Raekor barbarian

Odpovědět
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Raekor barbarian

Příspěvek od hulkxxxl » 28.01.2015, 09:53 hod.

na rg se vždy šetří cooldown na fire cota

ale je to opruz
Obrázek Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od fuxicek » 28.01.2015, 17:41 hod.

tak jo dal jsem misto battle rage maniaca frenzy a GR40 jak vino za 13 minut, to ale furt neresi, ze vyssi levely uz asi neumlatim

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od DoctorFish » 29.01.2015, 08:58 hod.

Predevcirem se mi povedlo udelat GR44 za cca 8min. Podivejte se na muj profil, jestli by vam to nejak pomohlo. Battle rage bych urcite nevyhazoval a zkusil bych nahodit misto Leoric Crown setovou helmu a nasadit SoJ. Sam premyslim, ze bych Sprint vymenil za neco jineho a nebo aspon jinou runu napr. s tornady.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od hulkxxxl » 29.01.2015, 09:59 hod.

sprint určitě s tornádama pomůžou dorážet co zbyde i s RG

jinak parádni postava ...
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
destruktor
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:destruktor #2336

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od destruktor » 29.01.2015, 12:57 hod.

Tak já už mám za sebou 45 a to jsem ji šel jen jednu sem se tomu věnoval 1 den.
1. fyzický element
2. pasek na ignor paine
3. fire ancienti
4. frenzi - maniac
doporučení aspoň jeden z amuletů na imunitu vůči elementárnímu poškozeni - RG tě jinak sundá, ať jsi jaký jsi

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od DoctorFish » 29.01.2015, 13:33 hod.

Funguje to perfektne i s FIRE elementem. Pasek na ignor pain neni tolik potreba. Amulet s imunitou ve spojeni s FRENZY je opravdu potreba. Bez tohoto skillu staci amu i bez imunity. Jinac nadherna Furnace destruktore. Ta by se mi tez hodila. Musi to byt velky boost oproti standartni verzi, kterou sam vlastnim. Snad nekdy padne.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Uživatelský avatar
destruktor
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:destruktor #2336

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od destruktor » 29.01.2015, 15:02 hod.

V tom, jak já mám postavenou postavu, je největším zabijákem battle rage, které jede přes physical element. Je pravdou že boss je problém, ale běhat okolo něj a doufat, že ho na GR45 sundají tornáda mi přijde nemožné, ale co je to jen Diablo 3 - Vše je možné - kdyby to proclo kameny

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od DoctorFish » 29.01.2015, 15:18 hod.

Souhlasím s tim battle rage. Jede to pres physical, ale i tak to dava slusne slupky na ostatnich elementech. Ja osobne zabijim bosse chargem a Cota. Podle me nejlepsi boss je ten, ktery spawnuje hromadu minionu kolem sebe. To se pak charguje :-D
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od DrSma » 29.01.2015, 16:12 hod.

Proč všichni jedou Maniaca? Já používám WT. Zdá se mi z mnoha důvodů lepší.
Jinak já taky jedu Fire a ne Phys. Mám problém zabít Bosáka a ne haldy, takže posílení BR přes Phys mi nepřijde tak užitečný..

Manothaj
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Manothaj » 30.01.2015, 08:16 hod.

Tak jsem zkusil vylepšit char zase trošku. Prosím o zhodnocení co nutně změnit. Včera mi padnul maximus (viz profil), ale moje předchozí zbraň (radili jste mi jí co nejdřív vyměnit) má o cca 13% dmg navíc, proč je tedy maximus lepší? Nebo není? Jinak CDR mám zatím okolo 33%, s FCH je to trošku lepší, ale i tak se to celkem nabíjí pomalu, ale jak už jsem řekl, za ten dmg to stojí. Padlo mi i unity ale bohužel bez socketu. Přemýšlím, že seženu redukci a půjdu do wile ward + leoric crown, co na to říkáte?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Mano ... o/43179174

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od DoctorFish » 30.01.2015, 08:17 hod.

Tak jsem vcera trochu experimentoval se zbrani a zjistil jsem, ze s mym Ancient maximusem(viz. profil) davam vetsi slehy nez s normal furnace a to dokonce i do elitek. Nebudu si radsi predstavovat, jak by to fungovalo s Ancient furnace.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od DoctorFish » 30.01.2015, 08:24 hod.

