Moc umiram

Odpovědět
Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:
Moc umiram

Příspěvek od Programos » 27.05.2013, 07:48 hod.

Ahoj, zacal jsem hrat barbara ale strasne kapu. Kdyz se zadari a davam si hodne bacha, tak jsem schopnej rozjet cely fields of mistery na P8 ale jedna chybicka, popripade malicka anomalie a jsem dead, takze na delsi farmeni to neni.

Ted jsem vymenil legy z Inna za Blackthrone a je to o mnoho lepsi, ale kapu tak jako tak.

Co by jste vymenily / zlepsili a v jake cenove relaci by se to tak mohlo pohybovat?


http://eu.battle.net/d3/en/profile/Prog ... ero/178983
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Moc umiram

Příspěvek od wirgie » 27.05.2013, 09:17 hod.

Tvuj dmg, hp a jen 3% ls z pasivky se asi na mp8 moc nehodi:-)

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Moc umiram

Příspěvek od Bagr13 » 27.05.2013, 11:31 hod.

Určitě bych vyměnil pasivku Boon of Bul-Kathos bych dal Ruthless zvedne ti do dmg o 15tis cca a hlavne dostanes cc na 49% coz je na ww co ty hrajes porad malo, bud bych koupil jiny lacuni klidne i bez AR ale s cc, nebo vymenit prsten a koupit s cc, pak byh se zkusil kouknout po skornu dmg aspon pres 1300 to by taky melo pomoct.
Dalsi problem pasek sice dava dmg, ale kdyz koupis setovej tak budes mit dalsi 3 LS coz ti pomuze na pretizi ;)
Nebo dat inna kalhoty a zkusit craft na bracery aby meli aspon 5cc, AR, str a vit chce to zkouset. A kraft amuletu kdyz budes mit stesti tak ti taky pomuze.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Moc umiram

Příspěvek od Tyckin » 27.05.2013, 14:04 hod.

Ono tvůj WW build na vysoká MP sám o sobě není úplně ideální ;)
Každopádně Skorn by byl ideál s lifesteal, a nebo jak někdo psal výše - 3% z pasivky, 3% z Immortal King pásku.
Osobně na MP8+ jedu hammer/rend build - tj. téměř 6% life steal + 9% z rendu, s tím už se ustojí fakt hodně :D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Moc umiram

Příspěvek od hulkxxxl » 27.05.2013, 15:13 hod.

přidej si mě ve hře poradíme.. určitě změna pasivky, 3% LS jsou na tvou DPS fakt málo.... málo cc, nějaké lacuni s cc ti klidně podaruju ...

skorn se na ww určitě nehodí pokud nemáš hodně as takže spíš nějaký build na rend a nebo ti koupím nějaké echo a dáku mám myslím v truhle do začátku...
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Moc umiram

Příspěvek od Programos » 27.05.2013, 17:12 hod.

Co se tak dívám, tak největší problém je u mě teda LS a potom vytahnout crit.

Jinak Wirgie, diky za poznamku. Já to psal hlavně proto, že pokud se opravdu hodně snažím, tak zahraju i první akt na P8, akorát u toho prostě kapu, což strašně brzdí.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Moc umiram

Příspěvek od wirgie » 27.05.2013, 18:51 hod.

..strasne se snazis, ale kapes u toho...timto zpusobem se da hrat i mp10 a kdyby byl nejaky vyssi tak i tak by se to dalo hrat. to podle me je celkem otrava nez hrani, proto jsem ti doporucil nizsi mp.
bohuzel ani nenapises jakou mas hotovost, resp. kolik chces vrazit do vybavy, aby ti podle toho mohli lidi poradit..
jinak ano vyhodit wh za im belt a najdi si ho s %life (s vit jsou drahe), pasivku bul-kathos vymenit za ruthless a dal skorna nejspis za dw, jednu aspon s ls (kdyz ti 6% nebude stacit, nebo si nedas rend na ls) a druhou se socketem a kdyz nebudou mit str+, tak at maji aspon as+
to vsechno tady uz zaznelo a stejne jsi s postavou nehnul
dej vedet ingame a neco ti koupim, aby jsi nerekl..

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Moc umiram

Příspěvek od Programos » 27.05.2013, 21:58 hod.

Zpravu jsem psal z prace, vecer jsem ukazoval kamaradovi diablo a nejak jsem se k tomu nedostal. Ty rady beru jako dlouhodobe, nez sezenu prostredky. Jinak ten pasek jsem vzal v potaz a zamenil jsem ho za immortal s LS.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Moc umiram

Příspěvek od wirgie » 29.05.2013, 05:14 hod.

Prehod si echo do mh kvuli pasivce

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“