Hota barbar

Odpovědět
plechito
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:plecho#2668
Hota barbar

Příspěvek od plechito » 01.10.2013, 12:06 hod.

ahoj, prosim viete mi poradit kde by som mohol dvihnut dmg na mojom barbarovi?
ide mi skor o zachovanie survivability(groundstomp,leap a hota s runami na stun)...momentalne beham MP8 single, styl hry spociva v nizkej fury narocnosti hota (skorn,ringy,a mam aj maru v batohu) ktorymi stiahnem na 3fury spent/hit (cize berserker rageje stale vyuzity), tieto vlastnosti by som chcel zachovat..ale rad si necham poradit :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/plec ... ro/1198473

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Hota barbar

Příspěvek od Bagr13 » 01.10.2013, 13:35 hod.


Uživatelský avatar
fakjuol
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Hota barbar

Příspěvek od fakjuol » 06.11.2013, 01:59 hod.

minimalne zahod neck, ramena a bracer a vykovej si je;)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Hota barbar

Příspěvek od hulkxxxl » 06.11.2013, 07:46 hod.

no máš kopec věcí s redukcí hota ale tím se připravuješ o kvalitní itemy bez této vlastnosti... hota se podle mě hraje tak že máš vysokou cc (75%) a tím vlastně dáváš samé crity a doplňuješ fury do plna resp vubec ti neklesá, používá se jen SOJ prsten s redukcí (ten už máš)

já bych se toho vzdal pokud chceš víc dps je to stále řetězec síla - cc - cd - ats = lepší skorn, helmu, ramena, amulet je katastrofa nemá cc cd ani ats vubec nic, nechal bych si jen soj a druhej prsten koupil nějakej cc, cd ats + co se bude dát sehnat, ramena craft, amulet koupit zase avr dps, síla, cc, cd a ats když budou love, helmu stejnou s 260+ str, ruky craft něco s cc a ats ideálně, nemáš nikde MS .. mě by to zabilo na sc chodit takhle pomalu tak i to bych změnil aspoň 12%, pak craft lepší bracery, nebo lacuni s cc a allres jsou dneska laciné

kdyžtak si mě přidej ve hře mužeme spolu i poexpit mám tu pár lidí co s nima chodím na mp10, o víkendu budu mít dost času na hraní tak mužeme pokecat a poexpit

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hulkxxxl-2541/
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“