Frenzy build ?

Odpovědět
Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov
Frenzy build ?

Příspěvek od Bit » 23.02.2013, 14:38 hod.

cus. Zajimalo by mne zda-li je frenzy barb hratelny i na Inferno ve vice hracich nerad bych utracel za eq aniz by se to dalo hrat dale... zatim jsem pouze v NM 2a a zacina to tuhnout... Vetsina lidi hraje WW coz se mi fakt nezamlouva... hraje tu nekdo franzy barba ? muj nynejsi eq http://eu.battle.net/d3/en/profile/Fice ... o/25454580
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Frenzy build ?

Příspěvek od Punky » 23.02.2013, 15:15 hod.

no niektori hraju frenzy v HotA builde... bude to v topicu niekde v tejto sekci... ja ho teraz hram napr na barbovi, ale je to HC takze to je trochu ine no :)

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Frenzy build ?

Příspěvek od Bit » 23.02.2013, 19:55 hod.

takze hotA je franzy :-) nejak se v buildech nevyznam... zlaty d2 a jejich skill stromy
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Frenzy build ?

Příspěvek od Punky » 23.02.2013, 21:04 hod.

nooo, HotA nie je frenzy... ale tak sa "familiarne" vola build, v ktorom as frenzy obcas vyskytuje... a najdes ho pod takym nazvom aj tu na fore v tejto sekcii

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Frenzy build ?

Příspěvek od walosek » 24.02.2013, 09:32 hod.

ono frenzy jakožto fury generátor asi nebude klíčovej skill buildu, takže se to podle něj něbude jmenovat =)
myslím, že k WW ani throw barbovi se frenzy prakticky nikdy nepoužívá, k HotA nebo Rend bez HotA už to asi půjde, zkus prohledat fórum nebo armory některejch barbů tady ;)

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Frenzy build ?

Příspěvek od pacho » 30.08.2015, 09:34 hod.

FRENZY 2.3

Tak po pár rokoch oživím toto téma. Nakoľko máme v hre Kanai's Cube a aj itemy na podporu primár skillov a aj Frenzy priamo, tak by nebolo zlé vytvoriť build na Frenzy. Samozrejme jeho problémom môže byť one target, ale aj to sa dá vyriešiť. Prikladám video s návrhom, ale chýba tomu dmg. Máte návrhy, kde nebude Frenzy, len ako zdroj Fury?

Prikladám video, ale nieje to nič moc, treba to vylepšiť, bez Bersekra to trvá veľmi dlho.
https://youtu.be/4aLIk4qsIu4

onDr3j
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Frenzy build ?

Příspěvek od onDr3j » 30.08.2015, 10:27 hod.

pacho píše:FRENZY 2.3

Tak po pár rokoch oživím toto téma. Nakoľko máme v hre Kanai's Cube a aj itemy na podporu primár skillov a aj Frenzy priamo, tak by nebolo zlé vytvoriť build na Frenzy. Samozrejme jeho problémom môže byť one target, ale aj to sa dá vyriešiť. Prikladám video s návrhom, ale chýba tomu dmg. Máte návrhy, kde nebude Frenzy, len ako zdroj Fury?

Prikladám video, ale nieje to nič moc, treba to vylepšiť, bez Bersekra to trvá veľmi dlho.
https://youtu.be/4aLIk4qsIu4
za pokus stoji vyskusat tento build kde bude zaklad mat tieto itemy (napadlo ma behom par minut takze diskusia vitana):

Legendary Two-Handed Mighty Weapon (Bastion's Revered) - Frenzy now stacks up to 10 times. <-- idealne asi do kanai's cube a pouzit The Furnace na 50% dmg proti elitkam, alebo Immortal King's Boulder
Pants (Depth Diggers) - Primary skills that generate resource deal 80–100% additional damage. <- do kanai's cube
Belt (Hunter's Wrath) - Your primary skills attack 30% faster and deal 45–60% increased damage. (opasok by sa mal dat najst aj pre barbara dufam)
Rings (focus & restraint) - When you hit with a resource-generating attack or primary skill, deal 50% increased damage for 5 seconds.
When you hit with a resource-spending attack, deal 50%increased damage for 5 seconds. A do kanai's cube hodit Ring of the Royal Grandeur
Shoulders (Fury of the Ancients) - Call of the Ancients gains the effect of the Ancients' Fury rune.

A hlavne mat full Immortal King set - While both Wrath of the Berserker and Call of the Ancients is active, you deal 250% increased damage.

gems:
Simplicity's Strength - Increase the damage of primary skills by 25.00%.
Primary skills heal you for 2% of maximum Life on hit.
Bane of the Stricken - Each atftack you make against an enemy increases the damage it takes from your attacks by 0.80%.
Gain 25% increased damage against bosses and Rift Guardians.
Pain Enhancer - Critical hits cause the enemy to bleed for 1200.0% weapon damage as Physical over 3 seconds.
Gain Blood Frenzy, granting you 3% increased Attack Speed for each bleeding enemy within 20 yards.


Co sa tyka skillov...http://us.battle.net/d3/en/calculator/b ... Zdj!cZcccZ
primary: frenzy + maniac - dmg
secondary: rend + blood lost - heal
defensive: call of the ancients + together as one
rage: wrath of the berserker + insanity
2x tactics: war cry + impunity a battle rage/threatening shout podla potreby - dmg/def

Zhrnute dmg by mohol byt zaujimavy a z heal rend-u a gem co by malo stacit (?), ak nie da sa pouzit este nieco z life per fury spent napr. passivka alebo roll na opasok/zbran.

