Physical WW/ tornadoes build

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od hulkxxxl » 16.12.2014, 07:49 hod.

Barbaři!

Rád bych se s vámi podělil o další build, který jsem včera skoušel už vysloveně z nudy a i z nostalgie po ww barbarovi - pamětníci jistě vzpomínají na ww barbara který za sebou zanechával tornáda šrotujcí vše čeho se dotkly.

Jedná se o Physical WW/ tornadoes build

Build se moc neliší od běžného ww který jsem používal s lightning runou, ww je v podstatě nekonečné, do toho mačkám neustále run pro další tornáda které dělají další paseku. Tornáda vypouští jak ww tak i run.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... jXc!YacbZc

Výbava

Pro správné fungování jsou potřeba TaT ruky, ty co mám jsem ukradl WD z důvodu testu, takže tam mám velkou rezervu (snad dá teta Kadala)
Díky rychlým útokům Ancienti generují obrovské množství fury, takže i pasivku jsem si nakonec dovolil dát Berserker, protože s fury opravdu problémy nejsou.

Další výbava je:
Helma, chesta a opasek: IK set
Ramena a bracery: Aughild set
Boty: Ice climbery
Kalhoty: Hexing
SOJ + RORG prsteny
Amu - co je k dispozici
Zbraně: já jsem zatím nechal původní Shard + do offhandu Doombringer, určitě bych rád přešel na kombinaci Doombringer a Sunkeeper, případně 2h Decimator, který navíc háže hezké sekery které aplikují dot dmg z gemů - bohužel nemám jej momentálně, s polaou 2h zbraní však bude menší rychlost točení tornád

Staty klasické nikte žádné specialitky v podobě nahánění cdr apod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hulk ... o/35972340

Co se týká gemů oblíbil jsem si Taeguk- zvýšení armoru, a klasický bane, pokud seženu lepší amulet zařadím ještě Pain enhancer: Update - pain enhancer je velmi dobrý protože pomáhá s tikama tornád, čím víc monster procne druhý bonus tím vyšší rychlost točení tornád, večer testnu

Barbarovi momentálně chybí redukce dmg z původní runy COTA, včera jsem jen testoval na t5 sólo rifty, podle procu gemu a rampage se toughness pohybovala od 28 do cca 32mil, až na pár situací s diskotékou v úzké chodbě nebyly nějaké výrazné problémy ale těch 50% je znát. Kdo má zájem určitě Unity poslouží.

DPS výstup je i přes papírové snížení dps lepší než u čistého lightning buildu, navíc díky runu to hezky odsípá a celý rift je hotový za pár minut.

a pohled na ty tornáda no koho by to nenadchlo že?
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od DrSma » 16.12.2014, 17:51 hod.

A jak to vypadá s DMG na T6? (GR)

Uživatelský avatar
mooDy
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mooDy#2997

Re: Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od mooDy » 17.12.2014, 08:35 hod.

Ahoj, pekny build na Hc ja hram nieco podobne akurat na Sc lebo s Hc som prednedavnom sekol. Mam na tom builde troska inak poskladane veci a taktiez aj niektore skills. Co sa tyka DMG tak v klude mam okolo 1,1M a pri pohybe okolo 1,7M a ked sa nastakuje rampage tak to ide az niekam cez 2,2M DMG + este berzerker a potom sa to splha tesne nad 4M :) T6 uplna pohoda, len prechadzam cez mobky akurat pri elitkach sa dvakrat otocim pustim rend a idem dalej :) V griftoch som s tym spravil najviac 30 kluc sice nic moc, ale na tieto grifty tu mame iny build. Tak ak by sa chel niekto inspirovat :)

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... Zhj!caaYZZ

http://eu.battle.net/d3/en/profile/mood ... o/22989050

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od hulkxxxl » 17.12.2014, 09:23 hod.

slintám nad furnace a těma tat snad se mi na hc taky někdy poštěstí

jinak já mám cca 2mil + k tomu element takže cca 3, o rendu jsem taky uvažoval ale on se ten shout docela může hodit na HC ta redukce dmg přece jen je znát, a na ice climbery osobně nedám dopustit protože pak mě frozen a hlavně i jailer vůbec netrápí
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
mooDy
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mooDy#2997

