Rady do začátku

Odpovědět
DrobissD3
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Drobiss#2569
Rady do začátku

Příspěvek od DrobissD3 » 21.10.2013, 23:20 hod.

Ahoj začal jsem expit Barbara a chtěl bych poprosit o rady do začátku. nebudu mít moc peněz tak chci skorn a vůbec bych potřeboval vědět do čeho bych měl vložit nejvíc peněz ze začátku díky za každou užitečnou radu a tip. btw mam nafarmený 2 součásti na hellfire a 3 klíče v truhle tak kdyby byl někdo tak hodný a měl čas byl bych rád kdyby mi pomohl až budu mít lvl 60 což bude cca ve čtvrtek aby ty paragony jenom lítali

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Rady do začátku

Příspěvek od hulkxxxl » 23.10.2013, 08:43 hod.

ahoj přidej si mě do přátel (napiš co potřebuješ abch si vzpoměl) a můžeme zajít jak pro plánek pokud nemáš z a4 tak na ubery jestli budu mít chvilku času, mašinky bohužel nemám, hraji teďka hlavně HC barbara, případně tu byla někde skupina myslím co pomáhala s uberama.. já tě na mp10 sám nevezmu nato asi nemám
záleží jakej chceš hrát build... já preferuji ww pokud chceš rychle expit, skorn se na ww nehodí při nízkém rozpočtu takže u tebe asi rend/hota build ale asi ti půjde blbě udržovat wotb (mě se to teda moc nedaří)
co se týče výbavy určitě se dá dneska docela levně nakoupit aby jsi chodil dejme tomu mp5, težko ti radit co máš přesně koupit inspirace je tu po foru určitě dost... je to vyvážení EHP a DPS a toho aby ti build fungoval jak má což je u barba podle mě spíš otázka jen cc a ats, jnak klasika síla vitka allres, cc, cd, LS tam kde má bejt, ats kolik je potřeba na tiky tornád nebo rychlé bouchání, movement speed 24 někde naber dá se docela craftit ramena, ruky i bracery tam mám slušné výsledky jestli ale nemáš peníze tak bych spíš asi něco dozačátku nakoupil

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hulk ... ro/7663061
Obrázek Obrázek

DrobissD3
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Drobiss#2569

Re: Rady do začátku

Příspěvek od DrobissD3 » 23.10.2013, 22:12 hod.

díky přidal jsem si tě. jsem na diablu vetšinou kolem 18hodiny. Mam sice dh ale moc sem na forum nechodil a s ostatními hráči jsem moc nemluvil takže nevim co je to rend/hota build wotb apod.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Rady do začátku

Příspěvek od hulkxxxl » 24.10.2013, 08:05 hod.

no v zásadě se podle mě hrají s barbem dva buildy s mírnejma modifikacema jeden je ww podle skilu whirlwind a druhej je hota podle skilu hammer od the antients (snad to píšu správně)

hota je podle mě dobrej na vysoké mp protože dává prostě velké pecky, ww je zase super na super rychlé farmení a expení na nižší mp ale já s ním chodil kdysi na mp9 a dalo se jen elitky trochu trvaly, s hota musíš mít cc tak 75% aby jsi měl nekonečnou fury a mě osobně se špatně udržovalo perma wotb

wotb je wrath of the berserker.. tedy ten sklil jak se proměníš ... dostaneš ms a ats a cc...

kouzlo barba je momentálně že dokážeš wotb udržet vlastně stále a máš ty bonusy... toto určitě skončí s patchem... kdyžtak koukni na youtube kde určitě najdeš jak kterej build funguje a vypadá mě se líbí nejvíc ww, co budu hrát po patchi je otázka

já hrávám kolem sedmé max do desáté, většinou jsem na hc takže kdyžtak písni, možná vylovím něco v truhle dozačátku případně koupím na ah, jen se dostaň na 60.. hlavně si koukni buildy a něco postavíme
Obrázek Obrázek

DrobissD3
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Drobiss#2569

Re: Rady do začátku

Příspěvek od DrobissD3 » 24.10.2013, 10:34 hod.

jojo už tomu rozumim no mam lvl 51 moc ted nemam cas ale myslim si ze o víkendu bych uz tu 60 mohl mít.mel sem 10 m tak sem koupil skorn a nejaky setovky tak az budu rdy tak napisu. diky za ochotu

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Rady do začátku

Příspěvek od hulkxxxl » 24.10.2013, 12:59 hod.

vím že je to lákavé nakupovat dopředu ale raději si nech love a pak můžeme něco poskládat, pomužu ti hledat na ah ... i já jsem utratil hodně peněz a pak to prodával protože to nefungovalo bohužel už to většinou za ty love neprodáš a ještě tratíš na poplatku, jestli se potkáme tak tě klidně doexpím, měl bych bejt večery online cca 19 - 20 začínám zhruba do desáté
Obrázek Obrázek

DrobissD3
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Drobiss#2569

Re: Rady do začátku

Příspěvek od DrobissD3 » 24.10.2013, 14:51 hod.

btw mam 1x infernal machine 5x key of destruction 2xkey of hate

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“