Otázky a odpovědi - Barbarian

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169
Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Stanley » 16.12.2014, 13:29 hod.

Zase jsem po dlouhé době vyvětral barbara, trochu ho pošteloval. I když mezer má ještě dost. Oba ringy, amulet a i pásek bych chtěl sehnat lepši, ale jinak si myslím, že to docela jde. Ale teď k věci, hraju EQ fire + IK set/redukce obdržené dmg přes dědky. Ve hře mám cca 17.5 mio toughness buffed a i přesto Ancienti při tuhé elitce padaj jako mouchy a samozřejmě jakmile umře poslední, tak mám i já na kahánku.

Co s nima? Jestli se vůbec něco dá. Mohl bych dát stun na Leap (elitky v tom stunu taky vydrží jen chvilku), ale WW nenatahuje elitky, tak alespoň takhle dostanu bonus ze strongarmů. Bohužel, jak jsem si všiml, tak to funguje pouze na modráky (leap), žluťáka to nenatáhne, RG samozřejmě taky ne. Dalo by se hrát bez IK setu, ale nemám STR unity.

Návrhy? Zkušenosti?

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od hulkxxxl » 16.12.2014, 13:45 hod.

tak na beltu je podle mě zbytečný ten life per fury, raději bych tam dal +% life, pasivku místo EM určitě inspiring presence na regen, já si velmi oblíbil rampage = zvedá ti armor až o 25%

trochu ti chybí allres - na chestě a na kalhotech, na amuletu je inteligence to asi víš

osobně jsem s klokanem než jsem zdechl došel na GR28, s umíráním petů jsem měl problémy jen u rg - na jakou obtížnost umíráš? jinak u mě byla taktika 2x leap na moby a poslední pryč a ww jsem to na sebe nestahoval ale díky němu se vymotal ven z chumlu

PS: ale na klokana jsou tu větší machři jak já ještě určitě nekdo odpoví
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Stanley » 16.12.2014, 13:56 hod.

Belt je jasnej, ten chci vyměnit, ale už je přetočená vitka ;) Amulet taky lepší není, zatím jsem hrál chvilku, takže časem taky bude.

No umřel jsem asi jednou z 5 riftů na T6, o to nejde... Jakmile umřou Ancienti, tak se WWčkem přemístím na okraj skupiny a jedu opratrněji, takže IP (insp. pres.) řešení nebude, healing není problém když jsou COTA aktivní. Ale oni právě umřou docela snadno, stačí fire chain, arcane a podobný věci a hned dostávají nálož. Sbírám globy jako o život, ale v každým riftu na T6 umřou v průměru 1-3 krát (oni ne já :) ). Resistů mám opravdu málo, ale nahnat je můžu pouze gemama a dokud nebude lepší amulet, připadně i jeden lepší ring, tak jsem na tom s dmg tak akorát.

Rampage by mohl pomoci, jak píšeš, s dmg i tough. Zkusím a snad mi nebude docházet fury když dám EM pryč.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od hulkxxxl » 16.12.2014, 14:13 hod.

proto jsem jel ligtning runu na ww, tím si fury generuješ, jinak ho vlastně na nic kromě vytočení se pryč nepotřebuješ

jinak ten insp presence healuje podle mě i pety!!! (a celou partu - toto byl vždy s warcry hlavní přínos barbara v partě)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Stanley » 16.12.2014, 14:34 hod.

Tak kdyby to healovalo i pety, tak to potom jo, to by bylo fajne. Jelikož kvůli kompu hraji solo a teď už i dokonce SC :), tak jsem nad insp presence nepřemýšlel. Ale zkusím... Díky za tipy ;)

Jinak belt už mám novej a rampage zatím nevypadá špatně.

EDIT: jo, píše se tam, že to healuje ALL ALLIES, takže by to mělo fachat

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Cartman » 16.12.2014, 17:23 hod.

Lidi se nudí a hrají chary, na který by ani nesáhli :D

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Stanley » 16.12.2014, 17:43 hod.

Ani ne tak nudi, zas tak casto nehraji, ale uz jsem byl prejedenej ostatnich. A hlavne tohodle barbara mam uz od Vanilly, jeste nez jsem vubec zacal s HC.

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Vizharan » 27.12.2014, 21:02 hod.

Zdravím pánové, chci si zkusit udělat barbara. Mám ale ten problém koukal jsem po různých buidlech a zatím mě žádný nenadchl. Spíše jaký build by jste mi doporučili ? Chtěl bych mít barbara jako tanka :), sice ještě nemám žádné věci pro něj ale ty seženu časem to není problém. Spíše nevím jaký build teďka letí a s kterým by mě barbar hodně bavil :). Díky moc za odpovědi :)

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Rhondien » 03.01.2015, 22:49 hod.

Mám dotaz na zdejší zkušené barbary... hraju Seismic slam build a chci se zeptat, zda-li se u tohohle buildu vyplatí jet Area Damage jak z Paragonu, tak i z Itemů, protože si můžu dát 50 bodů z Paragonu do ADčka a pak si vzít prsten a ramena, který mi dohromady dají dalších 50%. Za rady Vám všem moc děkuji.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od DrSma » 04.01.2015, 07:11 hod.

