Rada pro Barbara (60+)

Odpovědět
chali
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Rada pro Barbara (60+)

Příspěvek od chali » 03.11.2013, 21:52 hod.

Před nedávnem jsem opět začal hrát a včera jsem projel obtížnost inferno s Barbarianem. Bohužel na MP 1 mě dávají jako nic, tak bych poprosil o nějakou radu, co zlepšit? Btw. zásadně nenakupuju v AH ani neprodávám, hraju jen s věcma co si sám dropnu. Tady je má postava http://eu.battle.net/d3/en/profile/chal ... o/16830816 Jinak prosím jestli mi chcete poradit a píšete hodně ve zkratkách tak mi je vysvětlete abych to pochopil, jsem trochu blb na tohle. A ještě bych měl otázku, kde padají zelený setový věci? Díky všem co rádi pomůžou. :)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Rada pro Barbara (60+)

Příspěvek od skyrim1988 » 04.11.2013, 00:20 hod.

Zdar,

s buildem asi moc neporadim :( Priznam se,nevyznam se.Ale je moc fajn,ze zijes jen z toho co dropnes :D kez bych byl taky takovy,jenze jsem krapet zvlcil :D Klidne si me pridej a něco ti do startu podaruji :) Aspon nejak pomůžu.A zelene setovky ? Padaji kdy chcou :D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Rada pro Barbara (60+)

Příspěvek od hulkxxxl » 04.11.2013, 08:36 hod.

pokud jedeš na selffound určitě bych sbíral materiál a demonic esence a hnedka si vycraftil ramena, ruky, bracery a chestu... můžeš z bossů cíleně farmit plánky pokud je nemáš někde na foru tu bylo kde padaj, (až budeš mít nasbírané kameny mužeš i amulet) máš strašně málo rezistů takže tě sejme i moucha, určitě si pak dej helmu se soketem ať máš víc života, jinak težko skládat nějakej konkrétní build a touto výbavou ale rend bych dal určitě s healem, war cry s runou na rezisty, možná bych si na myš dal leap se stunem a rend dal místo revenge... záleží co máš rád

jinak kdysi se říkalo že máš dát stun a pak to zabít... na hc to docela funguje tam používám stahování na sebe se stunem a pak to posekám
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Rada pro Barbara (60+)

Příspěvek od Marast » 12.11.2013, 00:40 hod.

Přijde mi zbytečné zakládat nové téma, tak s dovolením použiji toto.

Poslední dobou hraji MP1 a docela si to dávám. Přesto bych uvítal jakoukoliv radu, která by mne posunula dál. A jelikož se dá mnohé info vyčíst přímo z profilu daného barbara, uvedl bych pouze co jsem v poslední době zkoušel kombinovat za dovednosti.

Kombinace č. 1
Nebyl jsem si jistý výdrží, neboť odolnosti mám docela nízké, a tak jsem to zkusil přes větší obranu a regeneraci.
1# Pro základní útok jsem zvolil Cleave s runou Broad Sweep
2# Leap s runou Iron Impact beru jako zásadní skill.
3# Revenge beru jako základ, který bych jen horko těžko chtěl měnit. Solidní IK pásek s 8% critical hit do Revenge je pro mě sen. Napřed jsem zkoušel Provocation a to se osvědčilo, jenže pak jsem jednak ze zvědavosti a pak také z důvodu vyjmutí pasivky Weapon Master dal Best Served Cold a musím přiznat, že nejsem nespokojen. :idea:
4# War Cry s runou Invigorate mi při testu skvěle zapadala do přání mít co největší regeneraci životů.
5# Battle Cry s runou Bloodshed. Tady jsem ze začátku docela váhal, protože č. 1 je v drtivé většině runa Marauder´s Rage. Jenže vzhledem k solidní šanci na critical strike (synergie s Best Served Cold) jsem až nadšen co tahle runa dělá s davy právě na MP1. Bez MP ty skupiny nejsou tak velké, ale už na MP1 je užitečnost této runy značná řekl bych.
6# Wrath of the Berserker mi na solo hraní vychází jako nej OH s*it button. Pokud bych měl možnost více hrát s lidmi, tak bych klidně zkusil něco jiného, ale bez něj bych snad byl už mrtvý barbar. Dal jsem pro vyzkoušení runu Arreat´s Will, protože jsem doufal, že může dát při spuštění řádnou šlupku. No a s kritem snad rovnou dynamit. Především jsem to chtěl mít jako únikový skill, když bych měl zrovna leap v cooldownu. Tady jsem byl ale zklamán, protože jsem jej při této kombinaci dovedností nemusel téměř použít. A to si myslím, že je docela škoda.

