Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317
Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od Trhanec » 23.05.2012, 20:20 hod.

Zdravím, mám v plánu vyzkoušet druhou postavu a tou je barbar. Jenže já zastávám názor, že pořádnej barbar má mít dualky a nebo obouručku, štít a jednoručka se k němu nehodí, to přenechám paladinům v datadisku třeba...
Jde mi o to, jestli se dá dávat s barbarem hell + právě s jednoručkama. Nebo jestli dostává extrémní nálož. Asi budu potřebovat hodně dobrej eq co?

Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388

Re: Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od Mmariner » 24.05.2012, 04:08 hod.

Tušíš správně. Je to equipu a pak je to teměř jedno. Ze dvou zbraní se dá líp healovat + lepší dps... já teť chodím v hellu s duálkama.. štít tě v průseru, už nezachrání;)
Naposledy upravil(a) Mmariner dne 24.05.2012, 21:10 hod., celkem upraveno 1 x.

dais
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dais#2318

Re: Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od dais » 24.05.2012, 07:49 hod.

Sice to tu moc nepatri, ale taky se to tyka dual wield, je mozny abych mel s 1h mecem vetsi dmg nez s 2 1h zbranema? vcera mi padl totiz mec s 171 dps a mel jsem +- 1600 dps kdyz jsem si nasadil 2. mec dmg mi spadl na nejakych 1300.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od kojot » 24.05.2012, 08:19 hod.

A proč ne? Když máš dvě zbraně, tak stejně najednou útočíš jenom jednou z nich. Dualwield má akorát bonus 15% Attack speed.
Obrázek

Uživatelský avatar
Holborn
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od Holborn » 24.05.2012, 08:23 hod.

A proč ano? Počítal bych, že dmg v tomto případě zůstane alespoň na 1600 dps a nespadne na 1300 dps, jak píše dais. Je pokles dps daní za rychlost útoku?
RATS LIVE ON NO EVIL STAR

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od kojot » 24.05.2012, 08:25 hod.

Když má ten druhej meč výrazně horší DMG, tak je jasný, že to čísílko spadne. Ukazuje to tam průměrnou hodnotu z obou zbraní... Prostě to, co vám to tam píše je úplně k ničemu a nedá se podle toho moc řídit. Je to jenom orientační a pro lidi, kteří nezvládají matematiku základní školy.
Obrázek

Uživatelský avatar
Holborn
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od Holborn » 24.05.2012, 08:45 hod.

Haha, to je vtipné. Blizzard neumí počítat a tak nastavil dps jen orientačně, aby se to nepoznalo.

viewtopic.php?f=115&t=4405&start=90

Videa o výpočtu dps obecně a s odpovědí na některé otázky ohledně dual wield
RATS LIVE ON NO EVIL STAR

Uživatelský avatar
F1LL1
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od F1LL1 » 24.05.2012, 11:20 hod.

já dualy jedu, equip sem nakoupil za drobný na aukci a zatím na hell úplně v klidu... sem v půlce 2. aktu...
Není ostuda spadnout, ale zůstat ležet !!!

Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388

Re: Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od Mmariner » 24.05.2012, 13:47 hod.

Myslím, že ta hodnota dps co vám tam vypisuje se obecně bere jako dps do různých skillů.

Mám na mysli třeba REND 210% weapon dps / 3s.

Vtom je asi výhoda dualek - obecně vyšší dps jak one hand a schield
A větší dps jak two hand.

Uživatelský avatar
Pantadeas
Fallen Shaman
Příspěvky:51

Re: Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od Pantadeas » 24.05.2012, 15:28 hod.

tak to bych nerekl protoze pak by ztracely 2h smysl .. ja si myslim ze se pocita dmg zbrane.. zda se mi ze 2h dava vetsi dmg ale spelly se davaj pomalu kdezto 2x1h dava mensi dmg ale zas ty cleavy padaj jeden za druhym
Obrázek

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od kojot » 24.05.2012, 17:38 hod.

Holborn: Já vím, jak se to počítá líp jak ty. Na mě ty svoje chytrý odkazy házet nemusíš. Orientačně jsem myslel tak, že je to úplně useless kolonka, která je pro nooby a blbce, kteří neumí počítat nebo přemýšlet, aby zhruba věděli, jak na tom jsou...
Obrázek

Uživatelský avatar
Holborn
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od Holborn » 25.05.2012, 06:21 hod.

