Jak na WW?

Odpovědět
Punky
The Butcher
Příspěvky:1189
Re: Jak na WW?

Příspěvek od Punky » 21.09.2012, 17:46 hod.

a co tam take upravuju?

Marous
Fallen Shaman
Příspěvky:83
BattleTag:Marous#1984

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Marous » 21.09.2012, 19:17 hod.

Zdravim

Jak mam chapat tudle zmenu?

Sprint
Skill Rune – Run Like the Wind - Proc coefficient reduced from 0.2 to 0.08

Ze bude min tornad?nebo budou davat mensi dmg nebo ze budou pomaleji "tikat"?Docela se bojim ze to bude hodne velkej nerf pro WW
Profil,:Maruska
aktualne goldu: 30mil
prodano RMAH: 740e

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Projax » 21.09.2012, 23:16 hod.

spíš mín loh a crit rage procu

nerf na WW protože je to fakt humus oproti ostatním

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Jak na WW?

Příspěvek od HELLERcz » 22.09.2012, 12:40 hod.

To je rozumné .. ještě, že vyčkávám a asi budu pokračovat v Rendu :)
Obrázek

walker
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:evangelion01#2981

Re: Jak na WW?

Příspěvek od walker » 22.09.2012, 20:11 hod.

zdravim,
uz tak deset dni zkousim hrat ww barba a musim rict, ze me to ohromne bavi. po precteni toho co se chysta, jsem velmi rozpacity az smutny. prijde me, jak to chapu, ze ho to docela znici...

nerozumim tomu proc blizz chce znicit neco co funguje a lidi bavi...?

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Jojo WD » 22.09.2012, 20:39 hod.

On tonechce znicit ved ti nik nehovory ze ww barbara nemozes hrat aj tak ved ja hram svoj build barbara od zaciatku co som dal 60ku a bavy ma to tak a elitky padaju do 3-5 sekund inak by som barbara ani nehral a moze prijst patch akykolvek. Inak bliz chce ukazat ze sa hrat barbar aj inak ako len ww a preto spravia to co spravia
Obrázek

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Ryliah » 22.09.2012, 22:02 hod.

Aj ja si myslim že je to zmena k lepšiemu a pritom sám skúšam WW barba .. Momentálne je WW asi najhranejší build, kopec ludí kvoli tomu začala hrať barba..V novom patchi bude lepšia diverzita buildov, čo je podla mna plus. WW bude možno trochu pomalší avšak stále pekne použitelný.. napadá ma kombinácia life stealu a vylepšená runa Blood Funnel na WW, s tým to pojde celkom pekne myslím si :)
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Jak na WW?

Příspěvek od tomisco » 23.09.2012, 13:29 hod.

Mě budoucí nerf WW trochu štve, protože nedávno jsem s tím začal, investoval do výbavy milióny goldů a dost času, abych to začal hrát efektivně. A začalo mě to ukrutně bavit. No uvidíme, jak se to bude hrát po patchi...

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Yaka » 24.09.2012, 07:58 hod.

Vytahněte základní DPS nad 50k a na tuhle změnu je jednoduchá reakce jménem LS:)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Punky » 24.09.2012, 09:07 hod.

no ak moc neznizia zaseo btiaznost, bude po tomto patchi celkom asi vyzva zlozit ten WW equip za 3m aby s tym clovek farmil act3

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Yaka » 27.09.2012, 08:28 hod.

Zkoušel jste to někdo na PTR WW s 2H? Docela jsem na to zvědavej po nahození patche, jestli to nebude jednoduší místo 2x1H. Pokud by člověk upravil styl hraní a hodně běhal:)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Yaka » 27.09.2012, 10:53 hod.

Nabízím možnost dnes noc + celý víkend farmení třetího aktu. Rád bych to zkusil běhat ve více barbarech. Pokud máte někdo zájem hoďte sem tag, večer bych si Vás přidal a můžeme začít.

Jediný požadavek je gear odpovídající třetímu aktu = účelem je maximální rychlost. Podle domluvy se můžeme zaměřit na full MF clear nebo farmit paragon bez MF gearu.

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Halen » 27.09.2012, 11:26 hod.

