Vylepšení + build mojeho barbara

Odpovědět
lukasbarva
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lukasbarva#2253
Vylepšení + build mojeho barbara

Příspěvek od lukasbarva » 11.06.2013, 06:37 hod.

Zdravím všechny , prosím o radu , mám tohohle barbara http://eu.battle.net/d3/en/profile/Luka ... o/21294554 a chtěl bych nějaký dobrý build pro farmení na inferno MP4 , alespoň tohle jezdívám . Tak jestli by jste mi poradili co bych měl vylepšit , popřípadě nějaký jiný build :) Předem díky

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Vylepšení + build mojeho barbara

Příspěvek od Tyckin » 11.06.2013, 19:43 hod.

Hlava, hruď, pásek a boty Immortal King set, rukavice dle chuti (časem craftit), ve zbytku se lze inspirovat v mém profilu (či i jiných), samo ale dle finančních možností - tzn. podobné staty, jen nižší aby to stálo přijatelné goldy. Ten IK pásek ti dá 3% life steal a pokud bys si dal pasivku na další 3% life steal, už se ustojí hodně na vysoká MP, zejména v kombinaci s rendem s příslušnou léčící runou. Skorn dává solidní dmg za pár kaček, ale osobně jsem zastáncem dvou zbraní ;)
Aktuálně tam mám build na vysoká MP(10) - s téměř 6% LS + 9% z rendu už se dá přežít prakticky vše :D A jak hrát případně WW barbara na nižší MP už se tu na fóru dopátráš určitě.

lukasbarva
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lukasbarva#2253

Re: Vylepšení + build mojeho barbara

Příspěvek od lukasbarva » 12.06.2013, 05:50 hod.

No právě jsem chtěl vědět jaký by byl vhodný a lepší build pro mě ... jestli na rend nebo WW , ale chtěl bych už něco nového , než ten build co mám , ale nejspíše bez toho rendu bych byl úplně v prdeli :D

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Vylepšení + build mojeho barbara

Příspěvek od Bagr13 » 12.06.2013, 07:00 hod.

NO potrebujes to prestavet cely rekl bych ze skoro vse, ale napr Immortal set se daji koupit za par goldu, jenom trosku projet ah konecne sli ceny dolu,
Zalezi kolik mas goldu od toho se to vzdy odviji ;)

JInak tady máš takovej standartní build
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... YdZ!bZYcZc
ale musim na nej predelat vybaveni, zkus mi napsat ve hre mozna neco najdu, co mam v thuhle vyhodit se mi to nechce a stejne to nikdy nepouziju :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Vylepšení + build mojeho barbara

Příspěvek od Tyckin » 12.06.2013, 07:08 hod.

No WW barbar je ideál na farmu nižších MP - tam postačí 3% life steal z IK pásku.
V mém aktuálním buildu to znamená místo hammer dát whirlwind (hurricane), místo rend sprint (run like the wind), pasivka unforgiving (na MP4 není další life steal třeba). Na tohle je ideální mít 24% movement speed, takže IK botky + Lacuni či Inna kalhotky. Ovšem na WW barbara Skorn není to pravé ořechové (nízká rychlost) a taky to chce vysokou hodnotu critical chance (pro regen fury).

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“