Immortal King's Call SET 2.2.0

Fruper
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Fruper#2148
Bydliště:Rajecké Teplice SR
Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Fruper » 01.03.2015, 14:01 hod.

Zdravicko

testoval som PTR a podelim sa o moje poznatky ak mozem nebudem do detailu opisovat buildy nakolko je tam mnozstvo alternativ :)

Full set IK
nohavice beresrker vsetky runy + WW je to huste T6 a GR okolo 45 ako handry :D :D
co je ale velmi zaujmave je prsten na 100% crit sancu BROKEN PROMIS http://imgur.com/enCg9kR
video od barbara z klanu Zero Emphaty - DET0X greater rift 50 - na konci mozete vidiet staty a itemy fakt luxu!!!
inak pre zaujmavost boss ma 176.204.070.912 HP da ho cca za 280 sec co predstavuje cca 630mil dmg per second :D
a cca 4,5kk dmg pri cca 145kk thougnes a 17kk healing :D
video tu: https://www.youtube.com/watch?v=J6JYD69 ... e=youtu.be
pri tomto builde sa mi stavalo ze v T6 SOM MAL TAKY VELKY dmg A BOL SOM TAK RYCHLY ZE aNCIENTI MI TAKMER NESTIHALI UDRZAT BERSERKERA... v pripade ze by som iba sprintoval bez zastavenia vo WW asi by to ani nestihali... jednoducho T6 "je trosku slaba" :)

Novy REND SET
zaujmavy no neviem ci moc pouzitelny nakolko nemate bererkera stale a je tu problem s thougness
bolo by mozno mozne pri troske vyladenia 2 itemy z IK + opasok na rend + WW +ring na crit - / co ale vylucuje skull grasp na WW dmg / by to nemuselo byt zle ale PERMA BERSERKER a VSETKY RUNY na nom to asi nevyvazi :/
dalsia vec ze ked davate rend zakazdym musite zastavit :/
Ale ako hovorim bolo by treba to poriadne poskusat myslim ze je to zaujmave ale Reakor a IK set nastavenia su silnejsie

IK + REAKOR SET
Zaujmava volba kedze DMG z Furious Charge je stale OP a 2 itemy z IK znamena perma ancientov na bossa
na GR + Frenzy velmi zaujmave
Taktiez som skusal hrat FULL IK a + 3 veci reakor co bol perma Berserke a do toho furious charge + Frenzy na bosa - VELMI silne to tak bolo

LEAP BUILD
Co by som rad skusil je + http://i.imgur.com/xzaxsbO.jpg - nejak mi to nefungovalo :/
moja predtava je ze leap ma 10 sec Cooldown - 6 z meca = 4 - cca 40% CDR = cca 2,4 sec leap s runou na stun 3 sec predstavuje perma stun
IK 2 set bonus perma ancient
mozne doplnky
opasok http://eu.battle.net/d3/en/item/pride-of-cassius
wristy http://eu.battle.net/d3/en/item/ancient ... -defenders
prsten - broken Promis - trebalo by skusit ako sa crit vztajhuje na Leap ttp://imgur.com/enCg9kR

HoTA build + 6 Ancientov :)
dalsim zaujmavym buildom by bolo HoTA - kedysi stary dobry hota build kladivko masakralne :D http://eu.battle.net/d3/en/class/barbar ... e-ancients
nieco na ten sposob tu od King Kongor: https://www.youtube.com/watch?v=5j6iLHLZaFE
len s ringom Zodiac na CDRreduction na zaklade pouziteho fury


Celkovo podla mna Barbar

1. stale vysoka dmg a prezitie pri furious charge a WW - ide o to ze momentalne nie je mozne stat a davat dmg efektivne cize nieco ako babar co pride postavi sa a kladivuje nie je :(((( pretoze v riftoch T6 je to neefektivne CASOVO WW a furious su jednoducho RYCHLY a v GR NEUSTOJITE na jednom mieste tu dmg a ani pri nejakom HoTA alebo *Seismic Slam neni taky DMG ... co je skoda
2. GREAT ITEM je ring na 100% crit
3. posunutie perma ancient na 2 set bonus je velmi zaujmave / ci dobre ci zle ukaze cas / ale meni to viac len ako IK build...
4. kazdopadne 2.2 je púosun aj ked maly krocik ale je a pridava dalsiu variabilitu :)

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Ryliah » 01.03.2015, 14:34 hod.

