WW Barbar

blokx
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:blokx#2987
WW Barbar

Příspěvek od blokx » 22.04.2014, 19:10 hod.

Ahoj, potřeboval bych poradit s buildem.
profil je na http://eu.battle.net/d3/en/profile/blok ... ro/1426680
nesnažím se mít co největší dmg, hraju jen občas (děti :-)), spíš mi jde o to, zda nemám nějaké skilly nastaveny vyloženě blbě. Relativně v poho dávám T2, možná s jinými skilly by šlo přejít i na vyšší. Bosse v riftech taky dám bez úmrtí, ale poměrně dlouho je pižlám, klidně 10-12 minut. Dokonce jsem přežil bez úmrtí kombinaci rift bosse, žluté elity a 2x modré skupiny, skupiny a elita měly navíc affix na "množení". Bylo to teda hlavně díky léčení z pokřiku, rend a revenge.
WW mě baví, nemám potřebu přecházet na něco jiného.
Uvítám jakékoliv návrhy co změnit. Díky moc za pomoc.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: WW Barbar

Příspěvek od hulkxxxl » 23.04.2014, 05:52 hod.

ahoj, podle mě si vedeš fajn, trocha cc navíc a cd na amuletu by ti neškodila vyměnil bych asi chestu jako první, skus rerol amuletu aby jsi tam dostal 90+ cd podle mě tě to posune

no a pak nikde nemáš +% k elementálnímu dmg, hezky je to vidět třeba na diabloprogress, mám papírově 550k dps ale mám +50% k elementu tedy přes 700k dps ve skutečnosti (se štítem), to je to co ti chybí k dobré dps + kdyby jsi našel stone of jordan tak máš ještě bonus do elitek

jak jsi natom s regenerací fury? skus dát místo revenge war cry s runou na heal a ww si dej s runou na fury, tak to hraju já a plně mi to vyhovuje ale i takhle to jde (já se ale prostě rád točím a ten revenge točení zastavuje)

kdyby něco písni, klidně PM, link na mého barba je tu http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hulk ... o/35972340
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: WW Barbar

Příspěvek od Lucifer » 23.04.2014, 07:57 hod.

Hm, hodim sem sveho moulu, kritika vitana ale nerad bych se zbavoval cleave a WW. Celkem v pohode prochazim T1, na vyssi bych uz jednak zdechal a druhak bych do toho musel busit prilis dlouho, coz nebavi . A chybi prozatim i jakakoliv motivace hrat cokoliv nad T1.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kalo ... ro/2485649
http://www.diabloprogress.com/hero/kalo ... ER/2485649

Bida, ja vim - ale lepsi vybava zatim nedropla.

Od vcerejska zkousim mlatit elity kladivem starých, nejsem si jist jestli to k necemu je - predtim jsem dlouho pouzival earthquake.
Naposledy upravil(a) Lucifer dne 23.04.2014, 12:35 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: WW Barbar

Příspěvek od hulkxxxl » 23.04.2014, 12:28 hod.

tak co jsem ci všiml z ats na amluletu udělej sílu, na bracerech bych dal místo loh +% lightning dmg, máš dost loh na zbraních, škoda toho puzlu dal bych pryč ats a místo ní cd
skusi bych přetočit tu + phys dmg jestli to ještě jde, jinak ww má dost malej proc na loh asi jen 1/3, a ten loh co máš může bejt třeba +10% dps na těch zbraních.. muj názor, single target je dost problém ale i s ww se to dá já to mám jako hlavní dmg skil, nastackovanou element dmg + % ke skilu a je to kombajn, jde to i hrát jako kombinace kladiva a ww už jsem to tu radil...
přijde mi že máš hodně +% života ale chabé rezisty, dps máš dost asi bych trochu obětoval a dal nějaké diamanty do gearu, skus koupit lepší helmu u kadaly nebo craft, pak taky lepší brnění s rezistem a jsi v pohodě, pak třeba koupíš pásek s allres... jepší mít větší obranu než kopec života pak se stíháš healovat tím regenem

zapracuj na toughness a s 700k dps (+ element dmg) jdi klidně na farmu t2 úplně v pohodě

boha to jsem se zas rozpsal kdyžtak písni klidnš pm :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: WW Barbar

Příspěvek od Lucifer » 23.04.2014, 13:15 hod.

takze se na attack speed tolik nezamerovat a radej to cpat do critical hitu a sily? Rezisty chapu, toughness vytahnu nahoru az bude cim.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: WW Barbar

Příspěvek od hulkxxxl » 23.04.2014, 13:31 hod.

podle mě ats na ww nemá absolutně vliv (spíš pomůže movement speed) na kladivo má ale raději si dám 45% cd než 6% ats, jinak platí že ats se vyplatí při malé cc což bych problém před datáčem, dneska už máš cc kolik chceš raz dva

platilo že dmg = síla - cc - cd - ats, ats byla až na posledním místě a poměr cc a cd měl bejt cca 1:10 (jako nejvýhodnější), dneska bych do toho řetězce ještě zapojil +% k elementálnímu dmg, hlavně si vybrat jeden druh a ten nastackovat
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: WW Barbar

Příspěvek od Cartman » 23.04.2014, 15:33 hod.