Re: Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od mooDy » 17.12.2014, 12:35 hod.

nj furnance sa podarilo :) tiez som nan dlho cakal btw na Hc mi nikdy nepadlo, ale ked som presiel na Sc tak tam hned 4 kusky za kratku dobu a to mam este jedno lepesie od tohto, ale kedze sa uz blizi prichod toho noveho patchu (snad to do vianoc pustia von) a ancient legendariek tak uz nema zmysel pouzivat RAMALADNI'S GIFT kedze mam iba jeden :) No a co sa tyka HC tak to velmi dobre poznam, ja som tam skusal tento isty build co hram na Sc ale nebolo to ono jednoducho redukcia od ancientov strasne chybala aj ked som pouzival unity ring tak som sa aj tak vzdy vratil na elektriku :) lebo to bolo bezpecnejsie a na T6 mi skoro nic nehrozilo. Som az potom umrel v griftoch ked som robil 31 :) ale nevadi je to len hra. Tiez som radsej uprednostnoval skilly ktore mi davali daku redukciu, alebo regen atd.. bezpecnost nadovsetko :D suvidim mozno sa este k HC vratim kedze tam mam brutalne natlacenu truhlu vecami :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od Seton » 18.12.2014, 09:47 hod.

Dám sem moji variantu WW buildu :). T6 je nádhernej průlet, GR zkusím dnes (18.12.) :).
Full IK/EQ set, Furnance,Lut sock (včera padly :)) a WW. Build je čistě Physical a je to skartovačka na moby :D.

3 skokama to krásně všechno nachystám na hromadu - díky pull 24 yard z phys runy - stuntnu(leap) a pak tu hromadu projedu WW. Díky tomu, že je vše na hromadě, mám 100% času bonus z Bane of Trapped a Pain enchanceru. WW v tomto složení gemů a phys runou s tornádama tou bandou prolítne jak horkej nůž máslem :). Fury zajištujou perma CotA a navíc pomáhají se single target damage :).
Bohužel nemám díru na 3. gem, ale jak seženu lepší amu (to bude těžký :( ) tak nasadím ještě 3 gem, buď Mirinu (dobrej proc z WW a tornád?) nebo Bane na elity :).

Moje Furnance s 48% Elite dmg už teď zajišťuje smrtelnou paniku v řadách Elitních zmetků a to tam nemám ten Elite-Bane Gem a SoJ prsten :).
Build here: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Seto ... o/52239659
Určitě to není trhač GR, ale neuvěřitelně zábavný a úplná trága v GR to taky nebude, zvlášť, pokud najdu phys SoJ :)
Rád uvítám konstruktivní (né bezcenej hate jak je vše špatně :D) kritiku a rád vyslechnu volbu 3. gemu :)
Pokusím se udělat video, protože to chystání mobů přes EQ a pull je prostě nádherný, pak WW projíždí tunou mobů :).
Předem díky všem :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od Stanley » 18.12.2014, 09:59 hod.

To vypadá zajímavě, physical soj mám pěknej. Jen amulet pořád nemám univerzální, nějak pěknej str, cc, cd a díra. A co zbraně? Mám obstojnej Sun keeper, tak by stačilo sehnat jednu zbraň. Ale s jednoručkama to asi nebude ono. Na to video bych se rád podíval.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od Seton » 18.12.2014, 10:11 hod.

Amu mám právě pěknej když se mrkneš (Cri/Crit/Str/Phys 20%) ale SoJ se mi vyhýbá obloukem :/.
No, já to v první verzi zkoušel z dual Bul Khatos (nebo jak, ty setový meče) a vůbec to není špatný! jde o to, že oni ještě spouští to svoje interní Phys WW, což prakticky zdvojnásobí DMG WW a zdá se mi, že to přidá hodně k Proc gemů - vyzkoušeno s Mirinou a ta procuje jak divá :) :). Pak jsem ale nasadil Furnanci a DMG šlo hooodně nahoru, zvlášť pro Dědky a EQ, o Elitách nemluvím :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od Stanley » 18.12.2014, 10:52 hod.

