Raekor barbarian

Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: Raekor barbarian

Příspěvek od DrSma » 18.01.2015, 23:39 hod.

Nejdřív nerfnul, po dvou dnech zase posílil. Trvá ale kratší dobu.

Uživatelský avatar
geekker
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:geekker#2851

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od geekker » 19.01.2015, 15:27 hod.

I kdyb s conduitou tak prece nechapu jak je schopnej dat GR60, ten boss musi byt strasne prisnej a mit hromadu zivota. chtel bych nekde videt ty top barbary kdyz jsou na prvnich prickach o parnik pred ostatnima classama. zkousel jsem to a neni to hrozny ale porad je to hroznej chcipak staci kdyz nejsou ve stunu a davaji me jak prd. Ted hraju s monkem solo 38 ale v parte me od 39gr prakticky boss IK a jak ma tohle postava co u nej musi stat hrat??

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od fuxicek » 19.01.2015, 15:55 hod.


Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od DrSma » 19.01.2015, 20:32 hod.

fuxicek: Bacha na to. Tohle je starej Raekor na tom videu. :idea: Takže i starej ukrutnej Conduit. Tohle už dneska ani jedno není pravda. Takhle si už Beran moby na ramenech nepovozí. :wave:

geekker: Když někdo dá 50+ neznamená, že si to dává takhle pětkrát za den, ale že měl jednou z pr*ele kliku na GR, RG, moby, mapy a roll všeho druhu ;)
Ale jak Raekorem opravdu ubít řekněme RG 40+ to je mi fakt záhada. :dead:

LordMiste
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordMiste#2788

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od LordMiste » 19.01.2015, 22:35 hod.

Ja to mám zatím poskládané takto a GR max 33.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Lord ... o/52551065

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od limu » 20.01.2015, 09:47 hod.

včera gr 36 s prstem v pr.., ještě 6 min k dobru...pak šup klíč 39. A tam uplně špatný, 5 z 8 packů fire chains = no chance. A pak boss, nevim jak se jmenuje ale hází ty arcane lasery kolem sebe, bylo to v kobkach a to bylo hrozný...2 x jsem se musel jít opravit než jsem ho udolal..nad 40+ gr vůbec nechápu na solo. je teda pravda, že zatím jsem nenatrefil na furnace no tak možná pak přijde nějakej posun. http://eu.battle.net/d3/en/profile/limu ... ro/2119908

Uživatelský avatar
mooDy
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mooDy#2997

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od mooDy » 20.01.2015, 11:45 hod.

moja osobna skusenost, este pred tymto patchom 2.1.2 som daval s reakorom max 36 GR dostal som sa sice aj na 37, ale to sa mi nikdy nepodarilo dokoncit :( a akonahle prisiel patch tak som hned v ten den spravil 41GR a to bez akejkolvek novej legendarky ... (takze to dost nerfli) ono to staci mat iba dobre poskladane a nepotrebujete ani statie a co sa tyka tych GR od 50+ tak tam je to stastie uz potrebne :) ale uvidime kam sa to bude splhat ked bude barb vybaveny komplet novymi leg.... :D

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Rhondien » 20.01.2015, 13:12 hod.

Podle mě se vyšší gr dělají prostě tak, že čekáš na dobrý roll jak mobek, tak i levelu. Prostě to zkoušíš a zkoušíš až do zblbnutí.

V budoucnu si berana taky udělám, protože jsem nadropoval ancient verse bot, kalhot a helmy.

Odesláno z mého HTC Sensation Z710e pomocí Tapatalk

nowys
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nowys#2264

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od nowys » 22.01.2015, 17:07 hod.

