NoAH HC duet - WD Gilgalad a mončičák Turambar

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665
NoAH HC duet - WD Gilgalad a mončičák Turambar

Příspěvek od Tomovous » 12.09.2013, 18:52 hod.

Současné staty - WD Gilgalad(25pl):
Life: 77k
AR: +/- 500+
Armor: 3900
EHP: 513k
DPS: 77k unbuffed
Rozložení skillů: Gilgalad

Současné staty - monk Turambar(14pl):
life: 75k
AR: +/- 450
Armor: 4900
EHP: 641k
DPS: 59k unbuffed
Rozložení skillů: Turambar

Zdravím všechny, kdo mají rádi D3 výzvy.

Protože mě NoAH hra zcela pohltila, rozhodl jsem se nakonec také zkusit vyplodit něco trvanlivějšího o výpravě za legendárními dropy, zkušenostmi a hrdinskými úmrtími (ale ty RIPy tolik nevyhledávám :)

D3 jsem začal hrát prakticky od jeho vydání (zrovna měsíc před Mgr. státnicemi – kruté) a prvních pár měsíců jsem strávil na SC, kde jsem si v klídku leveloval a propadl jsem i trochu AH Tycoonu. Postupně mi ale docházela motivace, takže jsem SC i AH nadobro opustil.

Změna to byla opravdu vítaná, protože jsem mohl začít úplně nanovo a vychutnat si OPRAVDOVÉ Diablo. Dokonce i dropy se zlepšily, protože jsem si hru nekazil levnými nákupy na AH. Prostě pocitu, že na každém rohu může číhat lepší item, se máloco vyrovná a konkrétně to mě nutí pokračovat dál a dál :) Nejdřív jsem hrál pár týdnů sám, ale nebylo to úplně ono. Po registraci na diablofans už to bylo o poznání lepší a v současné době už si na nedostatek kolegů nemohu stěžovat :twisted:

Rád bych vyzdvihl obzvláště povedené a pohodové coopy s hráči jako AntenorCZ, msstar, bolehlav, zaljan, violatorCZ, antabus, Serethiel a poslední dobou s Wulfem, Dawem a Lordem Koroghunem.

Konkrétně tento topic bude o postavě Witch Doctora nesoucí hrdé jméno Gilgalad. Toho času se jeho zkušenost rovná 14 paragonům :) . Dle kategorizace od Drsmy jde o NoAH postavu, protože AH kompletně ignoruju, ale přijímám a vyměňuju dobré dropy s hráči v coopu.

Vývoj postavy:
WD jsem začal až jako poslední postavu ze všech. Moc jsem jí nevěřil a projevilo se to určitou otráveností při postupu 1-50. Během posledních 10 levelů před 60kou se však můj vztah ke Gilgaladovi začal obracet a po vstupu na inferno jsem mu propadl docela. Důvodem je i fakt, že se nebesa konečně smilovala a přes zatím nízký para Gilgalad potkal už pěknou řádku zajímavých dropů v průběhu posledního týdne (screeny přidám později):

WD Paragon 1-13
Setovky:
Tal Rasha´s helm Tal Rasha´s belt Natalya´s chest
Legendárky:
Burning Axe of SankisThe Grandfather Madstone Flying Dragon The Sledge of Athskeleng

Což zatím bohatě postačuje na bezpečnou farmu mp1 (solo i coop). Co mi schází pro posun v obtížnosti je hlavně jakákoliv regenerace zdraví – základ 600 life/sec by se dal ještě snést, ale nepřítomnost LL a LoH už ne – bohužel se mi zatím takový drop nebo craft nedaří, snad brzy 8-) Nadále se tedy pokusím o jakousi pravidelnou aktualizaci dropů a shrnutí výprav za poklady. Díky za pozornost :wave:

WD Paragon 13-17
Inna´s chest a velmi protivný roll na Agelles Might Ale co, bude líp :-)

Od Wulfika jsem darem dostal Manajumu s LS, takže s životností už to bude veselejší. Sice mi klesly životy, ale to to snad brzy získám zpět, až se mi podaří nějaký craft VITA armoru. Ten kovář je zatím docela lempl :roll:

Další věcí, kterou bych ale opravdu potřeboval vylepšit, je MS. Snad jsem to jen já, ale to by se mi rychlost narolovala spíš na spodkách než na nějakých křuskách. Stále čekám na vysněné Zuni botky - doufám, že nebudu čekat tak dlouho jako DrSma na jeho IK mazliky :D