Testoval jsem ww/sprint barbara asi 2 hodiny v PTR a build rozhodně není zabitý, ale: špatně na tom budou slabě vybavení hráči. Nedělejte si nikdo iluze o tom, že to Blizzard dělá pro vyvážení hry. Dělá to jen proto, že má komplexní statistiku, jaké skilly se používají a kolik ten který build stojí pro správnou funkci v A3. Takže zjistili to, co je jasné i bez statistik, že lidé staví laciné funkční buildy pro farmení A3 a to se jim nehodí, protože potřebuje vydělávat peníze z RMAH. Proto přibývají také další funkce, jako je monster level, infernal machine a další, což prostě lidi se slabým gearem nezvládnou a Blizz se je snaží dotlačit k upgrade výbavy přes RMAH. Mám střední DPS, unbuffed 56k u ww/sprint barbara, 57k life, slušný rezist, armor, LoH 1,6k a 52% crit. chance unbuff a ML3 byl v A3 tak akorát na hraně, pro takhle vybavenou postavu. Lidi s dvojnásobným DPS kolem 100-120k si mohou dovolit potlačit LoH, který se prostě po nerfu procu tornáda z 0,2 na 0,08 dává z tornád místo 1000 healu jen 400 a nahradit jej LS. Další věc je, že nejde udržet nekončící WOTB, protože regenerace a spotřeba fury je významně nižší. To je další věc, kterou u Blizzardu vědí, že nekonečný WOTB nahrazuje slabý gear. Proto nám ww barbarům se slabou nebo střední výbavou znemožnili nekonečný WOTB. A nakonec, nechápu lidi, kteří se radují z toho, že někomu jinému poničí patchem jeho oblíbený build.
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Punky » 27.09.2012, 11:52 hod.

Halen píše: A nakonec, nechápu lidi, kteří se radují z toho, že někomu jinému poničí patchem jeho oblíbený build.
tak je jasne, ze v hre, v ktorej ide hlavne o co najefektivnejsi farming, budu ludia remcat na classu, ktora moze za par M farmit v podstate celu hru rychlo a pohodlne... ale podla mna je dobre ze to blizzard poriesil ako poriesl, uz je jedno z akeho dovodu... ten WW barb bol proste OP v porovnani s ostatnymi classami a buildami

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Jak na WW?

Příspěvek od spiderer » 27.09.2012, 12:50 hod.

Yaka píše:Nabízím možnost dnes noc + celý víkend farmení třetího aktu. Rád bych to zkusil běhat ve více barbarech. Pokud máte někdo zájem hoďte sem tag, večer bych si Vás přidal a můžeme začít.

Jediný požadavek je gear odpovídající třetímu aktu = účelem je maximální rychlost. Podle domluvy se můžeme zaměřit na full MF clear nebo farmit paragon bez MF gearu.
Dnes vecer cca 22+ bych asi zahral, vikend zatim nevim, kdyztak mi posli invite a muzem to barbari kombo zkusit - A3 zvladam :)

Edit: MF gear nemam a uz nikdy mit nebudu, ale nevadi mi hrat s nekym kdo chce MF maximalizovat pokud nebude mit 15k DPS :)

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Jak na WW?

Příspěvek od orisk93 » 27.09.2012, 15:36 hod.

Halen píše:Testoval jsem ww/sprint barbara asi 2 hodiny v PTR a build rozhodně není zabitý, ale: špatně na tom budou slabě vybavení hráči. Nedělejte si nikdo iluze o tom, že to Blizzard dělá pro vyvážení hry. Dělá to jen proto, že má komplexní statistiku, jaké skilly se používají a kolik ten který build stojí pro správnou funkci v A3. Takže zjistili to, co je jasné i bez statistik, že lidé staví laciné funkční buildy pro farmení A3 a to se jim nehodí, protože potřebuje vydělávat peníze z RMAH. Proto přibývají také další funkce, jako je monster level, infernal machine a další, což prostě lidi se slabým gearem nezvládnou a Blizz se je snaží dotlačit k upgrade výbavy přes RMAH. Mám střední DPS, unbuffed 56k u ww/sprint barbara, 57k life, slušný rezist, armor, LoH 1,6k a 52% crit. chance unbuff a ML3 byl v A3 tak akorát na hraně, pro takhle vybavenou postavu. Lidi s dvojnásobným DPS kolem 100-120k si mohou dovolit potlačit LoH, který se prostě po nerfu procu tornáda z 0,2 na 0,08 dává z tornád místo 1000 healu jen 400 a nahradit jej LS. Další věc je, že nejde udržet nekončící WOTB, protože regenerace a spotřeba fury je významně nižší. To je další věc, kterou u Blizzardu vědí, že nekonečný WOTB nahrazuje slabý gear. Proto nám ww barbarům se slabou nebo střední výbavou znemožnili nekonečný WOTB. A nakonec, nechápu lidi, kteří se radují z toho, že někomu jinému poničí patchem jeho oblíbený build.
nepřijde ti to nefér vůči ostaním, že s WW barbarem jde farmit 3.act v equipu za 3 mil?