GR max 36 s raekorem a to jsem mel na bosse cca 8!!!! minut a dal jsem to tak tak :/ proste nechapu... nevim jak na single target tu potvoru sundat
pilon proste neni vzdy vsude

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od limu » 23.01.2015, 12:38 hod.

tak včera postupně pokořen GR 38 a pak s velkou kejdou 39. A to prosím stále bez ty zakletý furnace. Jinak k dropům, od patche mi padají i věci co jsem nikdy ani neviděl jako barbar a to TaT ruce, do patche ani jedny ted asi už 5x, WH pásek, do patche ani jeden, ted sice jen jeden ale za to rovnou "A". Amulet na fire res, před patchem ani jeden, nyní 2 x, podruhé "A" s kulervoucím rollem. Vůbec na amulety mam štěstí, mam na každej res min jeden v mega rollu. Ale ty zbraně, to je bída...to prokletý kladivo ne a ne...a ne :D

Manothaj
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Manothaj » 27.01.2015, 08:11 hod.

Ahoj,
chtěl bych se zeptat na pár věcí ohledně barbara, konkrétně na Raekor build. Sehnal jsem si celý set

(viz. link) a zkusil FCH build. Baví mě to hodně, předtím jsem měl ww build, který mě bavil, ale

oproti FCH malinký dmg. Jsem těžkej začátečník, absolutní laik ( jak můžete vidět v profilu), proto

se ptám na CD skillu FCH. Když je tam spousta mobů tak narážením mám stále skill aktivní (1-2x

nabitý), ale jakmile je tam jen pár mobů nebo spíš situace na konci riftu kde je samostatný boss, tak

jen jednou narazím a čekám pořád na CD, což mi celkem vadí, protože to docela trvá.... Je problém v tom, že mám jen CDR okolo

19%? Když budu mít vyšší CDR, tak skill bude permanentně nabitý a budu ho moci pořád používat?

Dále bych se chtěl zeptat na můj gear, kde co vylepšit (asi všude hádám - největší kámen úrazu budou

ringy, kde zatím nemám gemy, čekám až padnou lepší se socketem), kde co upravit apod?

Předem moc díky za odpověď.


Můj barbar : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Mano ... o/43179174

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od hulkxxxl » 27.01.2015, 08:43 hod.

ahoj co jsem koukal chainera (streamer a otec všech charge barbů) tak doporučoval alespoň 37% cdr, a to buď rád dříve to bylo cca 50% aby jsi to zvládl

37% dosáhnout není zase takovej problém, určitě to chce na rukách, ramenech, nějakým ringu, diamant do helmy, paragon a je to

co se týče ramen určitě použij wardy, stále je to poznat na chumlech, u zbraně se vykašli na ias podle mě spíš si tam dej vitku nebo cdr.., určitě bych zbraň vyměnil co nejdříve, sehnal ramena setové boty ... ringy sehnat rorg z cache a1, případně unity a SOJ s pěknýma rolama zaměř se spíše na crit šanci a crit dmg než na ats !!!

a co budu vypisovat hodím ti semka video https://www.youtube.com/watch?v=zR-DRFu2XcM
Obrázek Obrázek

Manothaj
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Manothaj » 27.01.2015, 09:38 hod.

JJ od chainera jsem to právě udělal (je to borec, na twitchi ho sleduji). Jinak setové boty mám, ale padly ramena (wardy né a né sehnat...), na kterých byl CDR. OK u zbraně dokud nepadne lepší, změním IAS na vitalitu nebo CDR. Jinak to je to "z cache a1" ? Ok budu boosti crit věci. Ale kde všude mám nahnat ten CDR - vyřeší se tím ten problem s chargováním??

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od hulkxxxl » 27.01.2015, 09:53 hod.

z cache a1 (krabice za splnění bounty od Tyraela) je možnost dropu prstenu (jsou tam ještě amulet, bracery, a ramena) který ti snižuje potřebu na set bonus o -1, teda chceš 6p bonus a vezmeš na sebe 5p + ring

jmenuje se Ring of royal Grandeur - rorg :) ale koukám že vlastně ho ani nepotřebuješ když máš boty v truhle, stačí ti nějaký pěkný SOJ a další hezkej ring (unity nebo něco jako síla cc cd a soket - nebo cdr)

cdr ti právě umožní rychleji nabít charge když hiteš málo mobů, potřeba najít tu správnou míru chainer uváděl těch 37%, jasný že se ti nevyplatí tím pižlat jednoho kostlivce, spíš je potřeba lítat mezi skupinkama, a pak se naučíš že třeba 3 moby ti už sníí cooldown tak že hnedka můžeš chargovat dál

na single target je tenhle barb tragedie tak to bylo a bude

tady máš kalkulačku na výpočet cooldownu http://bannedofgamers.com/index.php?cdr/

