Barbar s dualkama

Odpovědět
ihatehippies
Quill Rat
Příspěvky:2
BattleTag:ihatehippies#2170
Barbar s dualkama

Příspěvek od ihatehippies » 29.06.2013, 21:55 hod.

Ahoj hraju barba s dualkama a chtel bych se snim dostat na co nej mp abych mohl hrat solo.
Ted to hraju ze dam stomp s pullem ke me a hned rend a zbytek umlatim.mp 3 davam docela s prehledem ale chtel bych se se dostat na co nejvetsi mp.stimhle buildem sem celkem spokojenej tak se chci hlavne zeptat jestli by nebylo lepsi dat misto toho stompu a sprintu nejaky uzitecnejsi skill.za jakoukoliv radu budu moc vdecnej.predem diky


http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ihat ... ro/6357309

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Barbar s dualkama

Příspěvek od Tyckin » 01.07.2013, 05:28 hod.

Pokud jde o odolnost, pak nejlepší asi je build co mám v podpisu, jen s 80k dmg to na MP10 moc nebude :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Barbar s dualkama

Příspěvek od DrSma » 05.07.2013, 00:46 hod.

Já bych se nerad pouštěl do nějakejch střetů o buildech, ale já takhle build na přežití nevidím. D3 je hra o vybavení postavy. Pokud máš na MP10 gear, s nadsázkou se dá říct, že MP10 umlátíš skoro čímkoliv v buildu, co dává aspoň trochu hlavu a patu.

Takže rada za mě. Na vyšší MP tě pustí výbava, ne build. Build je často odvislej od způsobu hry hráčů a jejich preferencí. To co máš v buildu ty je snadno a pohodlně hratelný základ, ale vidím tam pár věcí, co bych určitě já změnil. Vezmu to od nejpodstatnějších věcí k méně podstatným.

1. Rend runu změnit na Blood Lust! Není co dodat, je to obrovská podpora healu a dlouho to dokáže udržet na živu.
2. Ground Stomp osobně nahrazuju Leapem se stunem. Má menší účinek na stun, ale je to dokonalej únikovej skill z průšvihu, kterej ti chybí.
3. Revenge není zlý, ale na vyšším MP jeho přínos jaksi klesá. Nahradil bych ho za WarCry s Impunity, nebo jinou runou podle potřeby.
4. Do tohodle buildu je BR i WotB s těmito runami dobrá volba
5. Hraju jen solo a partu nahrazuju nějakým zpomalovacím skillem (jseš tam sám a všechny potvory jdou jen na tebe, max. pár na followera), když je potvor moc a potřebuju je přibrzdit, abych je mohl pobít. Tuhle úlohu u mě zastává Primary attack se stunem (single target). Stun runu má Frenzy i Bash, takže volba je dle chuti. Tohle je ale jen moje osobní preference, nemusí ti vyhovovat. Skupinky řeším poskokem Leapu na místě, když je potřeba.

Nechtěl jsem ti radit nějakej úplně jinej build, když tě Rend baví. Čistej Rend je sice trochu pomalejší, ale dobře se to hraje a taky ho mám rád. Minimálně bod 1 ale udělej a jseš hned a zadarmo nejmíň o stupeň v MP výš.. ;)

Uživatelský avatar
Silvir
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:litheron#2248
Bydliště:Olomouc

Re: Barbar s dualkama

Příspěvek od Silvir » 05.07.2013, 16:50 hod.

začínám hrát za dual barbariana,proto moc děkuji za toto téma, hodně mi pomohlo :)
Dovahkin, Dovahkin, Nalok zin los vahrin, wa dein, vokul, mahfaerak ast val, ahrk fin norok, paal gran, fodnust do sin dro zan, dovahkin, faahin, koogan mu draal

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar s dualkama

Příspěvek od walosek » 10.07.2013, 12:23 hod.

Mám takovej zdánlivě nevýznamnej tip pro sólo hru: pomocníka si dej Scoundrel, skilly multishot, cripling, dirty fighting a podle toho jakou máš CC tak zvolit tu čtvrtou, já bych bral anatomy. Do ruky co nejrychlejší zbraň s cold dmg. To ti zlepší kontrolu davu.

DrSma: podle mě nemáš pravdu. Přehodí build a bude buď a) lítat s WW buildem mp1-3 a farmit daleko rychleji než teď b) HotA mu umožní, po koupi rozumného pásku, mp5 možná vyšší. Samozřejmě jde o to, jaký je přístup daného hráče, pokud nechce hrát profláknuté buildy...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Barbar s dualkama

Příspěvek od DrSma » 12.07.2013, 22:48 hod.

walosek: v čem že to nemám pravdu?..jako, že nevydrží u Rendu?..však to je jeho volba. Říkal, že ho Rend baví, tak jsem naznačil, jak svůj Rend může povylepšit..

