HC Cleave Bruiser-Ulf

Odpovědět
Balbae
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
HC Cleave Bruiser-Ulf

Příspěvek od Balbae » 18.03.2014, 14:55 hod.

Takže, rád bych oživil tradici, při které se hráči dělali HC příběhy a dávali je do speciálního fóra. Doufám, že modům nevadí má troufalost, udělat jeden takový příběh v Diablu 3, kde ho vkládám do charakterů. Dříve tam také byly.

Nuže, četl jsem si web, abych našel nějaký zajímavý build na barbara, který bych mohl hrát a Cleave bruiser se mi zamlouvá.Tak jsem se rozhodl, že to zkusím. Avšak Diablo jsem nehrál dost dlouho a mám obavy, že moje dobrodružství nepotrvá dlouho, tak to snad omlouvá jedno moje pravidlo (to poznáte). Nuže, nevím, co jiného bych k tomu dodal, tak snad se bude dařit a bude se líbit. A předem bych se chtěl omluvit, ale první epizodka bude trochu více detailnější :)

Jméno: Ulf
Povolání: barbar
Zaměření: cleave bruiser
Úroveň: 11
Obtížnost: Normal
Společník: Zatím není

Pravidla:
-možné měnit obtížnost ANO ale jak ji změním, tak zůstane, možné je ji jen zvyšovat
-mít zapnuto Elective mod ANO
-leave game ANO ale jen ve výjimečných případech, kdy se opravdu nic dělat nedalo


ACT I
16. 3
Jako první jsem samozřejmě vytvořil postavu. Hned po té se spustil krátký film, který jsem vypnul, protože jsem ho přece jen viděl opravdu hodněkrát. Na to sem se objevil na temné pěšině a po krátkém rozkoukání a zmasakrování několika nemrtvých jsem se vydal promluvit s kapitánem Rumfordem, načež jsem mu musel pomáhat s několika nemrtvýma. Díky tomu jsem získal další úroveň a po rozdělení skillů jsem se mohl vydat do temných uliček Tristramu, abych si v místní putyce promluvil se spanilou Leah, povraždil pár nakažených nemrtvých, přečetl knihu o Novém Tristramu a následně se koukl na její zápisky deníku. Nuže, po tomto, jsem byl schopný vyrazit.

Již za chvíli jsem opouštěl bránu vesnice, ještě se zkrvavenou sekerou od nemrtvých, co již podruhé napadli Tristram. S touhou po krvi jsem se vydal do ruin Starého Tristramu, abych zde navštívil wretched queen. Již po chvíli jsem našel další deník a získal novou úroveň, s čímž jsem mohl investovat do cleave, které mě bude provázet celou hru. Po chvíli jsem již s cleavem mohl začít masakrovat různé zplodiny pekel. Našel jsem dokonce plazícího se muže, který mi toho moc říct nestačil, protože zemřel a hned na to mě přepadla skupinka nemrtvých. Po chvíli jsem našel i dungeon, který byl až na truhlu obyčejný. Teda bylo tam ještě pár nemrtvých, ale to se nepočítá. Za chvíli jsem našel cestovatelům deník. Hned po té jsem získal další úroveň a dostal skill ground stomp, který mi už zůstane. Začíná další masakrování, při kterém se dostanu až k wretched queen, která si moc dlouho neužije. Nicméně přichází moje první průměrná věc, která je spíše dalším spamem v tomto slohu. Nicméně nalézám další sklep, ve kterých je pár chlápků, kteří nejsou zrovna rádi, že tu jsem. Za něco stojí snad jen ten luk, který mohu prodat. Nuže a zde je jen tak malá vsuvka. Skutečně, toho nápisu jsem si všiml až teď.

V Tristramu si mohu promluvit s Rumfordem, načež dostanu další úroveň a nový skill rend, který je již jiné kafe, než hammer of the ancients. Promluvit si s Leah je povinnost, protože za chvíli se již ke mně připojí, aby jsme prohledali jakousi jeskyni pod domkem její matky. Zde je jen kotel a další nebezpečí, které si moc dlouho neužije. Za něco stojí snad jen bederák a palice. Venku mě čeká malé překvapení v podobě dalších nemrtvých. No a zde je další vsuvka. Ten strom oběšenců je výborným zpestřením ponurého prostředí. Za chvíli se již dostávám do katedrály, načež skáču dolů. Nuže a zde další vsuvka, potkávám dalšího maníka a následně nalézám první Lachdananovy spisy a dostávám další úroveň. Dokonce potkávám prvního goblina, drop není špatný, ale ani dobrý. Snad jen iridescent tear stojí za zmínku. Po chvíli potkávám pár wallerů a nalézám další Lachdananovy spisy. No a zde je již Cain, který zdrhá před pár kostlivcema. No a ani headcleaver si moc neužije. Dropnení strašný, opravdu není. Cain nyní otevírá tajný vchod, kterým se dostanu do Tristramu a pak k Leah. Úkol hotov.

