Raekor barbarian

Odpovědět
Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava
Raekor barbarian

Příspěvek od bleptys » 24.09.2014, 02:18 hod.

Nikde jsem nenašel téma na aktuální raekor build. Pochlubte se svými barbariany popřípadě jak na to.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/blep ... o/29014322

Hraju normal rifty v partě, s tím new patchem se ty rifty dají zavřít opravdu rychle. Snažíl jsem se nacpat co nejvíc dmg do elit, protože normální mobky už nejsou co bývaly. Jedině co hráče zdržuje jsou elity a boss. Redukce cooldown mám kolem 50%, ale snažím se to ještě vytáhnout mám tam ještě značné mezery. Jak se to hraje :-), přestoupil jsem z EQ barba takže začátky hrozné :-) nešlo mi to přes prsty a vlastně ještě teď s tím mám problémy, ale ty pecky co to dává !!! EQ, WW barb do šrotu XD Když máte před sebou davy monster je to mlynek na maso, jakmile dojde na single target je to !!! bída !!! musíte vypouštět ancienty přeměňovat se na bersekra a maniakálně to mlátit dokud ta elita neskape. All rezisty kolem toho 1000 jsou podle mě dostačující ve většině případů někdy dostanu takový instant, že odcházím na cigaretku s brekem, ale svádím to na svou začátečnickou neschopnost :-)
Na šutrech a HF amuletu s dírou ještě pracuji, ale viděl bych to na Bane of the Trapped, Mirinae, Teardrop of the Starweaver a Gogok of Swiftness nebo Bane of the Powerful.

Co vůbec nechápu jak s tím zvládat vyšší GR. Nevím co dělám blbě, ale když vletíte do lightningu rovná se to instatnt killu, okamžité pojídání hliny, horizontální pohled na zem atd. Xephirian amulet se mi obloukem vyhýbá.

Budu moc rád za každou kritiku a když se taky poďělíte o své zkušenosti s tímto buildem :-)
CZSK Komunita

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Cartman » 24.09.2014, 05:41 hod.

No bleskum a retezum se vyhybaji obloukem, kdyz se podivas na nejaky video, proste to preskocis a nebo se hodnekrat resnes ; )- boss se na vysokym GR hrat neda, killujou to bleskama. Chtel bych videt, kterej barbar da 40 bez blesku.

Za me Raekor pekna zabava na zablbnuti, kdyz je pobliz dav mobek, ale jinak me nenadchnul. Je to silene neprehledny a na ten singl otravny.

Z bareny udelali zase char, ze bych brecel, ani do party to nikdo nechce. Dal sem tomu 3 tydny a proste nic, nebavi me to, pujdu s davem a rozjedu DH.

moc sem ti neporadil, spis sem se vyplakal, promin : )) Ale pocita se to jako postreh =p

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od bleptys » 24.09.2014, 06:08 hod.

Co myslíš těmi blesky???
CZSK Komunita

klondaik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:duch#2725

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od klondaik » 24.09.2014, 06:13 hod.

Mno ja som to skusal aj s Furnance, ale hlavne kvoli last bossovi testujem aj ine alternativy...ci uz 2 hand zbrane, alebo gemov.
Zatial sa mi to celkom pozdava s Maximusom vid: http://eu.battle.net/d3/en/profile/duch ... ero/526760, hlavne kvoli retazi a pomocnikovi ktore vyvolava ta zbran... lebo s elitami az tak problem nie je, skor to pizlikanie bossa je neskutocne unavne a vacsinou (skoro vzdy) ked uz nedam GR, tak kvoli casu ze nestihnem ubit bossa capicou. Kombinacia gemov je este otazna co mi sadne, ale vidim to na nejak bonus proc dmg...tiez hlavne kvoli bossovi.

No a ten light...... :cry: :( >:'( >:roll: :OXO :OXO ...... to bez toho light amuletu je na infarkt.
Inak ked si to porovnam s inymi buildami barba, ako napr ww, alebo throw a pod.... bezkonkurencne najlepsie (bohuzial)

klondaik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:duch#2725

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od klondaik » 24.09.2014, 06:14 hod.

Neviem ci tymi bleskami nemyslel ten conduit gem

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Cartman » 24.09.2014, 09:29 hod.

Rozhodne ne, myslel sem ty pylony na blesky ; )- to ste jediny, kdo jeste nevi o tom, ze bez toho se boss nezabiji? Takze za me traparna =\

Najde pylon, vycisti, u pylonu ho vezme a boss ik. Tak se dela vysoke gr.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od hulkxxxl » 24.09.2014, 11:30 hod.

zkusil jsem ho a tím jsem asi skončil, do davu pecky parádní ale na single nebo skoro prázném riftu trága, a pižlat to s frenzy se mi nechce, zatím jsem to nerozšrotoval ale není k tomu daleko, cdr mám cca 40%
Obrázek Obrázek

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od limu » 24.09.2014, 12:55 hod.