PS: měla by ti stačit cdr na ramenech, rukách, helmě a jednom ringu + paragon, když to nenahoníš použij gem GOGOK a vylepši si jej dá ti až 15% cdr
Obrázek Obrázek

Manothaj
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Manothaj » 27.01.2015, 14:58 hod.

Paráda díky moc za rychlou pomoc. Jen bych se ještě chtěl zeptat. Pokusím se CDR narvat do ringů nebo rukavic až budou. Jak je to s rozdělovaním paragon bodů? Momentálně jedu do STR, CRIT, RESISTY A LIFE ON HIT. Doporučil by jsi mi jiné rozdělení? Hádám, že bych měl tedy i rozdělovat do CDR ???

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od hulkxxxl » 27.01.2015, 15:24 hod.

takže prvně namaxovat cap movement speed 25%, pak str/ vitka co potřebuješ víc (na sc asi spíš str)
další si dej prvně cooldown redukci, pak cc a cd (když seženeš cooldown jinde tak nemusíš ale v tom paragonu ušetříš stat někde na gearu)
další záložka: rezisty, armor, život nakonec regen
a nakonec loh, area dmg goldy a rcr

jak jsem ti psal cooldown bych dal na ramena, ruky, soket, jeden ring + paragon to by mělo stačit, případně použít gem pro větší pohodu

PS: paragony jsou super někdo to podceňuje ale mě umožňují velikou podporu statů - něco mi padne není tam cc ale je tam něco jiného třeba chd přehodím si v paragonu bodíky a jedu dál atd
Obrázek Obrázek

Manothaj
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Manothaj » 28.01.2015, 09:22 hod.

Jak myslíš movement speed? Já to primárně dávám do STR, protože mám sprint, myslíš, že je lepší ještě k tomu maxovat speed? Jinak sem u paragon bodů vyměnil critical na CDR a dostal jsem se teď na cca 35-36%, ale furious charge se pořád nabíjí, ale jde to. Jen největší kámen úrazu je na single mobech nebo bossovi...ale je to daň za obrovský dmg do více mobů.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od hulkxxxl » 28.01.2015, 09:41 hod.

takže na single moby prostě kašli pokud to není nějakej poslední člen elite packu, je to prostě klasika nevyplati se to pižlat, někteří hráči dokonce jedou jen elitky (skoro jen), a s rg je holt boj na toho byl tenhle barb vždy utrpení

co se týká movement speed tak já bych teda určitě dal na 25% cap na botech máš 12% takže v paragonu dáš +13% (když ji nebudeš mít na botech tak přidáš v paragonu)
ta rychlost ze sprintu se podle mě přičítá k té tvojí je to 30% + takže výsledek je 55%, když nedáš nic tak poběžíš jen těch 12% na botech + 30%
Obrázek Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od fuxicek » 28.01.2015, 09:42 hod.

ja furt nechapu cim ubijou toho bosse, na gr 40 jsem na nej mel pres pulku timeru a stejne mi o 3 vterinky utekl vcera


Sent from my iPhone using Tapatalk

gulisek
Fallen Shaman
Příspěvky:80

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od gulisek » 28.01.2015, 09:51 hod.

koukni na to videjko. ubijeho tornádama zapne CoTA a Berserk je to tam krásně vidět.
https://www.youtube.com/watch?v=zR-DRFu2XcM nebo https://www.youtube.com/watch?v=sSr--fqN4cc 45+ GR
Naposledy upravil(a) gulisek dne 28.01.2015, 09:54 hod., celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“