Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676
Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od Y0G1 » 16.04.2015, 13:55 hod.

ja skusam kombinovat ik s waste setom cez royal ring

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 16.04.2015, 14:37 hod.

R+F+BK s WotW jsem zkoušel. Pro mě to (do GR) není - bez Unity se cejtím takovej v trenýrkách :D - jsem zvědavej, jak se to bude pozdávat vám..

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od Y0G1 » 16.04.2015, 20:22 hod.

http://www.diablofans.com/builds/53986- ... -whirlwind

Testujem tento build kedze vsetko mi popadalo ..akonahle mi padol po 50 bagloch royal ring je to neskutocna zmena.

Ale na t6 v solo mam problem s max furi nemam sancu skor mam s nou problem

tu je moj profil

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hali ... o/58484188

Wristy mam reapers wrap a namiesto skull graspu mam royal

Mate aj vy s tym problem ? Niekedy je to docela neprijemne ked stojim a cakam kedy mi spolocnici nabiju fury

Diki za vsetky rady

Edit pasivku unforgiving nemam mam tam Berserker rage

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od hulkxxxl » 17.04.2015, 08:56 hod.

skoušel někdo full wastes + F+R + bulkathos? úplně bez ancientů ve skilech vidím, že to jede alkaizerx

včera jsem šel s klukama gr 35+, postupně jsem dával víc a víc toughness na 36 jsem procl v pěkným bordelu, skouším vyexpit gem na redukci non phys dmg abych vydržel točení v těch sra*kách

přemejšlím ještě nad traped gemem místo painu, zkoušel to někdo?

@Y0G1 nedostatek fury když to moc padá je stará známá věc od dob ww barba z vanily, když to rychle umírá nemáš fury a je to nanic, potřeba jít vejš pak to funguje, a na nižší obtížnosti upravit build, skus pasivku weapom master battelrage s runou na kuličky za crit, ww si dej na heal
- vykašlal bych se na cooldown diamant v helmě ametyst na hc je lepší, ten barb cooldowny nepotřebuje, jinak skull ring nic moc mám ho v truhle a jedu novej ring na elementy, připadá mi ohodně lepší protože hlavní dmg dělají tornáda

PS: profil co mám je fakt neaktuální je to děs
Obrázek Obrázek

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od Rhondien » 17.04.2015, 09:58 hod.

Pokud všechno půjde dobře, tak přes víkend víkend vyzkouším a poreferuji. Podle mě to bude dost slušnej mazec.

Teď zkouším jet čistý ik set s bulkathos mečema a focus / Restrain ringama a je to docela slušnej mazec. Jen uvazuju jaký gemy na něj, pain, tageuk a teď babo raď. Má smysl podle vás jet goroka nebo toxin? Ještě pak samozřejmě mě napadlo, že bych jel novej gem na redukci nonphysical damage, ale nevím. Hraju sice jen sc, ale umírat se mi moc nechce.
Naposledy upravil(a) Rhondien dne 17.04.2015, 11:12 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od hulkxxxl » 17.04.2015, 10:06 hod.

nazačáttku hráli lidi na t6 rychlofarmu toxin, momentálně asi vede zelenej bane

gem na redukci jsem včera začal používat na hc, na sc bych dal fullpower pokud neumíráš 4x za rift
Obrázek Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od Y0G1 » 17.04.2015, 11:04 hod.

Ja som dnes skusal gr36 s mojim gearom raz mi pasivecka procla ked tam boli electricke vyboje na zemi.

Neviem ako moc skusate buildy na Dfans.com ale neskusal niekto tuto kombinaciu ?

http://www.diablofans.com/builds/54276- ... ity-viable



Inak v hlave mam na +% life len sa to aktualizuje raz za rok

Uživatelský avatar
antik
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:antik#2993

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od antik » 17.04.2015, 11:05 hod.

No, tak včera mi konečně padla 5tá věc na Wastes a nastavil jsem si bára takto:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/anti ... o/47344069
Šel jsem pak na public na rifty a to byl teda mazec. Za prvé všechno umíralo samo a za druhé to byla při tom běhu taká rychlovka, že ostatní byli v půlce a já už v dalším levelu.
Nakonec mi pak psali, ať jdu někam, že si chtěji taky "bouchnout" :)
To tak vypadá, že to blizz za nějaký čas určo nefre, což?

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od hulkxxxl » 17.04.2015, 11:11 hod.

nad lightning ww jsem přemejšlel protože jsem ho jel před patchem

akorát mi není jasný jestli pak ty tornáda dělají lightning nebo phys dmg, protože pak by člověk přišel o + element bonus že?

určitě je jednodužší na přežití díky cota runě (tím můžu dát zase víc dmg na gear) a lepší fury management díky ww runě

kdo jsete u hry můžete porovnat dmg těch tornád? když přepnete elementy (a přehodíte phys na lightning)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od skyrim1988 » 17.04.2015, 11:15 hod.

