DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic - Topic UKONČEN

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Zamčeno
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 24.11.2013, 03:03 hod.

Ty vole! :shock: :D :D

Jsem se zamiloval! :love: Jsem v šoku. Do Frosta :shock: :love: Pro solo hráče je to naprosto jedinečná možnost, jak udržet Wize na živu. Ve snu bych nečekal, že mě to bude bavit. Myslel jsem, že to bude pakárna jako perma Berk nebo tak něco.

Jsem toho teď úplně plnej. Mrazím teď velice dobře i s 2.0 AS a 50% cc. Naprosto klíčové byly tři věci:
- cc mi dávaj +18 Many (se Storm Crow 27!) = "nikdy" nenastává situace, že nemůžu házet tornáda (a proto právě používám levná za 20)
- passivka Unstable Anomaly - naprosto nepostradatelné k zamezení bleskových smrtí - pro mě neocenitelné i na SC!
- zařadit Explosive Blast = více crit

Díky těmto úpravám jsem neumřel ani na MP5 v Lesíku a FoM! Jsem ohromen. Na pravidelný hraní MP5 mi chybí DPS, ale potenciál je obrovskej.
Nic, krom barbara, mě tolik neuchvátilo. Počkám s verdiktem ještě chvíli, ale tohle je silnej náběh na můj druhej nejoblíbenější char :shock: :wave:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od dawemorraless » 24.11.2013, 09:05 hod.

jéžiš další cm wizz ale co už když tě to baví :roll:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 24.11.2013, 10:32 hod.

Baaaaví :love: :green:
(zatím, funguje mi to teprve chvíli..)

Jsem dost překvapenej. Je to super maso, líbí se mi to graficky a není to ani tolik klikání, jak jsem čekal. To je asi tím, že do nějakýho perma Frosta mám daleko, takže zas tak fádní to opravdu není :wave:
(musím často hlídat, kdy spustit Novu a měnit pozice,..)

Tohle build je "novinka" asi jen pro mě, já vim, ale pokud je to možnost žít na Infernu Solo s Wizem a ještě s nějakým MP, jsem rád, že je to vypadá zrovna takhle :wave:

No a když jsme u toho, někde jsem četl, že chtěj Frostům cosi nefrnout. Nevíte co?..


PS: dawe, co se divíš? :D Sám jsi mi vyvěštil, že jde hrát jen Frosta nebo Archona :wave: Archon mě fakt nechytnul. :ble: 8-)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od dawemorraless » 24.11.2013, 10:40 hod.

ale ani jedno nejedu :green: cm wizz a archon budou nerfnuty detaily nevim.... takže si to užij řáááááádně :wave: :ble:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 24.11.2013, 10:42 hod.

Díky :ble: :ble: :ble: :green:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od Lemurman » 24.11.2013, 10:56 hod.

ale ne, CM :roll: :ble:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 24.11.2013, 11:15 hod.

Co máte proti Frostům :?: :?:
Proč Frostovi říkáte CM? CM jsem měl ve všech buildech vždycky a s Frostem to nemělo nic společnýho..


nějak mi asi uniká "VO CO GO" :roll:
PS: doufám, že chystaný nerf nadobro nevygumuje Frosta z D3, to by byla škoda..
Naposledy upravil(a) DrSma dne 24.11.2013, 11:21 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od Lemurman » 24.11.2013, 11:19 hod.

protožře frost je na CM založenej, bez ti to nemaká
mě se nelíbí jak je to navžený, všechno jen stojí, nic ti to nedělá, můžeš chodit MP10 jen s 20k DPS
ale hlavně z toho vinim Blizz, sem rád že ho nerfnou
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 24.11.2013, 11:27 hod.

Lemur: tak to asi dělám něco jinak :lol: :lol:
Otázku CM jsi mi nevyřešil. CM jsem hrál i na Spectral Blade jako melee Wiz pro reset Diamond Skin a pod,..

Ale asi už tomu rozumím. Mám Frosta, jak jsem si myslel.



