Barbar - INFERNO

Odpovědět
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od HELLERcz » 09.10.2012, 12:10 hod.

spiderer: takže jak momentálně vidíš expení s Barbarem ? nebo koukám, že ho rozprodáváš snad ? :)
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od fuxicek » 09.10.2012, 12:43 hod.

heller s dobrym skornem urcite umirat nebudes, to by jsi musel byt pekna lopata, coz podle tveho paragonu asi nebudes.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Kuki10 » 09.10.2012, 13:02 hod.

Fuxi, ze zrovna ty to rikas, kteryho snad ani zabit nejde.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od spiderer » 09.10.2012, 14:09 hod.

HELLERcz píše:spiderer: takže jak momentálně vidíš expení s Barbarem ? nebo koukám, že ho rozprodáváš snad ? :)
Budu 2 dny mimo net, tak jsem zkusil nahodit gear za pro me zajimave ceny na AH a uvidime jestli se nekdo chytne - myslim, ze spis ne, chci za to celkem dost :) Kdyz se neco proda, budou goldy na upgrade, potrebuju se posunout zas o kousek dal a chybi mi goldy, za 70M toho moc nevymyslim ;)

Edit: neboj hraju dal, az se ve ctvrtek vratim tak zkontroluju AH, obliknu zbroj a vyrazim to zmydlit do bezvedomi v tom krateru :D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od HELLERcz » 09.10.2012, 16:00 hod.

spiderer:
aha, zajímavá taktika, tak GL :) já pomalu prodávám dropy a nedaří se .. a brousím zuby na nějaké slušné Lacuni :) a mezitím doufám ve drop IK chesty :D
Obrázek

artanis18
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:http://eu.battle.net

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od artanis18 » 09.10.2012, 16:11 hod.

Yaka píše:Nemáte žádnej LS. Všichni, co umíráte po přechodu z druhého do třetího aktu si prostě kupte pásek a main handu s 2,5-3% LS. Všichni sází na to, že 1000+LOH (offhand + ringy nebo amul) Vás prostě zachrání a nezachrání - naopak po nahození nového patche to bude ještě horší.
Presne to som si myslel, bud pasek s LS alebo zbran LS+LoH 600+, dik za radu.

artanis18
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:http://eu.battle.net

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od artanis18 » 09.10.2012, 16:13 hod.

walosek píše:SpiritCZE: zahoď ty modrý vendorovi a kup si něco s aspoň 5 affixama, máš strašně málo vita a resistů zbytečně moc, na chestě (a nohavkách) to chce mít boost statů (např 200 dohromady a 3 sockety pro chestu), hlavním problémem ovšem je, jestli nejsem slepej, že nemáš žádný Life on Hit ani Life Steal... pro hraní začátku inferna stačí například na zbrani 400-500 LoH a jseš v suchu s tím, že do buildu bych zařadil Revenge (Provocation), např takhle: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... VYX!YacccZ všimni si, že jsem prohodil pasivky na armor, opravdu s tvojí malou VITa vyjde líp TaN. Dále pak doporučuji Furious Charge na myš a pokřiky na klávesnici, až nebudeš mít problémy s HP, jakože bys neměl mít (navíc to můžeš doladit helmou se socketem a amethystem v tom socketu), tak můžeš podle situace nahradit Furious Charge (Dreadnought) buď Leap (Iron Impact) nebo Furious Charge (Merciless Assault). Nebo si samozřejmě nech poradit jiný build, ale to už nemohu sloužit...

Artanis18: obávám se, že až na ten detail ohledně LoH/LS, tady bude problém mezi židlí a klávesnicí :-(
walosek: da sa to aj menej provokacne napisat, priatelu, ale aj tak dik ;)

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od spiderer » 09.10.2012, 16:15 hod.

Heller - na drop poradny IK chesty uz cekam celkem dlouho a porad ke me nechce mrcha! :( ale kdyz mi padne neco jinyho za 500M+ tak se taky zlobit nebudu ze jo :D On ten aktualni gear co mam staci to ne ze ne, ale uz to tak mam dlouho a chtel bych nejakou zmenu :)

Spajz
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Spajz » 09.10.2012, 22:14 hod.

hoj, rád bych se zeptal zda by mě někdo poradil, jsem ve třetím aktu a od druhé půlky mě už celkem dost ripujou, moc už nevím čím to je, rád bych i věděl zda je k mému buildu lepší právě + life on hit či lifesteal, co víc funguje s rend, k tomu buildu ještě, dlouho jsem teď zkoušel primrari skill a nějak se nemůžu moc rozhodnout co tam, do teď jsem chodil s frenzee, na bose a 1v1 fight s něčím větším nejvíc op mě přišlo, ale teď jsem zkusil cleeavu a taky není na ty massy ve 3 aktu vůbec špatná, budu rád za jakoukoliv radu od jistě zkušenějšího barba, dík :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Spaj ... o/20784579

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od walosek » 09.10.2012, 23:31 hod.