RATS LIVE ON NO EVIL STAR

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od Trhanec » 27.05.2012, 19:15 hod.

Jak tak koukám na videa na youtube, tak tam většina lidí jede two hand na infernu pár sem viděl i s dualkama.. takže ten štít asi není zase tak nutnej :) Což jsem rád, protože se štítem barbara fakt ee.

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od Spellsword » 27.05.2012, 20:05 hod.

Rozjel jsem dual-wield barba a momentálně jsem na NM u konce prvního aktu. 650 DPS je asi hodně smutný, že?

Uživatelský avatar
F1LL1
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od F1LL1 » 27.05.2012, 23:02 hod.

Trhanec : no nevím... jel sem barba s dualama a např. azmodan na hell dole za 30 sec. + diablo taky na poprvé dole... 38k hp,dps asi 10k, nevím už přesně... přešel sem na inferno a konec... fakt se to nedalo... tak sem koupil štít + ramena s resistama a boty s resistama, aby to bylo tak kolem těch 150-200... teď sem před butcherem a šlo to v klidu... skeleton i arachne na první pokus...

Na dualy budeš potřebovat sakra dobrej equip...
Není ostuda spadnout, ale zůstat ležet !!!

Hromotlk
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hromotlk#2838

Re: Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od Hromotlk » 28.05.2012, 07:07 hod.

s dualkama som presiel cely hell(v grupe) ale prechodom na inferno (zatim len solo) som to musel prerobit na stit + mec ... dmgovo je to skoro rovnake ale 2x mec alebo 2x spear to je krasa :) .... ked budem mat lepsi equip tak sa k tomu vratim

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od Trhanec » 28.05.2012, 10:02 hod.

Co jsem tak četl na zahraničních diskuzích, tak to možný je v phodě hrát two hand nebo dualky, ale je potřeba hodně dobrej eq se zbraněma co sajou HP.. Dualky asi budou ještě lepší než two hand, jenže tam je problém, že je potřeba 2x zbran co stojí na aukci v řádech milionů a nebo to nafarmit, což zas stojí hodně času. Lidi jedou štít a one hand protože prsotě nemaj ještě eq.. Po čase farmi určitě bude možný hrát barbara klidně s dualkama.

Ironfist
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od Ironfist » 20.06.2012, 08:03 hod.

Osobne to jedu s obouruckou a reknu to asi takhle. Do pulky hell sem jel bez AH, pak sem koupil zbran a pred Diablem sem ji jeste vylepsil a nakoupil naky veci s allrezist. Dohromady investoce do 500k. A ted je 1. akt inferna lehci nez hell s vlastnim dropem. Jak tu nekdo psal, SK a Spider Queen padli napoprve a ani u elitek sem neumrel vic jak 3x (a to sem chytl i 2 skupinky u sebe) a vetsinou jdou bez smrti. Takze myslim ze stit urcite nutnost nebude, staci trochu zainvestovat do vybavy (puvodne sem se tomu branil, ale chci si nejdriv projit hru celou, na hrani bez AH bude casu jeste habadej) nebo nafarmit.

n3st34
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:snipi#2135

Re: Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od n3st34 » 20.06.2012, 09:20 hod.

dw barbar je podle mě mnohem lepší než 2h.základ je crit hit dmg/crit chance a pokud to namaxujete tak to nemá chybu.největší problém jsou ty jednoručky protože je to docela drahá zaležitost sehnat pořádný zbraně s critem hit dmg(aspon70%+) v zakladu +socketem a použitelnejma statama.GL

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Dává barbar vyšší obtížnosti s dualkama?

Příspěvek od Fru-fru » 20.06.2012, 11:15 hod.

n3st34 píše:dw barbar je podle mě mnohem lepší než 2h.základ je crit hit dmg/crit chance a pokud to namaxujete tak to nemá chybu.největší problém jsou ty jednoručky protože je to docela drahá zaležitost sehnat pořádný zbraně s critem hit dmg(aspon70%+) v zakladu +socketem a použitelnejma statama.GL
Právě kvůli té finanční náročnosti dvou zbraní s rozumnými staty všichni jedeme 2H.:-|

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“