DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic - Topic UKONČEN

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Zamčeno
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 10.11.2013, 17:10 hod.

No vidíš. To zmizí jak nic s craftem kamenů. jakmile začne padat to zlato.

Vem si, já za odpoledne s mladší figurou udělám cca 400k zlata, Bardrop dá pohodleně 1M zlata, což plní kasu jak hrom. Ale knížek i kdyby těch 80, tak je to málo na gemy i craft..

edit: gemů je taky málo, jen žlutejch je, logicky, dost..

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od Lemurman » 10.11.2013, 17:13 hod.

to pak zlato padá po 3-4k? :shock:
já sem rád za 1,5k
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 10.11.2013, 17:19 hod.

Lemur: Jasně, že jo. S 5x NV nic zvláštního. Po jediný větší rubanici ve Fieldech ti na zemi leží klidně desítky tisíc goldů. Jsou tam kupky i ve stovkách goldů, ale je toho tolik, že udělat 1M za odpolko je celkem normální výkon..


(ale mluvím o hře MP6-8 a 400%+ GF - Bardrop)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od dawemorraless » 10.11.2013, 17:40 hod.

njn dáme 3runy a mám přes 100 knížek a tolik zlata prostě nenapadá ani ve 4 .....uvidíme s vyšším paragonem ale nevim šutrů najdu hromady už sem zase na 1200 a to sem podaroval Lemurovi každopádně Ti věřím a důvěřuji :wave: na sc ten poměr byl tak nějak stejnej ale tam sem dlouho nebyl a nebudu vyčistěno mise splněna :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 10.11.2013, 19:38 hod.

Protože se tu řešily náklady, rozhodl jsem se zpracovat i nějaká fakta. Tabulka ukazuje mnou sesbírané Flawless Square Gemy, Knížky, Goldy na výrobu a úplně dole konečnej stav surovin v truhle za celou dobu hry na US Solo Selffound, což představuje cca 750h hry.
Nejsou zde vůbec řešeny náklady na Craft, protože ten nejsem schopen nijak zdokladovat. Podle celkového zlata na US ale celkem odpovídá, že zlato na craft dělá přibližně stejnou částku jako na výrobu kamenů (okolo 58M zlata)

GEMY
Obrázek
Naposledy upravil(a) DrSma dne 10.11.2013, 23:24 hod., celkem upraveno 5 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 10.11.2013, 19:39 hod.

Pro lepší představu, kolik toho je v truhle zveřejním i svoje poklady v této podobě:
(zbytek gemů na postavách)

Obrázek

Jak vidno, knížky se nedostávají, gemů "je dost"..


EDIT:
dawe, došlo mi to později, ale je jasný, že tím se vysvětluje "záhada" goldů. Já relativně málo craftím (cpu hodně do gemů místo craftu) a ty utrácíš hodně goldů za craft. To dělá ten rozdíl. Rozšířenej craft patchem byl přece marnej pokus o odvod goldů ze hry a je pravda, že to žere goldy jak blbý. A míň to žere knížky, což přesně odpovídá. :wave:
Naposledy upravil(a) DrSma dne 11.11.2013, 07:25 hod., celkem upraveno 7 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 10.11.2013, 19:48 hod.

Dneska jsem zvládnul s FUTROU další dva Paragony. Zbytek času jsem věnoval sumáři materiálu v článcích nad tímto.
Padl jeden trapnej lege opasek na Brim 8-)
Co mi udělalo opravdovou radost, že jsem na MP3 vyčistil celej ACT1 a ani jednou neRIPnul. Nepřišli si na mě ani elitní Bejčci ani elitní Berserkeři v Agony.

Co zjišťuju je, že papírová DPS se projevuje herně přesně opačně jako u Monka. 100k DPS u SOLARA znamená opravdu rychlý rubání MP6, zatímco u FUTRY mě 100k DPS zdržuje už na MP3.(EDIT: možná je to tím, že jsem u DH zatím neobjevil "Super DPS Skill" jako mončí zvon, barbaří Hota nebo WD baty) Bez zvýšení DPS proto zatím nemá cenu jít na MP4, i když jsem celkem přesvědčenej, že ACT1 bych už dokázal ustát - úprava gearu do defense zafungovala výborně.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 11.11.2013, 22:04 hod.

