2.4 IK/ Raekor barb

limubai
Quill Rat
Příspěvky:48
Re: 2.4 IK/ Raekor barb

Příspěvek od limubai » 24.01.2016, 08:38 hod.

každopádem Lorde gratulka...mě to celkem baví až do bosse, pak to z 90% vypnu tak po 6 ik.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: 2.4 IK/ Raekor barb

Příspěvek od hulkxxxl » 25.01.2016, 06:50 hod.

gratulka k pěknýmu ranku

momentálně farmím gear pro arcane orb wizku, která mi přejde víc melee jak barbar :D

ale farmím s raekorem a docela to dostávám do ruky, přepl jsem na fire (ikdyž efekt by to mít němelo že - máme všechny runy), a snažím se šetřit s chargama, pak to jde - tímto se omlouvám všem spolubojovníkům že je nechám samotné u elit když jsou už jen dva :D

až se budu nudit skusím taky udělat nějaký ten zářez do žebříku
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 IK/ Raekor barb

Příspěvek od Seton » 25.01.2016, 10:45 hod.

Rozjel sem na sezoně 4IK/6R s Spearem(boulder) jako main dmg skill. Dost se mi to líbí, není to úplně pakárna jak dávat dmg jen skrz furious. Teď už kamenem oneshot elit na T10, gear skádám, ještě nemám dobrý věci ani gemy atd. Zatím ale dobrýýýý :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

LordMiste
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordMiste#2788

Re: 2.4 IK/ Raekor barb

Příspěvek od LordMiste » 25.01.2016, 12:40 hod.

Tak jsem se posunul na Rank 20 s GR 82
83 bylo docela tesné.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: 2.4 IK/ Raekor barb

Příspěvek od hulkxxxl » 25.01.2016, 12:50 hod.

teda fakt parádička


gz a šup na další lvl

trocha fishingu a je to to dáš
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.4 IK/ Raekor barb

Příspěvek od Seton » 25.01.2016, 14:15 hod.

CG, pěknej výsledek! A to je klasika 4R/6IK co? to moje obraceny 4R/6IK to asi neda :/ :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: 2.4 IK/ Raekor barb

Příspěvek od DrSma » 25.01.2016, 15:52 hod.

Lorde, velká gratule. Že nás tu trvale zesměšňuješ svými výsledky jsme si už zvykli, ale tohle je už docela dost :D
Já teď nehraju moc, že není kdy, ale Raekor jak čtu má pořád stejný problémy jaký měl, takže jsem se vrhnul místo toho rovnou na skákače. Prvotní Gear z bedny, bez Gemů na mainstat a celkem v pohodě jsem uskákal 65 na první pokus. Koukal jsem že okolo 70 se to uskákat taky dá, 60 mám kolem 7 min.

Takže po nějakým tom ladění by se ta 65 mohla dát i expit. Skákač se mi jeví jako takovej diesel, nejde až tak moc, zato pořád stejně a spolehlivě uprdí to, na co má. A rozhodně mě baví víc jak Raekor - silně se mi v tomhle vybavuje situace ve 2.1.0.

limubai
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: 2.4 IK/ Raekor barb

Příspěvek od limubai » 25.01.2016, 20:28 hod.

Setone, dal jsem s tim obrácenym buildem myslim GR 68, taky mě to bavilo víc...ale je pravda že ten reakor dává víc no. ale ty šlupky z boulderu jsou moc :)
Lorde ty jsi hovád GG :D

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: 2.4 IK/ Raekor barb

Příspěvek od Sonic1SVK » 25.01.2016, 22:36 hod.

