HC wizard

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659
Re: HC wizard

Příspěvek od herba » 07.01.2014, 15:42 hod.

S těma statama co máš bych se vůbec nebál nahradit oculus (to neni ring pro wizardy :D) pěknou trifectou a pořídit min. +100 DPS zbraň s větší CHD v základu bez LS. Ještě Pox s CC by ti slušel a vyženeš DMG přes 200 unbuff a na mp5 pak postačí bohatě Blood magic, protože všechno lehne nahned popelem :D
Btw. ty rukavice jsou na můj vkus taky dost defense, min. CC + CHD tam musí bejt.

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: HC wizard

Příspěvek od Guru » 07.01.2014, 19:49 hod.

A elity s reflectem si vsimnu az kdyz mi zcervena obrazovka :lol: ... Cim vic casu v Archonu travim tim vic posilhavam po CM, prijde mi, ze at uz to ma 100K DPS nebo 200K funguje to porat stejne ... Ten CC POXik bych urcite snesl :love:
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: HC wizard

Příspěvek od herba » 08.01.2014, 09:59 hod.

Já to lítal max s 800k EHP bez LS a reflecty sem na mp5 vůbec neregistroval. CM sem hrál ještě víc, ale to není build na expení, jen když je sehraná parta. Časem je to spíš otrava, když neni parta na vysoký MP. Archon je o moc pohodlnější a rychlejší. CM je dřina, ale zas nesmrtelnej :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 08.01.2014, 10:02 hod.

Cm nesmrtelnej?
Tech už sem par zarvat viděl....
Archona jezdim i v parte mp5, se me strašně líbí ten laser.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: HC wizard

Příspěvek od herba » 08.01.2014, 10:11 hod.

Tak když je někdo TELE tak zařve s čimkoliv samozřejmě :D viď? :DD
Když to porovnám tak s podobnym gearem sem s CM měl minimum infarktovek oproti archonoj.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 08.01.2014, 10:13 hod.

JoJo zarvat se da s čímkoliv.:-D
Já už sakra dlouho neměl infarktovku, naposledy mp10 crypta, to me fakt bavilo.:-D
Zajímavý ze s DH ani skoro náznak.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: HC wizard

Příspěvek od herba » 08.01.2014, 10:23 hod.

Občas je potřeba probrat se z letargie, jinak by člověk zapomněl že hraje HC...

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: HC wizard

Příspěvek od Guru » 08.01.2014, 11:58 hod.

Dnes mne probral Key Warden ze 4. aktu kdyz se na mne rozbehl soucasne s elitou s Frozenem zrovna ve chvili kdyz jsem vypadl z Archona a do CD jeste 1/4 chybela a byt to bylo jen MP2 bylo o zabavu postarano ... Je mi jasne ze monstra ze 4. aktu jiny akt nenavstivi, ale presto je pro mne MP4 a vys stale tabu ...
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: HC wizard

Příspěvek od Darkness » 08.01.2014, 15:05 hod.

kde se muzu mrknout na tvou "archon" vybavu?

Uz jsem te nasel nasel. Vybavu mas peknou, nevidim duvod proc bys mel mit problem s MP5-6. Akorat CC by to chtelo bliz k 50 nez k 40.

Jestli se ti chce testnout rozdil s vybavou a buildem jak hraju ja, tak zkus nejakou spear/mace s avg dmg 1000+ a cerveny gem + storm armor reactive a mozna misto mempa helmu s CC. Kdyby se dostal na podobne dps rozdil by mel byt v tom, ze arcane blast i storm armor davaji podstatne vetsi rany a jsou efektivnejsi... (subjektivne mam pocit ze vic dmg davam temi skily nez archon beamem)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: HC wizard

Příspěvek od Guru » 09.01.2014, 14:34 hod.

Dal jsem na Tve rady a prozatim vymenil pouze kameny a Storm armor, zda se to byt o chlup lepsi, ale mozna jen proto, ze ten Storm armor na MP3 spali potvoru na ranu a to i ve trech lidech, ale jakmile je full parta pride mi ze ucinnost vsech skillu klesne na polovinu ... chvili jsem behal i s Tal hlavou ale rozdil jsem nezaznamenal ... Ne, ze by mi to vadilo, ale proc kdyz ma kamen pridat 130 k min dmg ve skutecnosti prida temer 200 !?
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: HC wizard

Příspěvek od Darkness » 09.01.2014, 17:53 hod.

kde presne vidis to ze prida temer 200 ? Mozna to je to, ze mas +40% navyseni dmg na itemech (trium, boty, amu)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: HC wizard

Příspěvek od Guru » 09.01.2014, 17:58 hod.

U DMG zbrane byla minimalni hodnota 488 bez rubinu ... s nim, ktery mel pridat 130 k minimalnimu dmg se hodnota zmenila na 673.
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: HC wizard

Příspěvek od Quetak » 09.01.2014, 18:23 hod.

130min + 42% dmg affix na zbrani = 184,6 -> 448 + 184,6 = 672,6 - zaokrouhleno 673.

Odpovědět

Zpět na „Wizard“