Perma Berserker je už trochu veľa, toto bude určite nerfnuté. Inač je len dobré že bude viacero alternatív na GR, Raekor bol jediná vhodná voľba ale aj dosť nudná, možno sa s príchodom 2.2.0 k Barbarovi aj vrátim ;)
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 01.03.2015, 15:19 hod.

Fruper:
Zatím to vypadá nejlíp na Full IK WW. Já mám teda v merku ještě verzi s Avalanche botama a Rendem. Uvidíme.
Ten Broken Promises mi ale nijak zázračnej nepřijde. 5 útoků po sobě bez critu? To bys snad musel jet skoro bez CC..no nevim no. Na papíře se mi to moc nelíbí, ale třeba je to ve hře OK, nevim, na PTR se nechystám. Ale že by to nahradilo třeba Sojku se mi moc nezdá..jen přece Blizz směřuje k postupnýmu potlačování CC a CD, takže význam těchto hodnot bude menší a menší..

Ryliah: podle mě rozhodně perma Berk bude, nevidím důvod proč by ne. Mám barbara už od RoS, kterýmu chybí do perma pár sec. a to jen pomocí CDR. Hodně moc silná je především ta kombinace s kalhotama. Bez nich to znamená hlavně imunitu na CIE, což je fajn, ale ne revoluce..

Fruper
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Fruper#2148
Bydliště:Rajecké Teplice SR

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Fruper » 01.03.2015, 15:39 hod.

ZDravicko

Ryliah:
Tak perma berserkera nevidim ako problem ved je aj perma Akharat pre crusadera len ide o to aby perma Wrath nestal "ako jedina priorita" na barbara...
Drsna:
BROKEN PROMIS http://imgur.com/enCg9kR - no je to silny nastroj :) zober si ze vo vsetkych itemoch mozes nahradit crit sancu za iny stat napr defenzivny ako all resist alebo ns dmg atack speed... ked kuknes tzo video Detoxa uvidis ze nie je problem s WW dat 5 non crit v priebehu sekundy cize mas cca 80 % casu / ak nie aj viac kedze tych dmg davas hodne / 100% crit sancu
No samozrejme vyznam CC a CD by bolo fajn zmenit ale momentalne je to velmi podstatny stat...
Inak bol by zaujmavy item napr. ze nemozes tvoje utoky nemozu byt critical ale tvoja zakladna dmg a atack speed je zvysena .. alebo nieco take by mohlo byt zaujmave

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Ryliah » 01.03.2015, 15:52 hod.

Sory zle som sa vyjadril. Myslel som perma Berserker bez, alebo minimálnym CDR. Zatial som tie PTR zmeny velmi neštudoval, ešte je skoro, čiže neviem presne ako to funguje..Áno Crusader sa hraje s perma Akarth ale je potrebné mať veľkú CDR (55+), čo už ide na úkor DPS potom. Samozrejme nemám nič proti perma Bersekrovi ked sa tiež nejako vybalancuje ;) Na ten WW som zvedavý.
S4 Monk 1100+

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 01.03.2015, 16:03 hod.

DrSmo, tak po hrani Zunimassy 6 set pet WD jsem skončil stejně u Pet Barbara. Zunimassa pro pet WD je slabá a na pytel. Kdo chce hrát na PTR peta a nebýt jen support nebo vzadu, tak skončí u Pet Barbara. WD za mě nyní RIP a to mám na live is Kukrinouzaněj odehráno nejvíce. Nehledě na zkušenosti, kromě crusadera, s ostatními top buildy dalších postav.

U Pet WD máš totiž na výběr i když máš gatě na FS a můžeš dát pasivku na Tpuhness malou Toughness a na solo GR máš na výběr hrát s Unity, ale bez pet helmy/rukavic nebo s Unity, ale bez 6 set bonus. Takže je Zunimassa 6 set bonus k ničemu. Je moc slabý.

Táák a nyní vyzkoušíme všechny varianty pet Barbara. :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 01.03.2015, 16:33 hod.

GE: já to v sobě dlouho dusil, ale říkal sis o to :twisted:
Vždyť Barbar byl do teď tak ubohej, že to nikdo nehrál. V Sekci si tu už měsíce vykládáme ve třech..

Ty tu vyvádíš kvůli možná! zmršenýmu WD, který spoň do teď hrát šlo. Víš, jak já koukal na tu vaši Kukri a říkal si, co to proboha za OP žabikuch? Jsem rád jak prase, že s Barbarem v 2.2.0 konečně už počítaj. Ve 2.1.2 kolem něj sotva prošli. (zaplať Bůh za tu úpravu Raekora, jinak jsem dodnes s hopsálkem tak na PL600 a úplně vyčerpanej :D :ble: ) Vždycky tu byl nepoužitelnej set u charů. EQ u Barba, Rasha u Wize, je toho kupa..