WD Paragon 17-19
pěkné Manajuma Inna´s helm Mojo-Thing of the deep

Asi mě políbila štěstěna. před dvěma dny se poštěstilo pěkné mojo pro mého doktůrka (roll mohl být lepší, ale kdo jsme, abychom si stěžovali :) ) a včera při večerní hře jsem taky cítil v kostech, že je něco za dveřmi. Hráli jsem s Dawem, který to bohužel už neviděl, páč šel na kutě, ale NoAh mi věnoval opravdu krásné Manajuma, s kterým mi dps poskočilo o +/- 7k :love: Tzn, Wulffovi můžu vrátit to první, dobře posloužilo, děkuji :wave:

WD Paragon 19-21
Maximus povedený craft rukavic

Tak jsem zase po delší době provětral doktůrka - a moc se mi nechtělo hrát samotnému (když tu máme to lagovací období), tak jsme s Lordem Koroghunem udělali pár mp1 nájezdů na act1 v publicu. Hra se sekala, ale utíkala svižně a mě podarovala Maximem (bude to brim) :-) Před spaním jsem si zkusil ještě za naspořené penízky udělat pár craftů a zkusit štěstí - a voila docela jsem koukal, jak mi nový přírůstek zvedl dps i life - bingo :-)

Monk 1-60 až paragon 4
Hellrack Sky Splitter od Dawea povedený craft AMU

Hurá - mončičák to zvládl na 60 a inferno a zábava může začít. Zatím jsem mu naordinoval spíše útočnou taktiku (zvyklost ze SC) s použitím dmg mantry a sweeping windu, které skvěle pracují zvláště proti hordám nepřátel. Ale pro partu samozřejmě můžu přepnout na více defenzivní support sestavu. Je super, že navázal na tradici WD a povedl se mu hned první craft AMU - takže se může soustředit na další sloty. Konkrétně - zase mu chybí LoH, ach jo :) Takže se připravte na nového klášterníka :wave:

WD Paragon 21-25 AND Monk Paragon 4-14
Skorn Dawn Tormentor Promise of Glory Azurewrath Gavel of Judgement Gidbinn Hellrack2 Inquisitor Ivory Tower Wizardspike
rare fista rare shield rare rukavky rare botky

Tak po delší době zdar - pro zjednodušení jsem se rozhodl pro sdílený profil pro doktůrka a klášterníka, jelikož je dost často střídám podle chuti a podle složení party. Tudíž i dropy budou společné. A že jich nebylo málo - Turambar má zatím docela štěstí na pěkné rare - postupně jsem ho vybavil vysněným štítem, botkama, kloudnou fistou (ale zase bez LS/LoH) a dokonce mi padly i konkurenceschopné rukávky, které nahradily archon craft (škoda, že místo str není vitka). Z legendárek mě nejvíce potěšil můj první skorn (ještě vyzkouším s WD v kombinaci s netopýry) a Dead Man´s Arrow se slušným rollem, který hrdě nosí Dawe myslím :wave: (do DH se mi zatím opravdu nechce).
Naposledy upravil(a) Tomovous dne 28.04.2014, 21:29 hod., celkem upraveno 37 x.
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Gilgalad - NoAH Witch Doctor

Příspěvek od DrSma » 12.09.2013, 19:07 hod.

Tomovous píše:Dle kategorizace od Drsmy jde o NoAH postavu
Tos napsal krááásně :lol:
Ale doufám, že po neděli 22.9. to už bude souhlasné stanovisko všech! 8-) a udělám pro to, co je třeba..

Nejdojemnější je, jak hráči jako já, nebo ty postupně zjišťují, že pokud se to hraje jako Diablo, je to opravdu Diablo. :love:
Tak zlom vaz :!: :wave:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Gilgalad - NoAH Witch Doctor

Příspěvek od dawemorraless » 12.09.2013, 19:10 hod.

GL :wave: a brzy naviděnou :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Gilgalad - NoAH Witch Doctor

Příspěvek od Jojo WD » 12.09.2013, 22:30 hod.

Pekne napisane :) GL v dalsich dropoch, nech ti pada len co potrebujes :) alekedze hras WD tak zase Drsma a Wilf bude ma radost z dropov :D
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Gilgalad - NoAH Witch Doctor

Příspěvek od WulFgaR77 » 12.09.2013, 23:23 hod.