Cele by sa to dalo skombinovat s HoTA alebo Seismic slam ako secondary + bracery na dmg ale tym by sa uz zrusilo to ze chces hrat s primary skillom

PS: hram HC only takze som sa to snazil spravit vyvazene aj na prezitie
Naposledy upravil(a) onDr3j dne 30.08.2015, 10:42 hod., celkem upraveno 1 x.

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Frenzy build ?

Příspěvek od pacho » 30.08.2015, 10:42 hod.

práve problém frenzy je v tom že je one traget a keď pužuješ tie zbrane ktoré si napísal tak vôbec nič na tom nezmeníš. Ja sa snažím nájsť variantu kde by sa z toho dal urobiť AOE dmg na T10

pasivka Bloodthisrt je k ničomu podľa mňa nakoľko nespamuješ žiaden mínač fury.
S Rend som tu už skúšal a nič moc.

onDr3j
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Frenzy build ?

Příspěvek od onDr3j » 30.08.2015, 10:46 hod.

pacho píše:práve problém frenzy je v tom že je one traget a keď pužuješ tie zbrane ktoré si napísal tak vôbec nič na tom nezmeníš. Ja sa snažím nájsť variantu kde by sa z toho dal urobiť AOE dmg na T10
no jedine pridat side arm runu na frenzy a/alebo Scourge (20–45% chance when attacking to explode with demonic fury for 1800-2000% weapon damage as Fire.) pripadne Stalgard's Decimator (Your melee attacks throw a piercing axe at a nearby enemy, dealing 550–700% weapon damage as Physical.)ak by si hodil RoRG do kocky a nosil IK 2h a mozno pouzitelne aj Pox Faulds (When 3 or more enemies are within 12 yards, you release a vile stench that deals 450–550% weapon damage as Poison every second for 5 seconds to enemies within 15 yards.)

ten rend a life per fury spent... ked si hodis pride of cassius s ignorance is bliss tak ta to na 2-3x healne z 0 na 800k napr. mam vyskusane na HC z GR 52. v starej sezone
Naposledy upravil(a) onDr3j dne 30.08.2015, 10:53 hod., celkem upraveno 2 x.

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Frenzy build ?

Příspěvek od pacho » 30.08.2015, 10:49 hod.

veď tak to mám vo videu, skúšam rôzne varianty na AOE. Zatiaľ nič poriadne, chýba dmg.

onDr3j
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Frenzy build ?

Příspěvek od onDr3j » 30.08.2015, 10:51 hod.

pacho píše:veď tak to mám vo videu, skúšam rôzne varianty na AOE. Zatiaľ nič poriadne, chýba dmg.
ale v tom videu nemas zdaleka tie itemy co som napisal, verim ze ten dmg boost bude obrovsky a mozno to bude sekat tak rychlo ze nepotrebujes ani AOE :D (a zo single target skillu aoe asi aj tak nespravis :P)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Frenzy build ?

Příspěvek od DrSma » 30.08.2015, 11:00 hod.

Čistě Frenzy jsem stavěl xkrát a je to stále to samé. Nálož v kotli a malá DMG. Navíc do jednoho cíle. Na fun GR45 by to ale stačit mohlo. Ale jak rozšířit záběr Frenzy mě napadá snad jedině maxovat AS a AD (nejméně 100% a víc), na T10 nebude tak velkej problém přežít, takže vše do damáže. Možná by stálo zvážit jít i do blesků, protože často rozdávají DMG po hitu kolem sebe - navíc by se hodilo i 50% redukce DMG od staříků. Na HC je to dost riskantní build, podle mě, podobně jako HotA.

onDr3j
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Frenzy build ?

Příspěvek od onDr3j » 30.08.2015, 11:32 hod.

DrSma píše:Čistě Frenzy jsem stavěl xkrát a je to stále to samé. Nálož v kotli a malá DMG. Navíc do jednoho cíle. Na fun GR45 by to ale stačit mohlo. Ale jak rozšířit záběr Frenzy mě napadá snad jedině maxovat AS a AD (nejméně 100% a víc), na T10 nebude tak velkej problém přežít, takže vše do damáže. Možná by stálo zvážit jít i do blesků, protože často rozdávají DMG po hitu kolem sebe - navíc by se hodilo i 50% redukce DMG od staříků. Na HC je to dost riskantní build, podle mě, podobně jako HotA.
odyn's son + Thunderfury hm? by mohlo byt zaujimave ozivenie

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Frenzy build ?

Příspěvek od pacho » 30.08.2015, 12:58 hod.

onDr3j píše:
pacho píše:veď tak to mám vo videu, skúšam rôzne varianty na AOE. Zatiaľ nič poriadne, chýba dmg.
ale v tom videu nemas zdaleka tie itemy co som napisal, verim ze ten dmg boost bude obrovsky a mozno to bude sekat tak rychlo ze nepotrebujes ani AOE :D (a zo single target skillu aoe asi aj tak nespravis :P)
Jasné že nemám Bastion's Revered a Furnance, lebo ako som povedal je to single, takže oničom. To je smer ktorým sa nechcem uberať.
Ale mám tam Scourge v Cube. Zbrane mám preto také aby som mal ďalší AOE dmg. Stačí keď si pozrieš čo mám v inv. To všetko som skúšal a aj rôzne veci v cube. Ale asi zo psa slanina nebude.
Všetko čo mám v inv som vzájomne kombinoval s cube.
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Frenzy build ?

Příspěvek od Gold Eagle » 31.08.2015, 17:15 hod.

To bude podobně jako ten Cleave unikát v S4. Jen fun build. stejně se budeme hlavně točit a ást bude bušit před sebe.

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“