Manothaj : Vile Ward je povinnosti. Jsou dve varianty. Bud Leoric crown a RoRG a nebo Reakor helma a SoJ. Osobne vyuzivam druhou variantu, protoze +%dmg do elite jde znat.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Manothaj
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Manothaj » 30.01.2015, 13:52 hod.

Helmu mám, spíš se budu snažit Vile Wardy a soj. Jinak může mi někdo poradit s tím maximusem? Nemám ancient a předchozí "podle vás horší" zbraň má o 13% dmg víc. Jakou vybrat?
Ps: je možnost zjistit kde je největší šance na drop Vile Ward, SoJ?

Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Ghann » 31.01.2015, 11:34 hod.

Já Vile Wardy a SoJ vygemblil od Kakaly . Dropnout jsem je ještě neviděl :) Záleží na štěstí , no . Jinak spamovat Rifty na T6 , itemy padají hodně . Včera jsem dropl 2x Furnace . Ani jedná Ancient ale boost to pro mě určitě je . Já osobně moc na dmg nehraju . Mám jen něco kolem 700k dmg ale za to mám 107% DMG do Elit a je to hodně znát , padají jak hrušky :D

Manothaj
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Manothaj » 31.01.2015, 14:04 hod.

Díky. Koukal jsem na tvůj build? Jak se ti s ním hraje? Frenzy využíváš, na single moby nebo když mám nenachargovaný FCH?

nowys
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nowys#2264

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od nowys » 02.02.2015, 13:50 hod.

konecne mi taky dropla Furnacka,ale co me zarazi,ze mam moznost rerolu na %dmg do elit, dalsi rerol mi uz jede pres 4M goldu ,ale %dmg do elit na vyber nebylo ani jednou... :/ rolnuli jste si to nekdo?? nebo to je bug u me ? :D

Hekrs88
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hekrs#2834

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Hekrs88 » 03.02.2015, 13:09 hod.

nějaké rady pro mě? chodim gr kolem 40 ale boss je pro mě totál nehratelnej
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hekr ... o/11434414

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od DoctorFish » 03.02.2015, 13:36 hod.

Hekrs88 : Urcite bych vyhodil Ground Stomp. Stejnak litas v GR z mista na misto. Nahod War Cry - Impunity. Bracery bych hledal s Physical dmg samozrejme, ale asi ti zatim tento item nepadnul, ze? Jsem trosku zmateny z tve zbrane, ale byl si s ni u Miriam? Jestli ne, tak bych tam nahodil +10%dmg a rovnou pouzil Gift. Na tele bych nahodil Increase Furious Charge a na shoulderech taky. Nejlepe kombiance CDR + Increase FC. Na rukavicich by se taky hodilo CDR, nejlepe misto vitality. Pro vyssi GR doporucuju 5-slotovy pasek. Ja osobne pouzivam Blackthothorne z duvodu, ze mam setovy amu s Fire dmg. Mrkni se na muj profil. S timto nastavbenim jsem udelal GR45. Hodne taky zalezi na stylu hrani. Ignoruju elity v riftu a zameruju se na bily trash. S bossem mam tez velke problemy, ale vetsinou to kompenuzuju tim, ze mam spoustu casu na nej.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Manothaj
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Manothaj » 03.02.2015, 13:36 hod.

Barbar vypadá dobře. Pokusil bych se farmit furnance (min. 40% dmg do elit je prostě znát podle mě) nebo maximuse, prý ten demonic slave dává dobrý šlupky. Pak bych přehodil CotA na The Council Rises . A boostit co nejvetsi CDR at se charguje rychle, ale reknu ti ze mam ten stejnej problem na konci riftu (cca 40% CDR). Pizlam to Cota + charge ale nic moc, tenhle build me nesmirne bavi, ale to chargovani na single moby nebo bosse je hruza. Jinak nechybi ti na tom skill setup sprint nebo aspon war cry?

Hekrs88
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hekrs#2834

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Hekrs88 » 03.02.2015, 16:14 hod.

Furnance chytam uz par tejdnu a ani prd :D

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“