FUTRA přešla jako hlavní DPS dealer na RapidFire/bombarďáka. MP3 probíhá dost rychle i dost bezpečně. Pokoušel jsem MP4. Jde to, ale i malá chyba se trestá. Dá se to zvládnout, ale na samé hranici rizika, což mě nebaví, bejt potenciálně na každý mapě jednou v penále. Takže zatím budu pokračovat ve farmě MP3 a trénovat bombardování :twisted:

S oběma harvestovacíma passivkama zvládnu používat Rapida prakticky neomezeně :wave:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 12.11.2013, 19:10 hod.

Pááánečku!...Wizard Hat + Iwory Tower pár sekund po sobě :!: ...to je ale štěsí :!: :green: :ble: :ble: :ble: :ble: :ble: :ble: :lol:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 14.11.2013, 16:50 hod.

Sakra!...jsem si skoro jistej, že mi někdy nehealuje Shadow Power :shock: :( :( :( - je to možný??
EDIT: jsem si absolutně jistej - teď jsem to viděl černý na bílým. Šiju a baňka neleze nahoru :ble: - že by nějaká chyba??..


Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od Lemurman » 14.11.2013, 18:46 hod.

aha, to sem ti měl říct. Rapid fire je buglej. V případě, že SP nahodíš ještě před RF, tak se 15%LS bere v průběhu celýho střílení, i když ti SP už skočil. Ale když nahodíš SP v průběhu střílení, tak se ten LS neuplatňuje.
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 14.11.2013, 19:10 hod.

Jo,..tos mi měl říct :lol: :lol:
Kruci. Já o tom dřív už něco četl, ale myslel jsem, že už je to dávno opravený jedním z patchů. Oni o tom nevěděj, nebo co? :shock:
OK. Takže nejdřív SP, potom Rapid. Jde se trénovat.. :evil: :wave:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od Lemurman » 14.11.2013, 19:14 hod.

oni jim to lidi asi nechtěj říct, takhle stačí SP anhodit jen jednou a pak už nic dělat nemusíš :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 14.11.2013, 19:15 hod.

jo, to jo, ale zas je to na prd hlídat a stejně při přerušení musíš zase nehazovat SP...Celekm bych byl radši, kdyby to makalo normálně..
Ale co už, no..

EDIT: sakrapísek, je to tak. LS ze SP zapnutýho před RF maká i po skončení SP...
EDIT2: to mě jasně navádí na myšlenku zkusit místo glooma runu na větší LS. Protože LS funguje nepřetržitě do přerušení, nebo spotřebování Hatred. Gloom je jen na chvíli a následný delší LS je s ním slabší..
Naposledy upravil(a) DrSma dne 14.11.2013, 21:38 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 14.11.2013, 21:34 hod.

Dneska naprostá spokojenost:

- po vyjasnění vztahu SP/RF s Lemurem jsem upravil taktiku a už se mi nestává, že se mi FUTRA neléčí
- to mě posunulo o jeden MP výš, takže opravdu dobře zvládám MP4/A1 :love: (ještě jsem na MP4 vyměnil prsten za rare do defense - viz. profil)
- udělal jsem tři Paragony, sesbíral 100 knížek a 1M zlata 8-)

Pouze lege nepadaly, ale to proti ostatnímu není ani malá šmouha na dnešním pokroku s DH.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 15.11.2013, 15:58 hod.