Pasives:
Nerves of Steel, Tough as Nails a především Inspiring Presence mi skvěle zaručovaly to oč jsem se snažil. Je hezké vidět se stát v davu, který se vás snaží rozbít a ono jim to za boha při té regeneraci přes 5 tisíc prostě nějak nejde. Navíc jim Andariel´s Visage dává kontinuálně pecky poison novou.


Kombinace č. 2
1# Opět Cleave s runou Broad Sweep.
2# Leap s runou Iron Impact.
3# Revenge s Best Served Cold, pro zachování lepší šance na kritický zásah. Zde mi přišlo, že to nebylo úplně ono. Proti skupinám to ještě šlo, ale u elit se mi to nedařilo využívat efektivně.
4# Battle Cry s runou Bloodshed.
5# Wrath of the Berserker a toliko obdivovaná runa Insanity. Asi no comment. ;)
6# Earthquake a k němu runa the Mountain´s Call. Spolu s WotB a jeho runou Insanity se to podle některých krásně kombinuje...

Pasives:
Nerves of Steel, Tough as Nails zůstalo. Inspiring Presence jsem nahradil za Superstition, poněvadž některé zahraniční zdroje ji uvádějí jako must have. A vzhledem k mým nízkým odolnostem mi to mělo pomoct ustát elementární damage + získat, za určité situace, rychleji fury pro aktivaci berserka.

Mé dojmy z tohoto složení:?: Některá elitní uskupení ve mě vyvolávala obavy jestli to opravdu budu moci zvládnout. Především ranged elitky držící rozestupy nebyly vůbec příjemné. Jakmile jsem ale potkal melee skupinu, do tří vteřin jsem ji byl schopen rozprášit. Něco by to ale chtělo jistě změnit.


Pokud by měl někdo z vás, co hodně a hlavně rádi hrajete barbary, něco zajímavého ke zmínění, budu jedině rád. Nad čím poslední chvíle nejvíc dumám je získání ideální hodnoty Attack speed pro obouruční způsob boje.
Je toho sice víc, co bych chtěl zmínit, ale až se někdo ozve, tak to když tak rozvedu...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Rada pro Barbara (60+)

Příspěvek od Fru-fru » 12.11.2013, 07:04 hod.

Hoj, uvažoval si o klasickém HOTa buildu? Funguje s modifikacema a nižší efektivitou i když člověk nemá 75% crit chance :D .Klidně samozřejmě s modifikacema dle libosti, ale je to vcelku ultimátní záležitost co s týče dmg předané jednou ranou. Já to jedu v kombinaci s rendem (ten mám na heal při útěku - ale poslední dobu začínám uvažovat, že je to zbytečné). K tomu jako left click skill mám frenzy s runou Maniac. Na to jakaou mám dmg (tím myslím nic moc) mi přijde, že to na MP1 lehá velmi dobře...
Tady můj build : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Fruf ... o/31756111

Jinak koukám, že máme podobné obtížnosti, mohli bychom zapařit v partě pokud nehraješ čistě solo... Lidi v FL se vždy hodí ;)
Mno nic, musím do práce :roll:
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Rada pro Barbara (60+)

Příspěvek od hulkxxxl » 12.11.2013, 07:19 hod.

ahoj já zase hrajem stylem jako bankai, když ještě hrával barba viděl jsem to na streamu a líbilo se mi to... tzn stánou monstra na sebe (se stunem) a pak je pomocí ww sešrotovat... + rend
inspiring presence bych určitě nechal protože je to hlavní duvod proč jít v partě s barbarem, dává tím regen celé partě, war cry se dává pak s runou na rezisty to je nejvýhodnější
wotb osobně nepoužívám, naučil jsem sehrát tak abych ho nepotřeboval (samo za přispění výbavy armor/ allres/blok/ regen), s tím ja jsem teďka kromě nějakých hromad arcane beamů se dá ustát tu chvilku zmraženej klidně na mp5, oh s*it určitě nebudeš mít k dispozici když to budeš potřebovat
tento build a výbavu mám protože dostávám 3x za večer dc a nechci zdechnout na nějakou stupidovinu, nemá to moc dps ale zase něco vydrží, pokud jdu malé mp dávám si místo štítu zbraň, kdyžtak napiš a něco vymyslíme

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hulk ... o/29892181
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Rada pro Barbara (60+)

Příspěvek od Marast » 12.11.2013, 12:25 hod.