Jojo: nědělej z nás barbarů žebráky :green:
Jinak já taky převážně hraju WD .... ono co si budem povídat, WD je v rámci NoAH HC (no vlastně i AH) brutálně OP postava. Hrozně rychle si nabírá dmg, přičemž může mít slušnou obranu. Plošný skilly na dálku a hlavně ... pasivka která vás vytáhne z nejhoršího. Když s vámi jde "otloukánek" barbar s impunity a inspiring máte doslova pocit nesmrtelnosti a posune vás o jedno MP vejš. Na jednu věc ale pozor, pokud vás mobové "kitujou" za málo dmg občas se pasivka nepustí :shock: :-|

Lordovi přeju GL, HF s náma a snad mu Manajuma, kterou jsem přeposlal, poslouží a udrží při životě, protože to je pro partu zásadní. Mrtvej kámoš mi je k ničemu ;)

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: Gilgalad - NoAH Witch Doctor

Příspěvek od Tomovous » 13.09.2013, 10:21 hod.

Díky přátelé za milá slova, a díky Wulfe za to Lordovo Manajuma :D Včera jsme zase víc než hoďku dali s Dawem, Lordem a BlackMagem a zasvítilo dvakrát - Ageless a Inna´s chest- zvedá mi to sebevědomí, přestože rolly nebyly nic moc. Jen tak dál.

Do neděle večer budu pryč, pak zase dáme :twisted:
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Gilgalad - NoAH Witch Doctor

Příspěvek od DrSma » 16.09.2013, 14:21 hod.

Přesně tak. "Je jdeno" co padá. Hlavně, že padá. Jen pak je šance na dobrej roll.
Mě drželo u monitoru snad 60 Paragonů dropnout Immortal Stride :green: (ve výsledku bylo jedno, co na nich bude, věděl jsem, že cokoliv na nich se bude dát použít :wave: )
To je opravdový plus setovek, když jedeš drop. Téměř vždy tě první posílí.

Zároveň už těď musím říct, že dropovat v D3 je 100x zábavnější jak v D2. Tam jsem seděl hodiny a hodiny a za roky hraní jsem dropnul snad jeden dva kousky setu, možná jeden.. :(

Nebejt v D2 pevnej skilltree, že jsem rozjížděl od každého charu nejmíň dvě figury, drop by mě u tý hry neudržel ani přes Nightmare..



Takže hrr na ně :twisted:
Naposledy upravil(a) DrSma dne 16.09.2013, 16:55 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Gilgalad - NoAH Witch Doctor

Příspěvek od Javurek » 16.09.2013, 15:59 hod.

V D2 jsi právě musel vědět kde hledat a mít nějaké ty znalosti o dropu. Třeba já za ty roky hraní našel stovky elite kusů setů .) V d3 je to prakticky jedno co chodíš.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Gilgalad - NoAH Witch Doctor

Příspěvek od DrSma » 16.09.2013, 16:51 hod.

I kdyby to tak bylo, tak za mě je to lepší,..můžu si prostě šmatlat, kde chci a funguje to :wave:


Takže hrr na ně :twisted:

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: Gilgalad - NoAH Witch Doctor

Příspěvek od Tomovous » 16.09.2013, 20:37 hod.

Zdarek, profil doplněn - PL17. Možná ale budu častěji odbíhat k monkovi Turambarovi, který mě na inferno opravdu láká. Uvidíme.

Jinak, za každé světýlko jsem rád a snad mi to vydrží co nejdéle :) D2 jsem hrál pár let a dropů jsem našel až až - ovšem některé OPRAVDU legendární mi zůstaly zapovězené - Grandfather, Windforce, Arreat´s face nebo třeba Tyrael´s might. Asi jsem nebyl dost trpělivý absolvovat stovky runů na bosse.

V tom mě D3 taky vyhovuje - hraj si klidně první akt a těšit se přitom můžeš na cokoliv (z 99% s rollem na pikachu)
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Gilgalad - NoAH Witch Doctor

Příspěvek od DrSma » 17.09.2013, 08:30 hod.

Tome, no tak. Nebuď takovej skeptik :ble:

Se mi těch 99% vůbec nelíbí :ble: :green:
Mám 230 lege, z toho jsem si zaznačil jen pro Barbara 9 fakt slušnejch lege dropů. To dělá 4% úspěšnost pro jedinej char 8-)
Kdyby se mi to chtělo probírat (a dokázal to odhadnout) po kusech, věděl bych to přesněji, ale kdybych uvažoval podobný množství u ostatních charů, je to velice pěkných 20% použitelných dropů (když hraješ s jednou postavou) :wave: Co chtít víc? A to se bavíme jen o lege. Přidej craft a žlutý.

