WotB nerf

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707
Re: WotB nerf

Příspěvek od NargarotH » 21.05.2013, 13:08 hod.

Punky píše:
NargarotH píše:Tak ono to bude nejspíš tím že ww je silnější než hota, navíc má větší splash efekt, takže tím spíš se hodí do nových lokací :)
tak pokial by sme sa bavili o white mobkach, tak MOZNO, pokial o elitach, tak na vysokych MP sa ww barb nechyta na hota/rend
Žádné možná, prostě je, hota se ti vyplatí na elitky s teleportem nebo ty co hodně odbíhají, ale to pořád nemění nic na tom že ww je silnější. Navíc nikdo neříká že ten rend nemůžeš jet i s ww.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: WotB nerf

Příspěvek od Reve » 21.05.2013, 13:19 hod.

Quetak píše:až nerfnou CMka, to se wizardi pominou
jezis nestras...ted sem postavil novyho CM wize za docela balik :D

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: WotB nerf

Příspěvek od Alfajk » 21.05.2013, 14:26 hod.

no kdyz se na to podivam,tak si blizz proste nemuze dovolit zmenit tak zasadni skill,navic kdysi davno rekli,ze nebudou zasadnim zpusobem menit zadnej skill ani equip,tak snad nekecali...

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WotB nerf

Příspěvek od Punky » 21.05.2013, 14:31 hod.

NargarotH píše:
Punky píše:
NargarotH píše:Tak ono to bude nejspíš tím že ww je silnější než hota, navíc má větší splash efekt, takže tím spíš se hodí do nových lokací :)
tak pokial by sme sa bavili o white mobkach, tak MOZNO, pokial o elitach, tak na vysokych MP sa ww barb nechyta na hota/rend
Žádné možná, prostě je, hota se ti vyplatí na elitky s teleportem nebo ty co hodně odbíhají, ale to pořád nemění nic na tom že ww je silnější. Navíc nikdo neříká že ten rend nemůžeš jet i s ww.
rend s ww je malo ucinny a je to imo aj zbytocne, to uz mas lepsie tam hrat hotu prave kovli elitam, ktore ta pri ww uplne zabrzdia, nehovoriach o championoch... to ze je ww ako taky silnejsi build je subjektivne... obidva su dobre na nieco ine... takze asi tak

Boris
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cecák#2119

Re: WotB nerf

Příspěvek od Boris » 21.05.2013, 20:24 hod.

Punky píše:
NargarotH píše:Tak ono to bude nejspíš tím že ww je silnější než hota, navíc má větší splash efekt, takže tím spíš se hodí do nových lokací :)
tak pokial by sme sa bavili o white mobkach, tak MOZNO, pokial o elitach, tak na vysokych MP sa ww barb nechyta na hota/rend
ale chyta a naprosto v pohode este sa nestalo ze by som mal na MP 10 problem s WW buildom na na akomkolvek packu/bossovi specialne ked je WW spec velmi dobre prisposobitelny akurat ma serie ze akonahle sa nejaka abilita stane dominantnejsou blizzard ju ale TOTALNE odstreli

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WotB nerf

Příspěvek od Punky » 21.05.2013, 22:04 hod.

hmm.... to ze nemas problem neznamena ze je to lepsie alebo aspon rovne hota/rend... specialne na champoch, kde ti na konci ostane len samotny champ, je ww daleko za hotou... mozes si ww prisposobit tak aby to bola zamerna trochu viac na elity, ale nikdy to nebude tak efektivne... rovnako ako to nikdy nebude efektivne na cisto expy a legy, lebo tam klasicky ww build dostava na pr*el od ww/rend so skornom... ww je dobry akurat na tie nizsie MP, kde proste davas aj elity aj normal mobky

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: WotB nerf

Příspěvek od NargarotH » 23.05.2013, 15:12 hod.

Na p*del bys měl dostat ty a Moldran, protože na svém super bezva cool streamu všem nakecal jak je podprůměrný Skorn o hodně lepší než jakýkoliv dw a tak vznikl strašnej hype a všichni barbové se 100k dps chodí na mp10 půl hodiny kosit skupinku mobek a hráči všech ostatních class teď brečí po nerfu barbů protože si myslí bůhvíjaká to není imba :D Teď už tu jen chybí diskuze o passivce Brawler :D
R.I.P. 27.3.2014

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WotB nerf

Příspěvek od Punky » 23.05.2013, 16:01 hod.

hmm neviem co do toho tahas moldrana ale oki... to ze na farmu expov a leg je najlepsi ten ujety ww/rend build so skornom na mp10 je fakt...s klasickym ww barbom sa tocis ako blazon cez skupinu mobiek, zatial co ti staci 1-2krat pouzit rend a bezat dalej... skorn ktory pouzivam ma stal tusim 4m (aj ked jeho hodnota je niekde inde) a dw kombo s echom a swordom ma stalo zhruba 200m... cize to je tiez "trosku" rozdiel... co sa taky ww versus hota a sundavanie elit, tak tu zase dominuje jasne hota, pretoze ako si sam napisal, ww sa hodi na grupy, zatial co hota na grupach straca, ale na single target, popripoade 2-3 targety je uplne ideal... pokial sa s ww zamerias na elity/champov, tak skoncis pri tom, ako miesto ww a sprintu pouzivas bash/frenzy, aby ti nedroplo wotb... klasicky ww barb je proste taky mix, ktory je schopny ako na white mobky, tak aj na elity... lenze riesit to dokopy nema zmysel (okrem NV) a tym padom sa najefektivnejsim stavaju prave ww/rend na white moby a hota na elity na nizsich MP

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: WotB nerf

Příspěvek od NargarotH » 24.05.2013, 14:40 hod.

