HotA / Seismic 2.2.0

Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
HotA / Seismic 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 12.04.2015, 15:14 hod.

Protože chci udržet rozumnej pořádek v Sekci, množej se dotazy směrem k 2.2.0 HotA a Seismic Buildu. Proto na něj zakládám samostatné Téma. Tak GL s kladivem v ruce. ;)

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: HotA / Seismic 2.2.0 Barbarian

Příspěvek od Y0G1 » 12.04.2015, 15:17 hod.

Nechcem nejak pushovat na vas , ale neskusal tu niekto tu zbran na hotu + IK set ? Nemoze to niekto testnut ?

Přesunuto. DrSma

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: HotA / Seismic 2.2.0 Barbarian

Příspěvek od DrSma » 12.04.2015, 15:30 hod.

No, když už jsem to konečně přerovnal, tak se dostávám k odpovědi.

Já jí mám i v áčkový verzi a k jejímu testu vůbec nedošlo. Podle mě nebude k ničemu stejně jako SS zbraň, pokud se bavíme o GR. Na T6 půjdou dobře obě dvě. Pokud jsem testoval zatloukače, vždy mi vychází líp SS. SS zbraň+IK je ale opět k ničemu, protože s tak velkým RCR jsem špatně resetoval WotB. Takže já myslím, že na T6 se dá rozumně zatloukat SS+IK+Furnace (IK Breaker).

Na T6 mám odzkoušeno právě tohle. Výhoda: dá se jít jen do jednoho setu a tím pádem i vysoké DPS přes DMG Itemy jako Andariela, Magefist, SoJ nebo třeba využít TaT atd. SS bere pěkně plošně a Single zmáknou Staříci. Nevýhoda: oproti WoTW je to spíš jen fun build. EDIT: v GR bude problém přežít, protože postávat se tam prostě nedá

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: HotA / Seismic 2.2.0

Příspěvek od Y0G1 » 12.04.2015, 20:22 hod.

Ja som pozeral na dsfans.com a mal tam manner build

http://www.diablofans.com/builds/53453- ... -smite-gem

Preto ma celkom zaujal nemam nic proti ww buildu , ale trosiku skusit nieco ine by nemuselo byt zle

Ma tam aj video z gr (velkost GR neriesit moj max a strop je 40 na hc takze viac nepotrebujem)

Malicky off topic to ww v com je lepsie ik full nebo waste a s 1h alebo 2h ? Vsade co kukam tak je vzdy nieco ine .

PS mozno by tento HoTa build nemusel byt zly alebo ?

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: HotA / Seismic 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 12.04.2015, 21:20 hod.

Já si prve nevšimnul toho videa dole. Trochu jsem kvaltoval. Prohlídnul jsem ten odkaz celej a nějak nechápu, co ještě potřebuješ vědět. Je to dokonale rozepsaný a na videu vidíš hotovej GR52, co dodat. Koukal jsem, že IK je tam v aktuální podobě. Maká to výborně. Ani bych nevěřil, že tohle půjde s HotA.

Pěknej odkaz. ;) - Ramena z A1 šrotuju, takže teď nemám, ale to snad nebude to hlavní. Kladivo mám horší, ale kdybych s tím svým dal okolo GR45 byla by to rozhodně alternativa. HotA je prostě klasika.

Pokud nebude nikdo rychlejší, udělám inventuru v bedně, jestli mám volnej ještě jeden IK Set na natočení HotA a prubnu to jak bude čas..

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: HotA / Seismic 2.2.0

Příspěvek od Y0G1 » 13.04.2015, 07:52 hod.

Drsma :

Nie ze nechapem len som chcel o tom diskutovat chapes , pokecat rozobrat to

Nic viac nic menej tento build ma praveze dost zaujal pretoze je to tkzv vanila barbar a toho som v vanile hral a mal som ho hrozne rad .

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: HotA / Seismic 2.2.0

Příspěvek od limu » 13.04.2015, 09:41 hod.

to nevypadá uplně marně, těhle palic jsem sešrotil tuny, myslim, že už ji tam nemam. Ale až padne prubnu to, ostatní mam.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: HotA / Seismic 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 13.04.2015, 12:31 hod.

Y0G1, no vidíš, jak se nám ta diskuse rozjíždí, zvláštní Topic nebude marnej ;)

Já jel taky celou Vanillu HotA :)
Teď si dám závod s Limu, kdo bude první statečnej HotA bušič s výsledkama :P
Vsadím se, že to poskládá i Rhondien a můžem pak porovnat poznatky - rozhodně je to o Thoug, koukal jsem, že se tam lítá s 50M+..

Máte někdo testlý ty Kingovy ramena?? Nikdy jsem na ně neměl místo, tak vůbec nevim, jestli je to v tomhle Buildu důležitý, nebo na tom tolik nezáleží..

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: HotA / Seismic 2.2.0

Příspěvek od Y0G1 » 13.04.2015, 13:57 hod.

co som pochopil tak na nich az tak moc nezalezi imho tam ide len o to ze je tam ta sanca ze ta zachrania takze si myslim ze ak to nechces nahradit sa daju urcite aj inymi.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: HotA / Seismic 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 13.04.2015, 16:48 hod.