Takže za mě je to 96% na pikachu z pohledu Barba. 8-) Jinak 20% použitelných celkem ;)
(a jak všichni víme, na ostatní chary padá víc :wave: )

Takže hrr na ně :twisted:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Gilgalad - NoAH Witch Doctor

Příspěvek od dawemorraless » 17.09.2013, 22:30 hod.

Mám v 1 aktu na nightmare osamělou barbarku ráda by společnost Kormac je prý nevhodný a ukecaný samotný se jí nechce :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: Gilgalad - NoAH Witch Doctor

Příspěvek od Tomovous » 18.09.2013, 01:03 hod.

Zdar Dawe, zítra trochu potáhnu monka, prolítnu 3. a 4. akt normal a můžeme se pustit do NM :wave:

Poznatek - jak jsem zvyklý z mp10 výzvy, musel jsem si to trochu ztížit, aby to vůbec byla zábava - takže zase mp10 :-) Ale neboj, na NM už to trochu snížíme :)

@DrSma: s 99% jsem to trochu přehnal, ono je to celkem v pohodě, protože hrajeme NoAH, takže já se třeba nebudu bát používat ani špatnej roll, když to bude v jiných ohledech pěkný drop pro mou postavu - rozuměj Zuni nebo např. nějaká slušná lege zbraň s bonusem pro WD (třeba ta Axe of Sankis- budu doufat, že mi ještě padne s o maličko větším dps).

Jse optimista :)
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: Gilgalad - NoAH Witch Doctor

Příspěvek od Tomovous » 24.09.2013, 17:44 hod.

Zdravím borci, doplněno o poslední drop. Příběh pokračuje :twisted:
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: NoAH duet - WD Gilgalad a mončičák Turambar

Příspěvek od Tomovous » 04.10.2013, 09:30 hod.

Zdar borci, tak už tu máme party ve dvou. Musím říct, že mě nově vytrénovaný mončičák opravdu baví - s Dawem jsme ho vyzkoušeli (vzal si sebou mončičandu - sestru ve zbrani) a potvůrky celkem tály na mp1 :-) Jen škoda těch lagů - sem tam mě mrazilo v zádech u některých elitek :roll:
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: NoAH HC duet - WD Gilgalad a mončičák Turambar

Příspěvek od Tomovous » 16.10.2013, 09:10 hod.

Update hotov :-)

Musím říct, že poslední dobou cítím menší touhu hrát - gameplay a výbava se s přibývajícími paragony ustálily a teď to visí na farmě. Asi jsem se trochu přejedl neustálého A1, tak jsem chtěl postoupit trochu v questech, abych konečně to inferno na HC dohrál, ale ani to mě už tolik nebere. Asi si budu muset dát menší pauzičku, farmit vždy jen krátce, abych se do toho zase dostal. Možná, ale opravdu jen možná, už trochu očekávám loot 2.0 a nový datadisk a nedokážu se už plně položit do hry - třeba je to dobře :)

Každopádně, když je online Dawe, Wulf, Lord nebo Lemur, tak je vždycky co dělat :wave:
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: NoAH HC duet - WD Gilgalad a mončičák Turambar

Příspěvek od Tomovous » 16.10.2013, 18:19 hod.

Dnešní zápletka - questování ve 3. aktu. Cíl - sejmout Azmodana. Přerušení cesty - v kráteru. Důvod - Mempoooo! :lol:

Byl jsem tak rozrušen, že jsem si šel radši zafarmit s Dawem 1. akt. Sice není crit, ale byl jsem šťastnej jak blecha i tak. Profil brzy updatuju a Mempo zaeviduju - zatím k vidění na bnet profilu :wave:
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: NoAH HC duet - WD Gilgalad a mončičák Turambar

Příspěvek od DrSma » 16.10.2013, 18:34 hod.

Všichni maj Mempo, jenom já neeeéééé :cry: :cry: :cry: :cry: :green: :green: :green:

Gratulka ;) :wave:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: NoAH HC duet - WD Gilgalad a mončičák Turambar

Příspěvek od Lemurman » 16.10.2013, 18:36 hod.

Tomovous: gratuluju, ono samotný Mempo bez critu je na HC super boost
DrSma: nebrč, já taky nemám 8-) ale neboj se, plánuju ho dropnout v prvních 10 plvlech :green:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: NoAH HC duet - WD Gilgalad a mončičák Turambar

Příspěvek od DrSma » 16.10.2013, 18:38 hod.

Lemur: já vím, jestli mě někdy padne, tak jako poslednímu :cry: :cry: :green: :green: (stejně by mě možná neboostlo, jako ty IK boty, co jsem po nich toužil desítky paragonů :lol: 8-) )

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“