Díky za odpovědi kluci. Klidně bych si Vás mohl přidat a rád bych s vámi i zahrál, ale u mě se to má tak, že se jsem si za poslední dobu přidal pár lidí a s nikým jsem vlastně ještě pořádně nezahrál. Situace se má u mě tak, že dělám ve třísměnném provozu. No a když nejsem zrovna v práci, tak mám dvě malé děti. Ve výsledku se k hraní dostávám dost pozdě a to už nikdo nehraje. Ještě to šlo s Kukim, ale ten toho má poslední dobou nad hlavu, takže to musím táhnout stejně sám.
Fru-fru píše:Hoj, uvažoval si o klasickém HOTa buildu? Funguje s modifikacema a nižší efektivitou i když člověk nemá 75% crit chance :D .Klidně samozřejmě s modifikacema dle libosti, ale je to vcelku ultimátní záležitost co s týče dmg předané jednou ranou. Já to jedu v kombinaci s rendem (ten mám na heal při útěku - ale poslední dobu začínám uvažovat, že je to zbytečné). K tomu jako left click skill mám frenzy s runou Maniac.
Ale to víš, že jsem nad tím přemýšlel. Ono s tím Skornem je to bomba, ale já jsem tak trochu ujetej magor víš :?: :lol: Já když vidím to kladivo, tak mi to s tím Skornem na pohled nesedí. To že je to efektivní je věc druhá. Spíš bych chtěl nějak víc ozkoušet Seismic slam, nebo Whirlwind...
Kvůli HotA mám taky rozjetého dalšího barbara, který by měl mít jen a pouze kladivo. :twisted:
Frenzy a Rend pak budu chtít ještě zkoušet nějak kloubit. Díky za inspiraci...

hulkxxxl píše:ahoj já zase hrajem stylem jako bankai, když ještě hrával barba viděl jsem to na streamu a líbilo se mi to... tzn stánou monstra na sebe (se stunem) a pak je pomocí ww sešrotovat... + rend
inspiring presence bych určitě nechal protože je to hlavní duvod proč jít v partě s barbarem, dává tím regen celé partě, war cry se dává pak s runou na rezisty to je nejvýhodnější
wotb osobně nepoužívám, naučil jsem sehrát tak abych ho nepotřeboval (samo za přispění výbavy armor/ allres/blok/ regen), s tím ja jsem teďka kromě nějakých hromad arcane beamů se dá ustát tu chvilku zmraženej klidně na mp5, oh s*it určitě nebudeš mít k dispozici když to budeš potřebovat
tento build a výbavu mám protože dostávám 3x za večer dc a nechci zdechnout na nějakou stupidovinu, nemá to moc dps ale zase něco vydrží, pokud jdu malé mp dávám si místo štítu zbraň, kdyžtak napiš a něco vymyslíme

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hulk ... o/29892181
Jako já ti rozumím ó velký Hulku. :) Ale tento můj barbar prostě štít nesnese. Jeden Stormshield mám v truhle pro dalšího pacholka. Jinak k tebou navrhovaným dovednostem. Všude čtu, jak se na inferno nedoporučují používat CC skills. Ta redukce trvání je tam značná.
Jinak já bych v partě určitě měl War Cry a místo Wrath of the Berserker třebas Ignore Pain, ale nemám nikoho kdo by mi kryl záda. Realita. U War Cry pokřiku je Impunity dobré, pokud máš aspoň solidní rezistence a to já moc nemám. Stěží upocených 300. Snažím se spíš vytáhnout ten Armor a rozbít to všechno dříve než to rozbije mě.


Jakoukoliv další námitku, či postřeh rád uvítám.

Zatím čus a umřete :!: >:D
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Rada pro Barbara (60+)

Příspěvek od hulkxxxl » 12.11.2013, 12:51 hod.

jo tak to si nezahrajem ... ponocování nezvládám, do cca mp3 štít neberu, ale při key runech na vyšší mp je to prostě nutnost, jinak když máš malé allres tím spíš bych si dal wc s rezistama, víc získáš
ale crafti si ramena, ruky a bracery získáš cca 200 allres, a pak bych našetřil na IK boty a IK helmu (dalších cca 130 allres)
ignore pain se mi moc neosvědčil, na ubery třeba chodím právě s leapem se stunem a GS se stunem... takže si pak připadám jako cm wiz

rend nemáš rád? podle mě je to super sklil na heal i dps, hlavně když máš skorna
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Rada pro Barbara (60+)

Příspěvek od skyrim1988 » 12.11.2013, 13:11 hod.

Znovu se pripominam.Mam v truhle nejake nepotrebne vecicky ;) Pridej si me a nejak to poladime...

