WW Barbar

Uživatelský avatar
Tesiah
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tesiah#2103
Re: WW Barbar

Příspěvek od Tesiah » 05.05.2014, 08:24 hod.

diky Hulku,

Rampage som skusal, ale popravde na obycajne moby stackovat silu uz nema vyznam, pripadne na chumac s elitami a inou havedou, to vacsinou pada aj tak velmi rychlo a na bossovi neni sanca, aby som nastakoval, tam mi to potom pride ako uplne nevyuzita pasivka, rend + bloodbath som mal tiez, bolo to dobre, popravde som rozmyslal prave na navrate z "I win" tlacitka, jedine co mi natom vadi, ze rend prerusi WW, to iste, ked chcem rychlo vyvolat proc trinketu, musim zastavit a parkrat buchnut frenzy. Area dmg pouzivam, mam v nom vsetky paragony + 20 za ramena, cize celkovo 70% a je to citit velmi, cim viac mobov, tym rychlejsie popadaju dole :)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW Barbar

Příspěvek od Punky » 05.05.2014, 09:02 hod.

na ten rend je dobry AS... ked sa este vo vanille stackoval AS pri ww barbarovi, tak ten rend potom pri vysokych hodnotach bol okamzity... teraz ako je AS obmedzeny, uz to nebude zrejme ono uplne

inak ak nemas problem s fury, tak mozes miesto WM hodit pasivku BoBK, je to celkom poznat na WOTB potom... a pokial by si este niekde nahnal dalsie znizovanie cd, tak je to rdy na kazdu 1.-2. elitku

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: WW Barbar

Příspěvek od An7yk » 05.05.2014, 10:07 hod.

Zidy píše:Zdravím, nechci zakládat zbytečně další téma, tak se zkusím zeptat nejdřív tady. Kámoš rozjel taky WW barba, padli mu ty kalhoty co dávají 25%dmg když je v pohybu + nějaký dobrý meče na lighting. Ale k věci. Proč když se točí lítaj mu tam kritikálky jen za 1M, ale když používá primárku dává za 2-3M? Nejde nám to do hlavy. Díky :D
ty gatě mám taky, jsou mega super, ale existuje jedna věc, kterou považuji za bug a budu to hlásit blizzardu :D . používám fury charge na utěky, na náběhy, na generování fury a taky že je to dmg za pohybu, takže kalhoty na to mají vliv ( aspon si to myslim :D ) ... ale problem je ten, že když doběhnu a dá ránu a hned se chci točit WW a rozotčim se ... tak mám poloviční dmg :shock: jsem na to koukal, profile dps mám s battlerage runou na dmg za pohybu 1 mega a když doběhnu fury chargem a pak se rozotočim, tak mi klesne na 660 000 :shock: je to velký problém, musím to sledovat, myslet na to a dycky před roztočení bouchnout primárem nebo něco :(
další věc co bych chtěl zkusit je, že ty kalhoty mají vliv i na generování fury, tak by mi zajímalo, kdybych jel lighting WW, jak moc se pak bude generovat fury s tou runou u WW a jestli to bude stačit + reaper wraspy k tomu, že bych vyhodil passivku na generování fury... no ale teď jedu fire a to zase víc štípe :D
Punky píše:hmm, to sa mi zda az trosku neuveritelne ked pozeram ten equip a staty, to by si potom musel davat crity tak za 10m... jo a co sa tyka fury managementu, to na to stacia akoze reapers wrapsy?
tak určitě, s tou passivkou, když maj mobky pod 30% HP, proč ne :D :D

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: WW Barbar

Příspěvek od bleptys » 05.05.2014, 10:26 hod.

YourChoice: kolik máš ve výsledku CC?? To bude tak 40% ne? To ti stačí?
CZSK Komunita

YourChoice
Quill Rat
Příspěvky:22

Re: WW Barbar

Příspěvek od YourChoice » 05.05.2014, 10:40 hod.

bleptys píše:YourChoice: kolik máš ve výsledku CC?? To bude tak 40% ne? To ti stačí?
jasně že mi to stačí. Na co bych měl víc ? s OP mám dalších 8% navíc dá se řict perma to už je 50% a to je 1/10 z crit damage. Přijde mi zbytečné mít vic jelikož mi to krituje dost. Teď potřebuji zvýšit element. damage + damage do elitek alespon 45% (stone of jordan 25-30% + 3set aughilds setu 15%). No uvidím ale jak sem psal t4 sám i v partě v pohodě. Jen mám hrozně low resisty :D

Kdybys chtěl stav se (samozrějmě mohou i ostatní barbaři) dneska na livestreamu a můžeme se hromadně pobavit jak kdo co jede i já jsem jen člověk a rád si nechám poradit. :)

edit: to jak sem psal že mohou i jiní barbaři není diskriminace může se stavit kdokolik rád Vás všechny uvidím :D

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: WW Barbar

Příspěvek od bleptys » 05.05.2014, 10:44 hod.