PS: nevim, proč tolik povyku. MP10 s 20k (50k) DPS je nehratelná magořina napříč všemi buildy i chyry bez ohledu na to, jestli to technicky je možné, nebo není..(já včera zkošel MP5 s 80k DPS a na pravidelný hraní už to bylo dost slabý..)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od Lemurman » 24.11.2013, 13:10 hod.

Frost wizz je bez CM nehratelnej, Archon a další buildy se bez něj hrát daj
samozřejmě že chodit MP10 s 20k DPS je blbost ale když máš dobře postavenýho CM wizze tak ani neRIPneš, když to půjdeš s barbarem...
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 24.11.2013, 13:36 hod.

Lemur: mno, tak takovej optimista bych zrovna nebyl. Stačí miniaturní chvíle bez zmražení a elity okamžitě zakouzlej, blbá jedna střela, nebo rána a je po Wizovi. Zato když to půjdeš s barbem...

Myslím, že to není objektivní pohled. Taď můžu říct, že jsem trochu přičichnul ke každýmu charu a prakticky všude je něco, na co si ostatní s jinejma charama stěžujou, jak je to nebo ono OP. Barbové jsou nezničitelný už jen z pricipu, Frosti taky, když všechno stojí, DH utankuje v Gloomu na místě Beliala MP10, WD je v SW regulérně nesmrtelnej (mimochodem WD může resetovat klidně stejně rychle jako Frost) a snad jen ten Monk je taková největší chudinka se Serenitou bez CD resetu a nespolehlivým DS.

No, když se nad tím teď zamejšlím, tak jedinej, kdo by si mohl na něco stěžovat jsou tak Monkové..




EDIT: nepíšu to, abych se nějak dohadoval, ale ta všeobecná hysterie kolem Frostů je úplně mimo mísu a neopodstatněná..

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od dawemorraless » 24.11.2013, 14:17 hod.

.....když sou všichni nesmrtelní tak proč se furt chcípe :?: že by DCčka? ne ne ne ne :ble: hele monk má taky dooooost drsnou výhodu s kterou může solit mp10 s 15Kdmg
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 24.11.2013, 14:22 hod.

dawe: to teď právě říkám. Že zdechnout může cokoliv i ten strašně nesmrtelnej Frost, prostě všichni. (EDIT: a zrovna Frost extra snadno)

Tu doooost drsnou výhodu Monka jsem asi neodhalil. O co má jít? To mě zajímá..

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od Lemurman » 24.11.2013, 14:27 hod.

tady nejde o to, že i ostatní chary můžou bejt nesmrtelný (i ten Monk), ale o to, že tu nesmrtelnost dává i ostatním, takže se pak zbytek party soustředí jen na damage
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 24.11.2013, 14:40 hod.

Hooooooši, že od vás uslyším kritiku o ulehčování hry v partě,.. :lol: :lol:

Tak to je ještě víc mimo mísu, než jsem si myslel :lol: (nemyslím to zle, mám vás rád, ale tohle mě fakt rozesmálo)
A co jsou tankové? Maj naprosto stejnej úkol v partě. Jen to jinak probíhá. (sice slabší účinek ale za mnohem menší riziko, než musí přijmout Frost)

A hrát HC s tím, že všichni pojedou DPS s tím, že je Frost ochrání je ale totální kravina. Když zhebne, může taky v sekundě zhebnout celá parta. Takhle by do toho šel jen blbec.

To je jedno. Už vím, co vadí i když to nedává žádnej smysl. Frost je v partě prostě obyčejnej podpůrnej prostředek pro všechny jako Mantra nebo pokřik.

Mě teda spíš zajímá ta nesmrtelnost Monka. Opravdu to nevím..
Naposledy upravil(a) DrSma dne 24.11.2013, 15:15 hod., celkem upraveno 5 x.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 24.11.2013, 14:49 hod.