Sevas Diabláci ; )-

Já už nvm co s buildem,.

Ww se mi tak nějak nelíbí v tom, že se vždy musim v něčem omezit, ale s tímto buildem zas mám jak vytrvalost tak dmg tak heal = / ALE, nelíbí se mi to na houfy nepřátel, na to je prima Ww s overpower, třebas, ikdyž já v buildu plošňáky mám a tak nějak to jde.

Samozřejmě, že se build staví podle věcí, tak mrkněte a kdyžtak kritizujte, hlavně sem na větvi z generátorů... nechci plošný, ale zase frenzy se musi stackovat a zase nechci byt zaměřený vyloženě na singl, generátor je sice od toho aby generoval, no, mám s tim problém hlavně v hlavě ;D

Jenže, když pak vidim jak DH a WIZ se zastaví jen kvůli portu do města a za nima je spoušť a já jen za nima běhám jak ocásek, to mě ničí ;D

Můj build : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Psyc ... o/25204180

blokx
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:blokx#2987

Re: WW Barbar

Příspěvek od blokx » 23.04.2014, 15:43 hod.

hukxxxl diky za rady, změnu skillu určitě vyzkouším. +elemtal dmg zvyšuje i dmg ze zbraní nebo jen ze skillů? Chestu bych taky rad vyměnil, bihužel zatím nic lepšího nepadlo a když už padnou lepší staty, tak absolutně bez socketů, 3x jsem u kadaly rolnul legendární chest, 3x bez socketů. Takže bych přišel o all resist, kterej chci jeste zvysit jak budou goldy na diamanty :-) jak jsem koukal na příspěvky výše, bude lepší místo as zkusit rollnout ele dmg? teda pokud lze zaměnit tyto bonusy, pokud ne místo čeho na mém vybavení zkusit +ele dmg?

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: WW Barbar

Příspěvek od sgtmajfoley » 23.04.2014, 15:47 hod.

Tuto je moj build som s nim spokojny, fury obcas dojde ale to sa pri spravnom manažmente dá zvladnút, pokial možno tak pomôže nejaká zbran co pridava max fury (napríklad Bul Kathos ktorý mám equipnutý, i keď ho iba testujem). Pokial dropnem este jednu setovku do IK, tak Overpower nahradím s Call of the Ancients.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/sgtm ... ro/8761491
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Seip
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: WW Barbar

Příspěvek od Seip » 23.04.2014, 16:33 hod.

Tak i já sem hodím svého barbárka.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Seip ... o/31927926
Největší problém mám v tom, že bych potřeboval vyhodit všechny diamanty a narvat tam ruby, ale pak životy letí dolů nehorázně rychle, musím to nějak vymyslet co s tím. Taky bych potřeboval něco s + area damage, ale to mě prostě nepadne a nepadne..
Práce s ním bude ještě hodně :)

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: WW Barbar

Příspěvek od Cartman » 23.04.2014, 16:39 hod.

NEjde mi do hlavy, proč máš tu lepší dps v off handě. Jinak já to sem hodil aby mi někdo poradil, nemůžu se s tim vypořádat ; )- =p

Seip
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: WW Barbar

Příspěvek od Seip » 23.04.2014, 17:31 hod.

