Wrath of Wastes + Immortal King´s Call build(2.2.0)-Physical

Odpovědět
Martin888
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abraxa#2350
Wrath of Wastes + Immortal King´s Call build(2.2.0)-Physical

Příspěvek od Martin888 » 14.04.2015, 14:04 hod.

Ahoj, rád bych se s Vámi podělil o tenhle build, který jede většina barbarů od doby, co byl vydán patch 2.2.0 a barbarovi se vrátil starý dobrý Whirlwind, který byl snad od Vanily nepoužitelný i z důvodů malého dmg a nebyl na něj žádnej set.

Něco o buildu:

Jedná se build, který je určen na vysoké GR a T6, ovšem T6 je s tímhle buildem ztrátou času a naprostá nuda - alespoň při hraní sólo nebo ve 2 hráčích a po dnešní zkoušce i ve 4 hráčích. Jednoduše řečeno na T6 nevyužijete maximální potenciál tohoto buidlu a barbariana, proto doporučuju chodit buď T6 ve 4, nebo čistě GR, dokonce i ve 4 lidech to budete řezat jak nic a ostatní se spíše povezou za váma a nebudou stíhat rychlostně.
S tímhle buildem není problém chodit i sólo, ale jak jsme psal výše, je to děsná nuda a většinou Vám bude docházet neustále Rage, protože mobky budou padat jak zralé hrušky - 1 hit = smrt, krom elitek a šampionů na které budete potřebovat jen o pár vteřin dýl.
Co jsem se díval jede tenhle build drtivá většina barbarů, kteří chodí vysoké GR čitajíc někde kolem GR 50-55 a více.
Build je zaměřený na physical element, neboť z něj těží talenty a skilly, ale o-tom až pozdějc a níže.
Tenhle build považuji za jeden z nejlepší, patrně nejspíš se jedná o to nejlepší co dá v současnosti postavit(vyrovná se tomu možná Reakor, nebo Seaismic, popřípadě IK build, který je přímý konkurent), nicméně nechci tvrdit, že je to nej., pouze z mého "pohledu".


Jaký EQ:

Nejprve začnu tím, jaké sety a jejich části budete potřebovat.
5 částí "Wrath of Wastes" setu a 3 části "Immortal King´s Call" setu

(já zvolil)
Immortal King´s Call set:
1. Torso-tělo, 2. Opasek a 3. Weapon-zbraň
(2. části setu - Call of the Ancients(Ti staříci/dědci) zůstávají dokud nezemřete)
(4. části setu - Snižuje odpočet "skillu" Wrath of the Berserker a Call of the Ancients o 3 vteřiny s každým utrceným útokem, který stojí 10 Fury)
(6. část setu/kompletní set - Pokud jsou oba "skilly" Wrath of the Berserker a Call of the Ancients aktivní, dáváte o 100% větší poškození/jednoduše máte o 100% větší poškození)


Wrath of Wastes:
1. Schoulders-Ramena, 2. Hand-Ruce, 3. Head-hlava(dá se i IK), 4. Legs-Kalhoty a 5. Feet-Boty
(2. části setu - Zvyšuje dmg "skillu" Rend o 500% a jeho trvání o 15 sekund.)
(4. části setu - Během whirlwindu máte 40% snížení příchozího poškození.)
(6. část setu/kompletní set - Whirlwind přidává efekt "skillu" Dust Devils runy a poškození "skillem" Dust Devils je navýšeno na 2500% poškození zbraní.)


V obou případech se dají jet alternativy v podobě opačných částech setu(třeba s lepšími rolly, v Ancinetu atd...), ale nutnost jsou Ramena "Wrath of Wastes" setu a Opasek "Immortal King´s Call" setu.

Weapon-s:
1. Immortal King's Boulder Breaker - primární zbraň do setu ke 4 bonusu.
alternativa -
2. Bul-Kathos's Solemn Vow a Bul-Kathos's Warrior Blood - jedou se kvůli hlavnímu bonusu - zvyšují generování fury o 10 a běhěm whirlwindu přidávají 30% k rychlosti útoků a rychlosti pohybu.
Bohužel při těchto zbraních přicházíte o 4 bonus IK setu(pokud jede WW+IK, pokud jedete IK+WW tak ne) a jsou spíše vhodné na T6, právě díky bonusu do fury, nicméně i vysoké GR se snimi dají dobře zahrát, chce to jen trochu cviku.