Deckard má již svůj první spis, jen je mi líto toho, že jsem našel třetí spis Leaha druhý jsem vynechal. No, na Nightmare to opravím. Kupuji si nový meč. Další vsuvka. No a zde potkávám Haedriga, se kterým zmasakruji několik nemrtvých a získám další úroveň. Po té jsem svědkem smutné rozmluvy Eamona a jeho ženy, no pak se to zvrtne a pak se to už fakt podělá. Aspoň nějaký drop měla.

No, jdu na to. Musím jít na pohřebiště najít korunu. Masakr docela slušný na moji úroveň. Zde potkávám teleportera, ze kterého spadl slušný drop. Aspoň mám slušivý vzhleda už se podobám více bojovníkovi než exhibicionistovi. Také nalézám další rare, který již tak dobrý není. Nu a zde kosím jednoho knockbackera, díky kterému jsem dosáhl osmé úrovně. No a zde jsem po prohledání učně Haedriga na zemi padl do léčky. Nalézám další iridescent tear a taky skupinů vortexerů. Konečně jsem dorazil na pohřebiště a vyrazil do jedné z kobek. Kde jsem nalezl dalšího knockbackera a také získal další úroveň, díky které jsem získal runu rupture, která mě bude u cleavu provázet celou hru. Také jsem získal overpower, který mi již tak dlouho nevydrží. Narážím na další skupinu knockbackerů a Diggera O´Della, který brzy umírá i s jeho společníky. Zde jsem již u krystalu a jdu zpět na hřbitov. Zde nalézám spis hrobaře a vchod do další krypty, kde opět nalézám iridescent tear a event jar of souls, menší masakr tu je, nakonec získávám další úroveň a dokončuji event. Drop. Mám novou dýku a kosu, tudíž výměna zbraní, no a taky nový opasek. V pasivkách nesmí chybět bod v ruthless, který se hodí. Za chvíli opět další knockbackeřia jeden waller, drop na nic. Opět krystala další hrobka. Další knockbackeři a úroveň. Po dlouhé době jeden frozener. Vstupuji do vchodu do nižšího patra a zde se potkávám s manglemawem. Dostává na papuli a umírá. Zde již máme Eamona, kterému dávám na frak, posléze je mrtvý a padá jeho drop. Docela slušný. Haedrig opravuje korunku, čímž získávám kováře a výbornou helmu. Zde je dopis Miry pro Eamona, myslím, že kovářského materiálu mám dost, akorát mě naštvala truhla, která u HC začíná odznova (měl jsem zde všechny sloty koupené). Kupuji pěkný meč a promlouvám s Cainem. Také se dívám na další jeho spis. Také kupuji boty. No, to je pro dnešek konec, snad se bude líbit a omluvte mou troufalost obnovit tradici HC příběhů.
Naposledy upravil(a) Balbae dne 30.03.2014, 11:48 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Cleave Bruiser-Ulf

Příspěvek od Fru-fru » 23.03.2014, 15:53 hod.

Krásná práce! Jen tak dál....budu se těšit na další ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Balbae
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Cleave Bruiser-Ulf

Příspěvek od Balbae » 30.03.2014, 11:43 hod.

Děkuji :)
Čekal jsem na koment, abych věděl, jestli mám pokračovat :)
Momentálně jdu hnout se svou hunterkou a potom se opět na bruisera vrhnu :)

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: HC Cleave Bruiser-Ulf

Příspěvek od fuxicek » 01.04.2014, 05:34 hod.

Ty blaho, se vyser na vypisovani hovadin a radeji hraj a hraj, vzdyt toto nemuze nikoho zajimat a tebe to stoji more casu

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Balbae
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Cleave Bruiser-Ulf

Příspěvek od Balbae » 01.04.2014, 15:22 hod.

Sem říkal, že první bude detailní :D
Další už hodlám dělat mnohem méně podrobné :)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“