To je tam teď omylem, zkoušel jsem různé zbraně a nechal to takhle.
K tvému buildu, píšeš že máš problém s generátorem, já osobně to řeším s Frenzy + 2 pokřiky, které ti doplňují fury, fury spotřebovávám jen na avalanch a WW a s fury nemám nejmenší problém.
Další pro mě důležitá věc je zaměřit se na 1 elementární skill (u mě fire) a používat jen skilly s fire, nehorázně to navyšuje dmg (mám zato, že u bash a avalanch to nemáš). Navíc tady doporučuju ještě sehnat rukavice, např co mám já. Taky stejný problém jako u mě, nemáš žádný +% area damage, já to teď musím řešit jen přes Paragon Levely, ale mít ještě 20-30 % na vybavení, tak jsem vysmátý.
A poslední věc, z tvého buildu mám pocit, že to hraješ tak, aby jsi byl co nejvíc v bezpečí a měl plný život (pasivky superstition, ruthless, bloodthirst, fůra healu na výbavě) nevím teda jaké další bonusy dostáváš za paragon levely. Já osobně hraju tak, že polovinu času mám život na půlce ale díky obrovskému armoru minimálně 19k (tough as nail) prostě vím, že můžu hrát i s třetinou života a pořád jsem v pohodě.
Jo a nejdůležitější věc: Nechtěj hrát jak Wiz nebo DH, jsi barbar a nikdy nemůžeš mít takový damage jako oni a ani se k tomu pořádně přiblížit. Ty bys měl být od toho, abys pořádně zařval a schytal toho tolik, že ten wiz a DH přežijí.
Nejsem expert, ale ptal jsi se na názor :)

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: WW Barbar

Příspěvek od Cartman » 23.04.2014, 18:05 hod.

No, né že bych měl problém s generátorem, jako takovým, spíš nvm jaký vybrat a u bashe a avalanch to nemám proto, jelikož sou u obou na pytel, o ele dmg vim, mám asi 40 % fire ; )- A mám u avalanch tech 15 fury misto 25 -1s právě abych byl alespoň trošku plošnej a vyplatí se daleko vic nez volcano, dava moc malo a ještě to trvá moc dlouho, takže se mi všichni rozutečou mezi tim. A ten heal, no výbava mi to nedovoluje tak ten superstition mám jelikož nemám moc all resill ještě a ten ehal pořád měnim.

Seip
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: WW Barbar

Příspěvek od Seip » 23.04.2014, 18:28 hod.

Jak říkám, nejsem expert, ale pokud máš 40% na fire a používáš avalanch s volcanem, musí to být x-krát účinější než to co máš ty, už jen volcano v základu devastuje cokoliv co trefí a nemůžou se rozutéct, protože to prostě nestihnou, navíc by jsi to měl dávat tak, aby šli po tobě a ty byl u toho.
Schválně si to zkus propočítat a uvidíš.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: WW Barbar

Příspěvek od Cartman » 23.04.2014, 19:26 hod.

ano, počítal sem to, nevyplatí se to : ) ikdybych měl 150% fire, jelikoz se těch 4400% v základu rozdělí do 5 dávek, tzn. 5s tzn. 1x 880% za 1 s a tj o ničem, ikdyby 880*0.4= 1232% za sekundu na 5 sekund.. a necrituje to. a pokud si byl v riftech, tak víš, že nic nežije dýl jak 2s nic nežije až na final bosse. Radej dám redukci timu z 25 rage na 15 a dávám častěji za běhu a aplikuje se hned. A generátor by měl hlavně generovat a ne dělat dmg, tak proto tam nemám fire runu, idkyž bych mohl dát 8 gener a je to fire, ale to necham raděj 2 vlny za 100%

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: WW Barbar

Příspěvek od Cartman » 23.04.2014, 20:25 hod.

Ale zajímaloby mě, jeatli u HotA není lepší mít 2h, asi je co? Ale možná v celkovym počtu ani né, zase bych přišel o CD+ a nvm no

Seip
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: WW Barbar

Příspěvek od Seip » 23.04.2014, 21:12 hod.

Já 2h nemám rád a nelíbí se mi, takže nepoužívám. Nevím jestli by to bylo lepší.
Jinak teď jsem půl hodiny zkoušel rozdíl mezi Avalanch volcano a Lahar a ten avalanch Lahar taky působí skoro 4 vteřiny, což je cca 400% za 1 vteřinu. Takže avalanche je 3x silnější, ale s tím, že Lahar použiješ o něco málo častěji. V každém případě se podle mě oplatí volcano pokud jedeš fire skill.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: WW Barbar

Příspěvek od Cartman » 23.04.2014, 21:30 hod.

No jestli pak dám Ww, tak stejne avalanche pouzivat nebudu. No 2h má větší dmg, takže by měla dávat větší šupy, ale zase by to chtělo 2 sockety : )

Seip
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: WW Barbar

Příspěvek od Seip » 23.04.2014, 22:07 hod.

Právě ty sockety :)
Podle mě je momentálně 2h jen pro Crusadera, případně nějaký speciální Build.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: WW Barbar

Příspěvek od sgtmajfoley » 24.04.2014, 08:29 hod.

ja pouzivam 2H IK zbran aby som mal set ale nic moc to nie je :D
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“