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar s dualkama

Příspěvek od walosek » 15.07.2013, 20:16 hod.

DrSma: "Na vyšší MP tě pustí výbava, ne build." - tohle podle mého není pravda - s daným buildem existuje jakási křivka postupu dané gearem, ano, ale tahle křivka bude dramaticky jiná pro různé buildy ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Barbar s dualkama

Příspěvek od DrSma » 15.07.2013, 21:09 hod.

walosek: Pravda to je. Zjednodušeně je to naprosto platné. Bez dobrýho gearu se výš v MP nedostaneš, ať máš build jakej chceš. Nebuďme hnidopiši s křivkama, kluk začíná a žádal rozumnou a platnou odpověď. Tu dostal (obecně i k buildu) a dobře mu poslouží v začátku.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Barbar s dualkama

Příspěvek od Tyckin » 17.07.2013, 19:57 hod.

Tak tak - kdybych si vzal svého barbara (324k dmg) a při úplně totožné defenzivě (armor a rezisty) a buildu bych měl jen 100k dmg, tak bych MP10 nezvládal, protože bych to prostě neuléčil s tím malým dmg. Neříkám že ten build co hraju je ten nej a jediný, ale rozhodně se s tím vydrží fakt hodně a s dobrým gearem při dostatku nepřátel se berserk dá udržet nekonečně ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Barbar s dualkama

Příspěvek od DrSma » 18.07.2013, 06:24 hod.

Tyckin:

Tak tak - s 300k DPS už usaješ ledacos 8-) ...a o tom to je, tvůj gear tě nechá dělat věci, který by se špatným nešly. Hauk

Jen na okraj, do buildu ti vykládat nechci (ostatně je snad nejosvědčenější klasika), ale jak řešíš wall+arcane (nebo jinej silnej sajrajt na zemi), když se to blbě sejde a zavřou tě. Umřeš a jedeš dál? Bez rubání je life fuč v sekundě...já k smrti nerad hynu a Leap se mi osvědčil jako neocenitelnej escape skill, když už berk nestačí...berk neumí tohle řešit...

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Barbar s dualkama

Příspěvek od Bagr13 » 18.07.2013, 07:19 hod.

Myslím, že na MP10 je potřeba dmg kolem 180-200tis v základu (bez battle), pochopitelne kdyz bude hrat ww tak muze hrat vyssi mp, ale zase mlatit elite 15min je docela nuda.

1. Pásek - vyměnil bych LS není nikdy dost, nejspiš bych volil immortal už se dají sehnat slušný za pár goldů
2. Rukavice - koupil bych zase immortal, mají min 9cc a navíc str kolem 200, kdyz budes mit kliku da se tam sehnat i nejaka vitka nebo hledat s CD.
popř zkusit craft, ale můžu říct, že když jsem zkompletoval set tak je to opravdu dobrý :)
3. amulet - craft nebo kouknout na ah dají se koupit dobrý na boost, zkusil bych hledat cc 9+ , as 8+(nebo misto toho cd), avr dmg, str
4. bracers - craft proste zkoušet třeba se to to trefí do ideál kombinace (6cc, 70+ar, vit 60+, str)
5. botky - dají se sehnat s víc str, ale při tý vit je to raketa ( nechal bych naposled)
6. right ring - ten by chtěl vyměnit dají se koupit občas celkem hezký chce to občas kouknout na ah (80str, 4cc, 30cd, dál čím víc tím lípe, když seženeš vit nebo ar bude to dobrý) Popřípadě se s někým domluvit nafarmit klíče a domluvit se s někým aby tě vzal na bosse a zkusit hellring :)
(určitě nebude problém)
7. echo - tam to chce díru, je jasný, že jakmile tam bude díra tak to bude hned jiná cena, ale 80cd by ti ted přidalo cca 15tis dmg

S buildem je to težký oni prostě jsou vyzkoušený jak z něho dostat největší dmg bez toho to na mp10 nejde.
Koukni na mojí výbavu není to nic extra ale když dám jednoručky mám 180tis základ
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Bagr ... o/16743082
Je jasný, že když má někdy výbavu jak Tyckin tak to je opravdu lehoučký, ale to je gear za hoooodněěěěě miliard goldu :)

Být tebou zkusím tento build vrátit ke svému se můžeš vždycky :)
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ZdY!cZYcZc

Kdyžtak mě opravte, kdybych někde neměl pravdu :) snad to trošku pomůže

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Barbar s dualkama

Příspěvek od limu » 18.07.2013, 07:56 hod.

