Raekor barbarian

Odpovědět
Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565
Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Demogorgon » 11.12.2014, 10:20 hod.

Seton: já ten odborník zrovna nejsem, ale ten amulet používá můj follower templář a to stáhnutí není tak často, a to má přitom AS poměrně vysoký.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Seton » 11.12.2014, 10:40 hod.

Hmm hmm...asi je fakt potřeba to vyzkoušet, ale já ho bohužel nemám :/. Třeba jde taky o to, kolik hitneš mobů atd. taky Ty můžeš mít jinak počítanej proc rate než follower atd atd. Mohl by jsi to zkusit? Byla by to docela slušná cesta ven z té změny kdyby to fungovalo :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Demogorgon » 11.12.2014, 10:53 hod.

To máš pravdu. Ten follower to může mít jinak a hituje jen jednu mobku (má zbraň TF, tak nevím jestli se přeskočení blesku bere taky jako hit). Momentálně ale nemám PTR nahozené, tak to bohužel nevyzkouším.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Seton » 11.12.2014, 10:56 hod.

škoda, škoda. Ale tak mě napadá, že ho možná taky najdu na nějakým followerovy :D tak se mrknu :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
destruktor
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:destruktor #2336

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od destruktor » 11.12.2014, 13:25 hod.

to to zkoušel s tím amuletem 60% šanci a stoji to za prd

Uživatelský avatar
geekker
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:geekker#2851

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od geekker » 12.12.2014, 10:28 hod.

No co koukám nebude to snad zas tak hrozny...Doufám.
Tady to celkem pěkně popisuje: https://www.youtube.com/watch?v=nPspXnyeZOU
Akorát by mě zajímalo jestli dál budou fungovat strongarms bracers, když vlastně není žádny knockback?
Kompinace s klokanem mi nepřijde šťasná ani moc reálná. Škoda bařena ma takovy potencial a nic z toho. DH z principu hrat nebudu, zatim :-)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od hulkxxxl » 12.12.2014, 13:32 hod.

bracery asi fungovat nebudou, když se mob nepohne

koukal jsem jak se to hraje, díky obrovskému počtu mobů v riftech to docela jde a stíhá resetovat oba chargy už při malé skupince,

problém je že toho strašně moc přeskakuje moby jen načne a moc jich po něm zůstane - docela problém na HC, no a finální boj s RG tak to byla vážně chuťovka na dlouhé zimní večery, doufám že dramaticky zvednou dps posledního bonusu jinak to nemá smysl a asi bych to skusil proložit IK setem a místo IP dal GS na stahování mobů nahromadu
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od DrSma » 12.12.2014, 14:11 hod.

Za mě je to strašný, dívat se, kam Barbové směřujou. >:'( >:'(
Žádný kombinace nebudou. Rozhodně ne na SC, tam se bude dělat to, co ukazuje ten típek v odkazu výš.

Barbar má přece mít pořádný kladivo a s ním okolo sebe mlátit. :!: :!:

Místo toho jeden pořásd hopsá a druhej epileptik projíždí sem a tam jak magor. Pokud nááááhodou půjde hrát novej WW set, tak se vrtí jak magor a opět nemlátí. Je mi z toho na nic :( - co já jen budu s tím barbem hrát :cry:

EDIT: jak já se slzou v oku vzpomínám na HoTA >:'(

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Seton » 12.12.2014, 15:00 hod.

Osobně teda nevidím důvod, proč by neměly brancery fungovat! přímo v základu skillu je uvedeno "Rush forward knocking back and dealing 600% weapon damage to enemies along your path."
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
destruktor
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:destruktor #2336

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od destruktor » 12.12.2014, 20:51 hod.

jo HOTA, to bylo bylo něco

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od DrSma » 17.01.2015, 14:32 hod.