Fingery:
existuje několik variant, já bych volil tyhle -
1. Ring of Royal Grandeur - snižuje potřebné setové itemy -1, ale potřebujete aspoň 2 setové části(díky němu budete mít 4. a 6. bonus u setů IK a WW)
2. Skull Grasp - hlavně pro 2 bonus - zvyšuje dmg whirlwindu o 300-400% hlavní zbraně.
Alternativy
3. Stone of Jordan - těžíte z bonusového dmg do elit a vyplatí se do grupy 3 a více hráčů, ale i na sólo hraní je výborný.
4. Unity - nutnost pro vysoké GR, jeden dáte sobě a druhý Followerovi a jste za vodou, Do grupy nedoporučuju, díky sdílenému dmg, vhodný na sólo hraní vysokých GR.
5. Hellfire Rings - šance při zásahu hodí na zem lávu která dává 2000% dmg zbraní po dobu 6s.

Wrists:
Momentálně si u nich nejsem jistej jaké jsou pro ww top, takže spíše berte i ze zkušeností jiných, já bych asi volil tohle -
1. Lacuni Prowlers - díky bonusovému attack speedu 5-7%, navíc mají jak poškození elementem tak i str, vita a dokonce se dá do nich přidat místo move speed i ChC.(pro ww asi priorita č.1)
2. Reaper's Wraps - obnovují primární zdroj od 25-30%, z globe itemů - ty červené kuličky po mobkách co padají.
a samozřejemě s physical dmg elementem, vychází to daleko lépe po stránce dmg než fire, light nebo cold.

Amulets:
1. The Ess of Johan - šance na zásah přitáhne nepřátele k tobě a spomalí je o 60-80%
2. Countess Julia's Cameo - v podstatě 20-25% arcane poškození co utrpíte, Vás za stejné množství léčí.
Alternativy - Ono v podstatě neexistuje univerzální neck, důležitější je, aby měli staty jako ChD, ChC, + hlavní staty pro danou postavu, ale špatný taky není Hellfire Amulet(přidá 1 pasivní dovednost - akorát se velice špatně farmí s ideálními rolly), nebo Golden Gorget of Leoric(přivolává 4-6 kostlivců, kteří bojují na Vaší straně po dobu 10s).

Skily, talenty a pasivky:
Tyhle talenty doporučuju na GR 45+
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... jZh!YbcZcc
Je tam zahruný generátor Fury, výborný dmg na mobky, dále je tam dost velký self heal díky Whirlwindu s runou, ovšem to neznamená, že byste byly nesmrtelní - je třeba hrát i trochu chytře a počítat i s nemožným. Jsou tam i dostatečné self buffy a vůbec je to celkově vyvážené po všech stránkách. Kdo hraje chytře ten s tím prostě nemůže zemřít, leda svoji vlastní chybou nebo nepozorností.
T6 talenty - fun
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... gjh!YcZbcc
je to build na speed + velký dmg z tornád(díky setu na tornádové runy a runa na velký dmg, i když elementem ohně) a zbytek posekají stařící, víc ani netřeba dodávat. :twisted:

Gemy, Diamanty atd:
Torso - tělo: 3x Red na 280strenght
Leg - Kalhoty: 2x Red na 280 strenght
Head - Hlava: Fialový na +23% life
Na GR45+ jen vyměnit 2x Red za 2x Modrý se 78Ressisty a talenty na GR 45 viz výše

Gemy -
- Pain enhancer, aspoň rank 40-45+ - těží z physic dmg + dmg se zbraně a na ranku 25 přidívá rychlost útoků.
- Taeguk(naprostá nutnost) a aspoň rank 45+ - každý stak zvyšuje dmg o 0,5% a od 25 ranku taktéž každým stakem zvyšuje armor o 0,5%, čím více stků, tím větší poškození a větší brnění
-Bane of Traped, stačí rank 40+ - v podstatě zvyšuje dmg o xx,x% do všech mobů pod impering kontrol efektem nato se právě vyplatí sukndární bonus od 25 ranku, který Vám poskytne auru na spomalení všech mobek v okruhu 15yardů(cca 13,6metru) o 30%.