Rhondien: Hoj, záleží na hodně věcech, ale:

- pokud máš PL600+ je 50% AD z Paragonu jasnejch. Pokud ne, má u SS (HotA) barba jasně přednost RCR a LoH
- pokud jde o AD na Itemech, dal bych přednost čemukoliv co podstatně navýší DMG (Element, Socket u Ringu pro Gem, CC, CD,.) a spokojil se s 50% AD z Paragonu

Mám taky takovýho fun Barba na T6, jedu sice HotA, ale pro SS platí úplně to samý jako pro HotA. http://us.battle.net/d3/en/profile/DrSm ... o/49906092

PS: pokud tu na Foru od kohokoliv čekáš radu, měl bys k dotazu hodit odkaz na bnet profil, protože nemáš uvedenej btag. Rozhodně tím značně zvýšíš šanci, že někdo odpoví ;) (nejlíp, když si hodíš odkaz do podpisu a máš vystaráno)



EDIT: pokud váháš, jak AD funguje a co přesně dělá, můžeš taky pročíst tohle pěkné vlákno :wave: https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 15&t=10289

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Rhondien » 04.01.2015, 12:46 hod.

DrSama: Děkuji za odpověď a připomínky. Do podpisu jsem přidal odkaz na svůj profil na Battle.Netu. Paragon mám 587.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od HELLERcz » 04.01.2015, 12:53 hod.

Urcite to DrSma nerad uslysi ale opet jsem rozjel barbara a zkusil jsem si raekor build. Do toho si sbiram bokem skakaci build :-) a nezbskonci sezona tak si zahraju snad oba buildy :-) osobne me bavi raekor ale po 2 dnech me z tohp jen boli oci :-D neni to takove lazo plazo jako u Dh. Skakace jsem delsi cas nehral tak snad budu po te delsi odmlce spokojen :-) jako tehda

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Lemurman » 04.01.2015, 13:28 hod.

myslím si, že DrSma bude spíš nadšen ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od DrSma » 04.01.2015, 13:39 hod.

Rhondien: okouknul jsem oba barby - normálně radost pohledět :love: :wave: - všichni znají akorát EQ a Raekora a je super vidět, že se dá skoro 600 para udělat i takhle...oba vypadaj dobře. Jak si s nima stojíš v GR?..(když pominu Raekora, je Barb v GR totální looser :{ - zaplať za T6..)

HotA a WW, to je ozvěna Vanillky :)
(mě extra potěšil SS a Hulk určitě zase rád uvidí WW)

HELLERE, jak říká Lemur, každej Barb dobrej :) Že je Raekor magorskej pro mě, nemusí bejt pro jiný 8-)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od HELLERcz » 04.01.2015, 14:25 hod.

DrSma: jak říkám, Raekora jsem neměl tu čest doposud pořádně otestovat, tak s ním teď pár dnů hraju a pobaví, ale na dlouhé hraní to není .. bolela mě z delšího hraní hlava a oči .. tak zkusím mého oblíbeného skákače :) bojím se, že ten mi ale moc s paragonem nehne, když jsem na sezoně na čísle 707.
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od DrSma » 04.01.2015, 15:06 hod.

No, to se obáváš oprávněně :D

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Rhondien » 05.01.2015, 10:12 hod.

DrSama: Děkuji za pochvalu, jsem velmi rád, že se ti líbí seismic slam build i ww build. Se seismic slam barbem dávám na pohodu T6 a co se týká GR, tak ty moc sólo nechodím. Ale můžu testnout, kam s ním až dolezu, no. Co se týká toho ww barba, tak s ním jsem se dostal na GR 22 a řekl bych, že potenciál má ještě alespoň tak na 26 GR. Osobně se mi reakor vůbec nelíbí, přijde mi jako beran, který se snaží sejmout všechno, co mu stojí v cestě.

Odesláno z mého HTC Sensation Z710e pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od HELLERcz » 05.01.2015, 13:02 hod.

Včera jsem s beranem udělal ale celkem dobrej dmg v partě, co jsme jeli T6 riftíky :-)
Jinak padla mi ta mighty weapon, která podporuje Seismic Slam .. že méně stojí fury a dává více dmg.
Je to useless, nebo se s tím dá něco spáchat ? :) mám ji v truhle, má fajn roll :)
Obrázek

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Rhondien » 05.01.2015, 13:20 hod.

HELLERcz: pokud ti ta palice dobře narolovala, tj. 30% dmg do seismic slamu navíc a k tomu ideálně ještě 50% redukce ceny seismic slamu, tak určitě nerozkladat a zkusit seismic slam build. Koukni se mi na profil v podpisu, tam mám jednoho seismic slam barbara hotovyho a když mi to critne, tak někdy i za těch 120 - 140 mio, takže celkem spokojenost. V té palici, kterou mám já, jsou ještě rezervy. T6 pohoda, parta taky, jen ty GR, ale tam nic než beran neb skokan prorazit nemůže.

Odesláno z mého HTC Sensation Z710e pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) Rhondien dne 05.01.2015, 16:16 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od DrSma » 05.01.2015, 15:37 hod.

Jojo, tohole kladívko je hodně o rollu. Já ho mám taky, ale se špatným rollem, takže ho nepoužívám. Padlo mi jedno jediný krátche po 2.1 a od tý doby už ani jedno. Rhondien má o dost lepší, mít takový, možná by mi to pak vyšlo líp jak můj Maximus + HotA. Když už jsme u toho. HotA je lepší na blízký skupinky popř. Single Target. Zato SS je opravdu masová záležitost s dobrým DMG, (podobná rozsahem skoro EQ) ale do Singla o poznání horší jak HotA.

:idea: Nejlepší masakr by mohl bejt SS s tímhle kvalitním kladívkem na plochu a na Primáru Hota na Singla + perma staříky na Fury z IK Setu a Bracery na Fury..
(ta Fury pořád dost drhne :evil: )

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“