Barbar - INFERNO

Odpovědět
antihero
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od antihero » 04.10.2012, 08:20 hod.

Díky za rady :) No, tu lepší výbavu by to asi chtělo, začnu trochu víc pracovat s auction house a pořídím něco podle vašich rad. Ty skilly taky změním.

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od iki » 05.10.2012, 09:49 hod.

Ahoj, taky bych rad poprosil o radu. Sice se v mechanikach uz tak nejak vyznam, ale nejsem blbej, abych si nenechal poradit od zkusenejsich. S timto barbem hraju od vydani D3 a diky tomu, ze nemam vubec stesti na dobre predmety, mi nezbyva nic jineho, nez AH, a to jeste po malych castkach :)
Takto mi to krasne staci na velmi pohodlne farmeni A1, build je poskladany spise defensivne, jelikoz jsem s tim chtel aspon dorazit A2. A3 jsem jeste poradne nezkousel.
Vim, ze obrovskou rezervu mam v cheste a obecne v lifech a resistech. Chtel bych ale v klidu farmit A2 s tim, co mam na sobe, protoze momentalne je nakup nemozny (nemam nic) a jak jsem psal, mam totalni smulu na predmety :) - legendary nebo set jsem jeste nevidel.
Diky moc vsem!

http://us.battle.net/d3/en/profile/iki- ... ro/4821629

antihero
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od antihero » 06.10.2012, 21:53 hod.

Tak sem pořídil štít, za 300,000 zlata a hned chcípám o něco míň :)
Obrázek

Se zbraní je to horší, nic lepšího než mám sehnat moc nemůžu... Mám ještě cca 700,000 zlata.

Saradasek
Quill Rat
Příspěvky:1

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Saradasek » 07.10.2012, 03:32 hod.

Mrkněte na tohle borci http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sara ... o/20426613

Už se je aspoň trochu čím chlubit i když to furt stojí za p*ču!!

Barbarian nejvíc peckózní<<Bloody HEll>>

Uživatelský avatar
SpiritCZE
Quill Rat
Příspěvky:17
BattleTag:SpiritCZE#2219

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od SpiritCZE » 07.10.2012, 09:01 hod.

:wave: Zdravím!
:?: Chtěl bych poradit co bych měl vylepšit a tak, protože jsem se seknul v 1. Akte a 2.akt nezvladam :roll: . Budu rád za každou radu :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Spir ... ro/2705942

artanis18
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:http://eu.battle.net

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od artanis18 » 07.10.2012, 11:11 hod.

Zdar potreboval by som niako pomoct s prezivanim tohoto barbara http://eu.battle.net/d3/en/profile/ARTA ... o/17260723. Frajerka niako zanho uz nechce hrat pretoze v III.Akte zacala moc umierat. PLS kuknite sa nanho. Dik

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Yaka » 08.10.2012, 09:07 hod.

Nemáte žádnej LS. Všichni, co umíráte po přechodu z druhého do třetího aktu si prostě kupte pásek a main handu s 2,5-3% LS. Všichni sází na to, že 1000+LOH (offhand + ringy nebo amul) Vás prostě zachrání a nezachrání - naopak po nahození nového patche to bude ještě horší.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od HELLERcz » 08.10.2012, 10:21 hod.

Na LS pasek uz si pomalu brousim zuby. Pac ted nemam ani LS a lohu mam malo a celkem je to mazec na Infernu, i kdyz umiram malo. Chci to kit pojistene tak ze budu umirat fakt jen ojedinele.

¥ SGS2 Tapatalk ¥
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Yaka » 08.10.2012, 11:04 hod.

Už sem na to koukal dávno, ale když se podívám na spiderera a Tebe Helere tak mi přijde ten rend build s tim štítem hrozně nevyužitej oproti 2H. Chápu smysl - survabilita. Ale stejně:))

Asi je to jenom můj předsudek proti štítům.