Spajz: asi nejsem nejzkusenejsi barbar co tady najdes :D teda urcite ne :D, ale tak letmo bych rekl: slaba helma, slaba chesta, prsten by se taky nechal najit lepsi ale je otazka kolik ten upgrade bude stát, vyhodil bych bloodthirst a dal tam tough as nails, páč ten armor se mi zdá málo...
no esli kecám hovadiny, tak mě doufám někdo opraví ;)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od HELLERcz » 10.10.2012, 06:22 hod.

Malej armor, málo lifů, pasivku Bloodthirst nahradit nějakou armorovací (Tough as Nails), pokud používáš pomalou 2H, tak je asi lepší mít primárně Frenzy a ne Cleave .. abych lépe upižlal bossáky .. a na hordy mobů postačí imho Rend právě .. já k tomu např. používám i Furious Charge a Revenge ..
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od fuxicek » 10.10.2012, 06:53 hod.

ty blaho hellere kolik hodin denne hrajes? ty paragony ti rostou jak houby po desti...?

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od HELLERcz » 10.10.2012, 08:57 hod.

Hraju dost, ale nejsem totální nolifer .. střídá mě občas hlavně v noci kámoš.
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od fuxicek » 10.10.2012, 09:27 hod.

hmm, sem si rikal, ze u toho musis byt furt, ja jsem na podelane 47 a 75mega co je potreba na dalsi level uz nedam za den(kdyz prijdu z prace....)

Kureee71
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Kureee71 » 15.10.2012, 07:25 hod.

Zdravim vsechny,
prosim te "Spiderer" co mam udelat na postave lepsi aby se mi zvysil Damge. http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kure ... ero/672540
Kolik to chce CHD a CHC. Díky za rady.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od HELLERcz » 15.10.2012, 07:35 hod.

- chce to lepší prsteny (co mají damage ještě krom str a CD)
- amulet s CC a CD
- zbraň se socketem je škoda že ho tam nemáš
- štít s CC
Obrázek

Becis
Quill Rat
Příspěvky:38
BattleTag:Becis

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Becis » 15.10.2012, 09:06 hod.

A můžu se zeptat co bych měl zlepšit já ? Jde mi hlavně o to že ve třetím aktu dávám jen první třetinu. Pak už dostávám hrozný pecky a elitky bez umírání je skoro nemožné dát.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od HELLERcz » 15.10.2012, 09:12 hod.

Tak všeobecně platí, abys měl 900+ all res (nejlépe 1000+)
Kolem 40k HPček
Armor kolem 8000
A zdroj healovaní (LoH , LS) .. kdysi se mluvilo o LoH 1000+ , nevím jak to je teď, zda je LoH lepší jak LS nebo naopak. Já mám 600 LoH a healuju se revengem a rendem a jsem vysmátej :)
Obrázek

Becis
Quill Rat
Příspěvky:38
BattleTag:Becis

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Becis » 15.10.2012, 19:01 hod.

Jasně , ale nějak nevím konkrétně ve které části mé výbavy je největší problém. Kde jsou největší rezervy.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od tomisco » 15.10.2012, 20:28 hod.

Becis: Podle mě by tě mohla pěkně boostnout lepší rukavice. K CC 8,5% kdybys měl ještě třeba 9% Attack Speed (nebo 30-40% CD), tak uvidíš, jak ti půjde dps pěkně nahoru. V chestě máš málo strenght, lepší by byla s 3 sloty, i když ta tvoje má pěknou vitalitu a armor i all res. Stejně bych se poohlížel po jiné. Pak samozřejmě lepší kameny. Minimálně zelené do zbraní. NA WW máš vcelku málo LoH, žádný Life Steal a evidentně malý Attack Speed. Abys přežíval ve 3. aktu ve všech těch skrumážích, kde jsou lasery, poison nebo ohnivé srajdy od Desecratorů, tak to prostě musíš nakombinovat. Není to lehké, ale jde to. Revenge bych změnil na WW klasiku Sprint a Run Like Wind (sice to v novém patchi nerfnou, ale i tak jsem s tím neměl v PTR problém). LoH bych zvednul aspoň na 1200, koupil zbraň nebo pásek s Life Stealem (dá se sehnat dagger s kombinací kolem 800 LoH, Life Stealem a dírou nebo CD, měl jsem jich několik, bohužel jsem si nechal jediný). Attack Speed bych majznul třeba do těch rukavic, a pak ještě do něčeho. Možností je dost. Pokud fakt dostáváš ve 3. aktu na pr*el (tuším, že od Keep Deepths), minimálně výše zmíněné v předchozích dvou větách bych považoval za nutnost.

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“