Dotaz na barbara (HoTA build)

Odpovědět
Valihrach
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Valihrach#2575
Dotaz na barbara (HoTA build)

Příspěvek od Valihrach » 30.07.2014, 19:18 hod.

Zdravím, zajímalo by mě, co ještě upravit, nebo na co se zaměřit, abych se posunul dál. Teď hraji HOTu s fire dmg. Takhle dávám t4 s prstem v nose, t5 taky ještě jde, ale není tam ta rychlost, a t6 ani s unity prstenem. Dá se vůbec hrát s barbem na t5-6 něco jiného něž skokan, popř. skokan s IK setem? Přijde mi, že Blizzard barbara celkem pohřbil, i na publicu je jiný barbar celkem výjimka v záplavě WDs a Crusaderů. Díky za odpověď ;)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Vali ... o/17510414

klondaik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:duch#2725

Re: Dotaz na barbara (HoTA build)

Příspěvek od klondaik » 30.07.2014, 21:39 hod.

To je tym, ze vsetci sa hrniete do tych fire buildov ako ovce a potom to mate na jedno kopyto a unikaju vam dalsie moznosti ako Barbara hrat s inymi elementami. Samozrejme ze Barbar sa da uplne v pohode a zabavne hrat aj v inych buildoch ako IK alebo ako skakajuca fire koza... Staci si popozerat diskusne forum. A ze Blizzard pochoval barbara je iba a cisto Tvoj subjektivny a bohuzial neopodstatneny nazor. Odporucam sa odputat od zauzivanych pravidiel, skusit ist proti prudu a vyskusat ine moznosti, ine varianty...ako napr ja (vid moj prispevok s throw buildom) ....Chce to odvahu na zmenu a verim, ze nazor na Barbara urcite zmenis.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Dotaz na barbara (HoTA build)

Příspěvek od hulkxxxl » 31.07.2014, 07:16 hod.

jedniná dps varianta je podle mě momentálně fire eq leap barb, proloženej IK setem hlavně na HC aby tolik nezdechal, na sc by se možná dalo jít čistá dps s magefistama a cindercoatem ještě

určitě bych netvrdil že lightning nebo cold barb dá stejnou dps jako fire, už je kvůli runě je dmg eq prostě dvojnásobná

moje rade teda zní vykašli se na HOTA a jeď eq s leapem, koukni ke mě kdyžtak jak to mám poskládaný, s unity se dá jet i na t6 (HC) na sc určitě bude dps ještě ohodně větší, koukám na tebe dej si hezky ramena, helmu a kalhoty z eq setu, do offhandy craftni devastator sežeň boty a jdi nato


v případě potřeby klidně písni SZ
Obrázek Obrázek

excessive
Quill Rat
Příspěvky:1
BattleTag:excessive1

Re: Dotaz na barbara (HoTA build)

Příspěvek od excessive » 09.08.2014, 10:58 hod.

ahoj hraju diablo 3 nově a chci se zeptat do čeho dávat skilly atak dale abych něco nezmršil s postavou hraju za barbariana díky za odpověd

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Dotaz na barbara (HoTA build)

Příspěvek od Lemurman » 09.08.2014, 13:49 hod.

skilly můžeš měnit, takže nemusíš mít strach, že by si postavu zmršil
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Dotaz na barbara (HoTA build)

Příspěvek od Seton » 13.08.2014, 12:05 hod.

Tak jsem poprvé v historii D3 rozjel Barba :D. Momentálně mám +125% k Fire. Nehledal jsem to cíleně! ale vybrakoval truhlu a nejlíp na vybavení prostě vyšlo fire :/ :/. Chci se zeptat co se jezdí s Fire kromě toho klokana :D. Ten mě bavit nebude a z earth setu mám 1 kus a boty(lut socks nebo jak) vůbec :D.
Chtěl bych to stavět už doředu s ohledem na patch. nějaké rady :) ?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Dotaz na barbara (HoTA build)

Příspěvek od hulkxxxl » 13.08.2014, 13:54 hod.

tak jedině fire HOTA s ničím jiným si u barba nepomůžeš

klokan ale stejně zůstane nejlepší co se týče dps výstupu
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Dotaz na barbara (HoTA build)

Příspěvek od Seton » 13.08.2014, 13:57 hod.

Achjo :/
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Critter
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Critter#2783

Re: Dotaz na barbara (HoTA build)

Příspěvek od Critter » 15.08.2014, 11:43 hod.

Zdarec parani

To jste prosimvas vazne uz tak nakazeny tim poblaznenym buildem firekoza s Ik setem ? Podle me je to na T6 nesmyslnej chcipaci build, hral jsem ho hodne dlouho, ma sice mrte damage, ale jinak to je maximalni chcipac, mnohem, MNOHEM lepsi a hlavne variabilnejsi nasledne je jet lightbarbarra s IK setem. Thundergury + Haew of State ( Ody soon , Sun keaper ) + andarielka + IK set ( 3 veci ) +Aughild set (2 veci ) + SoJ + RoG. U dedku runu na lighting, ktera snizuje posozeni o 50% , z aughildu je dalsich 22% a jste v podstate nesmrtelny a navic az vyjde path 2.1, tak budou staresinove oprvadu nesmrtelny a to pak to bude opravdu s prstem v nose. Muzete jet cokolov, Hotu, seismic , babu, da se to hodne menit a ne jen skakat blaznice doblba s fire. Tak to vyzkousejte. Kdyztak mrknete : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Crit ... ro/3237571

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Dotaz na barbara (HoTA build)

Příspěvek od hulkxxxl » 15.08.2014, 12:13 hod.

tak ptal se na fire a na účinnej build, což je podle mě leap barb aka Klokan, jinak fire HOTA je taky moc pěkný potom co odstranili ten omezenej rozsah

barbary jedu s runou na redukci dmg, na hc je to jasná volba

co se týká T6 tak je to určitě i s klokanem hratelný, Cro to dokonce valí bez IK setu, má všechno narvaný ve fire a moc nezdechá je to o stylu hraní 2x leap do packu a třetím od něj

PS: hodně dlouho jsem se klokankovi bránil ale skus to
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“