Tak už nekvič pro jedno WD a raději pak dej vědět, jak si stojí Full IK. :green:
(však oni ti to WD v dalším patchi zase překopou na killera, jak kdybys to neznal ;) )

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 01.03.2015, 17:14 hod.

Však počkáme jak to na PTR odladí. Ale nejsem moc optimista. NA oficiálním plačícím fóru jsem se Blizzardu k pet WD už vykakýnkoval.
Pamatuješ ladění PTR v létě? Pet WD stone boost, pak nerf jak prase a šloto do live. Tam zjistily, že to nikdo pořádně nehraje a dali slabší boost přímo na pety WD. Stačilo ten boost dát 200 - 400% po vybalancování. 100% tam je asi omylem.
Raekor byl OK na bounty a T6 v rychlosti, ale to pižlání Bosse žábýma roznožkama po obrazovce ve vyšším GR bylo "blah". :D

EQ set je na rozšrotování to je nyní tutovka u mě.

Nejsilnější pet build má mít WD, když to je vlastně místo Nekromanta z D2 už dle logiky.
U WD vede v nepožitelnosti ten set na Wall of Zombies to je slušná komedie, která se diskutovala už létě.

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Ryliah » 01.03.2015, 17:31 hod.

DrSma píše:GE: já to v sobě dlouho dusil, ale říkal sis o to :twisted:
Vždyť Barbar byl do teď tak ubohej, že to nikdo nehrál. V Sekci si tu už měsíce vykládáme ve třech..

Ty tu vyvádíš kvůli možná! zmršenýmu WD, který spoň do teď hrát šlo. Víš, jak já koukal na tu vaši Kukri a říkal si, co to proboha za OP žabikuch? Jsem rád jak prase, že s Barbarem v 2.2.0 konečně už počítaj. Ve 2.1.2 kolem něj sotva prošli. (zaplať Bůh za tu úpravu Raekora, jinak jsem dodnes s hopsálkem tak na PL600 a úplně vyčerpanej :D :ble: ) Vždycky tu byl nepoužitelnej set u charů. EQ u Barba, Rasha u Wize, je toho kupa..

Tak už nekvič pro jedno WD a raději pak dej vědět, jak si stojí Full IK. :green:
(však oni ti to WD v dalším patchi zase překopou na killera, jak kdybys to neznal ;) )

Barbarovi sice chybala variabilita buildov a setov ( tak ako kazdej postave) ale nechapem ako mozes napisat ze bol ubohy. Asi si nehral ine postavy. Raekor sice po case omrzi ale na high GR niet lepsej postavy ako raekor Barb co dokazuju aj rebricky. Sam som ho nejaky cas hraval a na cistenie trashu v GR je bezkonkurencny. RG je pre raekora problem to uznavam. Chyba mu single target DPS ale aj tak vycistit GR 44-45 za 5-8 min (az na RG) nedokaze asi ziadny uny char. Prave tie nove veci by to mohli zmenit a som na ne zvedavy.

Edit: s WD som mal zatial nahrate najviac hodin ale s Barbarom som sa za stvrtinu casu dostal na ovela vyssi GR. Porovnavat sa to ani neda. Pet boost si zasluzi WD, nie Batbarian. Ako som uz pisal dufam ze z Barbara neurobia dalsiu pet pistavu. .
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 01.03.2015, 18:11 hod.

To s klidem napsat můžu. Hrál jsem všechny chary. Raekor mohl něčeho dosáhnout, ale rozhodně ta hra neseděla každýmu. Jediná možnost co hrát v GR a strašný utrpení u RG. Do teď jsem ten odpor nepřekonal a hraju hlavně T6 a sbírám raději Itemy než tohle. Prostě ubohý, takovej nepoměr a takovej opruz u RG nemá žádnej jinej char. A odradilo to i hodně lidí.

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Ryliah » 01.03.2015, 18:38 hod.

