Immortal King's Call SET 2.2.0

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 26.02.2015, 10:30 hod.

Immortal King's Call 2.2.0
Has been redesigned

(2) Set Bonus
Call of the Ancients lasts forever
(4) Set Bonus
Call of the Ancients' melee attacks deal 600% weapon damage in a 15 yard radius
(6) Set Bonus
The duration of your Wrath of the Berserker is increased by 0.25 seconds each time an Ancient deals damage




EDIT 11.3.2015: Immortal King's Call has been redesigned.
Now has an additional set piece: Legs

(2) Set Bonus
Call of the Ancients lasts forever

(4) Set Bonus
Reduce the cooldown of Wrath of the Berserker and Call of the Ancients by 3 seconds for every 10 Fury you spend with an attack
(6) Set Bonus
While both Wrath of the Berserker and Call of the Ancients are active, you deal 500% increased damage




EDIT 20.3.2015: Immortal King's Call has been redesigned.

Now has an additional set piece:Legs
(2) Set Bonus
Call of the Ancients lasts forever
(4) Set Bonus
Reduce the cooldown of Wrath of the Berserker and Call of the Ancients by 3 seconds for every 10 Fury you spend with an attack
(6) Set Bonus
While both Wrath of the Berserker and Call of the Ancients are active, you deal 100%
(down from 500%) increased damage




.

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Wrath of the Wastes SET

Příspěvek od Rhondien » 27.02.2015, 09:04 hod.

Už se těším, že konečně bude možné poskládat více buildů na barbara než ty provařené.

Měl bych dotaz na ten upravený ik set, ta úprava se projeví i na setech, který byly dropnuty před patchem 2.2? A vzhledem k tomu, že na pre nelezu, tak by mě i zajímalo, co to má byt za úpravu. Víte někdo? Díky.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Wrath of the Wastes SET

Příspěvek od hulkxxxl » 27.02.2015, 09:18 hod.

na staré sety se úpravy aplikují i zpětně nebude nutné to znova hledat, u IK setu se posunul bonus na trvalé barbary na 2p, pak je další bonus zvýšení jejich dmg

a hlavně poslední bonus je prodloužení doby WOTB (jak dlouho už jsem ten skil nepoužil :D ) tím jak barbaři sekají do nepřátel
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Wrath of the Wastes SET

Příspěvek od DrSma » 27.02.2015, 10:24 hod.

COŽE :!: :?:
Prodlouženej Berk? :love:

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Wrath of the Wastes SET

Příspěvek od hulkxxxl » 27.02.2015, 10:27 hod.

The duration of your Wrath of the Berserker is increased by 0.25 seconds each time an Ancient deals damage

takže .... perma dědek je zpátky
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Wrath of the Wastes SET

Příspěvek od DrSma » 27.02.2015, 10:33 hod.

Mno, tak to je u mýho CDR Speciála na beton. Ještě jsem zvědavej, kolik se s tím bude dát stáhnout u normálních Buildů..
Už teď jsem pokoušel IK Raekora s PET Gemem a TaT. Pak TaT vyměnil. Ale možná je zase brzo nahodím, jak vidím...klasickej Blizz zmatek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Wrath of the Wastes SET

Příspěvek od hulkxxxl » 27.02.2015, 10:37 hod.

jo tat jsou podle mě zase ve hře navíc barbaři mají sekat za 600% což je docela dost takže bych možná uvažoval o gemu i TaT kvůli rychosti, abych začal gamblit mám jen ty starý z DH :D


koukám dobře že pak musím nahodit IK zbraň?
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Wrath of the Wastes SET

Příspěvek od DrSma » 27.02.2015, 10:43 hod.

No, je to nejjednodušší cesta. I s RoRG máš pak jen jeden Item volnej. Jasně budeš volit mezi VW, TaT a 2h. Raekor bez VW je ale slaboučkej, takže tohle je aktuálně nejlepší kompromis podle mě.

EDIT: na T6 ale někdy sundám VW a beru TaT. (hlavně když chci sbírat) Posílení Stařící pak na T6 docela masírujou a ty ramena tam ještě tolik nepoznáš.
EDIT2: 600% ale nic moc. To mě nenadchlo. Teď mám 540% takže rozdíl bude prd..

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Wrath of the Wastes SET

Příspěvek od hulkxxxl » 27.02.2015, 10:56 hod.

já jedu runu na obranu takže mám jen 270% a těch 600 bude znát, navíc píšou že v 15 yardech takže budou trefovat docela velkou plochu

no a pak dojde novej ww set a jsme víš kde dokupy to nepůjde :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 27.02.2015, 14:22 hod.