Hoši hoši, tak jsem narazil na problém. A velkej. On totiž používá WotB Bracery, který maj útrum.
Takže rozhodně to nebude GR50. Bude chybět DMG nebo THOU podle toho, jakou si kdo dá Runu do WotB. Hmm..



EDIT:
Tak jsem dal dva GR40 na zkoušku. Bohužel, ten zázrak z videa se nekoná kvůli těm Bracerům. GR40 jsem kvedlal kolem 9 min. ale problém byl přežít, jak jsem si myslel. Klíčový mě přišly dvě věci 1. CDR někde ke 30% aby se rychle dal točit Groun Stomp (bez toho o ničem) a za 2. Esoteric Gem, abych mohl pomejšlet postávat u RG a mlátit mu po hlavě. Ale ta 40 se pak dá. Kolik je strop s dobrým Gearem se těžko odhaduje, ale nevsadil bych si víc jak 45 na SC.

Výkonově mi to na první pohled přijde podobný Raekorovi.


EDIT2: opět se dlouho aktualizuje bnet. Nechám to na HISTERCE navlečený do zítra, kdyby se někdo chtěl podívat - pokud se to teda na bnetu vůbec objeví

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: HotA / Seismic 2.2.0

Příspěvek od Y0G1 » 14.04.2015, 12:13 hod.

Pisal som si s Mannerom (tvorcom buildu). Povedal ze na hc to bude asi dost hard tento build nema este kvalitny gear aby to mohol testnut , ale povedal mi ze mi da vediet , ale nebude to hned .

Ja osobne vidim ten potencial v tejto HoTa verzii, ak sa nemylim blizzard chce vratit tie bracery do hry , ale asi len s tym ze u dedka dostanes 1 runu naviac ? Cize das si insanity a bracery by mali napr dmg redukcion ?

Pravdou je ze nikto , ale nikto nehra tuto hotu na GR mne osobne na hc nejde o 100gr to nie ale 40 na pohodicku by som rad daval .

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: HotA / Seismic 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 14.04.2015, 15:00 hod.

No, jenže tohle na pohodičku na HC na GR40 asi nebude nikdy. I kdyby vrátili ty bracery s jednou Runou a mohl mít Insanity i Gianta, bude chybět brutálně heal z Thrive on Chaos. Já si za cenu VIT ponechal Life per Fury Spent na palici ale i tak mám jen nějakejch cca 2,5k LpFS a na tý 40 už bych určitě uvítal víc. (zbývá už jen passivka ale zase za cenu něčeho jinýho) ToCH dává 5k! To hrozně chybí.

Neříkám, že to na HC na 40 nepůjde. Půjde, ale je to dost pomalejší než WW a hlavně mnohem MNOHEM riskantnější.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: HotA / Seismic 2.2.0

Příspěvek od Y0G1 » 15.04.2015, 06:54 hod.

Tak o rychlost mne osobne nejde ako , ale myslim si ze je to celkom pekna alternativa k vzhladom k tomu co sa aktualne hrava kazdy ide ww lebo je to top ?

Raekora som v ladderi nevidel

Chcel som len poukazat nato ze v blizzarde proste robia chybu ze vzdy je jeden top build a ostatne proste stracaju viz monk ma jeden top build ano daju sa hrat aj ine , ale mentalita hracov je taka ze proste nebudem hrat second build ktory je o 5GR horsi kazdy chce ist proste co najvyssie.

Inak nechapem ktore s prepacenim hovado vymyslelo tie bracery ved podla mna to bol snad top item v hre .. este ze ich zrusili , ale ten item bol neskutocny totalne.

Ja osobne Hotu aktualne hrat nemozem nemam kladivo a skor mi padaju veci na ww

limubai
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: HotA / Seismic 2.2.0

Příspěvek od limubai » 15.04.2015, 07:56 hod.

tak jsem to testnul jen tak narychlo s crap gearem a nene, jak píše Drsmič, to je tak na T6 na GR by to připadalo v uvahu pouze s těma bracerama. momentálně se snažim nafarmit A verze WW setu abych se pokusil o co největší GR. 48 mam za sebou tak uvidime kam až to pujde. Až budu stagnovat prubnu další.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: HotA / Seismic 2.2.0

Příspěvek od Y0G1 » 21.04.2015, 13:55 hod.

Zdravim dnes mi padla palicka na Hota no chyba mi nieco z gearu ..chcel som sa skromne opytat ci by bol niekto ochotny skusit build

Prva varianta http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... XjZ!bYZccc

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... Zjg!cZbcZc Druha varianta

U tej prvej varianty by som isiel full ik set s ringami focus a restrait na dmg Amulet by som skusil bud hellfire alebo nejaky na + dmg Lighting

Bracery by som dal z malthaela

U druhej varianty som premyslal zeby som opasok dal z ik prec a skusil tam opasok na frenzy na vsetky runy + by som dal convection ring a rorg ring

Ak by sa niekto nudil a nevadilo by mu to zeby to skusil na GR 40-45 ako by to bezalo

Mne chybaju 3 itemy inak by som to skusil sam a dal sem post

Dakujem

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“