PARÁDNÍ HALUZ :!: :D
Že Bombarďák občas pálí i "za roh" toho už jsem si všimnul. Že nepřestřelí obloučkem Wall, to bylo zklamání. Ale že s tím sejmu Klíčníka přes zeď stromů, tak to je MOC :!: :lol: :lol: :lol: :lol:

Já ho ukropil a ani se mě nedotknul, protože stál na místě a chtěl za mnou :green: (prostřelit skrz zeď stromů umí, ale netrefil :D )

Skrz strom to na screenu není tak dobře vidět, ale šlo to do něj plnou silou >:D >:D
http://www.jpeg.cz/images/2013/11/15/qgcT4.jpg
PS: je to v tom "U" jak je truhla a hlídá ji banda Stromů








EDIT: KOLOSÁLNÍ ÚSPĚCH :!: :!:
FUTŘE padnul novej "Mrtvej muž" s bonusem na RF :!: :!: :!: a ještě přidává cca 1500DPS a 500 life :love: (a k tomu má díru, ale to je spíš hříčka osudu, protože Lemur mě bude trápit, abych do něj narval další velkej gem :cry: :green: :green: :green: ) - večer jí ho zapíšu do lege dropů ;) ;)
Je jak na míru, má i 17% AS (starej měl 13%)

Pánové, pro tohle se hraje Selffound, úúúúú :!: :love: :twisted: (edit: já to nevydržel a zapsal jsem legendary hned ;) :D )
Naposledy upravil(a) DrSma dne 15.11.2013, 22:39 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od Lemurman » 15.11.2013, 21:00 hod.

:shock: tak to sem nevěděl
a k tomu Dead Manu, trápit tě budu :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 16.11.2013, 09:18 hod.

Lemur: Jo, s tím klíčníkem to byla fakt sranda (nikdy by mě to nenapadlo, ale on ty stromy prostřelil první, protože mě viděl a tím mi to "tajemství" sám prozradil :D )
Šutry FUTRY se pěkně zvětšujou :wave:

Upravil jsem runu v SP na Bood Moon a silnej Heal mě dost dobře drží na MP5 :!: :!: - halelujá, nikdy by mě nenapadlo, (zvláště po KARMĚ) že budu smažit solo DH na MP5 :love:

Nenachodil jsem na MP5 zatím moc, (cca 2x FoM) ale zatím se mi to jeví obtížné prakticky "stejně" jako s FATHEREM :wave:
PS: Bombardment poskytuje stále dost výkonu na rychlý ničení MP5, přestože s každým MP posiluju defense a ubírám ofense :shock: :wave: - je to zkrátka DH OP DPS Skill..

Až mě skoro "mrzí", že jsem na svůj ideální DH build přišel tak snadno a rychle. Nevidím už žádnej prostor, jak ho vylepšit, je to naprostá paráda. (samozřejmě, pokud by například padl item s regenem Hatred, dá se vyměnit třeba netopejr, jenže Selffoundům se gear zas tak často nemění - inu, uvidíme 8-) )

EDIT: tak jsem pofarmil FoM a zašel do Agony. To je jinej level :) - Je to strašně o hubu a víc utíkám, než kosím. A chodit jen FoM by mě nebavilo. Takže couvačka na MP4, abych mohl po celým A1. 8-)


Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 16.11.2013, 11:00 hod.

Ten bug na RF se mi přestává jevit jako výhoda :dead:
Když náhodou kliknu v rychlosti dřív RF, než SP, tak mi SP neléčí :OXO Kdyby bylo vše OK, tohle by se nestávalo. Často to pak vede k vynucenýmu opakovanýmu nastartování RF (aby to bylo po SP) a to vysaje Hatred. :-x A pak jde celá taktika do kytek. (a hlavně pořád musím vejrat na baňku, jestli mi SP léčí, nebo ne a nemusím říkat, že když ne, můžu se jen pomodlit za úspěšné salto do bezpečí..)


EDIT: ano, MP4 je značka ideál 8-)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od Lemurman » 16.11.2013, 15:58 hod.

já ten bug neberu jako výhodu ani jako nevýhodu. Když zapneš nejdřív RF tak je to nevýhoda, ale když zapneš dřív SP je to výhoda, zvláště když máš blood moon
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“