tak byt tebou začal bych hlavně doplněním CD na itemech, off hand prsten (min+35cd), Rukavice crafti (min +40CD), Amulet crafti (min +70CD), kup echo s dírou (pak min +80 CD). To máš +225 CD, to ti zvedne DMG a hlavně critty budou uplně jiný čísla a na to navazující heal z LS, kup si IK pásek s LS 3% (pak budeš mít 6%), build bych si být tebou postavil jako má Tycin. Tam budeš mít k LS i Rend a ten uhealuje taky dost. Nevim kolik maš na do goldu, ale všechny tyhle věci co jsem ti napsal už jdou sehnat fakt za dost málo goldu. Pak samo zlepšovat stále věci dle možností účtu (myslím goldového). Já třeba nikdy nedropl nic co bych prodal za více jak 100m goldu. Nikdy do toho nevrazil ani ojro.A stejně se mi podařilo trpělivostí sestavit celkem slušnou mašinku která MP 10 dává v klidku.http://eu.battle.net/d3/en/profile/limu ... ro/2119908. Chce to hodně sledovat AH, a vědět co tak asi chci a pak sledovat ten item tak dlouho než se neukáže za cenu kterou jsi ochoten dát.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Barbar s dualkama

Příspěvek od Tyckin » 18.07.2013, 19:07 hod.

DrSma - asi občas umřu no, na SC mi to tolik neva :D Wall v kombinaci se sentry/molten/plague dá určitě zabrat, nciméně přeci bouchat se dá do určité vzdálenosti i přes tu wall a rend má taky slušný dosah, takže pokud jsou nepřátelé trochu po ruce, wall mi moc nevadí. Ono když jich je po ruce fakt hodně, neutíkám ani když mám molten pod zadkem a chystaj se mně přefikout 3 sentry v těsném sledu, pořád buším, rend je prostě k nezaplacení ;) Ale podobná situace bez nepřátel v dosahu znamená holt hrobeček no :{

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Barbar s dualkama

Příspěvek od DrSma » 18.07.2013, 23:02 hod.

Tyckin: jen jsem se ujišťoval, že to platí pro všechny ;) :D

já nerad kapu, tak do buildu vždycky ten Leap nějak narvu,...už bez něj nedám ránu i když by to místo mohly zaplnit účinější skilly (a mimo to je to dost barbarský jump :lol: )

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Barbar s dualkama

Příspěvek od Alfajk » 19.07.2013, 14:43 hod.

na SC nema zadnej z defenzivnich skillu vyuziti,vyplati se pouze maximalni dmg,aby to odsejpalo

gulisek
Fallen Shaman
Příspěvky:80

Re: Barbar s dualkama

Příspěvek od gulisek » 23.07.2013, 17:36 hod.

pravda pravdoucí dávam si MP10 v pohodě i když občas ty elitní packy vynechávam podle nálady,hraju ww barbara už od sačátku co mam diablo a občas mam nějaký věcičky navíc když upgraduju gear jestli někdo chcete tak si mě přidejte do přátel :)

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbar s dualkama

Příspěvek od Programos » 24.07.2013, 11:02 hod.

Tak jsem si rikal ze jedina moznost jak hrat Whirlwind tak je s dualkama ale nejak jsem se o to nezajimal... nu a dnes jsem potkal barbara se stitem, cisty whirlwind...

Build sem lehce poupravil a hraju Whirlwind barbara se Skornem a je to maso. Kdyz potkam dve elitky, neni problem... ukituju pres tornada! Masakr.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar s dualkama

Příspěvek od walosek » 24.07.2013, 11:33 hod.

se štítem je ta nevýhoda, že když blockne, tak se zastaví, ne? aspoň se to teda uvádělo jako nevýhoda vždycky, pravdou ovšem zůstává, že na štítu těch 10% CC a další staty bejt můžou no... o WW s 2H nebo 2x1H tu je snad celej topic... nebo je to o HotA buildu? každopádně probíralo se tu oboje...

ihatehippies
Quill Rat
Příspěvky:2
BattleTag:ihatehippies#2170

Re: Barbar s dualkama

Příspěvek od ihatehippies » 25.07.2013, 10:17 hod.

Tak sem tu delsi dobou nebyl a koukam ze se to tu rozjelo.vsechno sem procetl a moc vam diky za rady,urcite vsechno odzkousim a to co mi bude nejvic sedet necham,myslim ze sem od vas dostal dost prinosny rady tak ted si stim jenom pohrat :).este jednou diky

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar s dualkama

Příspěvek od WulFgaR77 » 25.07.2013, 11:45 hod.

walosek píše:se štítem je ta nevýhoda, že když blockne, tak se zastaví, ne?
Ano, block přeruší WWčko...

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“