Zdar lidi :)

No tohle nesmi Blizz nerfnout,jinak se pak tez nerfnu :D Vcera jsem ziskal dalsi kus a aktivoval si teda 6p bonus.Je to neskutecny masakr ;) GR jsem zatim dal max 32.Na dalsi uz sila nebyla ( od Soboty co jsem zacal S3,chodim spat ve 2-3 rano :D ).Presto mam porad co dohanet :) Nemam to jeste podle svych predstav a inspiraci od jinych barbaru...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od hulkxxxl » 17.04.2015, 11:31 hod.

odpovím si sám n otázku tak to vypadá že:

a) element tornád se bere podle runy u ww takže můžeme použít lightning runu a + element
b) ale zase hovadina s novým ringem na + element: tornáda posiluje jen buff phys - tedy ne to co si zrovna vyberete

nicméně jsem si všiml že si i tak dal do skilů unforgiving runu, no večer to otestuju jak to bude lítat
Obrázek Obrázek

limubai
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od limubai » 17.04.2015, 11:50 hod.

hulk - wastes+bul+foc+res jedu někdy jako rychlo farmu na T6 a myslim že jsem s tim dal i GR 40-42 vejš už bez unity nene. ad přežívání, musíš těžit v partě z runy na blood funel u WW a u rendu z blood lust to se nechá. Nedostatek fury na T6 vyřeší bul zbraně berseka tam ani potřeba neni.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/limu ... ro/2119908

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od Y0G1 » 17.04.2015, 14:32 hod.

Hulk ...daj mi potom echo co a ako ja som to skusal na 36 GR a v pohodicke to bolo skoro stale full fury akurat na guardianovi to bolo horsie, ale ja ked hram HC neviem aku pasivku pouzit weapon master alebo unforgiving .

Ja si osobne myslim ze sa daju hrat aj psych a aj lighting

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od Y0G1 » 17.04.2015, 16:17 hod.

Tak padol mi konecne bul khatos off hand.. Tak som to hned skusil a moze mi niekto povedat preco to neni dobre na GR dajme tomu od 40+ ?

Myslim ze su aj o cosi lepsie ako 2hand IK ..akurat asi deduska nebude moznost mat .

Ale na t6 ako ste vraveli su luxus to si len prebiehas a obcas sa otocis pre loot

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od Sarevok » 19.04.2015, 09:04 hod.

hulkxxxl píše:odpovím si sám n otázku tak to vypadá že:

a) element tornád se bere podle runy u ww takže můžeme použít lightning runu a + element
b) ale zase hovadina s novým ringem na + element: tornáda posiluje jen buff phys - tedy ne to co si zrovna vyberete
Skúšal som to a tornáda sa mi zdali silnejšie ked som išiel light runu ww + physical element ako light ww + light element. Asi musim do toho zapojiť aj soj ring nech je rozdiel výraznejší. No ja som si skoro istý že tornáda boli silnejšie takto.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od Y0G1 » 19.04.2015, 11:43 hod.

Dnes som skusal na HC 40GR cytil som GR blightera , alebo ako sa vola a uprimne neviem ci robim nieco zle , ale 56mil toug 1100 all ress 1mil hp no panko mi permanentne daval pomalicky IK takze 5x pasive proc a potom som sa na to vykaslal.

Viete mi prosim povedat ako je mozne ze barbary davaju tu 40 bez unity ? Roluju si GR alebo ? Citil som sa ako strasny papier

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od Bagr13 » 19.04.2015, 12:59 hod.

Nevite nekdo jestli pro barba jsou ty kalhoty na vsechny runy pro bersekra? Zatim mi to nedroplo ale na na ptr to bylo diky :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 19.04.2015, 13:23 hod.

1. Gatě už to nejsou, udělali z toho Bracery
2. Přesně s vydáním 2.2.0 se zjistlo, že je Blizz ze hry stáhnul kvůli OP

Takže teď dropnout nejdou a jestli někdy budou - Blizz to nevyloučil, pravděpodobně s jednou Runou pro WotB, ale možná taky se všema. (tuším, že na konzolích padaly, ale na PC no chance)

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od Bagr13 » 19.04.2015, 13:31 hod.

aha jsem si rikal ze uz bych je mel dropnout, neni nekdo nejakej seznam sezoni leg! Teda celkem me zklamal immortal na 3 pitomce 100% dps je celkem na prd :( zkousel nekdo hrat na me? na ptr jsem s tim dal gr 37 se spatnym vybavenim ale ted to vypada ze to nebude fungovat.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od Y0G1 » 19.04.2015, 15:07 hod.

videl som to hrat s 2x BK ik set focus restrait ringy a na dfans.com je build kde s tym dal gr 52, tak naozaj nwm ci mal aj bracery alebo nie

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“