Já myslel můj amulet, ten prostě se sílou nemám :) Meče taky nemám, mám Doombringer, ale taky s inteligencí :lol: + Sun Keeper. Pain Enhancer je jasnej, možná i toxin na T6 místo BotT. Mirinae procuje s ww dobře, ale tady bych spíš dal bleskovej kámen, pro zrychlení ww i pohybu. Místo dědka stojí za vyzkoušení battle rage (pro stále navýšení dmg), klidně i s runou into the fray, ale má jen deset yardů dosah. Jinak ww se dá uživit i bez earthen might i bez fury generace z COTA a pak se může nechat redukce dmg, to mám vyzkoušené.

EDIT: až budu mít rozumnej amulet a nějakou obyčejnou zbraň k sun keeperu, tak to vyzkouším... ale moc se mi nechce rerollovat ty strongarmy, buhví kolik to bude stát na physical a co kdybych to pak chtěl zpátky :)

EDIT 2: ještě by se místo Furnace dalo tohle Heart Slaughter, ale ten taky nemám :evil:

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od hulkxxxl » 18.12.2014, 11:45 hod.

místo furnace je druhá nejlepší ta Heart Slaughter (marně hledám), potom je taky dobrý decimator s 2h zbraněma je ale pomalejší točení tornád

pro 1h variantu si myslím že sunkeeper + doombringer jasně vede

už jsem viděl i tohoto "klokana" s cave in ale mě to nějak nesedělo tak jsem to opustil.. btw toughness s tím asi moc není že?
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od Seton » 18.12.2014, 12:04 hod.

Stanley píše:Já myslel můj amulet, ten prostě se sílou nemám :) Meče taky nemám, mám Doombringer, ale taky s inteligencí :lol: + Sun Keeper. Pain Enhancer je jasnej, možná i toxin na T6 místo BotT. Mirinae procuje s ww dobře, ale tady bych spíš dal bleskovej kámen, pro zrychlení ww i pohybu. Místo dědka stojí za vyzkoušení battle rage (pro stále navýšení dmg), klidně i s runou into the fray, ale má jen deset yardů dosah. Jinak ww se dá uživit i bez earthen might i bez fury generace z COTA a pak se může nechat redukce dmg, to mám vyzkoušené.

EDIT: až budu mít rozumnej amulet a nějakou obyčejnou zbraň k sun keeperu, tak to vyzkouším... ale moc se mi nechce rerollovat ty strongarmy, buhví kolik to bude stát na physical a co kdybych to pak chtěl zpátky :)

EDIT 2: ještě by se místo Furnace dalo tohle Heart Slaughter, ale ten taky nemám :evil:
Battle rage jsem měl, ale kvůli výdrži jsem nasadil ten War Cry. Toxin místo BotT určitě ne! pokud už je BotT na 25+ tak máš 15yard auru co spouští 20% bonus a těch 15 yardů obsáhne vše co potřebuješ (díky pull u Cave-in). Jako 3 mirinu nebo ten bleskovej, ale Miri bude lepší na Single target. Dědky určitě vyhazovat nebudu, je to 3 v 1: Stop mobů,fury regen a single target DMG. Až zvýším toughness, dám zpět Rage místo Cry ;). Earthen might vůbec nepoužívám ;).
Heart slaughter určitě ano, ale jen když není Furnance, podle mě je Furnance stále Top 1 v 2H zbraních.

@Hulk: bohužel, toughness opravdu není nic moc, ale plánuju nasadit pak v patchi ten kámen na regen, s tím mám na PTR ověřeno cca 60tis LPS což je velice pěkné :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od Stanley » 18.12.2014, 12:42 hod.

COTA samozřejmě nevyhazovat, jen můžeš dát runu na redukci dmg a ne na generaci fury, dá se to utáhnout i bez toho. Battle rage jsem myslel místo WOTB (dědek, jak říká Hulk... ono těch dědků je tam u barbara víc :lol:) Gemy asi budou o osobních preferencích, ty vyjmenované si myslím, že nebudou tak rozdílné na T6. Earthen Might byl pouze příklad, jen říkám, že se fury pro ww dá utáhnout bez této pasivky i fury od COTA.

EDIT: Furnace jasně vede, o tom není pochyb, ale jsou potřeba nějaké alternativy, když Furnace není... pro mě zatím Sun Keeper + další jednoručka (ideálně Doombringer jak už bylo psáno).