Serenity ale ta je jen na 3-4 vteřiny a s runou dává nesmrtelnost parte v dosahu na vteřinu (což je o ničem ta vteřina)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 24.11.2013, 14:51 hod.

Kuki: no, právě. 4s max. a pak dlouhých 20s nic. Proto mě to tak zajímá. Doufám, že se to tajemství Monků dozvím...opravdu :!:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od Lemurman » 24.11.2013, 16:30 hod.

já se nebavim jen o HC, ale i SC, uvedu další příklad, proč nemám rád "cé emka"
Jednou se pročítal nějakej topic, kde lidi hledali partu. Našel sem tam něco v tomhle smyslu:
Sám dávám MP5-6, v partě i 7, s CM 10
mě přijde strašný, že na MP10 choděj lidi co maj 400k DPS a 100k EHP jen kvůli tomu, že maj v partě frosta

a tvá argumentace tankem...
1. tanka ty mobové můžou obejít a jít na zbytek party, frosta ne
2. neříkal si sám, že hrát tanka nemá cenu, že každej má mít postavenou postavu tak, aby něco vydržela :?:
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od dawemorraless » 24.11.2013, 18:05 hod.

tank musí vzdržet schytat celkem dost PM wizz když se netrefí vydrží hovnajs ...do party s pm bych na HC nešel dělá takovej bordel že Tě to může zalagovat
monk nemá skill ale má uber weapon na mp10 tzv perma stun http://eu.battle.net/d3/en/item/sledge-fist k tomu něco takovýho http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... dWX!YZabba stunuj tahej na sebe a wdčka wizzové hunteři můžou pálit jak je libo
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 24.11.2013, 21:19 hod.

Lemur:
- to je jako kdybych já neměl rád všechny, co hrajou v partě, že maj výhodu. S tím je třeba se vyrovnat ;)
- ano, tankové jsou jen do party a klidně označitelní jako nefér výhoda proti solo hráči - je to účelová "nepoužitelná" postava, proto by mi nechyběli. V tom je ten rozdíl, tanka hrát samotnýho "nemůžu" Frost se dá - není proto k ničemu jako tank bez DPS samostatně ("tank" Frost je podle mě solo volba právě jen na SC a JE použitelnej i když není All Defense)

dawe
- rozdíl mezi životností tanka a "tanka" wize je jasnej všem, podstata jejich funkce v partě je stejná (to ale na okraj, není to podstatný v tom, co řešíme)
- pokud jde o Monka, tak tohle není to o čem mluvím. To řešíš specifickej gear. Já mluvil o skillech charů a jejich OP využití, možnostech postav.

Barb - neřeším - všichni je maj za nesmrtelný (mimochodem zmíněnej "perma stun" zvládne hravě skillem ne gearem)
Wiz - Frost - trvale skoro nesmrtelnost kvůli perma mražení
DH - SP (Gloom nebo Blood Moon, podle toho, jak moc chceš využít bug na RF) + Rapid Fire - trvale skoro nesmrtelnost
WD - SW + reset CD - klidně dokonce faktická trvalá nesmrtelnost
Monk - nemá nic trvalýho, co by se tomu jen blížilo

A proč teda umíraj? To je snad jasný, ne? Vždycky je chyba mezi židlí a klávesnicí. Jsou to omyly, chybky, špatné reakce v nouzi, pozdní úhyb, nebo na špatnou stranu, nedomáčklá tlačítka klávesnic, velmi kruté nečekané rolly elit, neodhadnutelné náhody.....lidský faktor


Prostě jen říkám, že Frosti nejsou víc nesmrtelní (OP a nevim, co ještě) jako jiné chary, jedinou chybou umřou snadno jako ostatní.
Výjimku v "trvalé nesmrtelnosti" charu svejma silama tvoří Monk, to z toho všeho vyplynulo, ten jedinej má nevýhodu a mohl by si stěžovat na něčí OP.



PS: s kým jdeš tankovat je tvoje svobodná volba, jinej půjde rád s Frostem. 8-)

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“