WW - Skorn

Odpovědět
danyboy
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:danyboy#2316
WW - Skorn

Příspěvek od danyboy » 14.05.2013, 18:54 hod.

Ahoj, delam si novyho barbara, a moc se mi libi WW build, chtel jsem se jenom zeptat jaka zbran se k tomu buildu hodi, me osobne se strasne libi skorn, a jeste s lifesteal by to mohlo byt dobry. co myslite? (nikdy sem barbara nehral, takze skoro nic nevim) :) ekuji za pomoc

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: WW - Skorn

Příspěvek od Lemurman » 14.05.2013, 19:01 hod.

na WW se většinou berou 2 jednoruční zbraně, Skorn se používá na upravenej WW build, kterej slouží k farmení MP10
Obrázek

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: WW - Skorn

Příspěvek od wirgie » 14.05.2013, 19:58 hod.

navic to chces na hc ne? tam jsou asi jiny priority nez max. dmg ze?

Boris
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cecák#2119

Re: WW - Skorn

Příspěvek od Boris » 14.05.2013, 20:04 hod.

Hrajem ho
Je vyborny

danyboy
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:danyboy#2316

Re: WW - Skorn

Příspěvek od danyboy » 14.05.2013, 20:23 hod.

WIRGIE- nn, na hc nehraju

BORIS- na kolik mp davas?

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: WW - Skorn

Příspěvek od Rawmen » 14.05.2013, 21:27 hod.

Hraju takovej mix WW a Rendu, chodím jen určité lokace kde farmím (spíš XP nebo goldy, z legend padaj samé crapy), záleží kam vlezu, když jsou tam obyč meléčka (takový ty kozlové z prvního aktu, stromy - na ty bacha, ale daj se, kostry z třetího aktu - prostě ty obyč základní monstra) tak se dá MP7-8, i když elitky mlátím samozřejmě déle (záleží co maj za vymoženosti). Problém je spíš u nepřátel co utočej nadálku, tam je MP7 docela znát, když se jich sejde více a zasáhnou mě. A jinak záleží samozřejmě na tom, jestli jdeš solo nebo s partou a jak jsou dobrý. Můj gear není drahej, docela plečky věci oproti některým tu na foru a dá se chodit MP5 a víc (celkově vyšel asi na 20M, ale to jsem kupoval věci, co mi ležel teď v truhle - meč za 3M, tepláky za 1M,..)

btw: poslední dobou mi přijde, že když chodím sám tak sice padaj legendy, ale strašný plečky co jsou na AH neprodejný a když jdu s někým tak mi nepadá nic, pouze jemu a to i klidně když je nizší paragon a má nižší MF. Jinak ani MP mi nepřijde, že by nějak ovlivlovnaly drop, jak jsem psal chodím sám z 99% MP7 a nic extra nepadá, minule jsme s kámošem šli MP9 2 barbové (já 36 paragon 80) a jemu padly 2 věci a ještě plečky mě samozřejmě nic, tak nevím no, ale nemám tolik nahráno, abych mohl dělat závěry.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/26457523
nabuffovanej mám damage přes 160K, což není nějak extra, ale ta MP6-7 se dá, šel jsem občas i 8 a snad i 9 solo. Moje strategie je:
Pomlátím pár monster - nahodím battle rage, zaletím do monster WW, použiju Overpower (Killing spree - zvedne se mi šance na critical o 10%),použiju Rend (mám tam runu s vyšším dosahem - víc monster- víc mi jde zpět do života - rychlejc padaj hromady), objeví se elitka nebo na sebe nabalím více monster - přepnu na Bersekra. Ten Rend použivám asi nejvíc třeba ve Fields of Misery, pomocí WW a sprintu na sebe nabalím co nejvíc monster, pak dám killing spree a použiju rend - snažím se zabijet hromady (nejvíc se mi povedlo okolo 500 monster - samozřejmě dohromady bez přerušený, ne na jednu ránu :lol: )
Jo jinak nemám LS ve Skornu (moc drahý na mě), pokud ho tam mít budeš, tak by neměl být problém, ale jak se píše nademnou, spousta lidí má spíše dvě jednoručky - typl bych to na větší rychlost)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Boris
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cecák#2119

Re: WW - Skorn

Příspěvek od Boris » 14.05.2013, 21:58 hod.

10 na pohodu
SC samozrejme
ono Skorn je ultimatna cena/vykon zbran-hlavne s LS s pasivkou na LS a slusnym IK opaskom a priemernymi rezistami je umenie umriet
Na solo mam v postate rovnaky build ako Rawmen akurat crushing advance na overpower na cop aktualny pac mi furt sikovny kamarati vykopavaju fearuju a inak znemoznuju snahu udrzat cokolvek na hromade a war cry/inpurity sa vcelku hodi pre partu

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“