Ale taky problem s RG nema iba barb. Prakticky vsetky melee chary su na tom podobne. U barbara to je aspon vykompenzovane super rychlym clearom trashu. Ono nie je problem RG dat dole pomocou FC, Frenzy a napriklad smite gemu a pylonom. Problem je na vyssich lvl RG na melee ustat. A to ma kazdy char na blizko nielen barbarian..Preto sa potom vyssie Grifty musia davat pomocou immunity amuletu a fishingu.. A viac ako jeden efektivny set, sposob ma maloKtora postsva. Staci pozriet Ladder. Ten patch by to mohol zmenit aj ked stale bude "naj" jeden build..Suhlasim akurat s tym ze raekor zacne byt po case nudny. preto som ho aj prestal hrat. Efektivita mu vsak nechyba.
S4 Monk 1100+

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od cabes » 01.03.2015, 23:54 hod.

ja som prestal barbara hrat prave koli tomu ze mal len ten raekor build na vysie GR a nic ine,jasne solo zabavka sa da hrat hocico ale to ma nebavilo.
s1 ani teraz s2 som barbara nehral a stale snim mam najviac killov aj najviac odohranych hodin a konecne sa knemu zas vratim ked bude hratelny ww alebo nieco ide ako raekor

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 02.03.2015, 13:20 hod.

Dejte si pozor při full IK setu na pet Barbara při použití TRIPLE ANCIENT TnT Rukavic na rychlost petů se vám klidně stane, že vám dost klesne dmg pokud jste předtím používali RESTRAINT ring set (na full resource 150% dmg, platrí i pro Ancients). Jsem to vyměňoval dle youtube vide a byl jsem v kelu s dmg na GR43 bez šance. Hlavně, že dědci sekali rychleji, ale dmg byl méně než poloviční. :( Jedině použít Broken promise ring a předělat gear bez Crit Chance a naboostit attack speed a crit dmg.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 02.03.2015, 15:31 hod.

No ono to asi fakt vypadá na ten Broken Promise, pokud ho nezměněj. https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 02#p282864

Na jednu stranu super, že bude posun na druhou stranu šílenost, protože každej, kdo ladil delší dobu Gear ho bude moct všechen z hodiny na hodinu hodit rovnou do pece. CC byla základ, máme to všichni na hromadě Itemů a jestli tohle zůstane, začnem stavět zase od nuly...Non CC/Full AS..

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 02.03.2015, 16:35 hod.

Všichni to předělaj na BP (mám ho už taky), pak to Blizzard zase zruší nebo šíleně nerfne a všichni budeme v kelíčku.

Mně totiž už taky dochází modrej trash na craft. Budu muset začít chodit nižžší obtížnost. Naštěstí s pet barbarem budu jen sbirat a ancienti to kiolem sami mlátí.

Mám ale pocit, že zatím se to RESTRAINT ring setu nevyrovná v dmg, ale zkusím a porovnám na pet Barbarovi, dobře farmí T6 a nižší a do GR 43 to jde taky. Lépe než průměrný Raekor bych řekl na sólo.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od hulkxxxl » 03.03.2015, 09:35 hod.

https://www.youtube.com/watch?v=hWaIyX3dFDo

pure pet barbar si dává GR ke snídaní

já teda nevím lidi ale barbar není wd, tenhle způsob hraní mi přijde úplně napalici, aspoň si tam dám ww, nebo frenzy ať něco dělám a ne že jen pobíhám jak retard a čekám až to peti sejmou :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Demogorgon » 03.03.2015, 09:47 hod.

Jo to video už je na předchozí stránce. Tam si myslím, že šlo jen o to ukázat jejich sílu, a proto nebojoval.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od hulkxxxl » 03.03.2015, 09:50 hod.

to jsem si nevšiml dneska to bylo na df.com,

on ani nemá čím bojovat :D nemá ani jeden skill, jen leap a podpůrné skilly


osobně asi pojedu svoje lightning ww, ik set a možná novej ring + kalhoty, abych začal shánět IK zbraň
Obrázek Obrázek

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Rhondien » 03.03.2015, 10:20 hod.

Sice jsem si ze srdce přál, aby blizz barba nějak boostnul, ale tohle je už fakt moc... Barb s petama... Hora svalů, která bude jen čučet na to, jak to antici vyčistí. Stejně tohle blizz nakonec nějak nerfne nebo něco.
Naposledy upravil(a) Rhondien dne 03.03.2015, 11:38 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Vendetta » 03.03.2015, 10:44 hod.

Ja uvazujem o moznosti bud IK set 4ks/3ks s royalom + bud skusim ten rend ale skor my vychada byk ale v podstatne sa neak v tom zatial placam takze uvidim po patchi realne moznosti a moze sa stat ze to bude uplne inac postavene. Celkom by som tam rad zakomponovat ten novy uber 2h sword skeletonmi. Ale urcite bude co robit a testovat.

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“