Inferno barbar

Odpovědět
kalusak222
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kalusak#2547
Re: Inferno barbar

Příspěvek od kalusak222 » 19.06.2012, 16:25 hod.

JokerLuk píše:head: Jedu jen barba a v 1. actu mi padl belt, který jsem prodal za 4M :)
Tak jako taky mám amulet který by se dal pěkně prodat za 1,5m+ ale hodí se :D ale to je tak vše :D za celou hru jedna legendární věc .
Kolik vám tak padá na zem G v průměru ? max mi padlo v jedné kupce 1,2k víc ne :D

Uživatelský avatar
JokerLuk
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Joker#2578

Re: Inferno barbar

Příspěvek od JokerLuk » 19.06.2012, 22:50 hod.

Padá ti to normálně :D Je taky rozdíl při valoru a GF equipu. Rozhodně vydělat se dá spíš na AH. Dnes mi padl taky amulet, kterej jsem nasadil.

Obrázek

Rozhodně se dá v 1. actu získat aspoň 10M prodejem itemů.

Uživatelský avatar
Lightofstorm
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lightofstorm#2107

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Lightofstorm » 20.06.2012, 02:40 hod.

head píše:Taky nevim jak to lidi delaj.

Bud si farmej s DH ve 3 a 4 actu a tam padaj veci co se daj prodat v aukci za miliony.Nebo celej den cumej do aukce a kupujou levny veci a pak se je snazej prodat draho.

Normalnim farmenim s barbarem v 1 actu se neda vydelat tolik milionu.
Pokud využíváte i AH tak se podělím o osobní zkušenost:

Včera jsem se konečně se změnou buildu vydal do Actu2 a strašně jsem trpěl, dnes konečně doladěno. Před odstávkou pokořena Magda (sám, beliala v partě už mám za sebou).

Trocha inspirace: Celkově mám na accountu příjem z lootu asi 6M, z aukce bych si tipnul ne víc než 5-7M (mám i tankovacího monka, který Act2 jakžtakž ustojí, takže nedokážu rozlišit kolik přesně šlo do barbara). Když dropne něco zajímavějšího co nikdo nechce a já nepotřebuju, juknu na AH a prodám to. Rozhodně tam netrávím hodiny jako jeden můj známý, co furt na něco biduje. Hraju Diablo ne simulátor businessu :twisted: .

Barb staty: 39K HP, resist +-100, 30k Dmg, 7,7k armor; 30% šance na crit, crit dmg +110%
(Původně jsem měl 40k dmg, 37,5% na crit a +160% crit dmg, 25k HP, 4,4k armor - bohužel než jsem se stačil rozjet, tak jsem byl mrtev; musel jsem dočasně s dmg trochu polevit.)

Jedu s obouruční sekerou (1040 dmg) z diskrétní vzdálenosti od normálních mobek (seismic slam) - musel jsem koupit boty s 12% movement speed, bez nich jsem nebyl schopen to v boji uběhat.

Elitky - berseker + earthquake + ignore pain + frenzy do nich bušim ostošest; buď jednoduše lehnou, nebo házej lávu (poisen kaluže, lasery,atd) tak po vypršení ignore painu maličko poodběhnu a seismicem je dodělám. Samozřejmě pokud udělám chybu jsem tuhej, pokud ne za 15 sekund vyřešeno >:D (nepočítaje mušky, který holt člověk musí nahánět).

Výbavu nemám žádný zázrak, tipoval bych tak 2,5-3M max (monka mám ve výbavě lepšího), teď se jen těším až něco napadá. Neskutečně zábavnej build, nepozornost = smrt, kouřím cigaretu a potkám elitky = smrt :). ALE JE TO BARBAR.... jako jsem si tuhle postavu užíval už od normálu, že jsem vlétnul na skupinu mobů a rozpáral je na hadry během okamžiku, tak si ji užívám o to více teď 8-) . 1H+štít je proti tomuhle nuda :).

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Punky » 20.06.2012, 08:06 hod.

ako viem ze taketo buildy tiez funguju... ale pride mi ze tie hp, armor a hlavne resisty mas proste strasne low nie? niektore elity musia byt pre teba nezabitelne si myslim a ked take stretnes dve po sebe v uzkych priestoroch bez moznosti nejak manevrovat tak co? odlog? alebo ako to riesis? ja prave tiez nechcem prejst na w+shield, ale snazim sa dat nejak tak dokopy gear a build tak aby som bol schopny zabit vsetko... to ze som zakysol niekde v polke act2 je druha vec :)

Uživatelský avatar
Tomita
Quill Rat
Příspěvky:22
BattleTag:Influ#2149

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Tomita » 20.06.2012, 13:32 hod.

Tak tu máme patch 1.0.3... a za mě, inferno (a3) je teď neskutečnej faceroll.

Dal jsem víceméně full-clear actu (něco přes 30 elit/championů), siegebreakera, pavouka a azmodana v jednom runu a nepodařilo se mi umřít. A to jsem nic neskipoval. Jestli to takhle plánujou nechat, tak se nejspíš lehce změní paradigma ohledně povinnejch 800+all resist, blocku a dalších atributů a na druhou stranu se povalí víc dmg.
Progress: a3 farming
Staty: 950 allres, 38% block, 57k hp, 24k dmg

Bur
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hambi#2904

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Bur » 20.06.2012, 13:43 hod.

No,tak na to jsem zvědav,jak to půjde ten act 2,jelikož jsem se tam ještě nepokusil jít. Moje staty 10k armor 22k DPs a allresist 230 jo a 52k HP
Obrázek

Uživatelský avatar
Zmener
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McZmener#2115
Bydliště:Praha

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Zmener » 20.06.2012, 17:08 hod.