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od Seton » 18.12.2014, 12:57 hod.

jojo, ty alternativy jsou jasný, tam je ten 2H phys meč nebo dual s doombringerem.
Počítám že na vyšší GR budou potřeba bleskový dědci, ale už vidím, jak se mi nelíbí jejich malé dmg :D.
Battle rage misto WOTB? to se mi moc nepozdává :/, přece jen WOTB je boost jak prase. To raději nahodím ty dědky s redukcí a dám battle místo war cry. uvidím, zkusím :).
No a gemy....na T6 asi vážně moc rozdíl nebude, ale furt si budu stát za BotT protože zpomaluje mobky o 30% což se taky hodí, jsou dýl u sebe než se rozeběhnou a na ranku 37 co mám teď dává +26,10% DMG, což je prostě jednou tolik než Toxin svých 10%. A DoTky bych řekl že stačí EQ+Pain.
Ale neber to špatně, nehádám se :), určitě má každá varianta něco do sebe :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od Stanley » 18.12.2014, 13:29 hod.

Může být :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od Seton » 18.12.2014, 14:04 hod.

:)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od Stanley » 18.12.2014, 15:25 hod.

Já mám ale kurna stesti :), amulet sice pořád nic, ale jako na potvoru padl Doombringer, sice nic moc ale dá se. Akorát děrovače pomalu dochází poslední dobou. Tak jsem to tedy přeházel, přetočil strongarmy a zkusil. Když v paragonu naházím 50 bodu RCR tak si s fury vystačím sám o sobě. Dostal jsem se na 19mio buffed toughness a ještě s COTA na redukci dmg jsem fakt v cajku. DMG je na T6 taky hodně brutální, i o něco rychlejší než fire varianta, ale to dělá spíš SOJka, kterou jsem neměl s fire. Gemy jsem zkoušel prostřídat, sice rychlovka, ale nemůžu se rozhodnout nad správnou kombinací. Za zmínku stojí i Gogok, CDR navíc se vždycky hodí. Ale co mě právě potom trklo a potřeboval bych trochu vysvětlit a postrčit :) K čemu mi je AS z Pain Enhanceru, když na dotku (EQ) nemá AS vliv, je to kvůli wwčku nebo jak to tedy je???

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od Seton » 18.12.2014, 15:34 hod.

No vidíš :) jsem rád, že moje varianta baví :). Jak píšeš, na T6 je to brutální rychlovka :) :).
Já dneska pořádně potestím, ale jako správná varianta se mi jeví ten BotT a Pain+ buď miri nebo blesk,nebo Elite, tam se uvidí :).
No, ohledně Painu: z AS teží WW a důležitá je tam ta DoTka, která těží z tvého +Phys DMG :) :) díky tomu u slabších kusů jen projedeš a necháš ukousat k smrti někde za tebou :).
Gogok jsem včera zavrhl z jednoho důvodu...většinou ho nastackuju tak max na 15 a už skáču další EQ, kterej to bohužel přeruší a za každým EQ začínáš Gogok stackovat znova....to semi zdá jako neefektivní :(
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od Stanley » 18.12.2014, 15:46 hod.

Dik osvětu :) O vikendu se do toho pustim a poradne ho protocim ;)

Uživatelský avatar
destruktor
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:destruktor #2336

Re: Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od destruktor » 18.12.2014, 16:09 hod.

Hulku, díky za tip na barbara, až nebude reakor táhat mobky, tak tohle určitě vyzkouší, jen mi dovol takovou otázečku nevyplatil by se vice EQ- molten fury za 5200% fire, navíc s fury si myslím, že při používaní EQ nemůžeš mít problém, tak můžeš jít i fire ancienty, ale chapu ,že to vše záleží jakeé más strongarm bracers a soj. A samozřejmě s tím máš více zkušenosti.
Díky

Uživatelský avatar
destruktor
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:destruktor #2336

Re: Physical WW/ tornadoes build

Příspěvek od destruktor » 18.12.2014, 16:56 hod.

tak mi to nedalo a postavil jsme to a už chaápu proč eq na physical :evil: ten efekt je super, jen skoda, že musim jeden slot obsadit phys. eq- využil bych ho i jinak
:OXO

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“