Borci, asi neuvěříte, ale DrSmič pokouší Berana :lol: :lol: :green:

Jsem po zakopání HoTA (úplně to zabil Patch a omezení Globů) vyhrabal úplně z kdysi založenej Gear a jsem koukal na drát. To dvojí nabíjení Charge mi přišlo jako Nerf Raekora, ale po pár zkouškách jsem pochopil, že je to úplně naopak - boost a to hlavně v hratelnosti. :wave:
Hra je díky tomu mnohem plynulejší. :)



A protože všichni víte, že jsem Berana nikdy nehrál, nějaký otázky:

- když využívám všechny Runy Charge za Set, záleží na tom, jaká je Runa nastavená na liště? (jako třeba u EQ? - tam je to zásadní věc)
- jedete ještě na co nejvíc CDR? Mě přijde, že už to zdaleka není tak důležitý, protože nabíjet se dá snad už o dva moby dokonce i o sudy atd,..
- koukal jsem, že nejvíc se Raekoři hrajou s Trapped a Gogokem - co je nejlepší třetí Gem k tomu? (prozatím používám Pain) Co Mirinae?

limubai
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od limubai » 18.01.2015, 19:21 hod.

pravdu máš drsmo, reakor je nyní o dost lepší než před tím, já nachal stejně CDR co jsem měl před tím a nyní jsem dalo by se říci perma ve FCH, to že už nenabereš mobky v cestě pomohlo i hraní v partě (si myslím) a není už potřeba mít strongam bracers, vyměnil jsem za lacuni (zatim, bylo mi líto je mít v bedně) a pásek jsem našel WH (o mrkněte naněj:)
- myslím že ano, mam na nej dmg fire runu
- CDR je dobrý taky na nebíjení berseka a jiných skillů, tak že za mě jo CDR je pořád dobrý mít hodně
- ty dva myslim základ, ty jsou jasný...třetí....mno každej bude mít něco svoje...tam je to asi jedno
http://eu.battle.net/d3/en/profile/limu ... ro/2119908

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od DrSma » 18.01.2015, 20:47 hod.

Proč ne Strongarmy?? Pořád tam ten Knockbac je..
Čoveče, WH jsem měl a o víkendu další dva - na ty se asi bude už jen prášit, mám jden jak druhej, tak nemám co s nima..Já bych spíš dost uvítal dobrej Xephirian - zatím mi myslím nepadnul ani jednou (jestli jo, tak tak hroznej, že jsem na něj raději zapomněl :D ) - sice stojí u Kadaly stovku, ale už jsem je začal i nakupovat..
Já teď jedu i bez Gogoka, :) na T6 udržím FCH jen trkáním a na Bosáka jsem nahodil Mirinae. Trochu to pomáhá.

Jak jsi na tom v GR u Bosáka bez Conduitu? Já včera zkoušel 2x GR35 a cca o 20 sec jsem nestihnul. A to jsem měl před RG asi polovinu času :roll:

Já to mám zatím takhle. http://us.battle.net/d3/en/profile/DrSm ... o/49906092

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od fuxicek » 18.01.2015, 21:25 hod.

knockbacku jsem si nevsiml, jen to chiluje ne??

limubai
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od limubai » 18.01.2015, 21:33 hod.

Xephirian mam slušnej, ten se hodí moc...
no pravě jsem udělal 35, ale je to pořád oser no u bosse...mě hlavní dmg dává na bosse call of the ancients v kombu s bersekem...asi 3,5min jsem měl ještě k dobru...
ten cnockback ještě prubnu co dává víc, jestli dmg z SB nebo AS a MS z lacuni...zatim to jen tak zkouším, ale líbí se mi to...jak je hustá mapa nestíha mi v partě nikdo...to lítá jako prase. jinak mě je to nějak jedno na jak velkej GR se dostanu, hraju for fun :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od DrSma » 18.01.2015, 21:38 hod.

Já GR taky nehrotím, jen se ptám, jestli jsem na tom tak blbě, nebo je to v normě 8-)
fuxicek: Mražení je vidět jasně, ale když mrkneš, já bych řek, že je to i kousek odstrkuje.
No já myslím, že Strongarmy normálně makaj, páč Skill říká: "Rush forward knocking back and dealing 600% weapon damage to enemies along your path." :wave:

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od HELLERcz » 18.01.2015, 22:35 hod.

GR 36 jsem zkousel a guard pizlacka hnus nechapu jak to davaji :-)

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od DrSma » 18.01.2015, 22:47 hod.

Jako před 2.1.2 - Conduit

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Stanley » 18.01.2015, 23:06 hod.

Conduit uz moc na Guardiana nefunguje, zkousel jsem to na GR 39 a celej Conduit mu sebral tak ctvrtinu zivota.

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Raekor barbarian

Příspěvek od Rhondien » 18.01.2015, 23:10 hod.

A není to tím, že ho Blizzard nerfnul? Něco takovýho jsem někde četl, ale 100%tne jistej si tím nejsem.

Odesláno z mého HTC Sensation Z710e pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“