Moldrana sem tahám proto, protože to on tento build rozšířil mezi všechny hráče, ať už samotný build vymyslel on nebo ne. Zkoušel jsem Skorn v podobné cenové relaci před pár měsíci a rozdíl 0 co se týče dps. Potřeboval bych lepší aby ten Rend byl oproti dw viable. No a jestli dáváš na single target s ww míň jak s hotou a potřebuješ doplňovat fury přes primár tak možná děláš něco špatně ;) To by mě spíš zajímalo jak dáváš single target s hotou aniž bys musel dávat primár na fury :D
R.I.P. 27.3.2014

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: WotB nerf

Příspěvek od Alfajk » 24.05.2013, 15:14 hod.

je nevim ze zase tohleto resite,skorn za 10m udela naprosto stejnou sluzbu(ne-li lepsi),jako dual wield za 300m a z toho vyplyva,ze je skorn asi tak 10x lepsi...mam oboje,high end jednorucky a low skorn s LS a radeji hraju hota rend se skornem,protoze to proste pada rychlejc

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WotB nerf

Příspěvek od Punky » 24.05.2013, 15:15 hod.

to ze skorny su "za malo penazi vela muziky" je stara znama vec, takze mozno len nevies co hladat ;) porovnavat dps skorna s dw je napriek tomu ale o nicom, pretoze obidve moznosti tazia z niecoho ineho... kym napr v pripade dw a specialne ww buildu je dolezity kazde % AS a je treba vediet kolko presne mat aby si nemal len "papierove" dps vysoko, bez nejakeho realneho ucinku, v pripade skornu ti staci len tolko AS, aby si v kombinacii s CC bol schopny drzat wotb... primarne sa preto treba u skornu zamerat cisto na dmg, avg dmg a cd... kludne mozem mat so skornom AS na ukor napr CD a mat vyssie dps, ale bude mi to v reale nanic... ale ked uz si to psominal, tak ja s dw za nejakych 200m mam dokonca nizsie dps, ale so skornom za 4m (ale dajme tomu ze sa pohybuju take skorny niekde medzi 50-100m momentalne)... podstatne ale je ze sa kazdy hodi na nieco ine, takze tak...

co sa tyka ww vs hota, tak pokial mi chces tvrdit, ze si pri single target a s echom v MH veselo tocis ww a spamujes sprint a davas konstatny dmg, tak to si rad pozriem... sprav nejake videjko alebo nejaky stream... cisto tornada spolu s ww ti na single targete nikdy nevyprodukuju tolko fury, aby si drzal wotb a navyse davaju v porovnani s hota nizsiu dmg, pretoze fear me a pretoze pohyb elitiek... naproti tomu hota s vysokym CC ma tu carovnu vlastnost, ze moze critovat napr kazdym uderom... v kombinacii s vysokym proc koeficientom u runy smash sa tak kludne stane, ze das 4-5 krat hota po sebe a drzis fury na plno... navyse, ja primar na fury pouzivam, ale hlavne kvoli rune punish na dmg, cize v reale to funguje tak ze das par krat hota a zo dva krat bash... a za par sekund je vymalovano... dalsia nevhoda ww, ze tam sa ta runa punish u bashu proste neuzivy, nakolko bud sa tocis, alebo ides punish, dokopy to nie je efektivne

inak mam pocit ze v podstate pisem dookola to iste a vlasten to nema zmysel... ja som dlho hral ww barba, dlho som hral aj hotu na mp 10 ked som chodil na key runy do actu 1, dlho som hral aj ten ww/rend v keepoch 2 a teraz nejaky cas vo FoM... takze to co pisem pisem z vlastneho hrania s gearom ktory bol vzdy prisposobeny na ten ktory build a jednoducho je to fakt, ze pokial porovnas cca rovnaky gear, tak WW barb je na MP10 neskutocne zdlhavy oproti ww/rend a cisto na elity na nejake MP 7-8 je malo ucinny oproti hote... tot vsjo

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: WotB nerf

Příspěvek od JamieChris » 14.07.2013, 00:54 hod.

Ty budeš asi DH. :)

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: WotB nerf

Příspěvek od Programos » 14.07.2013, 18:47 hod.

Hraju HC, max MP4 a opravdu nepotkavam WW barby ani HotA barby... ale kdyz uz potkam Wizze, tak je to !pokazde! archon.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“