To nepůjde.
No, ale zase je dost zajímavej hned první Set bonus. Za pouhý dva kusy (a že je u IK z čeho vybírat) dostaneš perma Ancienty, což uvolní proti dnešní verzi s RoRG další jeden Slot nebo dokonce půjde SoJ místo RoRG. Takže třeba můj IK Raekor bude moct s VW oblíct i ty slavný TaT bez jákýkoliv změny :wave:

EDIT: a jak to tak ještě čtu. To bude ještě trochu jinak s Ancientama! To už je jiná písnička těch 600% mi to necvaklo hned. To bude těch 540% v základu + nových 600%. Takže i s bleskovejma Staříkama budeš bušit 870% :)
To už by mohlo něco dělat :wave:

EDIT2: no a jak jsem psal do PM. Rozhodně by mohla bejt zajímavá i varianta čistého IK a všechno ostatní naprat výběrovejma Legendama..

EDIT3: Perma Berk +
Obrázek

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Demogorgon » 01.03.2015, 07:18 hod.

GR40, perma Berserker a barbar celý rift jen chodí (neútočí).
https://www.youtube.com/watch?v=hWaIyX3dFDo

gulisek
Fallen Shaman
Příspěvky:80

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od gulisek » 01.03.2015, 08:52 hod.

takže po posbírání set itemů bude každej barbar stejnej na pohled :/

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 01.03.2015, 09:46 hod.

A asi lepší než většina Pet WD. Zrovna budu zkoušet full set pro Pet WD + gatě na fetiše, tak jsem zvědavej, ale díky omezení setu (přijdu o rukavice na pety a o 1 ring a nemůžu používat unity, jinak bych přišel i o helmu na pety) apod. To bude pravděpodobně horší než Pet Barbar. Bych blil. Nakonec budu hrát Pet Barbara předělqanýho z mýho Raekora, abych měl rel OK "Pet WD" jako. :roll:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 01.03.2015, 10:42 hod.

Nepanikař, je to jen PTR. Navíc v tomhle PTR teď boostujou brutálně úplně všechny chary. Chce to čas na závěry. 8-)
Jinak video zajímavý :D

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od fuxicek » 01.03.2015, 10:51 hod.

dobre ale co v tom berkovi budes jako hrat? moc moznosti mit nebudes

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 01.03.2015, 11:06 hod.

DrSma:
Nesouhlasím. Těch +100% na pety v novém Zunimassa setu u WD není násobně o 100%, ale přičítá se to. Takže to není na pohled takovej boost jak se zdá. Na prstě musíš mít Zunimassa prsten, nebo přijdeš o helmu na pety, kde je obří boost taky až +100% a přijdeš o pet rukavice. Jediný + je, že s FS kalhotama jsem na PTR mohl zrušit FS pasivku a dát něco jinýho. Barbara znám taky. Mamá Raekora. Prostě Pet WD potřebuje v setu ještě boost, bo Zunimasa set ti zhorší možnosti na gearu a to hodně. Třeba pokud nasadíš unity, tak budeš potřebovat buď full set bez pořádný helmy na hlavě na pety nebo se potento.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 01.03.2015, 12:21 hod.

fuxicek: tak krom Ancient varianty ve videu jsem viděl i dost dobrý WW v Perma Berkovi. Někde se to tu toulá v odkazech dokonce, ale už nevím kde. Mlátil s tím nějaký vyšší GR nad 40 (nepamatuju si přesně kolik) úplně na pohodu.. Taky jsem už naznačil možnost využít SET Wrath of the Wastes jako Rendovací, kde potřebuješ min. dva (nebo lépe 4) kusy + Lamentation. Nebo třeba Avalanche botky + full damage IK. Myslím, že možnosti budou.

GE: Jestli bude Pet WD silný nebo ne teď rozhodně my dva nevyřešíme :D Já jen řekl, že to není finální verze a chce to čas.
Jinak samozřejmě doufám, že se jim podaří udělat i hratelný Pet WD byť ho nehraju.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od fuxicek » 01.03.2015, 12:53 hod.

jinak samozrejme barena vede, jedu si hc t6 a zivutek se mi ani nehne, to je radost toto, zadny infarkt za kazdym rohem

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Ryliah » 01.03.2015, 13:30 hod.

Ja neverím tomu že z Barbara urobia ďalšiu pet classu, to by už bolo smiešne, naštastie to je len PTR...
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Bagr13 » 01.03.2015, 13:43 hod.

Nemůžu si pomoct, ale prostě úpně kašlou na WD každej má novej set a u wd set na zombie wall nepredelaji dost me s tim ... :roll:

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“