Balanc damage u zbraní?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Balanc damage u zbraní?

Příspěvek od Tyckin » 19.02.2013, 20:00 hod.

Je nějak důležitý mít obě zbraně s podobným damage či je to jedno? Chtěl bych do main hand koupit echo s dírou tak 1200+ a do druhé ruky narvat asi 1070 s criem, life stel a dírou. Zatím mám ten crit v main hand, ale chystám přesun ;)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tyck ... o/17938409

Mimochodem proč je echo tak žádaný a drahý? Kvůli rychlosti či tomu fearu? Asi blbá otázka co :D

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Balanc damage u zbraní?

Příspěvek od Punky » 19.02.2013, 21:57 hod.

tak najidealnejsie by bolo mat obe zbrane silne, aspon 1200 dps, vysoka str, nejaka cd k tomu a socket ze jo :)

ale to je tak trosku nerealne ak nemas nejake stovky milionov len tak k dispozicii... su urcite skilly, ktore vyhcadzaju len z base dmg MH, preto je tak nejak zauzivane, ze sa oplati mat co najvyssi dmg na MH + ktomu nejaky str a socket... keby si tam chcel este napr cd, tak ta cena by sla X krat hore... takze potom sa oplati kupit OH s mensim dps, ale opat so str, socketom, idealne LS a vysokou CD k tomu... tak sa dostane niekde tesne pod 300CD len z weapon setu, co je taky slusny zaklad

echo sa kupuje prave kvoli aps a hlavne kvoli tomu ze sa to vztahuje aj na OH... pokial by to platilo len pre to konkretne echo... welll... asi by to take terno nebolo :) no a kvoli fearu to nekupuje asi naozaj nikto, praveze sa to bere ako negativny affix

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Balanc damage u zbraní?

Příspěvek od Tyckin » 21.02.2013, 07:06 hod.

No jasně že mít obě zbraně 1200+ a všechny ty blbinky na nich by bylo fajn, ale nemám na každou 2mld :D Spíše to vidím 150-200M na kus, tzn. 1200+ echo s dírou a offhand nějaký meč 1.40 rychlost 1050+ s dírou, critem a life steal, obojí se strenght samo ;) Ono echo 1200+ není tak nedostupný s dírou , ale jak tam má bejt ještě pevnej crit, je to úplně jiná písnička :{

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Balanc damage u zbraní?

Příspěvek od Punky » 21.02.2013, 07:54 hod.

no... skor si teda myslim ze bude problem zohnat ten sword s 1050+ dps, nejakym slusnym str, ls, cd +-90 a socket

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Balanc damage u zbraní?

Příspěvek od Tyckin » 21.02.2013, 08:11 hod.

Však já taky nečekám ten pevnej crit kolem 90%, ač by se mi líbil a hodil, ale to už by byla vážně drahá sranda :D Budu si ho muset ještě vycraftit na amuletu, tam mi hajzlík chybí ;)
Holt nepatřím mezi ty miliardáře no :{

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Balanc damage u zbraní?

Příspěvek od Punky » 21.02.2013, 09:14 hod.

jo ale ak to chces primarne na WW... tak si dobre rozmysli ci chces radsej na OH vyssi dps na ukor nizsieho CD... skor by som bral nizsie dps ale vysoky CD a vysoky str k tomu... proste affixy ktore as vztahuju aj na MH, z ktoreho ide najvacsi dmg output, pretoze tornada

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Balanc damage u zbraní?

Příspěvek od Tyckin » 25.02.2013, 17:46 hod.

No ve výsledku je to zatím takhle - to Echo se asi jen tak nezmění (220M) a offhand časem možná za něco rychlejšího a silnějšího (120M):
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tyck ... o/17938409
Časem určitě chci zkusit hammer rend build, uvidím co se mi bude líbit víc - přijde mi, že WW je tak do MP8, pak už to skřípe :{
Hlavně si ale vycraftit k tomu amuletu ještě critical damage, tam mám rezervy :D

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: Balanc damage u zbraní?

Příspěvek od dohny777 » 17.05.2013, 12:05 hod.

který z techto skillu se generuje dmg z MH jen?
WW,rend,sprint tornada,HotA kladivo,bash,Overpower

díky

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Balanc damage u zbraní?

Příspěvek od Punky » 17.05.2013, 12:33 hod.

Rend, Tornada... ten OP neviem, uprimne povedane kvoli dmg som ho nikdy nehral ale kvoli doplnujucim bonusom z run, takze som to nikdy nezistoval :)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“