Na ofiku jsem četl 1000 all res bez buffu. Kde to mám nabrat :) A jak se healujes.
CZSK Komunita

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW Barbar

Příspěvek od Punky » 05.05.2014, 10:48 hod.

[quote="An7yk
Punky píše:hmm, to sa mi zda az trosku neuveritelne ked pozeram ten equip a staty, to by si potom musel davat crity tak za 10m... jo a co sa tyka fury managementu, to na to stacia akoze reapers wrapsy?
tak určitě, s tou passivkou, když maj mobky pod 30% HP, proč ne :D :D[/quote]

no akoze tak enjak dufam, ze ked sa tu niekto bavi o cislach, tak udava bezne, nie ktore sa dosahaju s condition skillmy... to je ako napisat "jo, davam crity za 90m s power shrinou a s aurou od monka... a v insanity"

kazdopadne, davat normal hity za 2,5m s ww... je nezmysel :) pri tom equipe co ma

YourChoice
Quill Rat
Příspěvky:22

Re: WW Barbar

Příspěvek od YourChoice » 05.05.2014, 10:49 hod.

bleptys píše:Na ofiku jsem četl 1000 all res bez buffu. Kde to mám nabrat :) A jak se healujes.
já mám s buffem cca 800 max :D tak nabrat se to dá ale nějak to ne a ne zvednout, za to mam 22k armoru :) Jak se healuju ? Tak používám rend a passivku bloodthirst která mi dává heal při spend fury tudíž se rebuffuji a používám OP. Neříkám že jsem bůh a že semtam neumřu ale proto hraju SC. A nebudeme si nalhávat ale SC byl vždy jen o tom nahnat dmg a neřešit smrti :D

YourChoice
Quill Rat
Příspěvky:22

Re: WW Barbar

Příspěvek od YourChoice » 05.05.2014, 10:51 hod.

Punky píše:[quote="An7yk
Punky píše:hmm, to sa mi zda az trosku neuveritelne ked pozeram ten equip a staty, to by si potom musel davat crity tak za 10m... jo a co sa tyka fury managementu, to na to stacia akoze reapers wrapsy?
tak určitě, s tou passivkou, když maj mobky pod 30% HP, proč ne :D :D
no akoze tak enjak dufam, ze ked sa tu niekto bavi o cislach, tak udava bezne, nie ktore sa dosahaju s condition skillmy... to je ako napisat "jo, davam crity za 90m s power shrinou a s aurou od monka... a v insanity"

kazdopadne, davat normal hity za 2,5m s ww... je nezmysel :) pri tom equipe co ma[/quote]

souhlasím s tebou 2.5m bez critu je holý nesmysl s jeho equipem :) Já nemám bůhví jaký equip a dávám 2,8-2,9m critem.

YourChoice
Quill Rat
Příspěvky:22

Re: WW Barbar

Příspěvek od YourChoice » 05.05.2014, 10:55 hod.

btw co je pro lightning ww barba nejlepši kombinace k thunderfury ? Odyn son ? Fulminator ? Shard of hate ? Díky

edit: vyplatí se stackovat area dmg ?

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: WW Barbar

Příspěvek od bleptys » 05.05.2014, 12:09 hod.

Jinak ti ancienti nedám na ně dopustit, jsou to strašní řezníci umí odlákat pozornost a dobíjí fury opravdu svižným tempem.
CZSK Komunita

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: WW Barbar

Příspěvek od cabes » 05.05.2014, 14:40 hod.

tiez som zacinal s lightning WW ale dropy/nedropy ma donutili ist na fire ww a je to napohodu.mam ancientov s prvou runou a to je teda riadna masina:D 10-13mega crity davaju. len marne cakam na tie legy mr.yan.vsetky blood shardy davam na gate ale stale nic.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: WW Barbar

Příspěvek od Cartman » 05.05.2014, 15:05 hod.

Já ty legy vyhodil už asi 2x, nechápu tu druhou větu toho bonusu se sniženim dmg o 25%, jakože když mám plno fury a nesnižuje se, nebo naopak nulu a nenavyšuje se, tak mám dmg o 25% slabší? Odynku sem taky jednu vyhodil

http://cdn.somepage.com/diablo/news/201 ... -gear9.jpg

Ale zase sem ve hře viděl, že moving sníží dmg o 25% a regenerace resource zvýší dmg,. tak ja nvm, jak je to s těma gatěma? : ) Nebo to má "každa" clasa jinak?

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: WW Barbar

Příspěvek od cabes » 05.05.2014, 15:26 hod.

je to tak ze ked si v pohybe tak mas o xy% zvisene fury regen a dmg. ked stojis na mieste tak mas o xy% znizene fury regen a dmg.su to gate pre pohyblive buildy

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW Barbar

Příspěvek od Punky » 05.05.2014, 15:33 hod.