Tiez som na tom podobne. Na rychlo som poskladal tento build a na GR sa mi zda nejaky zvlastny. Proste malo vydrzi. Pokial je RG meele tak Ikacko jeden za druhym. Kazdy si mysli ze hrat za neho je sranda no ak netrafim Charge som bez fury. Hral som za neho cca dva dni takze stale sa ucim a dorabam gear. Ako moj level 45 je na smiech. Je jasne ze mam low gear az na zbran a jednu cast setu ktora je ackova ale aj tak. Asi to prekopem na iny build vidim to na Might of Earth . Jedine kde sa to da dost dobre hrat je v parte so supportom monkom. Chcel som to vyskusat ale je to fakt dost tazke oproti WW barbarovi ci IK

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: 2.4 IK/ Raekor barb

Příspěvek od hulkxxxl » 27.01.2016, 06:27 hod.

včera jsem dal pár pokusů na 74, měl jsem fakt strašnej rift samé elekto, frozen orb a chainy, ale i tak jsem se stihl dostat k rg včas a pak jsem vyfasoval nějakou potvoru takže z toho nic nebylo

další pokus byl tragickej roll, málo monster a ještě špatnej typ takže skip, v případě slušného rolu monster a rg gr 80+ je určitě reálná i pro nás co nemáma paragon 1500+

všem vzkazuju, že hrát se to dá (fakt mi to nešlo), jen to chce víc běhat a neútočit, šetřit s chargama na packy a zároveň redukce dmg z trefeného packu vám pomůže přežít
Obrázek Obrázek

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: 2.4 IK/ Raekor barb

Příspěvek od limu » 27.01.2016, 07:56 hod.

trochu se tu odhalím jakej jsem tupec, včera mi až docvaklo, že bych si měl nandat body i do MS v paragonu :D, před tím parádní fail kdy jsem si na zbran receptem nandal vitku místo str :DD Ne vůbec jsem neklel...nene
Jinak já zatim jezdim 70gr na lvl gemů.

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: 2.4 IK/ Raekor barb

Příspěvek od limu » 01.02.2016, 09:41 hod.

tak reakoru věnován další čas, jak už psal Hulk chce to fakt dost praxe s tim, ale postup GR 74 down.

NowysCZ
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nowys#2264

Re: 2.4 IK/ Raekor barb

Příspěvek od NowysCZ » 04.02.2016, 14:52 hod.

docela peknej a sviznej je ten raekor s IK setem :) sice jsem povysil v GR a par lvl,ale i tak dostavam coudy a nepada to tak rychle jak bych si pral
Obrázek

LordMiste
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordMiste#2788

Re: 2.4 IK/ Raekor barb

Příspěvek od LordMiste » 06.02.2016, 20:12 hod.

Tak ¨jsem si dnes zas zablbnul solo a GR 83 complet.
Obrázek

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: 2.4 IK/ Raekor barb

Příspěvek od azaxsyndrom » 06.02.2016, 23:17 hod.

Já to po třech dnech vzdal .Opustila mě snaha přijít tomu na kloub ,to že to dostává strašný mordy (byť jsem zkoušel různé gemy a socketování all ress )tak prostě ...tohle pohřbívám.Stačí jednou , dvakrát netrefit charge a je vymalováno.O GR nemluvě....s HOTA 56 šla , pomalu ale šla a u GR bosse sem i přežil port od Permiditona ale s IK/Raekorem sem to po IK killech od Permiditiona popřípadě toho usra*ýho tlustoprda vzdal ( a to prosím GR 51 ) . na tohle nemám nervy.Můžu si zas kupovat novou krysu :D Proč je top něco co je vlastně uplně boring jak prase ! :D ještě že je tu taková rozmanitost jak se zabavit a poskládat si to .... ale na vyšší GR můžu zapomenout :D

insane
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:engerau

Re: 2.4 IK/ Raekor barb

Příspěvek od insane » 07.02.2016, 06:05 hod.

Som novacik v hre,hram cisto solo a farmim gr 60 bez problemov.je pravda ze vyssie (70+) je uz trochu problem s RG ale da sa to..(treba chargovat cez scroll).osobne pre mna zabavny build a nehovoriac o speedrunoch bounty a TX :))) tam to lieta ako sialene...

...tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“