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Halen » 27.09.2012, 15:41 hod.

orisk93 píše:
Halen píše:Testoval jsem ww/sprint barbara asi 2 hodiny v PTR a build rozhodně není zabitý, ale: špatně na tom budou slabě vybavení hráči. Nedělejte si nikdo iluze o tom, že to Blizzard dělá pro vyvážení hry. Dělá to jen proto, že má komplexní statistiku, jaké skilly se používají a kolik ten který build stojí pro správnou funkci v A3. Takže zjistili to, co je jasné i bez statistik, že lidé staví laciné funkční buildy pro farmení A3 a to se jim nehodí, protože potřebuje vydělávat peníze z RMAH. Proto přibývají také další funkce, jako je monster level, infernal machine a další, což prostě lidi se slabým gearem nezvládnou a Blizz se je snaží dotlačit k upgrade výbavy přes RMAH. Mám střední DPS, unbuffed 56k u ww/sprint barbara, 57k life, slušný rezist, armor, LoH 1,6k a 52% crit. chance unbuff a ML3 byl v A3 tak akorát na hraně, pro takhle vybavenou postavu. Lidi s dvojnásobným DPS kolem 100-120k si mohou dovolit potlačit LoH, který se prostě po nerfu procu tornáda z 0,2 na 0,08 dává z tornád místo 1000 healu jen 400 a nahradit jej LS. Další věc je, že nejde udržet nekončící WOTB, protože regenerace a spotřeba fury je významně nižší. To je další věc, kterou u Blizzardu vědí, že nekonečný WOTB nahrazuje slabý gear. Proto nám ww barbarům se slabou nebo střední výbavou znemožnili nekonečný WOTB. A nakonec, nechápu lidi, kteří se radují z toho, že někomu jinému poničí patchem jeho oblíbený build.
nepřijde ti to nefér vůči ostaním, že s WW barbarem jde farmit 3.act v equipu za 3 mil?
Nepřijde. Cesta ničení něčeho místo posílení ostatního není správná cesta. Správné by bylo posílit ostatní postavy, ačkoli některé jsou hodně silné a pak po posílení ostatních postav dát možnost ztížit si hru monster levelem. Ale jít cestou nerfování funkčních buildů není správná cesta a taky jsem nikdy nesouhlasil s nerfováním IAS, které ublížilo nejvíc DH.
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Punky » 27.09.2012, 15:59 hod.

sam si napisal, ze WW build ktory ludia testuju v PTR, je stale funkcny... tak o akom niceni vlastne tocis? :)

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Halen » 27.09.2012, 16:04 hod.

Punky píše:sam si napisal, ze WW build ktory ludia testuju v PTR, je stale funkcny... tak o akom niceni vlastne tocis? :)

Asi jsi to nečetl celé. Je tam v původním příspěvku celkem podrobně rozepsáno, co mě vede k domněnce, že špatně vybavené postavy to budou mít těžké.
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Jak na WW?

Příspěvek od spiderer » 27.09.2012, 16:17 hod.

Halen píše:
Punky píše:sam si napisal, ze WW build ktory ludia testuju v PTR, je stale funkcny... tak o akom niceni vlastne tocis? :)

Asi jsi to nečetl celé. Je tam v původním příspěvku celkem podrobně rozepsáno, co mě vede k domněnce, že špatně vybavené postavy to budou mít těžké.
A vzdyt to je v poradku ne??? To ze SPATNE vybavene postavy to budou mit TEZKE mi prijde jako dobra myslenka, nevidim duvod proc by to spatne vybavene postavy mely mit lehke = vsechno bude tak jak ma byt, takze jak psal Punky - o cem vlastne tocis? :D

Edit: jenom doplneni - alespon budou mit spatne vybavene postavy duvod se lepe vybavit :)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“