YourChoice píše:edit: vyplatí se stackovat area dmg ?
area dmg je fajn, neplati na nu ani proc koeficient skillov ako tomu bolo u inych veci, takez je tam perma 20% sanca... stackovat sa urcite oplati, je to poznatm, zalezi ale na ukor coho... rovnako zalezi ake skilly pouzivas... napr z ww, rendu, rltw moze area dmg procnut kazdym tickom, co je super a ked nastackujes dajme tomu 40% area, tak pri 2m critoch z ww to uz bude slusna dmg

EDIT: a hned som tam nasiel aj zaujimavu veticku - Area Damage itself no longer benefits from elemental skill damage bonus and elite damage bonus :)

inak toto je take "povinne citanie" pre barbarov: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12329703286 a hlavne ta excel tabulka: https://docs.google.com/spreadsheet/pub ... htext=true velmio obsiahla a uzitecno info!

YourChoice
Quill Rat
Příspěvky:22

Re: WW Barbar

Příspěvek od YourChoice » 06.05.2014, 04:50 hod.

Tak to ne..... jako řešit hru u které se mám bavit skrze tabulky a jiné kraviny ? :D To mi přijde dost ujetý to radši zůstanu na t4 a budu hrát pro zábavu než tu řešit takové kravinky :D

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: WW Barbar

Příspěvek od Stanley » 06.05.2014, 06:26 hod.

It's Your Choice :)

Odesláno z mého Sony Xperia L

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW Barbar

Příspěvek od Punky » 06.05.2014, 07:06 hod.

YourChoice píše:Tak to ne..... jako řešit hru u které se mám bavit skrze tabulky a jiné kraviny ? :D To mi přijde dost ujetý to radši zůstanu na t4 a budu hrát pro zábavu než tu řešit takové kravinky :D
no ved jasne. tak v diable alebo vlastne v akejkolvek hre v ktorej funguje theorycraft je viacero tipov hracov. ti ktori proste hraju co chcu s hociakym gearom, neriesia vobec nic. potom taki co hraju s gearom a buildom co niekde videli na streame, davaju to vsetko s prehladom, ale nemaju ani sajnu ako to funguje. a potom su aj taki co okrem hrania stravia nejaky cas aj snazenim pochopit sa zakladne mechaniky a tim ako co funguje. vsetky tipy su oki a napr vo vanille ked fungoval AH/RMAH boli prve dve kategorie moje oblubene, clovek tak prisiel k dobremu gearu za minimalne naklady :) teraz je to uz viacejmenej jedno z pohladu gearu, lebo to proste musi padnut tebe konkretne, takze az tak ten theorycraft neuplatnis, lebo sice mozes vediet ako co funguje, ale nemozes to aplikovat v praxi, kedze nemas na to itemy.

akurat teda pokial nemas snahu pochopit niektore zakladne principy buildu ktory hras a streamujes, tazko mozes ocakavat nejaku zmysluplnu debatu na streame ;)

YourChoice
Quill Rat
Příspěvky:22

Re: WW Barbar

Příspěvek od YourChoice » 06.05.2014, 07:37 hod.

Nejsem uplný idiot abych nepochopil princip a potencial buildu který hraju. To že ty si jedeš podle tabulek taky neodsuzuju ale já to tolik nehrotím a to z toho důvodu že se v této hře nedá dosáhnout ničeho opakuji "ničeho" co by mě stálo za tu snahu se piplat c koeficientech a jiných prkotinách. Diablo je pro mě osobně odpočinková hra a to vše i říkám lidem na streamu. Pokud na stream přijde někdo si pokecat a zeptat se na normální věci okolo barbara odpovím mu to to potřebuje slyšet a když by chtěl zajíždět takto do detailů odkážu ho na patříčná fóra a jiné. Na můj stream chodí vesměs lidi co to hrají pro zábavu a né pro životní úděl. Proto rovnou prosím lidi kteří by to chtěli takto hrotit "NECHOĎTE NA MůJ STREAM MOHL BYCH VÁS ZKLAMAT". Až mi bude na stream chodit 3k+ diváků a budu mít 250+ subs. ANO budu si hrát s tabulkama místo normální práce do které chodím jako každy druhý člověk.

No offense >:D

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: WW Barbar

Příspěvek od sgtmajfoley » 06.05.2014, 07:50 hod.

YourChoice píše:btw co je pro lightning ww barba nejlepši kombinace k thunderfury ? Odyn son ? Fulminator ? Shard of hate ? Díky

edit: vyplatí se stackovat area dmg ?

Thunderfury a Shard of Hate (pokial lightning)
bleptys píše:Jinak ti ancienti nedám na ně dopustit, jsou to strašní řezníci umí odlákat pozornost a dobíjí fury opravdu svižným tempem.
Jj najviac sa mi lubi ze maju svoje vlastne skilly, nie su iba dummies co stoja a rubu basic attackom. Inak najnovsie som sa dal na fire dmg, kvoli prave ancients a earthquake ktory pouzivam na elitky... a rubu vzdy okolo 5-8m za crit.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“