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od walosek » 08.10.2012, 11:41 hod.

SpiritCZE: zahoď ty modrý vendorovi a kup si něco s aspoň 5 affixama, máš strašně málo vita a resistů zbytečně moc, na chestě (a nohavkách) to chce mít boost statů (např 200 dohromady a 3 sockety pro chestu), hlavním problémem ovšem je, jestli nejsem slepej, že nemáš žádný Life on Hit ani Life Steal... pro hraní začátku inferna stačí například na zbrani 400-500 LoH a jseš v suchu s tím, že do buildu bych zařadil Revenge (Provocation), např takhle: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... VYX!YacccZ všimni si, že jsem prohodil pasivky na armor, opravdu s tvojí malou VITa vyjde líp TaN. Dále pak doporučuji Furious Charge na myš a pokřiky na klávesnici, až nebudeš mít problémy s HP, jakože bys neměl mít (navíc to můžeš doladit helmou se socketem a amethystem v tom socketu), tak můžeš podle situace nahradit Furious Charge (Dreadnought) buď Leap (Iron Impact) nebo Furious Charge (Merciless Assault). Nebo si samozřejmě nech poradit jiný build, ale to už nemohu sloužit...

Artanis18: obávám se, že až na ten detail ohledně LoH/LS, tady bude problém mezi židlí a klávesnicí :-(

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od sgtmajfoley » 08.10.2012, 12:05 hod.

Yaka, jj LS robi vela ale až ked máš nejaké obstojné DPS a väčšie crity. Zhanam IK belt no s life regenom keby tu niekto s barbov taký mal tak juknite Obchod tu na forku a dajte vediet.

Inak sa to da kompenzovat aj passivkou Bloodthirst, no naozaj aspon ten opasok, ked nie je passivka.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od spiderer » 08.10.2012, 12:11 hod.

Yaka píše:Už sem na to koukal dávno, ale když se podívám na spiderera a Tebe Helere tak mi přijde ten rend build s tim štítem hrozně nevyužitej oproti 2H. Chápu smysl - survabilita. Ale stejně:))

Asi je to jenom můj předsudek proti štítům.
Ja mam ted jen na zkousku helmu, ktera mi ubira 17k dmg, chtel jsem videt, jakou to udela zmenu s EHP + jsem tam mel cervenej kamen na EXPy, s Andarielkou mam cca 97k, zbran mam do mainhandu celkem slusnou a bez WotB litaji crity 250-400k s 60% pravidelnosti, s WotB, ktery pouzivam cca 3x za treti akt to lita jeste mnohem lip = osobne si myslim, ze mam Rend build vyuzitej celkem slusne, i kdyz obcas zapomenu nahodit War cry. Mohl bych jet Skorn + stit nebo Skorn + Skorn jestli ten bug jeste leti a davat crity za 2M, ale prijde mi to divny a hrat se mi to tak nechce a kdyz vymenim svoje kombo ffhand + stit za Skorn do 50M, tak ziskam cca 150 CD a o neco malo silnejsi rany, ale ztratim dost CC, STR zustane max nastejno, ztratim asi VIT, Allres a celkem vyrazne CC + rychlost utoku = byl by to celkem vyrazny downgrade, daval bych o neco vetsi damage, ale mozna bych obcas i umrel a to me neba ;) Uz ted s aktualni damage me Rend healuje celkem slusne a dneska vyzkousim hrat bez beltu s 2,20% LS a uvidim jak moc je to potreba.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od sgtmajfoley » 08.10.2012, 12:27 hod.

Pre barbarov co nemaju moc LoH je vychodisko aj v meci Sever, staci k tomu passivka na LS. Vdaka vlastnosti slain in pieces vam to tam buchne ako finishing move za 2-10 mega (zalezi na vasich statsoch a crit hit dmg) a pomocou LS ste hned plný.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Petros » 08.10.2012, 13:34 hod.