Ahoj, no tak já to ted tak nějak jedu. i když nemám uplně vejbavu jako všichni top hráči, nemám ten pásek na 2x ignore a nemám furnace. docela mě to i baví na normal rifty, bounties tam to je pecka...na mapách jako fields a dalších kde se to mobama jen hemží neni nic lepšího. chce si na to hodně zvyknout a šipkou nemířit vždycky jen na nepřátele ale tam kam se chcete přesunout k dalším, on si nabere ty v cestě a tak dál se posunovat po mapě...nedržet to pořád, pak vždycky udělá jeden utok někam do prázdna a CDR pak trvá...no a pak je tu druhá věc a to jsou již zmíněný mapy, rifty atd. s malou hustotou, tam to normálně bud přebíham a nebo jak jsem již psal jsou dva mobky kus dál zase dva tak rovnou šipku na ty dva vzadu a cestou nabrat další aby byl rovnou plnej cdr atd. velkej posun nastal s nasazením gemu Gogog of swiftness lvl 25+, to se dá držet perma cdr +15% a to je sakra znát...to se pak lítá po mapě parádně...no a pak je samostatná kapitola a tou je boss v GR...to je peklo nad pekla největší. Na normal riftech je to pohoda, nahodíš insanity + dědky a je zachvilku hotovo...chce to pořád ho držet v nějakym stunu atd, ale na GR 30+ to je hrozný. O řetězech a bleskách tu již bylo řečeno, to je při nevšimnutí a větším GR pomalu vždy IK. jinak k mojí postavě jedu s maximem a pásek jsem dal black kuli bonusu když mam slušnej amulet. no těžim z toho co je, jako otec od rodiny na tu hodku dvě večer jsem spokojenej :D http://eu.battle.net/d3/en/profile/limu ... ro/2119908

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od DrSma » 24.09.2014, 16:08 hod.

Hoši, kde furt berete ty Leorik koruny :OXO :lol:
Já ji ne a ne dropnout/koupit :ble:

K Raekoru nic víc nemám. Zkusil jsem a uložil, přednost má skokan. Co bylo napsáno platí. Plně musím souhlasit s prohlášením, že tahle divnost je "nejlepší" bařena,..bohužel :{
Přijde mi to tak specifický jako ve Vanille CM Wiz..

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od bleptys » 24.09.2014, 17:12 hod.

Docela lituju, že jsem to předělal z EQ na raekor. Stejné pocity jsem měl když jsem přecházel z WW na EQ. Zachtelo se mi koruny a kadala ji hned vydala v první varce 500 shards.
CZSK Komunita

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od hulkxxxl » 25.09.2014, 08:43 hod.

já ji našel s dh a přemotal dex na sílu :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
geekker
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:geekker#2851

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od geekker » 13.10.2014, 11:37 hod.

No zkoušim to taky ale je ze mě pěknej chcipak nechapu jak muzou s tim chodit GR 30+ nemam tak hroznou vybavu ale vsechno jsem musel nacpat do ressistu a a healovat se pres IP a BR to funguje skvele ale i tak nic jineho pak skoro nestacim sledovat nebo utikat. Retezi a lighting je prakticky na vyssim GR IK. Nevim co s tim asi pujdu zpatky na hopsala i kdyz uz to taky neni ono. Co s tim??? Bařena je na blizko a prakticky na blizko nemuže bojovat protoze ji všechno zlikviduje.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od hulkxxxl » 13.10.2014, 11:45 hod.

jj přesně tak, momentálně buď ze sebe uděláš tanka a pak jsi v pohodě ale zase nemáš dps, nebo naopak, set jsem zatím nerozšrotoval jen proto že se mi líbí ten vzhled :D

osobně jsem bárbi zaparkoval dokud s tím něco nevymyslí ( to byl joke ) t6 se dá ale tím to končí
Obrázek Obrázek

Bochnik_chleba
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bochnikchleb#2410

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Bochnik_chleba » 20.10.2014, 06:01 hod.

osobně musím říct, že jsem raekor set nesnášel, zkusil jsem ho a hned po půl hodině jsem nasraně přešel na EQ s tím, že blizz pos*al barbara. (Teď když si to vezmu celkově, tak ho posrali už dávno, protože postava co má primárně útočit buď se točí, skáče nebo naráží). Pak jsem si o tom buildu přečetl pár věcí a asi největší zlom byl ve větším cdr a gemech. Znovu jsem se poustil do hraní a teď si ho nemůžu vynachválit. Testoval jsem cdr, barb musí mít +45% cdr aby byl hratelnej. Teď mám 50% cdr a jsem spokojenej, předtím 55% cdr (měl jsem 10% cdr na furnace) a to bylo lepší, ale ve srovnání dps s furnace s 10% dmg hroznej rozdíl.
Jinak řetězy a blesky jsou peklo. Beru to jako kompenzaci za to, že s dobrým gearem dáváš ve skupince mobů crity kolem 150 mil. To je jako DH a jailer nebo wiz a reflect.

