil a nic som od nikoho nezobral vsetko co mam na sebe som bud nasiel alebo vyrobyl a nemienim to menit, cize do mojej smrti :D
Wulfe: ja hram stilom jeden run v 1 acte denne lebo na viac runov nemam cas :)
Naposledy upravil(a) Jojo WD dne 04.09.2013, 17:31 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DOHODA

Příspěvek od WulFgaR77 » 04.09.2013, 17:30 hod.

Já to prozradím tady ;)
Já bych hrozně rád založil téma "s partou NoAH na HC" a psát to ve stylu Bardropa ... jenže ... i když to tak nevypadá ... součát mojí práce (agenta v agentuře) je psát (nesmyslné) články do novin a já jsem z toho tak neskutečně vyšťavenej, že na to tady nemám :(

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA

Příspěvek od DrSma » 04.09.2013, 17:35 hod.

WulF :shock: :shock: :shock: :shock:


Ty bláho, ty? :D ...to by byl fantastickej Topic :!: Hele, zvaž to...nemusej to bejt romány,..Ono to žere čas, to jo, ale myslím, že třeba Bardropí stránka motivovala i nějaký lidi...trochu mě mrzelo, že tam celkem umřela diskuse, o NoAH i celkově a stal se z toho spíš záznamník, ale i tak vidím, že to k něčemu snad bylo/je :wave: :) (když tak přemejšlím, on to původně byl záznamník, tak co :green: )
edit: topic o partě by byla skvělá protiváha (bylo by tu vše, solisti, partysti..)


EDIT: Jojo: pěkná práce ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA

Příspěvek od DrSma » 04.09.2013, 18:02 hod.

Wulfe, nevím, jak rozsáhlý to máš na mysli, ale může to bejt taky takovej záznamník, abys s tím neměl tolik práce, a za tím kecárna. To by pro začátek stačilo a pak uvidíš, že se to bude postupně nabalovat samo.

Obsadíš si první jeden dva články a zaznamenávat budeš ze začátku jen to, čemu jseš ochotnej dát čas. Hlavní by tam stejně byla ta HC NoAH partová kecárna.. :wave:

Neboj se toho :green:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DOHODA

Příspěvek od Lemurman » 04.09.2013, 18:04 hod.

Wulfe, nebuď srab :lol: běž do toho, jak psal DrSma nemusíš psát dlouhý romány stačí shrnutí
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA

Příspěvek od DrSma » 04.09.2013, 18:07 hod.

Lemurku, ty ještě nejseš označkovanej?
šup šup, hezky si ktěm svejm klikyhákům krásnejm něco vyber a šupni ;) :D

že by do toho Topicu WulFík měl jít viď? :green:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DOHODA

Příspěvek od Lemurman » 04.09.2013, 18:09 hod.

ne, kazilo by mi to ty klikyháky :green:
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DOHODA

Příspěvek od WulFgaR77 » 04.09.2013, 18:13 hod.

Přátelé, kamarádi ...

nevíte o čem je řeč :P Ne vážně, já mám toho z práce plný zuby ... hlídat si "germanismy" "oslí můstky" "přechodníky" apod. to by Vám z toho je*lo ... :OXO

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA

Příspěvek od DrSma » 04.09.2013, 18:20 hod.

Však ty změkneš :green: ...mám hned několik vyděračskejch nápadů >:D ...zatím tomu dáme čas, ale sám vím, že jak jsi už něco takovýho vyslovil..... :green: :green: :green: ...jen tě nesmíme hned vyplašit, no... :)

Ty máš furt ty příklady z filmů, tak si vzpomeň na pricip humoru ze Samotářů :D ...no to ne, to by určitě....neeeeee pak střih a už to jede :green:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DOHODA

Příspěvek od Lemurman » 04.09.2013, 18:22 hod.

jak že mám furt příklady z filmů? a nezměknu :!:
jinak Samotáře sem neviděl
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: DOHODA

Příspěvek od ZOMB » 04.09.2013, 18:25 hod.

Ještě bych tam přidal čtvrtý "mod", klasický u D2 - untwinked ;)

Tenhle mod jedou BH postavy...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA

Příspěvek od DrSma » 04.09.2013, 18:57 hod.

Lemure, to jsem psal WulFovi... :D

ZOMBE: já už bych tam další mod raději nedával, natož pro tak malou grupu, jak je BH. Ale i na to jsem myslel, dobrá připomínka ;) Mám dohodlý, že BH přesuneme sem, ať jsou ti bezaukčňáci po kupě. A taky to pojmenování způsobu hry BH, jak jsi zmínil bych nazval jednoduše:

D3 - D2 BrotehrhooD "Ultimate Selffound" Ať je to selffound a ne nová kategorie, protože z pohledu AH (o což jde) to je prostě DrSnější selffound :wave:
(protože se nesmí předávat ani mezi postavama jednoho hráče, mimo jiné..)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: DOHODA

Příspěvek od dawemorraless » 05.09.2013, 08:00 hod.

napsal sem kravinu editováno takže bla bla bla bla bla :green: :green: :green: btw není rozdíl mezi drop only a selffound je to to samýchtělo by to změnit název :ble: :ble: :ble: :green: :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA

Příspěvek od DrSma » 05.09.2013, 12:52 hod.

Dawe: technicky v tom není rozdíl názvem. Důvody jsem měl ale dva.

1. jde o to rozdělit na první pohled ty, kteří prodávají drop na AH a kteří ne. Ano, je to to samé při hře. Ale my všichni pak víme, že jeden neprodává ani nepřijímá a rduhej jo

2. DropONLY je inspirace z MP10 HC Challenge DropONLY, kde hráči jedou z dropu a také prodávají, když mají co. Tak jsem se chtěl i co nejvíc přizpůsobit tomu, co už hráči někde i dělají

Myslím, že nic nebrání tomu, že když jsou dva názvy pro to samé, využít toho, abychom rozeznali prodavače dropaře a neprodavače dropaře.
Ty názvy jsou přece taky smyšlený. Hra nic takovýho nezná. Jde o popis způsobu hry a domluvit se na tom. :wave: Byly zmatky.


Za poslední ten návrh pokryje všechny druhy hry bez AH ve třech skupinách. (jestli jsem na něco nezapomněl, doufám, že ne..)
A hlavně to funguje. Jojo napsal, že je HC Selffound (raději jsem se ujistil, že jsme se napoprvé pochopili,..a pochopili) a všichni hned vědí, co hraje a o to jde.



Takže pokud dokážeš překousnout, že se jedná o pouhé rozlišení toho, jestli hráč prodává/bere, nebo ne, (Selffound/DropONLY) nechal bych to tak.
Vždyť ani Selffound ani DropONLY názvy neříkají, jestli hráč smí prodat na AH, nebo ne! Tak bacha na to :!: .. :wave:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“