Ahoj potřebuji pomoci s Barbarem

Odpovědět
Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213
Ahoj potřebuji pomoci s Barbarem

Příspěvek od Predy » 22.10.2013, 12:04 hod.

Ahoj začal jsem hrát po hodně dlouhé době, když jsem se vrátil měl jsem nějakých 16K života a 20K dps, už jsem na tom dost zapracoval ale stejně je to pořád slabota zvládnu chodit na mp6 bez toho aniž bych umíral jako moucha ale chtěl bych se nějak prodrat na mp 10. Peníze jsou věčně nedostatkové zboží za den si dokážu vymlátit tak milion plus půl milionu za prodej rozebraných zbraní ale když na aukci nějaké pořádné věci stojí miliardu a výš je to pro mě nedosažitelné zboží. Potřeboval bych vědět co mám zlepšit čeho nabrat víc a co pozměnit potřeboval bych radu někoho zkušenějšího.

Taky bych rád věděl jestli se na ten gear nemám vyprdnout a peníze rvát do gemů, když za pár měsíců vychází loot 2.0 a vyšší cap level.

Tady je můj profil http://eu.battle.net/d3/en/profile/Arch ... o/30510163

Předem díky za rady.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Ahoj potřebuji pomoci s Barbarem

Příspěvek od hulkxxxl » 23.10.2013, 08:25 hod.

ahj... rady jsou podobné jak pro ostatní tady... máš málo cc (crit chance) chybí ti na helmě a obou prstenech, máš dost málo vitky pak musíš rvát do brnění ametysty.. což nikdo na sc nedělá, zkus upgradovat gear aby jsi měl víc vit na předmětech a jako správnej barb pak narvi rubíny do brnění...

co ti chybí jsou určitě rezisty prostě slabota na mp10 jedu já s 6% LS, abych přežil i tak je to záhul ještě tak 100 allres by se mi hodilo, celkově bych postupně měnil asi celej gear, aby jsi se dostal na sušné EHP mě se osvědčilo okolo 600k - 650k a DPS... můžeš se inspirovat u mě...

další problém je podle mě ten skorn na ww se hodí jen když máš dostatečnou ats což je s nízkým rozpočtem dost drahé, díky malé ats se ti točí pomalu tornáda a určitě hra není žádná slast

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hulk ... ro/7663061

po patchi bude všechno jinak... ww nebude fungovat, LS na lvl 70 nebude fungovat ale težko říct jestli si to ještě teďka užít a nebo jen čekat až něco konečně vyjde... půl roku je ještě dlouhá doba podle mě na hraní

kdyžtak písni sem nebo PM
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Ahoj potřebuji pomoci s Barbarem

Příspěvek od DeathHero » 23.10.2013, 09:17 hod.

@hulkxxxl omlouvám se za OT kdy ten patch vyjde ? Jinak jak dlouho si craftil anulet zatím nemám štěstí .
@Predy taky jsem přemýšlel jestli má smysl tunit výbavu zatím na to kašlu doexpim stovku a rozjedu další postavu největší strach mám s konce aukce teď mám šanci prodat horší předměty potom už o ně nebude zájem .
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 23.10.2013, 09:18 hod.

Podle planu pred daradiskem, ale bohuzel nic presnejsiho neni, zatim...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Ahoj potřebuji pomoci s Barbarem

Příspěvek od hulkxxxl » 23.10.2013, 10:38 hod.

patch podle mě vyjde těsně před zrušením AH ale to je fakt jen moje teorie tedy v březnu...
craft amuletu je katastrofa amulet si raději kup dlouho jsem craftil a tohle mě stálo hooodně goldu a stejně nemá ats

ale viděl jsem i amulety že na desátej pokus to byla paráda prostě je to o štěstí, tule moldan počítal že ze 400 pokusů by měl být jeden s cc, cd a ats no tak si spočítek kolik to je peněz za craft a materiál...

kdo jede sc a nudí se určitě bych radil expit další postavy idky nikdo zatím negarantuje že se ty expy přenesou všechny .. a lepší gear = rychlejší expy... dělával jsem kdysi solo runy s asi 60mil expu za hodinku, co bych zato dal na HC :)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 23.10.2013, 11:03 hod.

Muj prvni wizz na hc mel neskutecny crafty na par pokusu a od te doby proste smula, ale uz necraftim.
Jinak proc by neslo tolik expu na hc?

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
peter10
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PetKiller10 #2658

Re: Ahoj potřebuji pomoci s Barbarem

Příspěvek od peter10 » 23.10.2013, 15:21 hod.

vymenil by som pants za bezne s str+vit+allres + 2soc(zatial, ked chces ist na vyssie MP) a hellfire ring za nejaky s as+str+allres+vit, pripadne cc ak na to budes mat, kupuj na bid je to o dost lacnejsie. Ak budes davat len o jedno MP viac uz sa ti to oproti hellfire ringu oplati. Najlepsie by bolo keby si vymenil skorna za iny s LS, ale to bude pri rozumnom dps drahe........
Obrázek

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Ahoj potřebuji pomoci s Barbarem

Příspěvek od Predy » 23.10.2013, 16:41 hod.

No já jsem koukal na ty zbraně co má hulkxxxl ale to je hrozně drahé nejlevnější co sem našel stála asi 122 milionů a to byla jen zlatá o echu ani nemluvím to jsou ceny až mi spadla brada. Ten hellfire ring bych si rád nechal už mám našetřeno asi 16 klíčů tak pak kusim uber bosse a třeba vykraftím lepší. Všem ale moc děkuju za pomoc snad se to za pár týdnů zlepší.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Ahoj potřebuji pomoci s Barbarem

Příspěvek od hulkxxxl » 24.10.2013, 08:14 hod.

no prodal jsem gear na čarodce a vrazil to zase do barba protože už se mi stýskalo...

ale měl jsem předtím zbraň kolem 950 (s hodně cd a soketem) dps v druhé ruce rychlou dýku za pár mega do toho šutry a dps jsem měl skoro stejný (jen dps tornád bylo menší asi o 200k), jinak to echo se dá koupit do offhandu z s malou dps je to vlastně jedno jen aby mělo ls a sílu (kolem pár milionů), do mainhandu určitě rare mace/ axe já preferuju mace má větší průměrné DPS

určitě se dá něco koupit kdyžtak mi napiš ve hře a můžeme něco vybrat na ah podle rozpočtu, případně kouknu do truhly a podaruju, kdysi jsem měl zásoby a daroval jsem dozačátku gear ale pak už nikdo nepsal a všechno jsem prodal


já jsem se teda hf ringu zbavil protože jsem neudělal žádnej dobrej a raději jsem šel cestou větší dps = rychlejšího zabíjení než těch 30% bonusu, ideální je samo mít pěknej hf ring ale to je fakt fuška

kuki takovejhle gear udělat na hc to by stálo hooodně bilionů, navíc trh je dost omezenej ale ne mojim tajným snem vyexpit dalšího barba a pokusit se udělat ww build jen to už asi nestihnu do patche/ datáče
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Ahoj potřebuji pomoci s Barbarem

Příspěvek od Predy » 26.10.2013, 09:49 hod.

Hned jak mi Blizzard odemkne účet, kterej mi pravidelně jednou za měsíc zamyká tak se ti ozvu díky za pomoc :-)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“