No celkem to jde. Mám 22900 dps s 2x 1h, 9k armor, 34k hp, cca 350-450 rezist se shoutem. Problém je ten, že když narazím na přehnaně nakombinované šampiony, tak mě několikrát sundají a oprava za 20k. Tím pádem to opět nemá smysl hrát a zase pouze farmit eq jako trotl.
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Punky » 21.06.2012, 10:33 hod.

no zniz "trochu" dps a pridaj HP a rezisty... mam s dual wield okolo 17k dps, 8,5k armor, 50k hp a 800+ rezisty a ten act 2 je uz po patchi uplne oki... zalezi teda tiez aky hras build urcite no

Uživatelský avatar
Lalaiith
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Lalaiith » 21.06.2012, 11:45 hod.

Punky píše:no zniz "trochu" dps a pridaj HP a rezisty... mam s dual wield okolo 17k dps, 8,5k armor, 50k hp a 800+ rezisty a ten act 2 je uz po patchi uplne oki... zalezi teda tiez aky hras build urcite no
sim tě jakej jedeš build na to inferno(act II) s dualama? já se plácám se štítem a deff buildem a sice neumírám, ale mam 10,5k dps a mlátim všechno půl hodiny(mam sekeru 660dps). mam 45k hp, resisty 500+(fire 850). kolik máš hp per hit? já mam na zbrani jen 310, což se mi zdá málo, ale na dražší si teprve vydělávám

díky za odpověď

n3st34
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:snipi#2135

Re: Inferno barbar

Příspěvek od n3st34 » 21.06.2012, 12:26 hod.

Tomita píše:Tak tu máme patch 1.0.3... a za mě, inferno (a3) je teď neskutečnej faceroll.

Dal jsem víceméně full-clear actu (něco přes 30 elit/championů), siegebreakera, pavouka a azmodana v jednom runu a nepodařilo se mi umřít. A to jsem nic neskipoval. Jestli to takhle plánujou nechat, tak se nejspíš lehce změní paradigma ohledně povinnejch 800+all resist, blocku a dalších atributů a na druhou stranu se povalí víc dmg.
naprosto souhlasím.včera sem to seběhl taky komplet bez jakykoliv problemů umřel jsme asi 5x ztoho 2x na Ghomovy než jem si přečetl že je zabugovanej a enraguje hned na začátku..... jel jsem 3 passivky na dmg s resistama 800.prostě pohoda hlavně třeba siegebreaker je děsná nuda padž skoro nic nedělá a ani ho nemusim kitovat.gl při farmě všem

Skru
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Skru#2143

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Skru » 21.06.2012, 12:47 hod.

Siegebreaker byl vždycky pro barbara jednoduchý, stačilo chargnout přímo do něj a nedělal žádnou dmg těmi nejsilnějšími abilitami.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Punky » 21.06.2012, 12:57 hod.

Lalaiith píše:sim tě jakej jedeš build na to inferno(act II) s dualama? díky za odpověď
no v podstate taku tu "klasiku": http://us.battle.net/d3/en/calculator/b ... ZVb!cccZaZ

LoH mam momentalne rovny 0 :) ale mam nejake itemy na regen hp + follover, tam to je na nejakych 500-600 sa mi zda ta hodnota

inak pred patchom s rovankym buildom a statmi chcipanie ako na beziacom pase... takze az po znizeni dmg mobov je to oki (nie ze by som to schvaloval, obtiaznost inferna mali nechat rovnaku, akurat mali upravit ten drop ako je teraz)

head
Quill Rat
Příspěvky:30

Re: Inferno barbar

Příspěvek od head » 22.06.2012, 16:06 hod.

Tak nevim
1100-1200 resist se shoutem(bez asi 600-700) 15kdps 50kHP a nedavam elity v act3.
Jedu 1H + stit 17% block a zadnej life on hit.

Delam neco spatne, nebo na act3 porad nemam gear?

Skru
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Skru#2143

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Skru » 25.06.2012, 07:33 hod.

A jaký máš build? btw. s takovým tank barbarem je hrozná škoda nemít LOH.

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Qwadrax » 25.06.2012, 09:44 hod.

:wave:
Naposledy upravil(a) Qwadrax dne 24.02.2013, 09:10 hod., celkem upraveno 1 x.
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Abbottaker1 » 26.06.2012, 17:23 hod.

Ahoj, pomohl by někdo please barbarovi, kteremu klasika dosel dech v actu II?
Prikladam obrazek atributu pred i po buffu a taky skill calc.
Pomuze mi nekdo a poradi, co vylepsit, popr jaky build a ceho je malo, DPS, RES, ARMOR, ect ect
Dekuji moc.

http://us.battle.net/d3/en/calculator/b ... beg!ccccac

http://i45.tinypic.com/2mcexjo.jpg

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Qwadrax » 26.06.2012, 20:40 hod.

:wave:
Naposledy upravil(a) Qwadrax dne 24.02.2013, 09:08 hod., celkem upraveno 1 x.
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Abbottaker1 » 26.06.2012, 22:38 hod.

Super diky moc, poslal jsem request, Abbott 2937, tak si me pls pridej, kdybys mi venoval par minutek budu rad, neboj uplne "hovado" zase nejsem, staci napovedet;-)

Uživatelský avatar
JokerLuk
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Joker#2578

Re: Inferno barbar

Příspěvek od JokerLuk » 27.06.2012, 00:32 hod.

Qwadrax: Jakou má ten Superstition redukci? Dík

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Inferno barbar

Příspěvek od AlterEgo » 27.06.2012, 06:03 hod.

Qwadrax:
S tim frenzy to neni tak docela pravda, protoze se to da hrat i na posledni runu a o skupinky mobu se postara revenge.

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“