Co se týče enchantů - tak já volil spíše do whilrwindu +15%, protože IK weapka nyní nově poskytuje + bonus do Call of Ancientů, ale záleží spíš na vás.
Další bod jsou cd a cdr, u WW barbara ani jedno skoro nepotřebujete, cdr stačí pohodových 10%, 10%cdr = 10% snížení u 100 Rage = Každý rage při 100ce se sníží o 10%, takže ve výsledku místo spotřeby 100 rage to bude jen 90. Cd víceméně nepotřebujete díky 4. bonus set IK, nicméně pokud chcete klidně si dam dejte modrý na 12,5% cd(volil bych ho spíše u 2x one hand weaponek, aby jste trochu snížili ztrátu 4 bonusu IK setu), budete mít WotB o něco dříve, ale není to nutnost, moc ww barbarů jsem neviděl co by jeli cd do hedky, life vychází daleko lépe.


Určitě jsem na něco zapoměl nebo něco napsal špatně, takže mě kdyžtak opravte, díkec, snad to pomůže ostatním co začínají barbariana.

Edit: Opravena spousta gramatických chyb a doplněno pár chybějících nepřesností.
Edit2: Opraven název Elemntu a pár překlepů.
Naposledy upravil(a) Martin888 dne 15.04.2015, 21:12 hod., celkem upraveno 2 x.
PL - 1188

S10
DH Shadow GR 88+
DH Shadow GR 4S+ 90+
https://eu.battle.net/d3/en/profile/Abr ... o/91222838
PL - 850

Uživatelský avatar
Gepi
Fallen Shaman
Příspěvky:98
BattleTag:Gepi#1756
Bydliště:Kladno

Re: Wrath of Wastes + Immortal King´s Call build(2.2.0)-Psyc

Příspěvek od Gepi » 14.04.2015, 14:47 hod.

Dobrá práce... Hezké shrnutí. Akorát ho sestavuju ale nějak nemám štěstí a stále mi chybí dva kusy ww setu. Zatím jedu IK + bul katos 1h a farmim t6 a GR cca do lvl 35 a úplná pohoda. Jinak speed pylon v GR je s tímhle buildem fakt mazec :-) ještě jednou palec nahoru za téma
Obrázek

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Wrath of Wastes + Immortal King´s Call build(2.2.0)-Psyc

Příspěvek od Slw » 15.04.2015, 17:59 hod.

sry, nemůžu si pomoct, ale psychical dmg v d3 neznám :green: jo physical to je jiná káva... udělej dobrý skutek pro jednoho "staříka" a oprav to, bo mi to trhá oči :green: jinak to máš hezky zpracovaný :wave:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Wrath of Wastes + Immortal King´s Call build(2.2.0)-Psyc

Příspěvek od Y0G1 » 15.04.2015, 20:41 hod.

Pekna praca diki za spisanie .

Jedna mala vecicka k hellfire amuletu ak by som chcel s primarnymi statmi ako cc a cd + diera a fajna pasivka to by som v diable nerobil nic ine D

Napr pekny blackthorne amulet by sa neoplatil ? U nich som mal vzdy celkom fajne rolly

Martin888
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abraxa#2350

Re: Wrath of Wastes + Immortal King´s Call build(2.2.0)-Phys

Příspěvek od Martin888 » 15.04.2015, 21:14 hod.

Mno, já jsem psal pod Amulety, že neexistuje univerzální, ale já většinou volil to co má nějaký užitečný sekundární efekt, který se celkem využije, Blackthorn taky není špatný, myslím, že je to dobrá volba pokud má CHD a CHCH, tka jako ostatní amulety, je to všechno o rollech 8-)
PL - 1188

S10
DH Shadow GR 88+
DH Shadow GR 4S+ 90+
https://eu.battle.net/d3/en/profile/Abr ... o/91222838
PL - 850

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“