Yaka píše:Už sem na to koukal dávno, ale když se podívám na spiderera a Tebe Helere tak mi přijde ten rend build s tim štítem hrozně nevyužitej oproti 2H. Chápu smysl - survabilita. Ale stejně:))

Asi je to jenom můj předsudek proti štítům.
Zkoušel jsem 2H, ale štít mi zatím sedí více.
Nedosahuju sice gearem kvalit zmíněných kluků (jedu MF), ale přesto na jeden Rend padnou téměř všechny bílé mobky a drtivá většina elitek je také za pár vteřin dole, mnohdy ani není zapotřebí zapínat Berserkera. Umírání prakticky neznám (farmím 3.akt).
Lze si využití Rend buildu představit lépe? :)

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od spiderer » 08.10.2012, 13:43 hod.

Zkousel jsem ted jet cca hodku uplne bez LS, LoH a jde to bez problemu, rend me vyhealuje vicemene ze vseho = rozhodl jsem se, ze se do patche nebudu lecit, protoze je to zbytecny :D Uvidime jak to bude vypadat s MP10, tam bude asi nejaky LoH/LS opet vyhodou, takhle to smysl postrada i v A3, A4..

Petros - jsem na tom stejne, 2h mi proste nesedi, je to strasne pomaly a celkove mi prijde co se efektivity tyce, ze to vyjde prakticky nastejno - myslim rychlost hry. Zkousel jsem jet i 2x 1h, ale nejake zasadni vyhody to nemelo, sice clovek muze nabrat nejaky staty a zvysi se mu damage, ale opet diky potrebe sem tam pouzit lahvicku a nebo obcas couvnout to efektivnejsi neni a tak jedu na pohodu 1h + stit a nepocituju, ze bych hral pomalu, ze bych mel moznost umrit atd :) WotB pouzivam vicemene jenom na frozen/jailer kdyz se mi nechce stat zablokovanej v bordelu, ale je to spise z pohodlnosti nez ze by to byla nutnost.. Relativne casto zapominam na nahozeni War cry a ani bez nej se to nejak vyrazne nezhorsi a aspon nebudu po patchi rozmrzelej, ze se to nerflo..

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Yaka » 08.10.2012, 14:46 hod.

Hm tak je to čistě tím, že mám proti tomu štítu předsudky:)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od HELLERcz » 08.10.2012, 15:27 hod.

Je to těžko .. když si dám 2H, tak přijdu o block % , all res ... ale narostla by mi zase markantně dmg .. a teď otázka, co chci no a jak to asi je v praxi ... nerad bych koupil nějakej nabušenej Skorn a zjistil, že furt umírám :)
Obrázek

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od sgtmajfoley » 09.10.2012, 08:22 hod.

spiderer ale skus to s nejakym 30k dps, som zvedavý či sa "urenduješ" :D
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od spiderer » 09.10.2012, 09:53 hod.

sgtmajfoley píše:spiderer ale skus to s nejakym 30k dps, som zvedavý či sa "urenduješ" :D
Proc bych to mel zkouset s 30k DPS? Kdybych mel 30k je vice nez pravdepodobne, ze bych hral jinak - jinak staveny gear, jiny build, jiny styl hrani ;) Diky DPS jakou mam mi to tak ale staci a Rend me uhealuje vice nez slusne a zjistil jsem, ze pasek s 2,20% LS nepotrebuju a vcera jsem ho prodal za 80M, nakup byl 33M :D (165 STR, 155 VIT, 65 allres, 2,20% LS)

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od sgtmajfoley » 09.10.2012, 10:49 hod.

Tak ja som len hovoril na margo toho, ze pre slabsie gearovanych barbarov ten LS urobi vela, ja napriklad nemusim mat ziadny LS a LoH mi staci 400 a ide to bez problemov (tornada su OP, co uz)... no v 1.0.5 ocakavam ze bude treba mat LS aj za usami. :D :D
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“