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Rada pro Barbara (60+)

Příspěvek od Marast » 12.11.2013, 13:58 hod.

hulkxxxl píše:jo tak to si nezahrajem ... ponocování nezvládám, do cca mp3 štít neberu, ale při key runech na vyšší mp je to prostě nutnost, jinak když máš malé allres tím spíš bych si dal wc s rezistama, víc získáš
ale crafti si ramena, ruky a bracery získáš cca 200 allres, a pak bych našetřil na IK boty a IK helmu (dalších cca 130 allres)
ignore pain se mi moc neosvědčil, na ubery třeba chodím právě s leapem se stunem a GS se stunem... takže si pak připadám jako cm wiz

rend nemáš rád? podle mě je to super sklil na heal i dps, hlavně když máš skorna
Neviděl bych to zas tak černě Hulku. Když se domluvíme na nějaký konkrétní den po osmé hodině, tak jen doma oznámím, že budu hrát v daný den hrát a přes to nepojede vlak. >:D
Po pravdě. Crafting mi přijde jako nejistá záležitost. Říkal jsem si, že craftovat se začne vyplácet až se zrušením aukce. Prozatím mi přijde lepší koupit něco za hubičku a vidět nějaký ten progress, než s prominutím projebovat xy mega a tunu matroše. Jo kdyby u toho seděl x hodin denně, tak by to nebyl problém. A o dropech se teď nemá cenu vůbec bavit.

Já ten Rend ještě vyzkouším. Těch použitelných run tam vidím docela dost. :-|
skyrim1988 píše:Znovu se pripominam.Mam v truhle nejake nepotrebne vecicky ;) Pridej si me a nejak to poladime...
To mluvíš na mě :?: :!: :D
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Rada pro Barbara (60+)

Příspěvek od hulkxxxl » 12.11.2013, 14:33 hod.

takže craft ruk, ramen a bracers se podle mě na 100% vyplatí hlavně na hc díky garanci 200 vit, což u normálních itemů ani nenajdeš, amulety jsou dost drahé tam je to fakt špatné, navíc je tam moc možností takže to dlouho trvá než nějakej pěknej uděláš... koukni na moji DH, ramena a ruky jsou prostě super a byl to ruky tak 10 pokus, ramena snad druhej, wardy hnedka šly pápá, jasně stát se může že máš smůlu jak já s bracerama (bez cc), ale já bych sbíral materiál a craftil protože když ti rolne boost 11k dps tak prostě to je kráááása :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hulk ... o/32566417
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Rada pro Barbara (60+)

Příspěvek od skyrim1988 » 12.11.2013, 15:57 hod.

To Marast : No ja myslel toho 1. co zalozil tohle tema.Ale klidne pomuzu komukoliv ;) Pridat si me muzes.Kdyz te uvidim,rad si s tebou neco dam ;) Ja mam zatim casu dost.Pristi rok v unoru se mi to zmeni :D

mara-moto
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Killer#21458

Re: Rada pro Barbara (60+)

Příspěvek od mara-moto » 19.12.2013, 17:08 hod.

Zdravím, píšu zde poprvé bo jestli múže někdo poradit co mám zlepšit. Viděl jsem nižší levely než mám já s daleko větším poškozením a já se nějak nemúžu dopracovat k temu co mám blbě. Díky všem za radu MARA. http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kill ... o/26325278

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Rada pro Barbara (60+)

Příspěvek od hulkxxxl » 20.12.2013, 07:47 hod.

ahoj, takže dps vychází z
zbraň - síla - crit šance - crit dmg - rychlost útoku

takže nabrat sílu (main stat), cc aspoň na 50, pak barbaři použvají dvě zbraně s emeraldama = cd, a ats už jen podle peněz

celkově je to na kompletní výměnu gearu, máš svatou trpělivost s tímto udělat paragon 25, jako main handa se používá mace/ axe a pak máš z pasivky + 10%cc, nevím jestli má smysl se tu rozepisovat nějak blíž o gearu

jestli chceš napiš mi ve hře a múžu ti pomoct postavit nějakej gear jestli máš za co, bhužel jsem goldy rozházel ame myslím že z za pár set tisíc tě upgradnu, v sobotu budu mít čas od rána do večera tak využil příležitosti


http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hulk ... ro/7663061
Obrázek Obrázek

mara-moto
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Killer#21458

Re: Rada pro Barbara (60+)

Příspěvek od mara-moto » 20.12.2013, 23:54 hod.

hulkxxxl díky moc za radu, bohužel jsem celej víkend v práci, přemýšlel jsem už o tom to celkově nějak pozměnit, ale nevím přesně jak a nechce se mi zas riskovat to že bych postavu nějak zku.... a nedalo by se s ní pak hrát vůbec, peněz mám cca 2 mega, takže říkáš udělat emeraldy a dvě zbraně do ruky s nima, to jsem pochopil. Ale dál je to pro mě trochu španělská vesnice, nejspíš myslels vyměnit komplet, jenže třeba cokoliv najdu mi ukazuje o dost horší statusy než mám na sobě, at už to je armor nebo zbran, štít mi přidává dost na životech, a co se týče skilů tak tyhle mi vyhovujou, záleží jak moc by mi skilly cosi zvedly. Diky

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Rada pro Barbara (60+)

Příspěvek od Quetak » 21.12.2013, 00:40 hod.

až budeš online tak si mě přidej do přátel, mam pro tebe vánoční dárek ;)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“