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od bleptys » 18.11.2014, 16:24 hod.

Nemáte nějaké nápady na raekora do GR party? Zdílejte své výtvory.
CZSK Komunita

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od hulkxxxl » 19.11.2014, 07:37 hod.

raekor je samostatná jednotka která běží a nemůže čekat na parťáky, takže je to vlastně úplně jedno jak to poskládáš protože jsi stejně na druhém konci mapy a parta jde za tebou a doráží to tam barb nechal (protože musí jít dál aby nepřišel o cooldowny)
Obrázek Obrázek

limubai
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od limubai » 19.11.2014, 20:04 hod.

no jde to taky natankovat, bracery na stun redukci dmg, defens skilly a držet monstra pořád v luftě nebo stunu...jak je větší GR tak už stejně sám i při těch peckách neumlátí nic...tak alespoň nechcípat a držet to pro partu v perma stunu...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Seton » 01.12.2014, 12:19 hod.

Čau. Babrba sem rozjel o víkendu od nuly a mylím, že špatně jsem si nevedl :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Seto ... o/52239659.
Mám dotaz k Raekorovy a obecně.
1. Je lepší jet Raekor+IK, nebo čistě Raekor a dát prostor mé Furnance a WH pásku?
2. Když budu chtít jet Raekor+IK, vždy budu muset mít IK zbraň, že? nebo ne, ale příjdu o Wile Vardy...to asi není dobrej nápad což?
3. Jsou ty ramena Wile Vard opravdu tak dobré? A jak přesně fungují? Jedny mám v truhle :)
4. Jaké legendární kameny? (Prsteny ještě musím vyměnit, tohle je bída).
5. V případě, že pojedu čistě Raekor (zatím to plánuju), je lepší furnance, nebo zbraň co jsem našel, která má +14% k Furious charge? Asi Fur co?
Předem díky za odpovědi, jsem barb nováček, tak to pomůže :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od hulkxxxl » 01.12.2014, 12:46 hod.

jáj škoda že jsem to už celé rozšrotoval bych ti ukázal jak jsem to poskládal, bylo to fajn jen ohubu na HC

1. podle mě čistej raekor, určitě furnace se vyplatí víc hlavně spíš potřebuješ narvat hooodně cdr všude
2. wv jsou základ buildu spolu se setem
3. wv zvětšují dmg 30 - 35% podle toho kolik mobů hitneš čím větší pack tím větší dmg, proto je naprosto super spojení s monkem kterej to stáhne a ty pak do toho vletíš a vše je dole na jednu ranu fakt
4. hlavně swiftness na cdr, pak asi oba bany zelenej i žlutej (ty máš)
5. podle mě furnace jasně vede

6. vyhoď ten IK,wv na ramena - na nich cdr, skus narvat cdr kde to jde to ti pomůže v situacích kdy ti zbytou třeba 4 mobi aby jsi mohl chargovat co nejvíc jinak to šrotneš jak já hnedka, uvidíš kdy budeš spokojenej mě osobně to štvalo pižlat dva moby
7. okamžitě si dej chestu raek a na hlavu korunu s diamantem
8. místo wh se dost používá belt s cdr, případně na prodloužení IP aby jsi ho mohl rotovat s wotb
9. na rukách bych dal 8% cdr, chce to roll bez ats
10. jedeš lightning?? spíš se chodí fire si myslím

snad jsem helfnul podle toho co si pamatuji, já už tohle nehraji zůstal jsem u ww

PS: uvidíš jak ti to půjde v partě to co momentálně vidím na streamech je že barbar běží přes celou mapu sám a za ním utíkají ostatní a dorážejí to co nechá po cestě - fakt je to otom chargovat stále donekonečna a nezastovavat se kvůli pár bílejm mobům
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Seton » 01.12.2014, 13:13 hod.

Pomohl jsi moc, hlavně jsi mě potvrdil to, co jsem tušil.
Hlavně mi šlo o to, že když mám permanetně dědky, tak mám lepší Single target DMG (guadrian hlavně). Ale to asi teda vykompenzuje ta Furnance :).
Ty Wv mám v truhle no, +15 Furious ale, CRD bohužel ne :( :/. Já je zkoušel, ale přišel jsem tím o full bonus z Raekoru tak mě přišli slabý, nějak jsem nepozoroval, že by se zvedlo dmg, když se hitnul třeba 6 mobů=stejná pecka jako bez nich. Ale jak říkám, bylo to bez setu :(.
7. Chestku Raektor právě ještě nemám :/. A to my výjde na full set s tou Leoric helmou a Wv ramenama? To budu potřebovat RoRG žejo?
9. Zkusím po tom, co dostanu Raek chestku znásilnit kadalu o nový rukavky ;-), když tyhle jsou tak pěkný :D
10. Když pojedu Fire, určitě bude mít Furious i tu runu lightning? teda bude stahovat k sobě moby i když mám nastavenou Fire runu??
Díky moc!!
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“