Stále funguje WW Barbar ?

Odpovědět
Becis
Quill Rat
Příspěvky:38
BattleTag:Becis
Stále funguje WW Barbar ?

Příspěvek od Becis » 21.09.2013, 10:43 hod.

Ahoj,

naposledy jsme D3 pustil asi 4 měsíce zpět a hrál jsem WW barbara (viz. podpis) . Nyní jsem se rozhodl, že znovu začnu hrát, ale koukám většina barbarů přešla na Rend build s výbavou pro WW. Chtěl bych se zeptat co se změnilo ? Případně má smysl ještě hrát WW ? Nebo co změnit na mé výbavě a build aby byl použiteln pro dnešní stav hry ?

Předem díky za ohlasy ! :)

Arty02
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arthur#2294

Re: Stále funguje WW Barbar ?

Příspěvek od Arty02 » 21.09.2013, 10:51 hod.

WW barb se pořád normálně hraje co já vim teda:D

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Stále funguje WW Barbar ?

Příspěvek od Alfajk » 21.09.2013, 11:32 hod.

WW je uplne k nicemu na vysoky mp,hammer rend ma nekolikanasobne vetsi dmg

Becis
Quill Rat
Příspěvky:38
BattleTag:Becis

Re: Stále funguje WW Barbar ?

Příspěvek od Becis » 21.09.2013, 12:44 hod.

Ok a stačí nakoupit skorn (co na něm hledat ? ) a nebo musím poladit ještě něco jiného ? Případně nebude efektivnější farmit MP2 s WW ?

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Stále funguje WW Barbar ?

Příspěvek od Alfajk » 21.09.2013, 12:54 hod.

nejlepsi je mp10 se 4 lidma at to odsejpa,skorn s LS+Cd+str

Becis
Quill Rat
Příspěvky:38
BattleTag:Becis

Re: Stále funguje WW Barbar ?

Příspěvek od Becis » 21.09.2013, 12:56 hod.

4 lidi bohužel nešženu hraju solo nebo max. ve dvou :( stále se vyplatí ten skorn ? A je třeba ještě něco vylepšit ?

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Stále funguje WW Barbar ?

Příspěvek od Alfajk » 21.09.2013, 13:01 hod.

na skorn to chce velky aspd aby bylo mozny udrzet wotb,idealne ruce,neck,kalhoty belt,kdyz uz ne ringy...a na halvu bych preferoval mempo

Uživatelský avatar
LachimoS
Wraith
Příspěvky:107
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LachimoS#2926

Re: Stále funguje WW Barbar ?

Příspěvek od LachimoS » 24.09.2013, 06:31 hod.

Alfajk píše:WW je uplne k nicemu na vysoky mp,hammer rend ma nekolikanasobne vetsi dmg
Si nemyslím...
je to o gearu .. Je pravda, že koupit Scorna je asi levnější jak 1hand zbraněš na vysoký MP, ale nemylsím si že je k ničemu .. :-) 10ka padá jak nic..
A např kongor to dával na flusa, jak se říká :-D

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: Stále funguje WW Barbar ?

Příspěvek od Qwadrax » 24.09.2013, 14:05 hod.

Alfajk píše:WW je uplne k nicemu na vysoky mp,hammer rend ma nekolikanasobne vetsi dmg
takhle jsem se dlouho nezasmal, vetsi blbost ze WW je k nicemu na vysokym mp tu snad uz jen pisou male deti co se ptaj jakou postavu maj hrat.... :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Stále funguje WW Barbar ?

Příspěvek od walosek » 24.09.2013, 20:12 hod.

hammer muzes v klidu hrat i s tema hrackama, co mas ted v rukou, si to zkus a uvidis... plus to co rika Qwadrax

burzum
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:gutalax #21476

Re: Stále funguje WW Barbar ?

Příspěvek od burzum » 24.09.2013, 20:37 hod.

Qwadrax píše:
Alfajk píše:WW je uplne k nicemu na vysoky mp,hammer rend ma nekolikanasobne vetsi dmg
takhle jsem se dlouho nezasmal, vetsi blbost ze WW je k nicemu na vysokym mp tu snad uz jen pisou male deti co se ptaj jakou postavu maj hrat.... :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:
asi tak nějak :lol: WW pořád funguje pokud máš aspon trochu odpovídající gear neznám nic rychlejšího právě na vyšší MP, tak trochu to mám ověřený ( 5 x 100 paragon na SC)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Stále funguje WW Barbar ?

Příspěvek od Quetak » 24.09.2013, 21:03 hod.

burzum: budu OT, ale nedá mi to. Můžu se zeptat kolik máš nahráno a jak to hraješ? 85k elite kills na PL39(HC WD) mi příde trochu přehnaný když mi na sc stačí cca 6,5k na PL100(mp7). 140k killů na barboj je skoro jako já na celym acc (ty na acc 376k oproti mím 152k) a to mám přes 3k hodin. To botíš nebo hraješ low mp?
edit: teď jsem kouknul na Dprogress, last update před 4 měsícema - 160k elite kills na acc (za 4 měsíce 200k elite killů a 6M mobů?) + žádnej hc wd. To je nějaký podezřelý, není v lidskejch silách to za 4 měsíce zvládnout bez bota.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Stále funguje WW Barbar ?

Příspěvek od Alfajk » 24.09.2013, 23:32 hod.

bot...nebo si snad myslis ze by nekdo se zdravym rozumem nabehal 400K elite? :D

hodi low mp aby bot nezdechl a vali...

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Stále funguje WW Barbar ?

Příspěvek od Ragnarok » 25.09.2013, 07:43 hod.

Ale kdopak se to vratil? :))
Ja ted SC moc nehraju, tak jestli chces, muzu ti pujcit nejake veci z meho barbara. Jednorucky jsou lepsi nez Skorn. Bohuzel je to ovsem zavisle na cene.
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Stále funguje WW Barbar ?

Příspěvek od tomisco » 25.09.2013, 08:58 hod.

Becis píše:Ahoj,

naposledy jsme D3 pustil asi 4 měsíce zpět a hrál jsem WW barbara (viz. podpis) . Nyní jsem se rozhodl, že znovu začnu hrát, ale koukám většina barbarů přešla na Rend build s výbavou pro WW. Chtěl bych se zeptat co se změnilo ? Případně má smysl ještě hrát WW ? Nebo co změnit na mé výbavě a build aby byl použiteln pro dnešní stav hry ?
WW s Rendem a pasivkou Brawler na skupinky je momentálně u barba asi nejefektivnější na sólo farmení na vysokých MP. Můžeš k tomu přidat ještě Hammer na rychlejší vyřízení elit a bude to fičet. Stačí na to průměrný gear a kolem 200 k dps. Nejčastěji se to jezdí se Skornem v A1 (Festering, Weeping, Fields + dvojpodlažní krypta). Někde tu je na tento build a jeho variace samostatný topic.

acitalem
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Spook#2840
Bydliště:Brno

Re: Stále funguje WW Barbar ?

Příspěvek od acitalem » 25.09.2013, 09:45 hod.

Becis píše:4 lidi bohužel nešženu hraju solo nebo max. ve dvou :( stále se vyplatí ten skorn ? A je třeba ještě něco vylepšit ?

Máme takovou malou partičku lidí co hraje každý večer, buď si dáme run společně nebo jedeme solo podle nálady :D Když budeš chtít tak dej vědět. V partě jsou mnohem lepší barbaři s lepším vybavením. Tak si můžeš porovnat a poptat se přímo ve hře :-)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“